Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )

Teema: Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Postitas:

Sooviks teada teie kogemusi. Näiteks on kokku saanud naine ja mees, kellel ka eelnevalt laps/lapsed. Kokku saadi nii, et üks või mõlemad olid eelnevalt armukesed. Kas üldjuhul jäävad sellised suhted püsima või mitte? Või teine variant, et mahajäetud naine leiab uue mehe, kes enne kohtumist on vaba või lahku läinud. Kas sellised kooselud üldiselt püsivad? Kus võiks 46 aastane naine, kellel on teismeline laps üldse omale uue mehe leida, kes tore oleks? Kas üldse ongi lootust enam hooliv meesterahvas leida või soovivad enamus vist noori naisi. Naisi ju nii palju rohkem selles vanuses, et kedagi omale leida üsna võimatu vist.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole vist. Selles vanuses mehed vaatavad ikka nooremaid, 20 dates ja 30 date alguses olevaid. Äkki näkkab aga sellises vanuses mehed on mugavad ka, suhetes väga pingutada ei viitsita ja nii see eluke veereb 40dates.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 18:43; 18.12 17:28; 19.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna abiellus, said ühise lapsegi. Samas on paar tuttavat naist, kes ikka üksikud. Head mehed on ikka võetud juba. Harva on järelturul hea teise ringi mees. Ikka mingi viga küljes enamusel.
Vedamise värk

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on neid häid mehigi järelturul mitte vähe (lisaks “ühe naise rämps on teise naise prints” jne), aga kas naine ise on seda head väärt. Kas armukese juurde läinud mees on hea mees? Kas armukeseks olnud naine on hea naine? Elus oleneb kõik kõigest, ei saa ka sulle mingeid ennustusi jagada, aga vanasõna “mida külvad, seda lõikad” kehtib tihtipeale edasi. Isegi ja ennekõike iseenda kohta. Tavaliselt märkavad inimesed küll äärmiselt hästi endale tehtud ülekohtu eest saatuselt tasumist nõuda, aga mida nad ise teevad või teinud on… samas võib vabalt juhtuda, et kokku said õigemad inimesed kui need eelmised paarid olid, ja on see siis hea või halb karma? 😛

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav naisterahvas, 41 aastane, kahe lapse ema loodab hetkel vist millelegi püsivamale ühe noormehega. Mehel on naine ja ka eksnaine, lapsed. Aasta jooksul pole mees oma senises elukorralduses muudatusi teinud. Sõbranna kord lööb käega, siis jookseb jälle mehega kohtuma… Ausaltöeldes tunnen ennast väga ebamugavalt igakord, kui selle sõbrannaga sel teemal suhtlen, sest ise ma ammugi sellisesse suhtesse ei panustaks ega sellist meest ei vaataks. Pole ka pealtnäha sõbranna rõõmus. Miks ta sellises vanuses enda parimaid aastaid veel sedasi raiskab ei tea. Midagi püsivat ma sellest küll ei loodaks nii, nagu tema seda teeb.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas on mitu väga lahedat meest. Aga nad ei otsi kedagi. Mitu suhet seljataga ja ütlesid, et nad enam ei taha. Üksi on parem. Arvan, et kui nad kohtaks toredat naist, küll nad siis ehk muudaks oma vaadet. Aga palju neid üksi elavaid 40+ naisi, kes õnnelikud ja kaaslast vajaks, siis ka on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu onu leidis 46-aastaselt uue naise ning on olnud koos üle 15 aasta. Samuti oli sõbranna isa 45, kui sõbranna emaga (36) abiellus ja said 2 lastki, on siiani koos (sõbranna on 21).

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 19:16; 18.12 08:24; 19.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka vaadanud, et tihtipeale need keskealised ei tahagi enam kedagi. Lihtsam on üksi. Nii moe pärast nagu otsiks kedagi, aga ega tegelikult midagi oma elus muuta ei taha. Siis ei leiagi, kui seda südamest ei soovigi.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 19:16; 19.12 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas on mitu väga lahedat meest. Aga nad ei otsi kedagi. Mitu suhet seljataga ja ütlesid, et nad enam ei taha. Üksi on parem. Arvan, et kui nad kohtaks toredat naist, küll nad siis ehk muudaks oma vaadet. Aga palju neid üksi elavaid 40+ naisi, kes õnnelikud ja kaaslast vajaks, siis ka on.

