Esileht Väikelaps Kas 30 riideeseme eest 150 Eurot oleks ok maksta?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kas 30 riideeseme eest 150 Eurot oleks ok maksta?

Postitas:

Olen Teemaalgataja.
Nädalavahetusel käisimegi Tallinnas kaubanduskeskustes, mis ei toonud soovitud tulemust.Sain küll mõned asjad, kuid mitte väga soodsalt.Kuna mul 2 last, siis pean arvestama sellega, et kas leian lapsehoidja või tarin lapsed kaasa, samuti ka bensiinikulu, mis ei ole väike.
Asju saaksin ma ikka näha ja katsuda ka.Lihtsalt vaatasin albumeid ja leidsin sellise komplekti asju omale, mis tõesti meeldib, see kas kõike kanname on juba iseasi aga tegemist on kahte suurust riietega.Mina ka ei viitsi iga päev pesu pesta, sellepärast on meil ka praegu palju riideid.On jäänud ka mõned asjad päris kandmata aga need olen ma maha müünud.Samas kui mõni nendest ostetud asjadest ka säilib, siis saan ju need edasi müüa ning saan mingitki raha tagasi.
Kes aga ostavad uusi asju supersoodsalt, äkki jagate netipoodide linke?Ma olen ka kaubandusest saanud erinevatest poodidest uusi asju suurte soodukatega aga seekord lihtsalt ei näkanud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Teemaalgataja.
Nädalavahetusel käisimegi Tallinnas kaubanduskeskustes, mis ei toonud soovitud tulemust.Sain küll mõned asjad, kuid mitte väga soodsalt.Kuna mul 2 last, siis pean arvestama sellega, et kas leian lapsehoidja või tarin lapsed kaasa, samuti ka bensiinikulu, mis ei ole väike.
Asju saaksin ma ikka näha ja katsuda ka.Lihtsalt vaatasin albumeid ja leidsin sellise komplekti asju omale, mis tõesti meeldib, see kas kõike kanname on juba iseasi aga tegemist on kahte suurust riietega.Mina ka ei viitsi iga päev pesu pesta, sellepärast on meil ka praegu palju riideid.On jäänud ka mõned asjad päris kandmata aga need olen ma maha müünud.Samas kui mõni nendest ostetud asjadest ka säilib, siis saan ju need edasi müüa ning saan mingitki raha tagasi.
Kes aga ostavad uusi asju supersoodsalt, äkki jagate netipoodide linke?Ma olen ka kaubandusest saanud erinevatest poodidest uusi asju suurte soodukatega aga seekord lihtsalt ei näkanud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 14:30; 17.02 14:41; 17.02 15:00; 17.02 15:57; 17.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, ega need Prisma riided nii soodsad ei ole midagi.Ma ostsin sealt pojale paar body ja tudukat.Hind oli keskmine aga… Body trukid lakkasid üsna kiiresti töötamast, ning värv läks paari pesuga koledaks.Kindlasti on seal ka häid leide aga jah nüüd ma neid müügikohti väldin, sest olen sealt kõrvetada saanud.
Ma ei ütleks küll, et Lindexis nii väga odav oleks.Beebiasju on seal jah palju aga suuremaid, mitte eriti.Seal tuleb ka ikka korraliku tuunika v pluusi eest välja käia üle 10 Euro.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.02 14:14; 17.02 14:26; 17.02 14:30; 17.02 14:41; 17.02 15:00; 17.02 15:57; 17.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid asju tuleb otsustada oma südame hääle järgi. Siinsed käod tahavad ju saada tuttuut kaupa ja selle eest peaaegu mitte midagi maksta. Kas küsitav summa on Sinu meelest võrdne saadava väärtusega? Kui käisid nädalavahetusel poes ja ei leidnud soovitud kriteeriumiga riideid, siis peaks ju olema. Sinu raha, mille eest saad osta ka pisut õnne – endale meelepäraselt riietatud Kõige Kallim teeb minu küll õnnelikuks. Laste riiete pealt kokku ise ei hoia – kui meeldib, ostan ära. Edasimüümisele ei mõtle – parem on sõpradele ära anda ja näha saaja silmis rõõmu. Aga see vaid minu arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks müüa korraga hunnikus jalanõusid-
tennised, tossud, kingad 20-23 nr
olen ühe sajajalgse kiiksuga ema.
tegemist tüdrukuga ja jalanõud müün suvel kui eestisse puhkama tuleme. suured lapsed teenivad endale enda ja väikese õe jalanõudega taskuraha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb asjadest, aga minu meelest ei ole kallis. kui tahad ikka korralikke ja ilusamaid asju siis need maksavad ka. 1-2 euriga saab ikka suht luitunud ja koledaid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne hind korralike asjade eest. Sama raha eest poest küll nii palju riideid ei saa. 5 EUR asja eest on ju ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kristiina15 kirjutas:[/small]
[tsitaat]oleneb asjadest, aga minu meelest ei ole kallis. kui tahad ikka korralikke ja ilusamaid asju siis need maksavad ka. 1-2 euriga saab ikka suht luitunud ja koledaid asju.[/tsitaat]

