Esileht Beebi ja mitmikud Kas 20-21 kraadi lapse toas ok temp.?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas 20-21 kraadi lapse toas ok temp.?

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas. Tänud, kes vastavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil enamasti 21-22 kraadi pigem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil näiteks on termomeeter, millega saab mööta nii õuest kui toast ja selle õueosa, millel juhe taga, me panime hoopis põranda kohale rippu, et saada teada ka kui palju põrandal on temp. Vahe on 3-4kraadi. Kuna meil laps praegu enamuse ajast veedab põrandal, siis reguleerin toa temperatuuri nii, et põrandal oleks vähemalt 21 kraadi.
Aga muidu jah, 21 kraadi on täiesti okei, aga ei teeks ka paha kui paar kraadi soojem oleks. Magamistuba võiks olla jahedam. Soovitavalt 19-21 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-21 pole mitte ainult ok, vaid lausa ideaalne päeval. öösel võiks isegi kraad-paar jahedam veel olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:35; 27.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kas see on ok v mitte, sõltub lapsest. kui lapsel selle temperatuuriga on hea olla, käed-jalad-ninaots on soojad ja ei virise, siis on ok.

Mina ise pean 20-21 kraadi ikka jahedaks , eriti kui tõesti enamasti see temperatuur on täiskasvanu kõrguselt mõõdetuna, madalal aga on jahedam (magamistoas on ok)
20-21 kraadiga ise kannan kodus pikki retuuse või teksaseid ning pusa või kampsunit, lapsel samuti pikad riided ikka seljas (pikkade varrukatega bodi+ dressipüksid v sipukad), põrandal tekile pannes mängima, isegi tihti vest või dressikas peal, kuna käed-jalad lähevad külmaks ja laps muutub virilaks.
ja ei saa öelda, et olen ennast ja last soojaga ära hellitanud – meil nimelt ongi talvel umbes selline temperatuur kogu aeg ja ei saa naljalt seda kuidagi kõrgemale ilma lisa-kütekehadeta.
mu abikaasa jaoks aga on see täiesti paras soojus – niiet inimeste jaoks see paras ja õige on ikka erinev.

Paras temperatuur on minu jaoks 23-25, kui saab käia lühikeste varrukate ja säärtega riietes nii ise kui laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käed-jalad ja nina nüüd kohe kindlasti soojad ei pea olema!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:35; 27.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on näiteks päeval 19 kraadi sooja ja lapsed täiesti ok. Lihtsalt soojemad riided selga.
Öösel on 17 kraadi ning kõik magavad rahulikult. Kui kuskil külas käime või ööseks jääme ning seal paar kraadi soojemad toad on, siis ei saa keegi rahulikult magada. Seega on kõik ikkagi harjumise asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas 20-21 kraadi lapse toas ok temp.?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.