Arva, arva. Tegelikult peaks loll olema, kui vabadusest loobuks.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ mehed tahavad vägagi kedagi leida- kuid paraku üheks ööks ja kui naine soovib suhet, pole nad huvitatud. Isiklik kogemus olemas: mees oli 42 ja mina sel ajal veel alla 30 ja rohkem kui paar korda temaga ei kohtunud kuna kohtus mitmete naistega peale minu veel. Samas mees ise oli sümpaatne ja meeldiv. Seega vanemaid mehi tuleks vältida, sest midagi head sealt tulla ei saa.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 22:01; 17.12 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ mehed tahavad vägagi kedagi leida- kuid paraku üheks ööks ja kui naine soovib suhet, pole nad huvitatud. Isiklik kogemus olemas: mees oli 42 ja mina sel ajal veel alla 30 ja rohkem kui paar korda temaga ei kohtunud kuna kohtus mitmete naistega peale minu veel. Samas mees ise oli sümpaatne ja meeldiv. Seega vanemaid mehi tuleks vältida, sest midagi head sealt tulla ei saa.

Ju sa polnud talle sobiv, olid ülekaaluline, lastega või suitsetaja.Või oli sul halb iseloom. Seksimiseks sobisid, pereloomiseks mitte.

+9
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ mehed tahavad vägagi kedagi leida- kuid paraku üheks ööks ja kui naine soovib suhet, pole nad huvitatud. Isiklik kogemus olemas: mees oli 42 ja mina sel ajal veel alla 30 ja rohkem kui paar korda temaga ei kohtunud kuna kohtus mitmete naistega peale minu veel. Samas mees ise oli sümpaatne ja meeldiv. Seega vanemaid mehi tuleks vältida, sest midagi head sealt tulla ei saa.

Ju sa polnud talle sobiv, olid ülekaaluline, lastega või suitsetaja.Või oli sul halb iseloom. Seksimiseks sobisid, pereloomiseks mitte.

See mees on siiani vaba ja poissmees. Väidetavalt pidi tal nooruses õnnetu armastus olnud olema, mistõttu ei saavat ta enam iial armuda. Minul jälle vastupidi õnnestus juba aasta peale seda meest uue mehega perekond luua.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 22:01; 17.12 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees on siiani vaba ja poissmees. Väidetavalt pidi tal nooruses õnnetu armastus olnud olema, mistõttu ei saavat ta enam iial armuda. Minul jälle vastupidi õnnestus juba aasta peale seda meest uue mehega perekond luua.

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen 45, sellel suvel kohtusin vaba mehega, kes tänaseks on valmis uueks eluks. Mina veel pole veel endas kindel, kas tahan uut kooselu või mitte, aga see on teine teema. Nii et kõik on võimalik ja leidub ka 40+ vanuses üksikuid, kes on valmis uuteks algusteks.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 03:29; 19.12 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsed 40+ vanuses mehed on suhtes. Ringi ujub enamuses prügikala või siis need, kes ei ole veel seda enda printsessi leidnud, kes näeks ka 40+ vanuses välja nagu 18+.
Selles vanuses mehed otsivad paljud ka suhet muidugi, kui enamus ei viitsi küll suhtesse panustada, elavad oma mugavustsoonis ja välja sealt tulla ei tahagi. Alustavad küll suurte lootustega, aga tegelikult üle paari korra ei vaevu kokkugi saama, pingutada ei viitsi küll keegi suurt.
Üks sort on selliseid, kes tahavad küll naist, aga otsivad kogu aeg ka midagi veel paremat ehk siis olles ühega mingisuguses suhtes vaadatakse kogu aeg ringi, et äkki jääb veel parem silma.
Paljud aga ei tahagi kindlat suhet. Tahavad sellist, kelle juurde minna seksima siis, kui selleks tuju peaks tulema ja hoidku taevas, kui peaks juhtuma, et naisele see aeg ei sobi, siis leitakse kiiresti uus. Eriti tore oleks veel siis, kui see naine elaks vastaskorteris, kõrvaltänav on juba liiga kauge.
Loomulikult on ka selliseid mehi, kes ongi toredad ja otsivad tõsist suhet, aga minu ja minu vallaliste turul olevate tuttavate naiste teele sellist veel sattunud pole. Kõik oleme rõõmsalt üksi edasi.
See vanus on tõesti selline, et naisi on palju rohkem, kes suhet otsivad. Mehi vähem, kui ja kui olemasolevate hulgast veel välja arvata alkohoolikud, pikaajalised töötud, vägivallatsejad, ossid, veendunud EKRE-lased, meesšovinistid, siis nagu ei jäägi kedagi enam järele.
Tean ka paar paari, kes selles vanuses teinteist leidnud ja rõõmsalt õnnelikud, sest välditakse esimeses suhtes tehtud vigu.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 06:33; 19.12 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ mehed tahavad vägagi kedagi leida- kuid paraku üheks ööks ja kui naine soovib suhet, pole nad huvitatud. Isiklik kogemus olemas: mees oli 42 ja mina sel ajal veel alla 30 ja rohkem kui paar korda temaga ei kohtunud kuna kohtus mitmete naistega peale minu veel. Samas mees ise oli sümpaatne ja meeldiv. Seega vanemaid mehi tuleks vältida, sest midagi head sealt tulla ei saa.

