Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas 300 euroga võib leida hoidja?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kas 300 euroga võib leida hoidja?

Postitas:

Sain nüüd ootamatult töökoha ja lähen tööle. Lapse peaks siis hoidja juurde viima. Kahjuks palk pole suur ja 300 eurot kuus on maksimum, mida saaksin hoiu eest maksta. Vaatasin, et erahoidusid on selle hinnaga küll, kuid eelistaksin hoidja varianti, kus on lapsi kuni viis, erahoidudes on rühmad ikka suuremad. Hoidja oleks ka natuke paindlikum, ehk ei tehta väikesest nohust ülisuurt probleemi. Kas tasub üldse hakata otsima ja kuulutama või tasuks ikka erahoidu hakata vaatama? Katsuksin nädalas ühe päeva lapsele ka puhkust anda, kus hoiaks keegi pereliige, seda siis kuurahast maha ei arvestaks, sest see pole ju iga kord ka kindel, et laps käib tingimata 4 päeva nädalas. Elan Tallinnas, siin on vist kallimad hinnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 12:39; 15.02 14:54; 15.02 16:31; 17.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 päevaks nädalas võid isegi saada. Vaata lastehoid.net või pane oma kuulutus siiasamma osta-müü-vaheta \”otsin abilist\” rubriiki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks selline laps hoiulapseks 🙂 Kui vana laps on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ,kus asud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole teemaalgataja, aga olen suht sama probleemi ees ja sama asja peale mõelnud. Kas sellised hoidjad hoiavad lapsi oma kodus (nt. mitu last korraga), või tulevad minu juurde?
Minul on 1,10a aktiivne tüdruk, elame pirital, tööl hakkan kesklinnas käima

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:14; 15.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise raha eest leiad endale kindlasti ka sellise hoidja, kellel on paberid olemas ja saad linnalt osa raha siis ka tagasi. Tean lisaks endale õige mitut paberitega hoidjat, kes hoiavad kuni viite last ja võtavad lapse enda juurde ka siis kui lapsel nohu-köha on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:27; 15.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise raha eest leiad endale kindlasti ka sellise hoidja, kellel on paberid olemas ja saad linnalt osa raha siis ka tagasi. Tean lisaks endale õige mitut paberitega hoidjat, kes hoiavad kuni viite last ja võtavad lapse enda juurde ka siis kui lapsel nohu-köha on.[/tsitaat]

ja kust ma sellised hoidjad leida võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:14; 15.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja kust ma sellised hoidjad leida võiks?[/tsitaat]

Kindlasti leiab neid google otsingusse pannes, sest paljudel on ju oma kodulehedki olemas(Tallinnast ja Tallinna lähiümbrusest on siis jutt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:27; 15.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellise raha eest leiad endale kindlasti ka sellise hoidja, kellel on paberid olemas ja saad linnalt osa raha siis ka tagasi. Tean lisaks endale õige mitut paberitega hoidjat, kes hoiavad kuni viite last ja võtavad lapse enda juurde ka siis kui lapsel nohu-köha on.[/tsitaat]

Kuidas nad saavad 5 last hoida ja ühte nohuse-köhasena tulla lubada? Kui minu laps läheks tervena hoidja juurde, siis ma küll ei sooviks, et ta seal haige lapsega kokku puutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust siis neid tublisid paberitega hoidjaid leida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:45; 15.02 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kindlasti leiab neid google otsingusse pannes, sest paljudel on ju oma kodulehedki olemas(Tallinnast ja Tallinna lähiümbrusest on siis jutt).[/tsitaat]