Ei tea midagi. Mul oli pikalt lausa alla 1eur palju asju müügis, vägagi korralikud asjad oli, tahtsin lihtsalt kappi ruumi juurde ruttu saada, aga nii nad müüki jäidki kuni lõpuks lihtsalt ära andsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

92-98 vist ei ostas sellise hinna eest. Muidugi sõltub jällegi asjadest ise ostsin tuttavalt 100 eur eest 116-122 ühe lapse kantud ja kallimaid brändiriideid nagu pampolina, monnalisa, kenzo jne. Et siis püksid+ pintsak või seelik+ pluus oli 20 eur komplekt. Tean, et ta need tellinud välismaisetest netipoodidest hinnaga vähemalt 50 eur tk.
Mingite name it või h&m kantud teksade eest üle 5 eur välja ei käiks ja sellisel juhul peaks nad ikka väga heas korras olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile sain kätte saadetise – ostsin netist kasutatud, kuid väga korralikud lapse riided 92-98 suuruses. Kokku oli 24 riideeset ja maksin 10¤ + 3,40¤post.
Enamus oli tuntud firmamärkide kandjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on ikka popp teema:) ma siis ka kirjutan.

Mina otsin alati müüja, kelle asjad mulle kõik sobivad ja ostan terve hunniku korraga. Ja no mina ei tea, aga ma ei ole eriti palju asju näinud 1.-, mida osta tahaks pärast nägemist.

Minu ostetud asjade keskmine hind koos sukapükstega(mis on väga ilusad ja sobivad samade kleitide-seelikute juurde ja väga heas korras) on jäänud 4.- euro juurde. tean hästi, sest olen juba mitu korda ostnud.

Kui sa teemaalgataja valid välja ühe müüja asjad, siis küsi muidugi allakat, sest temale on see üks kasulik diil. Mina müün ka ja tean imehästi, kui tüütu on 1-2 särgi pärast kapata lapsega postimaja vahet. Ma oelks õnnelik, kui keegi ostaks pool albumit korraga ja teeksin rõõmuga allakat 20%. Minule on müüjad samuti alla andnud tänu sellele, et võtan hunniku kaasa ja siiski-siiski mõni as rändab ka otse prügikasti või müüki tagasi.

