Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Postitas:

aga olengi see abivalmis naiivne loll ja ei soovi enda kõrvale koonrit küüned enda poole ussi

Mina küsin kohtumisel alati, kas paar kümpi on laenata. Kui tuleb ving-ving siis head aega kullakaevajale

Phh, usun, et olen sadades kordades rikkam kui sina, aga selliste paarikümbilaenajatega mingil juhul tegemist ei teeks. See laenamine pole normaalne. Ja kui tahad tõesti laenata, siis tee seda pangalt või oma perelt, mitte võõralt/poolvõõralt.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.12 15:36; 19.12 15:37; 19.12 19:05; 19.12 21:18; 19.12 22:54; 25.12 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga olengi see abivalmis naiivne loll ja ei soovi enda kõrvale koonrit küüned enda poole ussi

Mina küsin kohtumisel alati, kas paar kümpi on laenata. Kui tuleb ving-ving siis head aega kullakaevajale

Phh, usun, et olen sadades kordades rikkam kui sina, aga selliste paarikümbilaenajatega mingil juhul tegemist ei teeks. See laenamine pole normaalne. Ja kui tahad tõesti laenata, siis tee seda pangalt või oma perelt, mitte võõralt/poolvõõralt.

sa võid ükskõik kui rikas olla aga aru ei saa, kas ma tahan laenata või mitte

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.12 06:03; 19.12 08:05; 19.12 09:31; 19.12 16:47; 19.12 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunneks ka võõristust, kui mees esimesel kohtamisel raha tahaks laenata. Nagu et, sul sõpru pole, vaid pead võõra kohtingukaaslase käest küsima?!
Selle peale ei tulekski, et see mingi test on ja oleks üsna ükskõik, kas läbisin selle või mitte, minul oleks huvi juba nagunii kadunud 😀

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 17:12; 18.12 17:37; 19.12 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda, siin ilmusid kohe välja lasna üürikates elavad naised, kes muidu miljonärid:)

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 12:02; 18.12 22:28; 18.12 22:36; 19.12 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa võid ükskõik kui rikas olla aga aru ei saa, kas ma tahan laenata või mitte

Mul ei ole kahju anda kerjusele ning niisama annetada. Mingit luuserist meest mulle külge rippuma vaja pole.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.12 15:36; 19.12 15:37; 19.12 19:05; 19.12 21:18; 19.12 22:54; 25.12 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei soovi enda kõrvale koonrit küüned enda poole ussi

Hahaha, et naine, kes juhututtavale või poolvõõrale raha ei laena, on küüned enda poole? Ma naisena ei kujuta ette, et ma mõnelt mehelt läheks raha laenuks küsima, aga sul piinlik pole naistelt küsida? Ja mismõttes sa annad kellelegi 100 (laenuks) ja siis kurdad, et ta ei taha sulle kinopiletitki välja teha? Ehs ta arvutab ja tahab selle (laenu)raha eest süüa hiljem?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mõlemad mehega paar aastat alla 40ne, kui kohtusime. Seega ehk sobin ka vastama. Koos oleme olnud 8 aastat. Mehega sobime hästi. Probleeme oli alguses kärgperekonnaga. Mu enda laps oli teismeline, mehe laps oli aga algklassiõpilane, kui kohtusime. Mehe laps ei tunnistanud mind kaua aega ja mul oli ikka palju kordi tunne, et lõpetan selle suhte ära. Õnneks nüüdseks saame kõik viisakalt läbi.

Oleme oma sõbrannadega arutanud, et kui peaks praegu vallaline olema, siis vaataks ikka väga ettevaatlikult kellega suhelda. Kunagi, kui vaba olin, siis kutsus mind üks mees välja, kellel oli kahest suhtest lapsed. Ma ei läinud, liiga keeruline oli juba ette. Milleks ma peaksin ennast nii keerulisse olukorda panema.
Kui siin enne oli juttu varandusest, siis 40 pluss võiks ikka mingi varaline kindlustatus olla. Ühegi eluheidikuga küll end siduda ei taha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin enne oli juttu varandusest, siis 40 pluss võiks ikka mingi varaline kindlustatus olla. Ühegi eluheidikuga küll end siduda ei taha.

