Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas…

Postitas:

Kas abi küsimine raha näol on mõeldav? Olen 31 aastane, naisterahvas. Ei joo, ei suitseta. Elan üürikorteris. Mul on 1 a 10 kuune poeg. Sugulasi pole. Oman ka töökohta, 0.5 koormusega siiski. Olen minemas Soome elama ja töötama aga oleks vaja alguses umbes 2000 eurot, et saaks seal asjad toimima. Kas oleks mõeldav, et keegi teist, kellel on olemas endal kõik, annaks sellist abi? Olen nõus toetajatega kokku saama, kutsuma oma koju, jagama oma elu ja olu ja mõtteid. Elan Tartus. Olen nõus ka seda summat tagasi maksma kahe aasta jooksul, tõenäoliselt ka kiiremini. Võiks sõlmida kirjaliku kokkuleppe. Elus pole kunagi sms ega muid laene võtnud, kellegile hetkel võlgu pole. Ärge siis pahandage küsimuse üle. Nagu öeldakse, küsija suupihta ei lööda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 00:26; 22.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis Soomes tegema hakkad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa pangast ei küsi? Kui sa kuskile võlgu ei ole, nagu ütled, siis annavad pangad küll ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajaile. vähemalt ei tulnud selliseid õelaid vastused ja selle eest tänulik. Pangast tulnud jaatav vastus juba ammu, et saan võtta laenu. Aga ei taha selliseid asutusi nuumata. Seega mõtlesin eraisikult laenu küsida.
Mis Soomes teen? Töötan ikka. Töökoht olemas aprillist, kuid alustust vaja. Ja lapsel isa pole, sünnitunnistuse järgi mitte ja ka muidu mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 00:26; 22.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh kõigile vastajaile. vähemalt ei tulnud selliseid õelaid vastused ja selle eest tänulik. Pangast tulnud jaatav vastus juba ammu, et saan võtta laenu. Aga ei taha selliseid asutusi nuumata. Seega mõtlesin eraisikult laenu küsida.
Mis Soomes teen? Töötan ikka. Töökoht olemas aprillist, kuid alustust vaja. Ja lapsel isa pole, sünnitunnistuse järgi mitte ja ka muidu mitte.[/tsitaat]

Eraisikult tahad ilma intressita laenu? Et laenad praegu 2000 eur ja maksad 2a jooksul tagasi 2000 eur? See peab siis tõesti väga heast südamest laenamine olema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.