Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas 20¤ poolpikkade juuste lõikuse eest on kallis?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas 20¤ poolpikkade juuste lõikuse eest on kallis?

Postitas:
Kägu

Kuidas teile tundub? Tallinnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas 20¤ poolpikkade juuste lõikuse eest on kallis?

Mis vahet seal on, kus? Elekter jmt maksab igal pool ühepalju, samuti on tööpanus ühe ja sama asja tegemisel ühesugune nii Tapal kui Tallinnas.
On jah kallis, ajuvabalt kallis. Käisin just Värska Spa-s ilusalongis, lõikus maksis 10¤.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kallis.
Selle raha eest ma saan lõikuse ja juuksepõhja värvimise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On jah kallis natuke, arvestades eesti juuksurisalongide hindasid. Isegi mina ei maksaks ainult lõikuse eest sellist hinda, kuigi elan soomes kus lõikuse eest küsitakse 2x rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul käis laps juuksuris, lõikus + triibutamine ja küsiti 5¤. Päris normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on hea juuksur ja hästi lõikab, siis ei ole kallis. Mina maksin juba krooni ajal Tallinnas 340.- lõikuse eest. Pikad juuksed (aga tegelikult ma ei saa aru, mis see pikkus loeb, lõikus on lõikus).

Tartus sai samal ajal 90.-ga kenasti treppi lõigatud soengu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdlus Inglismaaga – poolpikkade juuste pesu, föönitamine ja juukseotsade lõikus (just nimelt otsade, sest ta ei kamminud isegi mitte keskelt mu juukseid üles ega lõiganud neid, nagu kõik Eesti juuksurid tegid) ja maksin £37. Või 44 ¤. Tegu oli täiesti suvalise walk in juuksurisalongiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas teile tundub? Tallinnas.[/tsitaat]
minu meelest ka liiga kallis.
endal küsiti mu lemmiksalongis viimati pesemine+ poisipea lõikus+föönisoeng 10¤ ja tundus jube kallis, kuna varem jäi see mingi 7-8¤ kanti
(tegu siis tln kesklinnas asuva salongiga)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suure huviga vaataks neid kümneeuroseid lõikuseid ja soenguid – kel on, võiks kasvõi tagantvaates foto enda soengust teha ja lingi siia laadida. Eriti need, kes käivad juuksuris Tallinna kesklinna salongides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma suure huviga vaataks neid kümneeuroseid lõikuseid ja soenguid – kel on, võiks kasvõi tagantvaates foto enda soengust teha ja lingi siia laadida. Eriti need, kes käivad juuksuris Tallinna kesklinna salongides.[/tsitaat]

ära õelutse!
meil käib pool asutuse naisperet seal (meie töökoha kõrvalmajas), isegi meie ülidaamiliku direktrissi soengud on alati seal tehtud.
hea töö ja odav.
üle tänava on samuti juuksur, seal on jah hinnad 3x kõrgemad, kuid tulemus tõeliselt jube.

ma olen aru saanud, et selle salongi hinnad on madalad lihtsalt selletõttu, et üks juuksuritest on selle kinnisvara omanik või omaniku lähisugulane.

Please wait...
Postitas:
nurmenelk

Maksin 9 eurot, selveris asuvas salongis. Minu juuksur lõikab väga hästi, teiste oskusi ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maksan 20 euri lõikus+värv eest. Eluaeg olen seal käinud, ei tea isegi kuidas mujal hinnad on.aa, tuleb meelde, üks kord käisin salon+’is u aastal 2008. Värv+lõikus maksis 800 krooni. Ma pidin kreepsu saama, algul arvasin, et kuulsin valesti…

Please wait...
Postitas:
Kägu

suvel tartus abella salongis oligi mul vaid poolpikakde juuste pesu ja lõikus ja läks 25 Euri. Ma väga ei süübinud, aga pärast tundus ka tiba kallis. Lihtsalt föönitas ära ja kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

maksan 6 euri lõikuse eest Tammsaare keskus, 2 korrus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

8 ¤ maksab Pärnus minu lõikus. Olen väga rahul:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin just juuksuris, alevis Eesti ääremaal, maksin ka 20 ¤. Sinna kuulus värvimine, peapesu, lõikus (poolpikast peaaegu poisipeaks), soeng koos geelide, lakkide jms. Mingi aeg tagasi maksis kogu kompott 180 krooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pakkumised.ee

seal on pidavelt juuksuripakkumisi. olen kasutanud erinevaid ja väga rahul.

20 eur eest sain uhke ülespandud ballisoengu pärlitega;
9 eur eest juukseravi + otste lõikus + föönisoeng;
6 eur eest pesu+lõikus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb piirkonnast, kesklinnas ilmselt normaalne hind. Ise käisin viimati Viljandis ja maksin 4 eurot väga kabedas salongis 😀

Aga Tallinnas olen käinud seal ja ikka vähem maksnud

http://www.starland.ee/teenused.html

Please wait...
Postitas:
timberland

lõikus, kui olid üle õlgade ja triibutamine 23¤, nüüd lõigatud soengusse ja tagant lühikesed + triibutamine, hind sama 23¤.

Please wait...
Postitas:
vahtra_leht

Ma olen nüüd siis teisest äärmusest. Mina käin lõikamas juukseid Tallinna kesklinnas väga hea juuksuri juures, kus kogu salong on imekena väike pere. Kus sisse astudes, pakutakse sulle kohvi/teed, kommi, tegeletakse sinuga, saan imekena lõikuse koos värviga ning maksan 40 eurot selle eest ning lähen lausa õnnelikuna minema. Ei ole rahast kahju. Ma ei käi ka kord kuus juuksuris, käin nii 3-4 kuu tagant. Vahepeal kui tukk välja kasvab, käin seda tasandamas tasuta sealsamas. Mul on veidi lühemad juuksed kui poolpikad.
Ei, ma ei ole miljonär, ma lihtsalt naudin kvaliteetset teenindust. KUI mul oleks imehea juuksur kuskil Selveris, keda ma võiksin usaldada, oleksin kindlasti ka sellega rahul aga ma olen mitu halba kogemust saanud uue juuksuri juurde minekuga, et ma enam ei taha vahetada. Juuksur on nagu günekoloog ja hambaarst, keda ei taha vahetada 🙂

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas 20¤ poolpikkade juuste lõikuse eest on kallis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.