Esileht Pereelu ja suhted Karvased mehed (meeldivad või mitte?)

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Karvased mehed (meeldivad või mitte?)

Postitas:

Kas teile meeldivad karvased mehed? Põnev oleks teada, mis teised naised arvavad. Mulle meeldivad väga, see on suur turn on mehe välimuses (pikkuse ja laiade õlgade kõrval). Enda mees on ka karvane. Paar näidet ka meessoost näitlejatest.

 

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:10; 11.04 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei meeldi? Mul on vastupidi, et kui näen järjekordset raseeritud rinnaga meest filmis, siis hakkab vastu. Igaühele oma. Oma mehel lausa keelaks rinnakarvu raseerida, õnneks ta ei raseeri end kuskilt. Tundub väga tüütu, sest mehed nagunii raseerivad habet regulaarselt.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 00:10; 11.04 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armusin ikka mehesse, mitte tema karvadesse. Oleme 23 aastat abielus ja õnnelikud ka veel.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on karvane mees. Selline, kellel on karvavabad vaid peopesad ja tallaalused ning habe on tihe põsenukkideni.

Aga ma ei valinud teda karvasuse pärast.  Minu jaoks on olulised hoopis teised näitajad. Karvad lihtsalt ei sega mind. Nad on osake temast.

Veidi teemaväline, aga kõik krvased mehed on olnud keskmiselt parema varuatusega ????. Ja üks hülge lähisugulane ostus mini-noku omanikuks. Huvitav, kas see on kokkusattumus või… ????

+7
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armusin ikka mehesse, mitte tema karvadesse. Oleme 23 aastat abielus ja õnnelikud ka veel.

Tood väga imbetsill näite. Näiteks kui noored mehed räägivad oma unelmate naisest ja keegi neist arvab, et tahaks suurte tissidega naist, siis sa, tark, sarkastiliselt sekkuks, et kas sa poiss tahad abielluda naise või tissidega? Rumal juttu ju

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 02:02; 12.04 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA kohtleb inimesi kui tõukoeri, keda välimuse järgi meeldimise järgi ritta seada. Tavaelus ikkagi elatakse inimesega, mitte tema karvadega.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvane mees on seksikas, aga vastuvõetamatu on vuntsid, habe ja seljakarvad.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ei.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ühtegi sellist meest pole lähemalt näinud, kellel selg karvane oleks. Hea kui rinna pealgi mõned karvad kasvavad. Mulle meeldib, kui mehel on selline 3-5 päevane habe. Lisaks on minu meelest mehelik, kui mehel on käsivarred karvased.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, mind häiriks, kui oma mees oleks liiga karvane.

Suvaliste võõraste meeste puhul häirib kõige rohkem see, kui neil on täiesti hooldamata takkus habe. Kui on kena hoolitsetud habe, siis see on (võõra mehe puhul) okei. Aga mingi tuust a la Aapo Ilves või Villu Tamme – paha vaadata. Ma ei suuda isegi samas seltskonnas olla kellegagi, kellel selline traat ja tuust stiilis näokarvastik. Tõesti, ei suuda vaadata.

Teemaalgataja piltidel toodud mehed ei häiri, aga samas ka ei võta põlvist nõrgaks lihtsalt seetõttu, et neil kehal karvad kasvavad 😀

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti mees keskmiselt ei ole väga karvane. Karvastel on rohkem lõunamaa verd suguvõsas, vähemalt nii mulle tundub. Enamasti on karvased mehed lühikest või keskmist kasvu.

Mulle meeldivad näiteks rinnakarvad, kuidagi hästi mehine tundub selline mees. Aga mitte ahvilikult karvased mehed. Kõike mõõdukalt. Ja hoolitsetult.

Pärast Hispaanias elamist, kus habe väga popp ja enamasti korralikult hoolitsetud, hakkasid ka habemed ja vuntsid meeldima, enne oli ikka uih ja aih ja fui.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad, aga need karvad peavad olema hooldatud. Mõnepäevane habe, mitte suur takune tuust, kaenlaalused karvad ja kubemekarvad veidi lühemaks trimmitud, et ei oleks suur lopsakas põõsas. Pikad juuksed mulle meeste puhul ei meeldi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on vuntsidega mees täiesti out. Eriti kui on ainult vuntsid, ilma habemeta.