Ju sa polnud talle sobiv, olid ülekaaluline, lastega või suitsetaja.Või oli sul halb iseloom. Seksimiseks sobisid, pereloomiseks mitte.

Aga mees võib muidugi olla ülekaaluline, lastega või suitsetaja?

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 07:19; 19.12 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole vist. Selles vanuses mehed vaatavad ikka nooremaid, 20 dates ja 30 date alguses olevaid. Äkki näkkab aga sellises vanuses mehed on mugavad ka, suhetes väga pingutada ei viitsita ja nii see eluke veereb 40dates.

20ndates ja 30ndate alguses naised küll 40ndates mehi ei vaata, sest nad näevad hoopis teises vanusekategoorias välja. Eriti veel Eestis, kus nad on jõudnud paksuks minna ja ei hoolitse enda eest, aga tegelikult ka mujal on nad juba liiga vana näoga. Isaks või onuks peaks sellist, mitte meheks.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 07:29; 18.12 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka vaadanud, et tihtipeale need keskealised ei tahagi enam kedagi. Lihtsam on üksi. Nii moe pärast nagu otsiks kedagi, aga ega tegelikult midagi oma elus muuta ei taha. Siis ei leiagi, kui seda südamest ei soovigi.

Tulevikus on vist vastupidi, et ollakse 40ndateni suhteta, sest valdav osa mu tuttavatest 20ndates eluaastates meestest ei taha mingist suhtest kuuldagi, naised ka eriti mitte. 30ndates on samuti palju mehi ja arvestatav osa naisigi, kes suhtest ei hooli. Ei viitsi ju, kui võimalusi on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 07:29; 18.12 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu venna paar sõpra on sellised n.ö. vabad mehed, nüüd juba 50+. Natuke koomilised on, kõhukad, kergelt kiilanevad ning arvavad, et on tegijad mehed, kui hoovi kimavad mingi tsikk kõrvalistmel. On jooksnud suhtest-suhtesse, ikka arvavad, et on ihaldatud poissmehed.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 19:16; 18.12 08:24; 19.12 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muidu peab 46-aastaselt ilmtingimata hakkama kedagi leidma? Astu näiteks erakonda. Seal mehi küllalt, positiivne ka see, et enamusel puudub südametunnistus, seega nõus oma naise kõrvalt ka sebima. Saan aru, et eelnevaid väärtushinnanguid vaadates on see täiesti vastuvõetav, olla armuke.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 08:46; 19.12 07:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas on mitu väga lahedat meest. Aga nad ei otsi kedagi. Mitu suhet seljataga ja ütlesid, et nad enam ei taha. Üksi on parem. Arvan, et kui nad kohtaks toredat naist, küll nad siis ehk muudaks oma vaadet. Aga palju neid üksi elavaid 40+ naisi, kes õnnelikud ja kaaslast vajaks, siis ka on.

ei muuda nad oma vaadet enam. selleks vanuseks on meestele kohale jõudnud, et üksi on tõepoolest parem kui mingi naise tujude pärast pükseldada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin ilma igasuguse pingutuse või ettekäändeta täiesti normaalse 40+ vanuses meesterahva, olles ise ka 40+, kahe lapse ema. Tore lahutatud mees, kes ka otseselt kedagi väga ei otsinud, aga kellega meil klappis ja klapib juba mitmeid aastaid imeliselt. Kas see suhe püsib, ei tea. Mõlemad aga väga loodame ja vähemalt praegu tahaksime küll koos olla võimalikult kaua ehk siis koos vanaks saada.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees 40+ ja ausalt öeldes, enam eriti ei taha ka.
Palju turul ka sellsieid naisi a) nooremaid nii 30plus, kes tahaks kindlasti last b)naised, kes sry on maj. suht kehval järjel.. Väga palju on selliseid 40-seid “üürikates” elavaid naisi, kes mingit tähelaeva ootavad
Olen enda jaoks selgeks teinud, et lapsi ma enam nn kasvatada enam ei jõua, samuti ei jõua nn “elu üles ehitada”
Samas näen kõrvalt palju nn sõpru, kes ka vabad, aga jälle neil pole naistele ka midagi pakkuda. Pigem just suurim probleem rahalises pooles-nad ei saa endagagi hakkama
Pigem ise otsiks endaga hakkamasaavat naist(kes lapsi enam ei taha), aga neid leida ka raske

