Esileht Lapse ootamine Kas 4+ nädalal peaks ultrahelis juba midagi näha olema?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas 4+ nädalal peaks ultrahelis juba midagi näha olema?

Postitas:

Tegin elektroonilise testi (päevad on 5 päeva hilinenud) ja see näitas, et olen 4-5 nädalat rase. Helistasin oma arstile ja sain samaks päevaks aja, tegi ultraheli aga mitte midagi polnud näha. Ovulatsioon oli mul 31. oktoober ja selle järgi peaksin täna olema 4n5p, ovulatsiooni ajas olen täiesti kindel. Kas see on normaalne, et mitte midagi näha ei olnud? Pani muretsema, arst palus nädala pärast tagasi tulla. Sümptomitest on valusad rinnad, pidev pissihäda ja kõht läheb kiiresti tühjaks. Kas mul on lootust, et nädala pärast on ikkagi kõik korras?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 14:42; 19.11 16:47; 21.11 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab elektroonilise testi? Kas rasedustest näitas kahte triipu? Nii vara ei peagi miski veel tuvastatav olema. Kui nädala pärast tagasi lähed ei pruugi ka süda veel lüüa.
Arstile on mõtet esimest korda minna 7+ nädalal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab elektroonilise testi? Kas rasedustest näitas kahte triipu? Nii vara ei peagi miski veel tuvastatav olema. Kui nädala pärast tagasi lähed ei pruugi ka süda veel lüüa.

Arstile on mõtet esimest korda minna 7+ nädalal.

Clearblue elektoonilise testi, mis näitab kas oled rase või ei ja kui oled siis mitu nädalat. Ega ma ei loodagi südametööd veel aga lootsin, et lootemuna on näha aga ehk jah liiga vara alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 14:42; 19.11 16:47; 21.11 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel, rasedusnädalaid arvestatakse ju viimasest toimunud menstruatsioonist… kui ovulatsioon oli kindlasti 31.oktoobril, siis polegi midagi näha veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel, rasedusnädalaid arvestatakse ju viimasest toimunud menstruatsioonist… kui ovulatsioon oli kindlasti 31.oktoobril, siis polegi midagi näha veel.

Ovulatsiooni ajas olen täiesti kindel, et see oli kas 31.okt või 1. nov arst kutsus tagasi juba teisipäeval, siis peaks olema 5n4p ikka jube vara minu meelest, tekitab ainult muretsemist. Kas 5+ nädalal on lootust, et midagigi on näha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 14:42; 19.11 16:47; 21.11 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vara veel muidugi. Mul ei olnud näha isegi veel kuuendal nädalal. Arst ütles et ilmselt viljastusin hiljem, sest vastas neljanda nädala suurusele. Läksin nädal hiljem siis juba süda lõi aga oli veel nädal väiksem. Ja kuskil 12 nädalal vastas õigele suurususele. Teadsin ka väga hästi oma ov aega ja paanitsesin, et ju ei lähe hästi ka seekord. Sain muidugi igakajuhuks duphastoni peale, kuna oli enne seda 2 peetumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin ka u siis ultrahelisse ja siis arst vaatas, et mingit loodet ei ole, aga emaka sisu oli paksenenud. Pilt oli kohe teine. Ütles, et on kohe näha, et midagi toimub, aga mis, kutsus ka tagasi..u kahe nädala lärast. Siis oli juba ilusti näha, et pesa oli olemas. Liiga vara, et südametööd näha, aga selle järgi sai juba rasedust kinnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka arstile alles 6.nädalal ja uh ei näinud praktiliselt midagi,väike kott ja arst ütles ka,et liiga väike veel ja kutsus nädala pärast tagasi.Ca 8.nädal oli juba korralikult näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult tumedam laik, kuhu kohta lootemuna peaks tekkima. Üldiselt on mõttetu nii vara UH-sse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli näha 4ndl, just selline tume ring. Aga väga pisike, kehva aparaadiga ei pruugi nähagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole vaja 4-5.nädalal ultrahelisse minna, rikute oma närve ja kulutate arsti aega. Ei jää sellest keegi vähem rasedaks, kui ootate pärast positiivset rasedustesti paar nädalat, kui siis 6+ minna või veel hiljem, on juba pilt hoopis selgem, mis seisus rasedus on, kas on südametöö jne. Pigem on see sorkimine ebavajalik ja kahjulik nii väiksele rasedusele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole vaja 4-5.nädalal ultrahelisse minna, rikute oma närve ja kulutate arsti aega. Ei jää sellest keegi vähem rasedaks, kui ootate pärast positiivset rasedustesti paar nädalat, kui siis 6+ minna või veel hiljem, on juba pilt hoopis selgem, mis seisus rasedus on, kas on südametöö jne. Pigem on see sorkimine ebavajalik ja kahjulik nii väiksele rasedusele.

Kahe otsaga asi. Ühelt poolt olen nõus, et pole vaja liiga vara torkida. Teisest küljest – mul oli enne praegust rasedust emakaväline rasedus ning soovisin kindel olla, et nüüd on kõik õiges kohas. Samas läksin selle teadmisega, et tol hetkel (4+6) ei pruugi loodet veel näha olla, nii et püsisin rahulik ja paanikat ei tekitanud endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Kas 4+ nädalal peaks ultrahelis juba midagi näha olema?