Tegelikult ei meeldi väga habe ka, paaripäevane ehk, aga mitte rohkem.

See-eest on rinnakarvad täiesti jalust nõrgaks tegevalt seksikad. Urrrrrrrrrr!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris karvutut ei taha ja ka mitte gorillat. Vahepealne sobib. Üldiselt olen tähele pannud, mis sobib ühele mehele, näit vuntsid ja habe, rikub teise mehe sootuks ära. Igaühele oma stiil!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud elus täitsa karvutuid meesisendeid ja selliseid, kellel selg karvane ja eestpoolt nagu villavaip.

Erilist vahet pole, peaasi, et kube on trimmitud ja habe aetud, et teatud tegevuste käigus midagi ei torgiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Habet ei tohi olla. Eemalt vaatan ka mõningaid habemega mehi aga lähemalt ei 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 23:16; 11.04 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvane mees on seksikas, aga vastuvõetamatu on vuntsid, habe ja seljakarvad.

Ma kunagi teismelisena Musta mere ääres nägin meest, kelle selg oli üleni musta, lokkis karvaga kaetud  😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 23:16; 11.04 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris karvutut ei taha ja ka mitte gorillat. Vahepealne sobib. Üldiselt olen tähele pannud, mis sobib ühele mehele, näit vuntsid ja habe, rikub teise mehe sootuks ära. Igaühele oma stiil!

Miks sa väärikat looma solvad? Isased gorillad on väga galantsed oma naispere vastu, mitte nii, nagu siin mõnel kodus on. Kui mõni nutikas emane taipab peremehe rinnakarvade vahelt parasiite välja nokkida, siis tänutäheks lubab patroon naisel sellel ööl oma lähedale pesa teha. Teada on inimese päritolu ahvist. Vahepeatusena võis inimahvi naine oma nina lembehetkel suruda ka neandertaali või kromanjoonist vanamehe rinnakarvadesse.

Kes naine karvu ei salli, need oma õigustuseks lugegu muinasjuturaamatut – piiblit. Seal on luuletatud, et Jumal lõi mehe oma näo järgi viimasel tööpäeval. Arvatavasti jumal karvane ei olnud. Naise loomise kohta suuremat teada pole. Naine tuleb alles siis mängu, kui oli vaja meest oma paljaste kintsudega patu sisse ahvatleda. Täpselt nagu tänapäeval. Vilgutatakse midagi seeliku alt ja pärast pahandatakse, et valesti oli mõistetud.

Tegelikult on mees ikka sündinud ahvist ja kui ta karvane ei oleks siis tuleks need tema külge välja mõelda. Darwin tegi kindlaks, et inimese eellased, kes õhukese karvkattega sattusid külma ilma kätte, need surid välja. Aga paksu kasukaga pereisa võttis oma lõdisevail, ihualasti naisel ja jõnglastel ümbert kinni ning külmad ööd elati nagu suure sooja kasuka all. Tänapäeval on mugavustega korteris tulise bullerjaani kõrval hea karvaseid esiisasid mõnitada, et olid ikka vastikud ahvid. Aga teid poleks siia ilma ju ilma nende karvadeta üldse jõudnudki! Peaks ikka respekti olema teatud asjade vastu. Vuntsid ei meeldi. Habe ei meeldi. Lokkis karvadega selg on vastik! Kas Teie soov tõesti on, et Teid eostama pidanud lahja karvkattega gorill kasvõi siinsamas iidsel Maarjamaal ootamatult jääaega oleks sattunud? Teid poleks siis ju ka maamunal elamas olnud. Evige palun rohkem austust oma voodipartnerite karvade suhtes. Need hädavajalikud asjandused eelkõige on võimaldanud teieni seljavaludeta tuua miljonite aastate taguse elu

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 02:02; 12.04 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris karvutut ei taha ja ka mitte gorillat. Vahepealne sobib. Üldiselt olen tähele pannud, mis sobib ühele mehele, näit vuntsid ja habe, rikub teise mehe sootuks ära. Igaühele oma stiil!