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 12:02; 18.12 22:28; 18.12 22:36; 19.12 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul selline suhtumine on, et kedagi leida on pea võimatu, siis tõesti on hea püsiva kaaslase leidmine raske. See peegeldab meeleheidet ja negatiivsust. Kui sa oled aga atraktiivne, positiivne ja aktiivne naine, kel on oma huvitav elu ja meest tingimata pidevalt ei otsi, siis vahet pole, mis vanuses sa oled, hea püsiva kaaslase võib ikka leida. Nii et ma soovitaksin pöörata tähelepanu sellele, mida sul teisele poolele pakkuda on. Kui sul lootust suurt pole, siis mõtle selle peale, miks. Kas su ellu suhtumine on negatiivne? Kas aastatega on kilosid juurde tulnud? Kas oled meestes pettunud? Kas sul on hobisid? Kas oled oma tööga rahul? Ja kui sa peaksid millegagi rahulolematu olema, siis astu samme, et olukorda muuta. Meheotsingu jätaksin seniks tahaplaanile, kuni sa ise ka usud, et on võimalik leida head meest ükskõik, millises vanuses ja et sa oled sellist meest väärt. Igaühel on muidugi oma arusaam sellest, milline ona hea mees. Ühe jaoks on kiilanev, õllekõhuga, hooliv, armastav ja hea huumorimeelega mees hea mees. Teise jaoks on oluline hea füüsiline vorm. Kolmanda jaoks on kõige olulisem kirg. Neljanda jaoks on kõige olulisem, et kaaslasega oleks alati huvitav juttu ajada jne.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt on vanemas eas head kaaslast leida keerulisem, kuna valik lihtsalt väiksem sest paljud on juba suhtes. Samas palju on siiski ka neid, kes virelevad neid mitte rahuldavas suhtes ning otsustavad lahku minna ja uut õnne proovida (minu mees on üllatavalt paljude oma sõprade/tuttavate kohta rääkinud, et mehed on oma hääbuva suhte tõttu õnnetud). Ma isiklikult arvan, et 40+ vanuses on varasemat kooselu kogemust omav kaaslane parem kui see, kes mingil põhjusel pikalt poissmehe elu elanud-nad reeglina ei oska enam kellegi teisega arvestada, aga eks ole kindlasti erandeid.
Lisaks on võimalik, et mees jääb üksikuks naise surma tõttu -mingi haigus, liiklusõnnetus vms. Mul sõbranna leidis kaaslase 40ndates, kaaslase naine oli rinnavähki surnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees 40+ ja ausalt öeldes, enam eriti ei taha ka.

Palju turul ka sellsieid naisi a) nooremaid nii 30plus, kes tahaks kindlasti last b)naised, kes sry on maj. suht kehval järjel.. Väga palju on selliseid 40-seid “üürikates” elavaid naisi, kes mingit tähelaeva ootavad

Olen enda jaoks selgeks teinud, et lapsi ma enam nn kasvatada enam ei jõua, samuti ei jõua nn “elu üles ehitada”

Samas näen kõrvalt palju nn sõpru, kes ka vabad, aga jälle neil pole naistele ka midagi pakkuda. Pigem just suurim probleem rahalises pooles-nad ei saa endagagi hakkama

Pigem ise otsiks endaga hakkamasaavat naist(kes lapsi enam ei taha), aga neid leida ka raske

Tõsine ürgmehelikkus ikka. Kui naine saab endaga suurepäraselt hakkama, siis milleks talle mees ja veel sinusugune isekus ja ego.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 14:38; 18.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonnas on mitu väga lahedat meest. Aga nad ei otsi kedagi. Mitu suhet seljataga ja ütlesid, et nad enam ei taha. Üksi on parem. Arvan, et kui nad kohtaks toredat naist, küll nad siis ehk muudaks oma vaadet. Aga palju neid üksi elavaid 40+ naisi, kes õnnelikud ja kaaslast vajaks, siis ka on.