Just. Minimaalselt oma elamine(või võimekus maksta korralikku üürikat), auto ning viisakas sissetulek.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.12 15:36; 19.12 15:37; 19.12 19:05; 19.12 21:18; 19.12 22:54; 25.12 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 44 ja kavaleridest puudus pole. Hetkel ei suuda ausalt öeldes valida kas vagur insener, 50-ne, lapsed tal suured, mõnus vestluspartner ja avatud silmaringiga tegelane välimus nägus ja sportlik või hoida rohkem spontaanse ja lõbusama lihttõõlise poole kes pakatab energiast on ylearu hooliv ning väga popi ja noortepärase välimusega 50+. Mina olen eluga rahul oma teismelistega ja ei kibele koosellu, aga vot mehed mõlemad otsivad midagi pysivamat kooselu eesmärgil. Lapsi ei taha meist keegi enam juurde, majanduslikult oleme kõik heal järjel, aga mulle meeldib elada omaette oma majas ja vahest kohtuda kui on tuju. Parim lahendus hetkel. samas usun, et suhted jäävad isegi paremini pysima kui 20stel ???? kui see päris tunne peale tuleb. Minu tutvusringkonnas selliseid paare palju.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda, siin ilmusid kohe välja lasna üürikates elavad naised, kes muidu miljonärid:)

Enamus pole miljonärid ega heidikud, vaid mingid keskmised.

Kuhu paigutada näiteks inimesed, kes pärandust saanud ei ole (või on näit. maja maal, mis rahaliselt suurt midagi väärt pole), üksi laenuga kinnisvara eriti ostma ei kipu, aga kahepeale on valmis laenuga kinnisvara ostma ja pool laenust maksma? Miljonärid nad ei ole, eluheidikud samas ka mitte.

Kas tingimata peab mehel või naisel üksi kinnisvara soetamise võimekus olemas olema? Kas valmisolek ühiselt laen võtta ja pool panustada, näiteks, ei jätaks asjaliku inimese muljet?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 17:06; 20.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsin kohtumisel alati, kas paar kümpi on laenata. Kui tuleb ving-ving siis head aega kullakaevajale

Appi, kui kohutav strateegia. Kas mõni naine annab ka? Või noh, õigemini kas mõni naine seda suhtlust hiljem ka jätkab? Mina viskaks sulle selle paar kümpi ära küll, sest vaeseid ja õnnetuid inimesi peab ikka aitama, kahjuks mingisugust väiksematki võimalust edasist suhtlust jätkata ma ei näe. Õudus, esimesel kohtingul raha küsida. Aga on muidu neid, kes jäävad ka või?

õnneks ei jää. See ongi eesmärk.

No näed, su jabur strateegia ei tööta, kuna isegi tunnistad, et absoluutselt mitte ükski naine edasi suhtlema ei jää peale paari kümpi küsimist…. Kahjuks sa vist ise aru ei saa, et naised peavad seda paari kümpi laenamist esimesel kohtingul lolluse ja matslikkuse tipuks ja kui mõni sinu juurde ka jääks, siis oleksidki kokku saanud kaks madalalaubalist, meeleheitel jobu, kes teineteist väärivad. Palju õnne!

aga olengi see abivalmis naiivne loll ja ei soovi enda kõrvale koonrit küüned enda poole ussi[/quote]

Mehe au ja uhkuse asi on teenida mitte ainult nii palju, et ise ära elada, vaid et ka teiste eest hoolitseda. Mehelik mees kulutab suurima rõõmu ja heameelega raha naiste-laste peale, raha teenimine piisavas suures koguses pole tema jaoks mingi probleem, vaid meeldiv ja igapäevane tegevus. Mehed hindavad teisi mehi selle põhjal, kuivõrd nad on suutelised raha teenima. Mees tahab olla liider ja liider on see, kes hoolitseb karja eest. Kari võib olla pere või töökollektiiv. Mida mees oma elus teeb (kes ta on) ja kui palju ta teenib, see on meeste puhul mehelikkuse alustala. Mehed naeravad selliste meeste üle, kes naiste kulul elavad või ootavad, et naised arveid pooleks maksaksid. Sellised hädapätakad ja võiks endale tissid kasvatada ja tuti pähe teha. Miks peaks naisigi huvitama totaalne luuser, kes oma elus hakkama ei saa ja naisi kullakaevajaks kutsub?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.12 18:40; 18.12 18:44; 18.12 22:21; 19.12 02:02; 19.12 02:26; 19.12 16:24; 20.12 15:37; 25.12 16:37; 28.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:13; 01.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas selliseid paare palju.

