Esileht Väikelaps Kas 3aastasele tüdrukule suveks trikoo või ujumispüksid?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas 3aastasele tüdrukule suveks trikoo või ujumispüksid?

Postitas:

Sattusin riiete kuulutusi vaadates asjale, et päris mitmel oli müügis trikoode kõrval ka ujumispükse 2-3aastastele tüdrukutele. Need püsid ei olnud enam mähkmepüksid ja olid müügil ilma ülemise osata.

Mis arvate, kas selles vanuses peaks olema juba tüdrukul oma hoovis või rannas ülemine osa ka kaetud või piisaks suveks pükstest?

Eelmisel aastal oli tüdrukul kasutusel trikoo, kuid tihti oli see nii ebamugav selga panna ja laps tahtsis seda pidevalt ära võtta. Lõpuks oli kodus basseinis alati paljalt.

Nüüd mõtlesin, et oleks hea muretseda püksid, et laps päris paljas ei oleks, kui mõni päris omainimene ka hoovis või läheduses liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin lapse enda soovil talle trikoo. Ta on alles suht väike laps ( suvel oli 3,5 aastane ) aga häbenes juba siis natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduaias püksid, rannas-ujulas trikoo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raudselt püksid. nailonit ikka võimalikult vähem. trikoo või ülemine ots ikka siis kui laps ise nõudma hakkab. loodetavasti enne mitte kooli. praegu on 5,5 ja hea meelega on pükstes (need sellised seelikuribaga, tegelikult oli ülemine ots ka komplektis aga selle viskasin kohe ära – ei meeldi mulle rinnahoidjates väikelapsed).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:41; 25.01 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses olid ka põhiliselt püksid. Umbes 7 aastasena hakkas ta ise tahtma kaheosalisi pöevitrusriideid. Trikoo on ka kogu aeg olnud, sest meie peres vähemalt, ühtedest rannariietest ei piisa, ikka vahetab, kui märjaks saab koduhoovis vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püksid on paremad. Kergem selga panna ja mina isiklikult leian, et lapse keha võiks ikka ka veidi päikest saada, ei meeldi, kui on päevitunud käed-jalad ja täiesti sinkjasvalge ülakeha. Loomulikult ei mõtle ma siin, et laps peaks päevitama mingiks mooramaalaseks, aga kerge ilus jume tuleb ikka suvel väljas viibides. meil on ka trikoo, sellega käime veekeskustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käime trikooga ujulas. Rannas on püksikud, sellised satsikesega. Pükstega oli tegelikult kaasas ka rinnahoidja, aga seda kanti täpselt üks kord, rohkem selga ei tahetud (ja ega mulle endale see ese väikelapse seljas väga kena ei tundu ka, päikest ei karda me niikuinii). Trikood on ju suht tülikas selga ajada, eriti märjana ja ega ta seal rannas niiskena vastu keha väga mõnus ei ole ka. Nii et meil küll plaanis koolini pükstes rannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njaaa… mina just kardan päikest (kuigi ise ei ole päevitaja, on mul ikkagi melanoom) ja laps on algusest peale päikese eest kaitstud olnud. Lisaks kreemile ka see surfarikostüümi moodi värk (SPF50). Tuleval suvel on ka kindlasti sellega, kuigi ilmselt oleks kaheosaline mugavam (neid kaitseülikondi on kaheosalisena ka müügil). Ehk siis hullem kui trikoo:D Aga et külm oleks, ei saa küll öelda, see kuivab kiirelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]njaaa… mina just kardan päikest (kuigi ise ei ole päevitaja, on mul ikkagi melanoom) ja laps on algusest peale päikese eest kaitstud olnud. Lisaks kreemile ka see surfarikostüümi moodi värk (SPF50). Tuleval suvel on ka kindlasti sellega, kuigi ilmselt oleks kaheosaline mugavam (neid kaitseülikondi on kaheosalisena ka müügil). Ehk siis hullem kui trikoo:D Aga et külm oleks, ei saa küll öelda, see kuivab kiirelt.[/tsitaat]

Kas su lapsel on ka melanoom? Kui ei, siis miks niimoodi asjatult varjata lapse keha päikese eest? Päike on hea ja kasulik. Kahjulikuks muutub vaid siis, kui laps on tundide viisi päikese käes ilma kreemideta. Ära üle ka pinguta.