Eks ma siis hakka otsima. Praegu on mul ametlik hoidja olemas, aga teda ma ei jaksa täiskohaga palgata, tal siis kuu üle 500 euro. Minule sobib kuni viis last koos väga hästi ja mind ei häiri, kui on mõni tattnina seas, sest nii on mu laps kogu aeg hoidja juures käinud, midagi pole juhtunud, tal on tervis tugev. Ta pole ka enam väga väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 12:39; 15.02 14:54; 15.02 16:31; 17.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise hoiaksin küll 300 euro eest 🙂 aga kahjuks hetkel enam laps ei hoia kuna enda pisike suvel sündimas 🙂
aga kindlasti leidub veel inimesi kes sellise raha eest nõus hoidma :=)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaksin ka ühe lapse enda juurde hoida, rohkem korraga vähemalt esialgu ei tahaks. Kodus mul kasvamas 1a6k tüdruk. Elame Lasnamäe alguses.
Kellel huvi, siis kirjutage q159159@live.co.uk. Kuutasu annab kokku leppida, hea meelega võimaldan lapse emal ka trennis, kinos vms käia (ehk siis hoian kokkuleppel ka õhtuti ja nädalavahetustel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Pärnus või lähiümbruses kellegi vaja laps kuhugi hoiule anda, siis võib mind ka hõikuda.
Olen nõks üle aastasega nagunii praegu kodune, diplomeeritud lasteaiaõpetaja. Elan Pärnust ca 25 km. Nõks selles, et ma lapse koju ei tule või kui, siis võtan oma oma kaasa.
Mind iseloomustavaid kirjutisi on terve foorum täis, kus arvamust avaldan, nii et saab ka ellusuhtumisega tutvuda. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist selline üle pabistaja ja kardan last võõra inimese juurde jätta. Mis inimesest teada on, kui läbi neti leitakse?
Mingid soovituskirju ja kogemusi ka pakutakse näha või kuidas see hoidmise süsteem käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vist selline üle pabistaja ja kardan last võõra inimese juurde jätta. Mis inimesest teada on, kui läbi neti leitakse?
Mingid soovituskirju ja kogemusi ka pakutakse näha või kuidas see hoidmise süsteem käib?[/tsitaat]

Mina ei ole soovituskirju küsinud, usaldan kõige rohkem oma sisetunnet, mis siiani ei ole alt vedanud. Hoidjaid olen otsinud mitmeid, kõik on olnud väga toredad. Kui ei sobi, tuleb see juba kirjade ja kohtumise põhjal välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 12:39; 15.02 14:54; 15.02 16:31; 17.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi Lääne-Virumaal hoidjat peaks vajama, siis kirjuta siia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan otsima ka aprillist enda lapsele (1,3-aastane tüdruk hetkel)täiskohaga hoidjat (tööpäevadel ca kella 8-st kella 18-ni) enda kodus siis. Hoidja peaks olema venelanna või vene keelt vabalt valdav eestlane.
Elukoht on Õismäel.
Kellel on tõsine huvi, palun kirjutada: kmavsk@hotmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:45; 15.02 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi otsib mustamäel lapsehoidja tädi ,siis olen ka olemas ,hetkel hoian 1+enda laps ,et siis küsimuste korral jäta enda e-mail 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paberitega lapsehoidja, hoian lapsi oma kodus Nõmmel. Rohkem infot: krista.tatte@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võib, hetkel ka otsin omale hoiulast, kuupalk, millega ma väga rahul oleksin, on 200-250¤.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:44; 17.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabalt võib, hetkel ka otsin omale hoiulast, kuupalk, millega ma väga rahul oleksin, on 200-250¤. [/tsitaat]

Ausalt või, kus kandis elad, äkki saame kaubale. Mina otsin hoidjat Mustamäe-Õismäe-Rocca al mare piirkonnas, tööle hakkan kesklinnas, seega sobib ka kesklinna kant või äkki isegi Pelgulinn olenevalt kohast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.02 12:39; 15.02 14:54; 15.02 16:31; 17.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ausalt või, kus kandis elad, äkki saame kaubale. Mina otsin hoidjat Mustamäe-Õismäe-Rocca al mare piirkonnas, tööle hakkan kesklinnas, seega sobib ka kesklinna kant või äkki isegi Pelgulinn olenevalt kohast. [/tsitaat]

Mustamäel elan, Mustamäe-Õismäe piiril.
Minu mail on katrin.kumm@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ausalt või, kus kandis elad, äkki saame kaubale. Mina otsin hoidjat Mustamäe-Õismäe-Rocca al mare piirkonnas, tööle hakkan kesklinnas, seega sobib ka kesklinna kant või äkki isegi Pelgulinn olenevalt kohast. [/tsitaat]
Mustamäel elan, Mustamäe-Õismäe piiril.
Minu mail on katrin.kumm@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:44; 17.02 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui keegi Lääne-Virumaal hoidjat peaks vajama, siis kirjuta siia.[/tsitaat]

Mina vajan hoidjad Lääne-Virumaalt, elan Rakveres

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas 300 euroga võib leida hoidja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.