Esileht Koolilaps Kas 1. septembril tingimata valge pluus ja tume seelik?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas 1. septembril tingimata valge pluus ja tume seelik?

Postitas:
Kägu

Või oleks tüdrukul sobilik ka ilusa piduliku kleidiga kooli minna? Kleit on mustriga – valgel põhjal pääsukesed. Kui range riietus peaks 1. septembril 1. klassi mineval lapsel olema? Mida arvate?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et loe oma kooli kodukorda. Seal võiks olla kirjas, millised on nõuded riietusele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis kooli laps läheb. Vaata eeliste aastate aktuse pilte, kui enamus valge pluusi ja musta seelikuga, siis võiks sama joont jälgida. Kui pooltel tüdrukutel roosad satsilised kleidid, siis valgel põhjal pääsukesed oleks vist OK.

Tegelikult on vist praegu veidi hilja midagi arvata või on teemaalgatajal mõlemad variandid kodus olemas?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei või?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega tagasi saadeta kedagi, aga roosas printsessikleidis tütarlapsed on akadeemilises riietuses tüdrukute kõrval ikka väga naljakad. Kas tõesti 31.08 kell 23 hakkasid sellele mõtlema?

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks mustrilise kangaga kleit pole ealeski midagi akadeemiliselt sobilikku, olgu mustriks pääsukesed või muumitrollid. Pidulik ammugi mitte.

Akadeemiline on ühevärviline riietus, must, valge, tumesinine.

Oleneb koolist ilmselt ka. Kõrget akadeemilisust kandvates headed traditsioonidega koolides oleks su laps oma suvekleidiga nagu võõrkeha.

Minu laps ei lähe muide valge pluus, must seelik. Läheb tumesinise akadeemilise kleidiga, valged sukkpüksid, mustad kingad. Peal tumesinine mantel ja peas koolimüts.

+9
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1.klassiminnesonnadmul ikka must-valged olnud. Noo see pääsukestega kleit on ka ju must valge.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa!!! ILMTINGIMATA!!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks mustrilise kangaga kleit pole ealeski midagi akadeemiliselt sobilikku, olgu mustriks pääsukesed või muumitrollid. Pidulik ammugi mitte.

Akadeemiline on ühevärviline riietus, must, valge, tumesinine.

Oleneb koolist ilmselt ka. Kõrget akadeemilisust kandvates headed traditsioonidega koolides oleks su laps oma suvekleidiga nagu võõrkeha.

Minu laps ei lähe muide valge pluus, must seelik. Läheb tumesinise akadeemilise kleidiga, valged sukkpüksid, mustad kingad. Peal tumesinine mantel ja peas koolimüts.

Mu lapsel lisaks akadeemiline soeng, akadeemiline kott ja akadeemilised lilled ka

+30
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd vist hilja aga eri koolides on erinevad reeglid. Kui aktuseriietus selles koolis vaba siis tegutseks oma parema äranägemise järgi. Meie koolis näiteks pidulikuks riietuseks valge pluus, tumedad püksid või seelik ja koolivest. Seega roosa kleit ei ole variant.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Nüüd vist hilja aga eri koolides on erinevad reeglid. Kui aktuseriietus selles koolis vaba siis tegutseks oma parema äranägemise järgi. Meie koolis näiteks pidulikuks riietuseks valge pluus, tumedad püksid või seelik ja koolivest. Seega roosa kleit ei ole variant.

    Kleit vôiks olla ühevärviline ilms öökullideta nagu TA lapsel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks mustrilise kangaga kleit pole ealeski midagi akadeemiliselt sobilikku, olgu mustriks pääsukesed või muumitrollid. Pidulik ammugi mitte.

Akadeemiline on ühevärviline riietus, must, valge, tumesinine.

Oleneb koolist ilmselt ka. Kõrget akadeemilisust kandvates headed traditsioonidega koolides oleks su laps oma suvekleidiga nagu võõrkeha.

Minu laps ei lähe muide valge pluus, must seelik. Läheb tumesinise akadeemilise kleidiga, valged sukkpüksid, mustad kingad. Peal tumesinine mantel ja peas koolimüts.