Aga mina ostsin 3aastasele püksid ja tissivesti, sest trikoosid tema numbrile pole märganud. Kas on väikesed trikood või siis liiga suured. Tõenäoliselt lähevad kasutusse just püksid.
Mina näiteks eelmisel suvel ei pannud kreeme lastele peale va siis, kui rannas käisime. Lihtsalt polnud vajadust. Lapsed olid hommikust õhtuni aias mängimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli veel 4 aastasel kindlalt püksid soovitan ma.Lapsel trikoo suht ebamugav seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul on melanoom ja ka minu laps kannab UV kaitsega komplekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan mõlemaid. Trikooga käime põhiliselt ujulas. Püksid + T-särk on minu meelest parim kombinatsioon kui laps lihtsalt rannas mängib. Lapse keha on ülevalt poolt kuuma päikese eest kaetud. Lisaks veel päikesekaitsekreem, suvemüts ja heal juhul ka päikeseprillid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli juba 2 aastasena trikoo. Ei ütleks,et ebamugav. Mina tahan ka oma last päikese eest kaitsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trikoo ikka. Ta teab, et on ju tüdruk. avalikus rannas küll oleks soovitav trikoo. Ma meenutan enda lapsepõlve ja käisin pükstega, rõve meenutada. Lihtsalt on sihuke tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad võiks ühel daamil ikka olemas olla.Ujulas trikoo ja rannas püksikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõlemad võiks ühel daamil ikka olemas olla.Ujulas trikoo ja rannas püksikesed.[/tsitaat]

ju siis minu viiene ei ole daam. ja jumal tänatud. saab ühe püsk-seelikuga hakkama nii rannas kui ujumistrennis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:41; 25.01 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin trikood, minu arvates küll ei ole ebamugav ja päikese eest kaitseb ka rohkem. Pealegi on tüdruk ikkagi tüdruk. Minu tüdruk on 1-aastasest alates trikood kandnud, ühtegi miinust ei oska öelda.
Ma nägin sugulaste juures hiljuti endast fotot, olin umbes 6-7 aastane ja ainult aluspükste väel õues, kõik sugulased üheskoos vaatasid, pean tunnistama, et mul oli küll ebamugav seda fotot koos suurema hulga rahvaga vaadata. Esimene mõte oli, et miks mulle midagi rohkemat selga ei pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tütrel kohe sellest ajast, kui ujumismähkmega ebamugav hakkas, trikood olnud(meile lihtsalt on antud igalt poolt neid palju). Ta on muidugi ka nn päris ujuja, st käis trennis.
Koduaias panin ta küll lihtsalt aluspükstega vette, aga siis võttis hoopis seljast ära.
Muidu saab trikoo panemisega ilusti hakkama.

Ka väike laps võib liiga palju päikest saada ja ega päikesekreemid ka nii head pole. Meil on niisama müramiseks hoopis batistist pluusikesed peale käinud, millega võib ka vees sulistada ja siis mõnusalt märjana keha jahutavad…. ja all aluspüksid. Ma arvan, et ka 3-ne võib nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps 4a. Eelmisel suvel oli veel 3a ja käis koduaias basseinis paljalt. Niisama oli ka paljalt oma hoovis (maal ja võõrastest pilkudest eraldatud). Arvatavasti ka järgmisel suvel kodus paljalt. Oleneb muidugi sellest, kuidas ise soovib.

Avalikus rannas kasutasime kaheosalist komplekti või õhtul ainult ujuma minnes ka trikood. Väiksemas rannas, kui vaid paar inimest peale meie (enamasti käisime sellistes), kasutasime ainult ujumispükse. Peamiselt selleks, et laps päikest ka saaks. Igasugu trikoosid jm ujumisriideid saime ka meie sugulastelt-tuttavatelt hunnikus, seega valik suur.

Ujulas käib laps trikooga. Kuni 2a käis ka seal ainult ujumispükstega. Ujumismähet pole kunagi pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kasutuses nii trikoo (peamiselt ujulas käimiseks), kui kaheosaline komplekt. Suvel rannas ja aias kasutasime peamiselt kaheosalist komplekti (ülemine ots ikka selline särgi moodi, mitte nagu suurtel inimestel eksole :)) Minu meelest oli nii lihtsalt ilusam, mitte, et kolmeaastasel nüüd ainult pükstega miskitpidi sobimatu oleks.,,,

Koduaias traageldasid lihtsalt aluspükstega ka ringi, kui väga palavad ilmad olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps Kas 3aastasele tüdrukule suveks trikoo või ujumispüksid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.