ma väga hea meelega ostaksin 98-104 tüdruku riideid 5.-tk – väike allaka protsent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Te leiate selliseid müüjaid kelle käest saaks kohe 30 asja välja valida? Peale kaltsuka riiete müüjaid ei ole ma kohanud perekoolis nii suureid albumeid (tüdrukule s.92-110)… Pean õnneks kui ühest albumist sobib 2-3 riideeset.
Summast on nii palju, et ostan ühelt tuttavalt hulgi ja meil on hästi sarnane maitse nii värvide poolest kui ka firmade poolest. Käin 2 korda aastas kohal ja maksan ca 150-200.-, aga s.h. ka väliriided ja jalanõud. Praktiliselt kõik leiab kasutust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan poest (uuena) riideid nii palju kui vaja on. Ei näe mõtet osta kasutatult kuid imeodavalt nii, et ei teagi, kas laps kannab ja kas reaalselt vaja on. On teil kummist riidekapid või? milleks on vaja 10 t-särki, 8 paari teksapükse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:58; 17.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostan poest (uuena) riideid nii palju kui vaja on. Ei näe mõtet osta kasutatult kuid imeodavalt nii, et ei teagi, kas laps kannab ja kas reaalselt vaja on. On teil kummist riidekapid või? milleks on vaja 10 t-särki, 8 paari teksapükse?[/tsitaat]
Mul lastel kummalgi vist umbes sada riideeset (uuena ostetud), peab ju vaheldust olema. Kindlasti üle kümne t-särgi jne, 15-20 kleiti jne. Ja lasteriiete shoppamine on ju nii lahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 23:34; 18.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rahaga väga kitsas pole ja asjad meeldivad tasub küll osta. Minul pole kahju laste peale raisata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen just enda lapse asju müüki ja soovin ka suuremat hulka korraga müüa. Kui sätiksin head firmad ühte \”komplekti\”, siis nende eets 150euri küsida oleks minu meelest ok. Kaup oleks Guessi, Kenzo, Hilfigeri, P.O.P jms oma. Selge on see, et hea firma kasutatud särk, mis maksab 5EURI on kauem samas vormis ja värvis, kui sama hinna eest soetatud uus särk. Nii et kui on puhtad ja korralikud asjad, siis minu meelest on see ost ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:18; 18.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Panen just enda lapse asju müüki ja soovin ka suuremat hulka korraga müüa. Kui sätiksin head firmad ühte \”komplekti\”, siis nende eets 150euri küsida oleks minu meelest ok. Kaup oleks Guessi, Kenzo, Hilfigeri, P.O.P jms oma. Selge on see, et hea firma kasutatud särk, mis maksab 5EURI on kauem samas vormis ja värvis, kui sama hinna eest soetatud uus särk. Nii et kui on puhtad ja korralikud asjad, siis minu meelest on see ost ok. [/tsitaat]
Mis suuruses riideid plaanis müüa on ja kas tüdrukute või poiste omi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 23:34; 18.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün beebieast kuni 1,5 aastaseni ehk kuni suurus 74. Tüdrukute riided. Ideaalne oleks, kui leiaksin kellegi, kel samuti kevadine laps, siis klapivad suurused ka hooaegade kaupa kõige paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:18; 18.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pakuksin korraga müüa 13 asja 15¤ eest :
Enamus asju Snoopyga, kuna poja oli suur snoopyfänn.
müün oma poja väikeseks jäänud riided pikkusele 110-116.
pakkuda on 2 paari pükse pikkusele 110 hallid teksad(H&M)ja tumesinised velvetpüksid( KappAhl)
heledad suvepüksid pikkusele 116,mida saab teha luku abil ka põlvpüksteks.
Väga armas Snoopyga H&M fliis pikkusele 116, eest lukuga, rinnaosa tumesinine, varrukad helebee¸id.
2 pikkade varrukatega pluusi: üks pikkusele 110(kapuutsiga) teine 116
Snoopyga Suvekomplekt(H&M)-t-särk ja lühikesed püksid 116 pikkusele
ilma varrukateta suvine Snoopyga särk(H&M)
Väga korralikud Snoopyga rannaplätud, nr 32
H&M lühikesed püksid pikkusele 110

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb firmamärkidest,kui nn kallimad brändid siis vb küll
Mina aga ostsin eile alega lapsele 28 riideeset, kõik uued- Lindexist,Takkost, Seppäläst, Zarast, Mothercarest ja mul läks kokku 149¤.
Pv pluusid-5tk Takko, retuusid-4 paari seppälä, pihikseelikud- 3tk Zara, sukkpüksid- 6 paari Lindex, kardiganid- 3 tk Zara, tuunikad- 4 tk lindex, aluspüksid 3 paari- mothercare

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Väikelaps Kas 30 riideeseme eest 150 Eurot oleks ok maksta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.