Mu lapsel lisaks akadeemiline soeng, akadeemiline kott ja akadeemilised lilled ka

Akadeemiliselt sobiv võileib ka kaasa.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleit vôiks olla ühevärviline ilms öökullideta nagu TA lapsel.

Samas öökull ju tarkuse sümbol…..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tean, millist konkreetset kleiti teemaalgataja silmas peab. See on küll igati ok.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tean, millist konkreetset kleiti teemaalgataja silmas peab. See on küll igati ok.

https://www.google.com/search?q=p%C3%A4%C3%A4sukestega+kleit&rlz=1C1JZAP_etEE818EE819&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiH2aXDlPP5AhVeAxAIHRnmAOgQ_AUoAXoECAIQAw&biw=1920&bih=937&dpr=1

Kena kleit, aga kui on valge pluus ja tume seelik kooli kodulehel pidulikuks riietuseks märgitud, siis ei sobi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige ilm jah, et panna selga õhuke suvekleit. Täna pannakse pikkade varrukatega pluus ja kootud vest selga.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks mustrilise kangaga kleit pole ealeski midagi akadeemiliselt sobilikku, olgu mustriks pääsukesed või muumitrollid. Pidulik ammugi mitte.

Akadeemiline on ühevärviline riietus, must, valge, tumesinine.

Oleneb koolist ilmselt ka. Kõrget akadeemilisust kandvates headed traditsioonidega koolides oleks su laps oma suvekleidiga nagu võõrkeha.

Minu laps ei lähe muide valge pluus, must seelik. Läheb tumesinise akadeemilise kleidiga, valged sukkpüksid, mustad kingad. Peal tumesinine mantel ja peas koolimüts.

Mu lapsel lisaks akadeemiline soeng, akadeemiline kott ja akadeemilised lilled ka

Ma tellisin lapsele õige look´i jaoks isegi 0-klaasidega prillid!

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seesama pääsukestega kleit on meie koolis olnud igal aastal lausa mitmel lapsel seljas 1. klassi aktusel. Nii et mitmed vanemad on arvanud selle aktusekõlbulikuks kleidiks.
Kui koolil ei ole rangeid reegleid, siis ma arvan, et miks mitte, parem kui roosa igal juhul. Kui aga on akadeemiline nõue kodukorras, siis vaataks ikkagi valge pluusi-tumeda seeliku kombinatsiooni. Väga kena on ka mu meelest tume kleit valge kraega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleit vôiks olla ühevärviline ilms öökullideta nagu TA lapsel.

Öökullid??

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pääsukestest said sujuvalt öökullid …

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läks ikka valge pluusi ja tumeda seelikuga 🙂 Tundus mõistlikum. Pääsukesed jäävad kappi oma aega ootama :))

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pääsukestega kleit sobiks 24. veebruar ilusti.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna meil vorm, siis jah – pidulik vorm (st vestiga või pihik) või valge pluus+ must seelik/püksid. Ise unustasin oma lapsele vesti pakkuda, enamusel olid, nii et täna nõudis juba ise vesti. Pihikut soovib ka, kuigi ise ei pea vajalikuks, piisab vestist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Kuna meil vorm, siis jah – pidulik vorm (st vestiga või pihik) või valge pluus+ must seelik/püksid. Ise unustasin oma lapsele vesti pakkuda, enamusel olid, nii et täna nõudis juba ise vesti. Pihikut soovib ka, kuigi ise ei pea vajalikuks, piisab vestist.

    Minu tütrele meeldisid ka algklassides pihikkleit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pääsukestega kleit sobiks 24. veebruar ilusti.

N0 24. veebruar pole just aeg, mis soosiks suvekleidi kandmist.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pääsukestega kleit sobiks 24. veebruar ilusti.

N0 24. veebruar pole just aeg, mis soosiks suvekleidi kandmist.

Paneb kampsuni/boolero peale ja milles küsimus?
See pole ju mingi siidikleidike, millest jutt, vaid pisut tihkemast kangast siiski.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui mõelda mida tüdruklõpetajad seal oi-oi kui akadeemilisel kooli lõpetamise aktustel enamasti kannavad, mis annavad kohati ka punaste laternate naistele silmad ette, siis mina küll ei mõista miks neid väikeseid lapsi valgete pluusidega kiusatakse.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Koolilaps Kas 1. septembril tingimata valge pluus ja tume seelik?