Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas 10 päeva peale vahekorda on vara veretesti teha?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas 10 päeva peale vahekorda on vara veretesti teha?

Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:48; 09.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel. Pesastumine toimub erinevate allikate alusel 6-12 päeva pärast viljastumist ja sealt läheb veel paar päeva, kui hcg tõusma hakkab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu milleks dpo8 veretest? Meeleheide?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu milleks dpo8 veretest? Meeleheide?

Nagu milleks kommenteerida, kui midagi tarka pole öelda?! Tähelepanuvajadus?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:48; 09.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem mõte oleks võibolla olnud kaasa haarata mõni varajane rasedustest ja mõne päeva pärast teha, kui süda rahu ei anna. Selle vereanalüüsi vastusega ei ole Sul niikuinii praegu midagi peale hakata. Pesastumine võib toimuda ka palju hiljem ja peale seda alles tõuseb HCG.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Mis imelik küsimus see on.
Looda kui tahad, või kui ei taha, ära looda.
8 DPO veretest teha on sama mõistlik, nagu seda teha kui päevad lahmamavad, ehk siis raseduse kohapeal sama informatiivne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:32; 10.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsija küsis, et teadjamatelt vastus saada, kuna pole ehk teemaga ise nii täpselt kursis.
Miks kohe halvustavalt vaja vastata?
Kes teab ja oskab inimese moodi vastata, see vastab. Kes tahab sappi pritsida, see võiks end mujal välja elada, mitte siin foorumis.
Olgem ikka sallivamad! Kindlasti võib ka teil küsimusi tekkida ja ise te küll ootaksite sõbralike nõuandeid.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Olen saanud koduse testiga triibud 9DPO ja 8DPO. Seega, veretestiks minu puhul ei oleks olnud vara.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 11:36; 10.01 18:31; 10.01 18:33; 10.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Olen saanud koduse testiga triibud 9DPO ja 8DPO. Seega, veretestiks minu puhul ei oleks olnud vara.

Oled sa jee saanud. Sa ilmselgelt ei teadnud kindlalt oma ovulatsiooni aega. Enne 10 minimaalselt! ei näita ükski kodune test.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:32; 10.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Olen saanud koduse testiga triibud 9DPO ja 8DPO. Seega, veretestiks minu puhul ei oleks olnud vara.

Oled sa jee saanud. Sa ilmselgelt ei teadnud kindlalt oma ovulatsiooni aega. Enne 10 minimaalselt! ei näita ükski kodune test.

Arvestasin OV-päevaks Clearblue Digital Advanced positiivsele tulemusele järgneva päeva (nagu ütleb ka kasutusjuhend).

Võimalik pesastumise aken on väga lai, 6-12DPO

Ps. Kui pesastumine toimub nt 6-7 DPO, on absoluutselt võimalik, et Viola 5 ml/IU test 8-9DPO näitab. Ilmselt midagi sellist ta oligi, sest päev hiljem veretestis oli hCG 13. Päev enne siis ilmselt umbes 6-7.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 11:36; 10.01 18:31; 10.01 18:33; 10.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apotheka.ee/rasedustest-viola-supervarajane-alates-8-paevast-pmm0109343ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 11:36; 10.01 18:31; 10.01 18:33; 10.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apotheka.ee/rasedustest-viola-supervarajane-alates-8-paevast-pmm0109343ee

Oh issand, veel tundlikum test… No milleks ????‍♀️ Nii saadakse igast keemilisest teadlikuks ja arstidele tekib tööd juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Olen saanud koduse testiga triibud 9DPO ja 8DPO. Seega, veretestiks minu puhul ei oleks olnud vara.

Oled sa jee saanud. Sa ilmselgelt ei teadnud kindlalt oma ovulatsiooni aega. Enne 10 minimaalselt! ei näita ükski kodune test.

Triipe saadakse nii, et vahitakse testi 10 minutit ja sellise vahtimise peale joonistubki juba teine triip kõrvale. Täitsa hea müügiartikkel oleks hakata positiivseid rasedusteste müüma. Siis postitatakse oma negatiivne test foorumisse ja kõik kiidavad ja ja on triip. Keegi ei taha ju olla õel ja öelda, et pole seal midagi!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahekorrast möödas 10 päeva. Ov oli 8 päeva tagasi. Elan linnast väljas ja kuna oli just linna asja, siis tegin veretesti. HCG oli 0,6. Kas siit ei tasu midagi loota või mingi lootus ikka on?

Olen saanud koduse testiga triibud 9DPO ja 8DPO. Seega, veretestiks minu puhul ei oleks olnud vara.

Oled sa jee saanud. Sa ilmselgelt ei teadnud kindlalt oma ovulatsiooni aega. Enne 10 minimaalselt! ei näita ükski kodune test.

Triipe saadakse nii, et vahitakse testi 10 minutit ja sellise vahtimise peale joonistubki juba teine triip kõrvale. Täitsa hea müügiartikkel oleks hakata positiivseid rasedusteste müüma. Siis postitatakse oma negatiivne test foorumisse ja kõik kiidavad ja ja on triip. Keegi ei taha ju olla õel ja öelda, et pole seal midagi!

Äkki kujutan siis seda ka ette, et mul sellest 9DPO triibust laps on ja 8DPO triibust varsti neljas kuu rasedust algab?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 11:36; 10.01 18:31; 10.01 18:33; 10.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas 10 päeva peale vahekorda on vara veretesti teha?