Esileht Koolilaps Kas 1.klassi lapsele on liig peale muusikakoolis käimise ka tantsutrenni minna?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas 1.klassi lapsele on liig peale muusikakoolis käimise ka tantsutrenni minna?

Postitas:

Kokku oleks peale kooli huvitegevusi kolmel, neljal päeval. Jagage, kellel laste seesuguse huvitegevusega kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see sõltub palju konkreetsest lapsest. Minu poiss käis 3 korda (sisehooajal 4 korda) nädalas trennis, 1 kord nädalas kunstiringis, 1 kord nädalas keeleringis ja 1 kord nädalas Noorte Kotkaste koondusel. Päris ausalt – raske oli, aga saime hakkama. Kuna laps ise väga tahtis/tahab kõigi nende asjadega tegeleda, siis tema ei teinud üldse probleemi. Arvan, et minu jaoks oli see pidev muretsemine, et kas ikka jõuab õigeks ajaks õigesse kohta, isegi raskem 🙂 Jah, üsna sage probleem oli meil see, et koolitööd olid õhtuks tegemata, aga see ei olnud tingitud ajapuudusest, vaid sellest, et kogu oma vaba aja veetis poiss teleka või arvuti taga. Ja prioriteedid on tal ka pisut paigast ära. Nii et nende asjade kallal peame veel tööd tegema.

Igatahes, kui on aktiivne ja energiline laps, kes sellise hulga huvitegevuse kõrval ka oma kohustused täidetud saab, siis mina ei näe küll mingit probleemi. Samas on see pisut ka katse-eksituse teema. Kas ja mis ja kui palju just Sinu lapsele sobib, selgub siis, kui olete ära proovinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie piirdume esialgu ühe huvialaga. (2 klassi laps)
Kuna elame maal ja huviala ringis käimiseks vaja sõita peale kooli bussiga ligi 30 km.
Aga muidu võtab laps osa kooli sisestest huviala ringidest, laulmine, tantsimine, käsitööring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ikka lapsest. minu tüdruk käis mõlemas (üks 2xndl, teine 3xndl) juba enne kooliminekut ja käis kooli minnes edasi. mõnele lapsele on 1. klass nii suur elumuutus, et jõua selle kõrvalt midagi muud teha. eks ise tunned ju oma last kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tantsurenni näol on tegu peotantsuga, siis läheb raskeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei ole, kui laps ise on huvitatud ja motiveeritud. Mul käsi laps lisaks muusikakoolile veel mitme hobiga tegelemas 1. ja 2. klassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on norm tervisega, energiline laps, siis ei ole see üldse palju.
Minu samavana käib muusikakoolis ja lisaks veel iluvõimlemas, mida on 4x nädalas+ siis muusikakool juurde, üks päev kattub ja ühel päeval vaid muusikakool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

1. klassis on 3-4 trennipäeva nädalas täiesti ok.
Olenevalt koolist läheb hoopis raskemaks alates 2., 3. või 4. klassist, kus korraga kasvavad nii koolitundide hulk kui koduste ülesannete maht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kas 1.klassi lapsele on liig peale muusikakoolis käimise ka tantsutrenni minna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.