Esileht Imetamine Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?

Postitas:
Kägu

Mina plaanin vist ka u selle vanuseni imetada. Asi nimelt selles, et olen uuesti rase ja kuna kõigi eelnevate lastega on alguses piima vähe olnud, siis niimoodi garanteerin vastsündinule kohe korraliku piimakoguse. Ilmselt piiran küll suurema imetamist natuke, aga paar korda päevas annan ikka. Eks paistab, kas võõrutan vahetult enne sünnitust või imetan mõnda aega mõlemat.

Tead vanemal lapsel on väga keeruline mõista, miks keegi veel tema tissile kandideerib. Sa nagu päriselt soovid oma lapse psüühikat rikkuda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanin vist ka u selle vanuseni imetada. Asi nimelt selles, et olen uuesti rase ja kuna kõigi eelnevate lastega on alguses piima vähe olnud, siis niimoodi garanteerin vastsündinule kohe korraliku piimakoguse. Ilmselt piiran küll suurema imetamist natuke, aga paar korda päevas annan ikka. Eks paistab, kas võõrutan vahetult enne sünnitust või imetan mõnda aega mõlemat.

Tead vanemal lapsel on väga keeruline mõista, miks keegi veel tema tissile kandideerib. Sa nagu päriselt soovid oma lapse psüühikat rikkuda?

Mom shaming at its best jälle. Nagu ma juba ütlesin, vbla võõrutan enne, võibolla pärast, seda vaatan jooksvalt. Läbi aegade on imetatud kahte korraga ja kellegi psüühika pole rikutud. Pigem rikub lapse psüühikat see, kui hakkan teda vägisi võõrutada või kui 1,5a lükatakse lasteaia ukse vahelt sisse ja jäetakse sinna karjuma vms, mooduseid on mitmeid, aga tandemimetamine seda kindlasti pole. Uue lapse sünd on väiksele niikuinii raske, ma just jätan talle selle turvatunde alles.

Kes muretses piima koostise pärast, siis peale sünnitust kohandub piim vastsündinu jaoks sobivaks, ning imetamine ei tekita selliseid kokkutõmbeid, et muretsema peaks. Kui on rasedus juba probleemne, siis ehk muretsen.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Imetamine Kas 2a8k lapse imetamine on te jaoks kummaline?