Selliseid suhtekolmnurki “insener – tööline – naine”, tahtsid öelda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 12:08; 25.12 17:02; 25.12 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

Tal on menopaus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.12 18:40; 18.12 18:44; 18.12 22:21; 19.12 02:02; 19.12 02:26; 19.12 16:24; 20.12 15:37; 25.12 16:37; 28.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on menopaus

Pigem läks Indiasse siniste tablettide järgi, kuna asi enam nii hästi ei tööta. Ja hulgi ostes ju ON odavam bagu jäätiski.
Miks muidu omale uue kasutaja “tõutäkk” tegi, ju siis kuskilt pigistab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 12:08; 25.12 17:02; 25.12 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tädi abiellus 45-aastaselt. Mees oli aasta vanem, mõlemad olid lahutatud ja mõlemal varasemast kooselust 2 last.

Väga hästi elasid, selline tunne, justkui oleksid nad juba sünnist saati koos olnud. Alati koos, lõbusad ja üksmeeles. Pühade ajal käisid kõik lapsed oma peredega nende juures, kõik olid võrdselt hoitud ja armastatud. Jõudsid isegi kuldpulmad ära pidada, enne kui mõnekuise vahega puhkama läksid.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tädi abiellus 45-aastaselt. Mees oli aasta vanem, mõlemad olid lahutatud ja mõlemal varasemast kooselust 2 last.

Väga hästi elasid, selline tunne, justkui oleksid nad juba sünnist saati koos olnud. Alati koos, lõbusad ja üksmeeles. Pühade ajal käisid kõik lapsed oma peredega nende juures, kõik olid võrdselt hoitud ja armastatud. Jõudsid isegi kuldpulmad ära pidada, enne kui mõnekuise vahega puhkama läksid.

Mõlemad elasid pea 100-aastaseks? Wow!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.12 15:36; 19.12 15:37; 19.12 19:05; 19.12 21:18; 19.12 22:54; 25.12 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad elasid pea 100-aastaseks? Wow!

Prouva Wow luges ilmselt siit midagi muud välja kui seda, mis oli kirja pandud.
Ikks juhtub. 95 ei ole teab, mis vanus tänapäeval.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 12:08; 25.12 17:02; 25.12 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me olime 35+, mõlemal lapsed eelmisest suhtest. nüüd koos 14 aastat ja ühine laps ka.hetkel tundub, et oleme koos elu lõpuni.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad elasid pea 100-aastaseks? Wow!

Prouva Wow luges ilmselt siit midagi muud välja kui seda, mis oli kirja pandud.

Ikks juhtub. 95 ei ole teab, mis vanus tänapäeval.

?? Päriselt? Meestel ka mitte? 96 ei olegi meestel teab mis eriline vanus tänapäeval? Mida kõike põnevat me perekoolist teada ei saa…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad elasid pea 100-aastaseks? Wow!

Prouva Wow luges ilmselt siit midagi muud välja kui seda, mis oli kirja pandud.

Ikks juhtub. 95 ei ole teab, mis vanus tänapäeval.

?? Päriselt? Meestel ka mitte? 96 ei olegi meestel teab mis eriline vanus tänapäeval? Mida kõike põnevat me perekoolist teada ei saa…

Heas suhtes mehed elavadki kauem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

Mõni naine ikka on, kes mul külas käib, või kelle juures mina käin.
Ja üks 3 nädala vanune uudis ka.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2524710830902981&set=pb.100000922666934.-2207520000.1546020182.&type=3&theater

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

Mõni naine ikka on, kes mul külas käib, või kelle juures mina käin.

Ja üks 3 nädala vanune uudis ka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2524710830902981&set=pb.100000922666934.-2207520000.1546020182.&type=3&theater

Apua!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.12 18:40; 18.12 18:44; 18.12 22:21; 19.12 02:02; 19.12 02:26; 19.12 16:24; 20.12 15:37; 25.12 16:37; 28.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis see mees ei plaaninud üldsegi peret luua. Üldjuhul vanemad mehed just noorema naisega peret luua soovivadki.

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

Mõni naine ikka on, kes mul külas käib, või kelle juures mina käin.

Ja üks 3 nädala vanune uudis ka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2524710830902981&set=pb.100000922666934.-2207520000.1546020182.&type=3&theater

Apua!

Kas sul ka abi vaja? Lapsesaamiseks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus võiks 46 aastane naine, kellel on teismeline laps üldse omale uue mehe leida, kes tore oleks?

46-aastasel võiks juba nii palju oidu peas olla, et oskab ise välja mõelda, kus n-ö tema inimesed liiguvad. Mis kasu sul on, kui ma ütlen, et mina tõenäoliselt vaataksin ringi oma 500 kolleegi hulgas, kes on minuga sama eriala inimesed?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa yxik oled nii rahulikuks jäänud viimasel ajal. Oled endale kellegi leidnud või?

