Esileht Ilu kas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kas

Postitas:

Kas kannate maski kandes ka meiki oma näol endiselt? Pean silmas siis põhja tooteid(jumestuskreem, puuder jms) Kuidas püsib teil siis meik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:30; 09.03 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ainult BB- kreemi ja ripsmetušši. Eks ta ikka hõõrdub veits maha, kui palju rääkida ja mask kauem ees on aga kuna 95% keegi seda ei näe siis pole hullu. Kasutan ka ühekordseid maske nii, et saan alati maski vahetaada, kui näen, et meik on maski määrinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei näe mingit mõtet nägu meigiga koormata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna maski kuid on torusall. See toetub õrnalt ning ei aja meiki laiali.

Igal tööpäeval on täismeik, kui kohapeal käin. Puhkepäevadel vaid ripsmetušš.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 10:26; 09.03 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan nii maski kui meiki ja midagi ei ole laiali. Mask isegi ei saa meigiseks. Kasutage kvaliteetset kosmeetikat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan nii maski kui meiki ja midagi ei ole laiali. Mask isegi ei saa meigiseks. Kasutage kvaliteetset kosmeetikat.

Milline on kvaliteetne kosmeetika? Millist sa silmas pead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan BB kreemi ja peitekreemi. Püsib nagu tavaliselt. Kuigi maski määrib, siis näol pole aru saada, et midagi oleks maha tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan nii maski kui meiki ja midagi ei ole laiali. Mask isegi ei saa meigiseks. Kasutage kvaliteetset kosmeetikat.

See ei sõltu ju kosmeetika kvaliteedist. Kui ma kasutan YSL niisutavat jumestuskreemi, siis see jälje maha ka jätab, sest tulemus pole matt. Kuiva nahaga aga matte jumestuskreeme kanda ei taha. Puuder + sprei natukene päästab, ent kui ikka terve päev maski kanda, siis paratamatult minu nahk küll selle all higistab ning meik kandub ka maskile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 19:19; 09.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna maski kuid on torusall. See toetub õrnalt ning ei aja meiki laiali.

Igal tööpäeval on täismeik, kui kohapeal käin. Puhkepäevadel vaid ripsmetušš.

Miks sa seda torusalli kannad? Kui ta õrnalt toetub ja pole tihedalt su näo vastu, siis mingit kaitset sellest teistele sinu eest pole.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 19:19; 09.03 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novembrist olen 100% kodukontoris olnud. Oktoobris käisin veel korra või paar nädalas tööl kohal või kohtusin klientidega. Novembrist alates on kõik olnud veebis. Jaanuaris oli üks õhtusöök restoranis, 6 inimest, tööalane. Novembrist kuni tänase päevani oli see jaanuari keskel toimunud õhtusöök ainus kord, kui olen ennast meikinud. Ripsmeid olen paar korda värvinud, võib-olla korra nädalas. Minule on meikimisvajaduse puudumine parem osa sellest vastikust koroonakriisist. Ega see nüüd ei muuda kogu jama heaks, aga ütleme, et üks väike positiivne asi. Mu nahk ei talu eriti meiki, ja ma ei viitsi eriti ennast meikida, mu meelest see tüütu ja mõttetu ajaraisk kiirel hommikusel ajal. Kui töölt tulin, siis alati esimese asjana kraapisin selle jõleduse oma nahalt. Nüüd nahk naudib ja tänab. Aga krohvimata ka ei saanud jätta, sest mul ei ole ilus nahk. Nooremana oli rasune ja vistrikud, nüüd on kuperoosa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna maski kuid on torusall. See toetub õrnalt ning ei aja meiki laiali.

Igal tööpäeval on täismeik, kui kohapeal käin. Puhkepäevadel vaid ripsmetušš.

Miks sa seda torusalli kannad? Kui ta õrnalt toetub ja pole tihedalt su näo vastu, siis mingit kaitset sellest teistele sinu eest pole.

Miks mitte? Sall on ametlikult lubatud näo katmiseks.

Kannan sest peab. Muidu ei kannaks midagi

Kui vaadata, mida ja kuidas kantakse, päevinäinud ühekordseid maske, sitsiriidest isepusserdatud maske, ninad väljas jne, mis vahet, mis seal näo ees on.

 

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 10:26; 09.03 20:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu kas