Esileht Imetamine Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?

Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole imelik. Kui endal jaksu on, siis võib vabalt imetada. Ega kolmeaastane ei ripu pidevalt küljes, aga see on ülim lähedus ja mõnulemine, nii kahju oleks seda keelata. Mõne jaoks on imelik, aga minu jaoks on imelik näiteks see, kui aastane joob lutipudelist piimasegu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumba nüüd see WHO soovitab? Kas imetamist teise eluaastani või kaks aastat. Üks siin kirjutas ühte, teine teist. Teine eluaasta algab siis, kui laps on 1aastaseks saanud ehk siis 1 aasta soovitatakse imetada. Teise puhul on asi selge, et imetatakse 2 aastat. Pidevalt aetakse neid asju segamini. Kui räägitakse, et beebi areng kolmandal elukuul peaks olema selline ja selline ning teises kohas räägitakse, et 3-kuuselt laps peab oskama seda ja teist.
Minu jaoks on normaalne aasta imetada last. Neid mitu aastat imetavaid emasid võib võib-olla terve Eesti peale kokku lugeda paaril käel. Tänapäeval üldse veel mõned üksikud imetavad oma last. Minu tutvusringkonnas olen mina ainus, kes on kõiki oma kolme last imetanud vähemalt 8 kuud. Neljandat imetan praegu. Tema veel väike. Isegi arstid imestavad ja kiidavad, kui tubli ma olen. Ma ei saa aru, mis tubli. See on ju normaalne. Ju siis on neid rinnaga toitjaid ikka vähe.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, imelik ja ebameeldiv.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumba nüüd see WHO soovitab? Kas imetamist teise eluaastani või kaks aastat. Üks siin kirjutas ühte, teine teist. Teine eluaasta algab siis, kui laps on 1aastaseks saanud ehk siis 1 aasta soovitatakse imetada. Teise puhul on asi selge, et imetatakse 2 aastat. Pidevalt aetakse neid asju segamini. Kui räägitakse, et beebi areng kolmandal elukuul peaks olema selline ja selline ning teises kohas räägitakse, et 3-kuuselt laps peab oskama seda ja teist.

Minu jaoks on normaalne aasta imetada last. Neid mitu aastat imetavaid emasid võib võib-olla terve Eesti peale kokku lugeda paaril käel. Tänapäeval üldse veel mõned üksikud imetavad oma last. Minu tutvusringkonnas olen mina ainus, kes on kõiki oma kolme last imetanud vähemalt 8 kuud. Neljandat imetan praegu. Tema veel väike. Isegi arstid imestavad ja kiidavad, kui tubli ma olen. Ma ei saa aru, mis tubli. See on ju normaalne. Ju siis on neid rinnaga toitjaid ikka vähe.

Oi, kes sind küll ära jõuab kiita! Mille alusel su väited muidu põhinevad, et ainult mõned üksikud toidavad rinnaga oma last?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole imelik ja ei ole ühtegi uuringut, mis tõestaks, et see emale või lapsele kuidagi kahjulik oleks, pigem vastupidi.

Need kommentaarid, et “perversne ja vastik” on tulnud sellest, et rindadest on meie kultuuriruumis tehtud mingi seksuaalobjekt ja automaatselt tõmmatakse sinna joon vahele, et kui laps midagi juba aru saab (ja jumal hoidku, kui veel räägib!), siis muutuvad rinnad justkui tema jaoks ka kohe millekski seksuaalseks. Rinnad on imetajatel selleks, et oma järeltulijaid imetada. Seksuaalsus on sinna inimeste poolt hiljem ise juurde mõeldud, mis aga ei tähenda, et tegelikult nende funktsioon muutunud oleks.

Muidugi ei ole rind siis enam põhitoit, aga ei ole ka midagi mõttetut – kasulikke aineid on seal endiselt küllaga. Lihtsalt neid aineid saab nii suur laps kätte juba ka nö päristoidust ja rinnapiim ei ole talle eluliselt vajalik.

Kui vanem ise jaksab, siis minu meelest ainult au ja kiitus talle. Ei ole küll kõrvaltvaataja asi mingit halvustavat arvamust siin omada, eriti seda väljendada.

0
-2
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Imetamine Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?