Esileht Pereelu ja suhted Kas 35 + seksivad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas 35 + seksivad?

Postitas:

Miks?

Arvamusi palun.

+1
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui suhe korras ja kurnavaid beebisid pole, siis seksivad nagu nugised.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kord aastas jõulude ajal. Mis sa ikka vanamehele muud kingid?!?

+35
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Meest pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, iga päev lausa. Miks? Sest tahame.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult. See parim iga ja tahtmine suur.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks?

Miks mitte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvamusi palun.

Palun, minu arvamus: Kell oli üks öösel, mees, 35+ saatis küll koju, kuid “kohvi jooma” ei tahtnud jääda ja läks minema.
Sellest ka tekkis kohe teema.

Aga sellest ma aru ei saa, mis sa selle arvamusega peale võiksid hakata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.03 09:48; 01.03 12:04; 01.03 12:39; 01.03 13:07; 01.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, armukestega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne arvates on 35 aastane juba vana või? Kui noor peab inimene ise olema, et niimoodi küsida?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tahaks, aga pole kellegagi seksida, seega kasutan regulaarselt eksmehe kingitud mänguasja. Abiks seegi, kuigi mees ise oleks muidugi parem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned 35+ vanuses seksivad isegi laste saamise eesmärgil!!!1!

Kas pole mitte kohutav, et ei vaatagi selles eas juba oma tulevase hauaplatsi poole?

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on mul 50+, endal mul ka varsti juubel ja seksime usinasti. Mõnikord kipub väsimus murdma ja eks uni on olulisem kui seks, aga kui uneprobleeme pole – siis miks mitte?

Et miks seksime – sest mõnus on.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvamusi palun.

Palun, minu arvamus: Kell oli üks öösel, mees, 35+ saatis küll koju, kuid “kohvi jooma” ei tahtnud jääda ja läks minema.

Sellest ka tekkis kohe teema.

Aga sellest ma aru ei saa, mis sa selle arvamusega peale võiksid hakata.

Kes kell 1 öösel kohvi tahab ? ????

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:58; 01.03 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes kell 1 öösel kohvi tahab ? ????

KES päeval kell 12 jutumärke tähele ei pane?

Eks see tahab. Pidevalt ju udune omadega.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.03 09:48; 01.03 12:04; 01.03 12:39; 01.03 13:07; 01.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvamusi palun.

Palun, minu arvamus: Kell oli üks öösel, mees, 35+ saatis küll koju, kuid “kohvi jooma” ei tahtnud jääda ja läks minema.

Sellest ka tekkis kohe teema.

Aga sellest ma aru ei saa, mis sa selle arvamusega peale võiksid hakata.

No iga mees ei seksi suvalisega. Ju sa polnd piisavalt pandav või olid liiga purjus vmt.

Aga vastates teemale, olen 37, mees 42 ja seksime. Isegi paar aastat tagasi kurnava beebi ajal seksisime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No iga mees ei seksi suvalisega. Ju sa polnd piisavalt pandav või olid liiga purjus vmt.

Eeet siis sa oled samasugune udu, et aru ei saa, kellega sa siin räägid või ei räägi või kus sa üldse hetkel viibid või mis su nimi on?

Ma “polnd” seal kohalgi ja mees olen pealegi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.03 09:48; 01.03 12:04; 01.03 12:39; 01.03 13:07; 01.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes kell 1 öösel kohvi tahab ? ????

KES päeval kell 12 jutumärke tähele ei pane?

Eks see tahab. Pidevalt ju udune omadega.

Sain väga hästi aru. Mu arust 35+ on juba piisavalt täiskasvanu,et otse öelda mida tahab ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:58; 01.03 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain väga hästi aru. Mu arust 35+ on juba piisavalt täiskasvanu,et otse öelda mida tahab ????

Ok, mina seda ei mõista.