Ma arvan sama. Kui perse lõhki tõmmatud, usaldus naiste suhtes kadunud ja elatised maksta, ega siis ei taha enam tõesti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 14:53; 18.12 17:43; 18.12 17:44; 18.12 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsine ürgmehelikkus ikka. Kui naine saab endaga suurepäraselt hakkama, siis milleks talle mees ja veel sinusugune isekus ja ego.

Ego? Täiesti mõistlik, et inimene ei taha enam lastega tegeleda ja otsib majanduslikult heal järjel naist.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.12 15:36; 19.12 15:37; 19.12 19:05; 19.12 21:18; 19.12 22:54; 25.12 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsine ürgmehelikkus ikka. Kui naine saab endaga suurepäraselt hakkama, siis milleks talle mees ja veel sinusugune isekus ja ego.

Ego? Täiesti mõistlik, et inimene ei taha enam lastega tegeleda ja otsib majanduslikult heal järjel naist.

Tavaliselt otsivad rikkaid naisi mehed, kel omal midagi anda pole. Mugav majaga naist leida, aga ise elab üürikas. Kas ta lastega üldse kunagi tegelenud ongi, äkki on tema mõtlemisviis koguaeg selline olnud, et lapsed on naiste teema. Ka oma lapsi pole ehk ise kasvatanudki. Sellise jutuga mehed teevad ikka väga ettevaatlikuks. Võimalik, et pole tahtnud elatist ka maksta, et naine saagu ise ühiste lastega üksi hakkama.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 14:38; 18.12 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 eluaastad on selline huvitav vanus, kus mehed võivad olla sama vanad, aga väga erinevas elufaasis:

– osa tunneb, et suhteid, pereelu on olnud juba nii küll ja veel, tahaks juba rahulikumat elu, lahkumineku korral tahavad jääda üksi elama või siis leida selline naine, kes lapsi kindlasti ei taha
– osa tunneb, et kuigi pereelu on olnud ja lahku mindud, tahaks nad teha “vigade paranduse” ehk nautida veel ühist pereelu naisega, kes on nüüd elukogemuse pinnalt õigem ja paremini valitud, kui oli esimene, nooruses valitud naine
– mõnel on “tüdruksõbra ja poisssõbra” tasemel suhteid juba olnud, aga pereloomiseni pole veel jõudnud, kuna suhe tundus ebarahuldav ja läks enne pereni jõudmist lahku – nemad tahavad naist, kellega oma esimese lapse saamiseni jõuda (ja võibolla rohkemgi)
– mõni otsib veel esimest armastust, kes oleks ühtlasi see, kellega pere luua

Vastavalt sellele:
– tean naist, kes 40 ringis lapsi ei tahtnudki ja leidis sobiva 40-tes mehe, kes oli lahku läinud, suured lapsed olemas, juurde ei soovinud. Soetasid ühiseks pesaks väikese, ainult 2 inimest mahutava korteri. Selline elu ei nõua meeletu energia panustamist, pole raskeid kohustusi ega “üles ehitamist”, saab elada üsna mugavalt.
– tean naist, kes leidis 40-te mehe, küll juba pereelu elanud ja lahku läinud, aga uueks pereks valmis. Abiellusid, ostsid maja ühisvaraks, said ühise lapse, selle kõrvalt mees ülikoolitab eelmise abielu lapsi (kes enam väga lapsed ei ole ja peagi on iseseisvad ilmselt).
– ise olin selline, kelle sobis “mul oli tüdruksõber, aga läksin ebasobivuse pärast lahku” 40-tes mees, kes soovis sobivat naist, kellega jõuaks veel “vanadeks noorteks lapsevanemateks” saada ja alustasimegi totaalset kodu- ja pereelu, mitu last
– ilmselt esimese armastuse otsijaid olen ka kohanud, nendega on jäänud tutvuse tasemele (sest konkreetselt mulle pole midagi nende juures sobinud), kas praeguseks kellegi leidnud on, ei tea

Teemaalgatajale sobiks ilmselt see esimene variant ehk, ütleme 45-55 vahele jäävas vanuses mees, kes suuri ja pingutust nõudvaid uusi algusi enam ei taha, aga toredat naist (kui veel õnnestuks leida), kellega kahekesi sellist mõnusamat ja mugavamat elu elada, veel kõrvale tahaks küll.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 17:06; 20.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.