Miks sa väärikat looma solvad? Isased gorillad on väga galantsed oma naispere vastu, mitte nii, nagu siin mõnel kodus on. Kui mõni nutikas emane taipab peremehe rinnakarvade vahelt parasiite välja nokkida, siis tänutäheks lubab patroon naisel sellel ööl oma lähedale pesa teha. Teada on inimese päritolu ahvist. Vahepeatusena võis inimahvi naine oma nina lembehetkel suruda ka neandertaali või kromanjoonist vanamehe rinnakarvadesse.

Kes naine karvu ei salli, need oma õigustuseks lugegu muinasjuturaamatut – piiblit. Seal on luuletatud, et Jumal lõi mehe oma näo järgi viimasel tööpäeval. Arvatavasti jumal karvane ei olnud. Naise loomise kohta suuremat teada pole. Naine tuleb alles siis mängu, kui oli vaja meest oma paljaste kintsudega patu sisse ahvatleda. Täpselt nagu tänapäeval. Vilgutatakse midagi seeliku alt ja pärast pahandatakse, et valesti oli mõistetud.

Tegelikult on mees ikka sündinud ahvist ja kui ta karvane ei oleks siis tuleks need tema külge välja mõelda. Darwin tegi kindlaks, et inimese eellased, kes õhukese karvkattega sattusid külma ilma kätte, need surid välja. Aga paksu kasukaga pereisa võttis oma lõdisevail, ihualasti naisel ja jõnglastel ümbert kinni ning külmad ööd elati nagu suure sooja kasuka all. Tänapäeval on mugavustega korteris tulise bullerjaani kõrval hea karvaseid esiisasid mõnitada, et olid ikka vastikud ahvid. Aga teid poleks siia ilma ju ilma nende karvadeta üldse jõudnudki! Peaks ikka respekti olema teatud asjade vastu. Vuntsid ei meeldi. Habe ei meeldi. Lokkis karvadega selg on vastik! Kas Teie soov tõesti on, et Teid eostama pidanud lahja karvkattega gorill kasvõi siinsamas iidsel Maarjamaal ootamatult jääaega oleks sattunud? Teid poleks siis ju ka maamunal elamas olnud. Evige palun rohkem austust oma voodipartnerite karvade suhtes. Need hädavajalikud asjandused eelkõige on võimaldanud teieni seljavaludeta tuua miljonite aastate taguse elu

Just. Ja tänapäeva naised ei tohiks üldse brasiilia bikinit teha, sest gorillade lõdisevad naised ei oleks ilma tutikarvade kaitseta üldse suutnud pisigorillasid sünnitada, enne oleksid sada korda viljatuks muutunud nendes jäistes tingimustes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel on habe, aga muid karvu ta ajab(va. käe- ja jalakarvu). Mulle meeldib, kuidagi puhas tundub, kui kaenla alused ei ole puhamas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Senikaua kui habet pole ja pikki juukseid ei kasvata, on hästi????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armusin oma mehesse ära ammu enne, kui tema karvast rinda nägin! Ta on ikka parajalt karvane ja rinnakarvad peaaegu mustad ( juuksed kekmised brünetid). Habet ja vutse ta ei kasvata, kaenlaalustes on minimaalselt ja sealt ei raseeri ka, sest ta higi lihtsalt ei haise ( ei ole kunagi kasutanud deodoranti!). Sääred ja käsivarred mõnusalt karvased ja selg ka. Samas oli tema isa kordades karvasem ja vend ka ( juuksed on aga nõrk koht, varsti on see väga hõre juba)

Samas, minu peres ei ole isal-vendadel karvast rinda, aga juukseid on enne surmagi piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib kui pealagi on tiheda karvakasvuga. Mujal võiks karvu vähem olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Karvased mehed (meeldivad või mitte?)