Et öösel kell üks teatad tänavalt/baarist/kustiganes leitud partnerile, et “kle, ma sooviks nüüd kiirelt seksi ja rahuldust ja siis kohe magama.
Mul on homme vaja mingeid asju teha…”

Ma käituks sellisel juhul pigem nii, et
– kui on kift naine, siis tahaks ka kohvi ja hommikuni koos olla ja vblla ka seksi, (mis pole siiski esimesel ööl kõige olulisem).
– kui ei ole kift naine, siis: tore oli, aga head ööd sulle ja mul kojuminek. Seksida võid omaette. (suht ebatõenäoline muidugi, et alles kell 1 öösel see kohale jõuab)

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.03 09:48; 01.03 12:04; 01.03 12:39; 01.03 13:07; 01.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– kui on kift naine, siis tahaks ka kohvi ja hommikuni koos olla ja vblla ka seksi, (mis pole siiski esimesel ööl kõige olulisem).

Võib-olla see “kohvi jooma” ongi hommikukohvina mõeldud. 😉 Et jää kuni kohvijoomiseni külla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla see “kohvi jooma” ongi hommikukohvina mõeldud. ???? Et jää kuni kohvijoomiseni külla.

No loomulikult.

Aga teatud “perekoolikas” küsib selle peale ikka, et “kes tahaks öösel kell 1 kohvi juua, mamm mamm mamm”
Ja trambib jalgugi.

Krt, ma olen ise ka perkoolikas, aga ma loodan, et tulevikus keegi mind selle nimega ei nimetaks.
Või on see minu probleem?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.03 09:48; 01.03 12:04; 01.03 12:39; 01.03 13:07; 01.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne arvates on 35 aastane juba vana või? Kui noor peab inimene ise olema, et niimoodi küsida?

35 pole veel kindlasti seksiks vana, 35 on veel pikk tee minna…Olime miski 51-52, kui selle asjaga lõpetasime. Mõned paarid – nagu siit lugeda on olnud – jätkavad veel kuuekümnendateski.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõlemad 45 ja noorim laps eelmisest sügisest ülikoolis.
Seksime rohkem kui kunagi varem. Põhimõtteliselt iga päev, nädalavahetusel mitu korda. Ja ka mõni soolo otsa.
Maja vaba, toonus laes. Menopaus ega impotentsus veel ei kummita. Oskus end ja partnerit nautida on aastatega üha kasvanud.
Vastus küsimusele: ~35 on seksi jaoks keeruline aeg, kus lapsed veel fookuses, aga kui see möödas siis on aiandus või seks. Valisime viimase 🙂

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksivad veel 80sedki.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 02:47; 17.03 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõlemad 45 ja noorim laps eelmisest sügisest ülikoolis.

Seksime rohkem kui kunagi varem. Põhimõtteliselt iga päev, nädalavahetusel mitu korda. Ja ka mõni soolo otsa.

Maja vaba, toonus laes. Menopaus ega impotentsus veel ei kummita. Oskus end ja partnerit nautida on aastatega üha kasvanud.

Vastus küsimusele: ~35 on seksi jaoks keeruline aeg, kus lapsed veel fookuses, aga kui see möödas siis on aiandus või seks. Valisime viimase ????

Nii ta on – kolmekümnendates pole seksi jaoks eriti võimalust väikeste laste pärast. Ja selle pärast on veidi valus lugeda artikleid kus kirjutatakse, et kolmekümnendates on parim iga seksiks jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selle pärast on veidi valus lugeda artikleid kus kirjutatakse, et kolmekümnendates on parim iga seksiks jne.

Selliseid artikleid pole olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksime kord nädalas. Ise mehena tahaksin palju rohkem, seega masturbeerin veel lisaks ca 2 korda päevas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksivad veel 80sedki.

Sina ka seksid 80 aastaselt või ei seksi juba praegugi? Kõik räägivad kellegist teisest, aga mitte endast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõlemad 45 ja noorim laps eelmisest sügisest ülikoolis.

Seksime rohkem kui kunagi varem. Põhimõtteliselt iga päev, nädalavahetusel mitu korda. Ja ka mõni soolo otsa.

Maja vaba, toonus laes. Menopaus ega impotentsus veel ei kummita. Oskus end ja partnerit nautida on aastatega üha kasvanud.

Vastus küsimusele: ~35 on seksi jaoks keeruline aeg, kus lapsed veel fookuses, aga kui see möödas siis on aiandus või seks. Valisime viimase ????

Umbes sama 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Meest pole.

Sama seis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas 35 + seksivad?