Mõni naine ikka on, kes mul külas käib, või kelle juures mina käin.

Ja üks 3 nädala vanune uudis ka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2524710830902981&set=pb.100000922666934.-2207520000.1546020182.&type=3&theater

Appi, said üheöösuhtega lapse? Aga kuidas siis pere ja abieluga jäi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:13; 01.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperendus on eestis juba foobiaks kujunemas, kuigi esimese suhte hoidmiseks ei taha keegi pingutada. Minnakse lahku väga kergekäeliselt ja siis kukutakse nutma kuidas see või too mees ei sobi, sest tal on samamoodi lapsed eelmisest suhtest mida tema hoida ei osanud. Kahtlen, kas mujal maailmas nii pentsikuid probleeme esineb nagu meil.

Mis teemasse puutub, siis suhted püsivad täpselt nii kaua kui ise tahad. Kui iga pisiasja peale lahku minnakse, siis ei püsigi midagi. 40 aastastel pole kindlasti ka illusioone vastasugupoole suhtes. Suhted peaks olema ausad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naised enamasti rahakoti järgi valivadki. See kullakaevajate asi on ammu selge teema, pole midagi vaielda.

Aga kui mees tahab naist, kellega ei kaasne sponsoriks olemine ja elatisvõlglaste laste ülalpidamine, siis kisa lahti. Lubage naerda. Mina küsin kohtumisel alati, kas paar kümpi on laenata. Kui tuleb ving-ving siis head aega kullakaevajale

Hakkas mind huvitama ja tekkis ka küsimus. Et mis saab siis, kui vastne naistuttav sellele ehk siis esimesel kohtumisel sulle annabki selle küsitud summa? Annab ja ka suhtumine selline normnaalne? Et mis pärast selle katse läbimist saama hakkab? On sul selle kohta plaan B ka olemas või? No et esimene katse on kenasti läbitud naisel, nüüd liigume aga edasi, kuhu? Milline saab olema tunnustus? Kas avaldatakse tõde, et see oli kutseeksami esimene etapp või ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vanus on inimestel, eriti meestel keskeakriisi aeg, kus tõesti vaadatakse endast oluliselt nooremaid. Naisel on selles vanuses püsisuhet praktiliselt võimatu leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 15:03; 02.01 15:20; 09.01 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen leidnud objektiivselt võttes mitu korda nn hea mehe (korralikud eluviisid, stabiilne, norm töö jms), aga mitte sellise kes mulle sobiks. Kuigi kõik need mehed on minust üle 2 korra rohkem teeninud (ise teenin veidi alla Eesti keskmise), siis olen ikkagi suhte umbes aasta pärast lõpetanud. Mainin seda ainult selleks, et mõned siinsed kalkuleerivad mehehakatised saaksid aru, et 38+ naine ei vaata meest raha järgi, vaid täpselt risti vastupidi. Vaja on hoopis iseloomude sobivust, sarnaseid väärtushinnanguid ja huvisid. Kui seda ei ole, siis pole pikemal suhtlusel mõtet, olgu mehel raha kuitahes palju. Sellises vanuses naisel on juba kogemused kätte saadud ebasobivate meestega ja ükskõik milline rikkus ei pane ämbrisse astuma.

Viimase suhte lõpetasin näiteks selle tõttu, et mees oli kibestunud ja negatiivne. Kirus kõiki oma ekse, mõtlemata sellele, et tänu eksnaisele on tal 2 tublit ja toredat last. Oma ekside kirumine on täielik turn-off ja kinnitus viletsale suhtumisele naistesse üldisemalt. Lisaks negatiivsus muudes asjades, nt jõulud, suvalised inimesed, ülemus, ilm, tulevikuplaanid jms. Aasta aega suutis visiitsuhtes muidugi teeselda, kuid see mask hakkas vaikselt langema. Negatiivsete ja kibestunud inimeste puhul on kindel see, et ühel hetkel pöördub kogu see negatiivsus ka partneri vastu. Ma ei hakanud seda ära ootama…

Mina olin just 38, kui omale mehe, kellega tahtsin ülejäänud elu koos veeta, alles leidsin ja otse loomulikult oli armumise kõrval oluline ka mehe rahakott ehk ma oleksin suhte üsna kiiresti lõpetanud, kui oleks selgunud, et pean lisaks endale ka meest ülal pidama. Seda väidet, et 38-aastane naine on vabalt nõus meest ülal pidama, peaasi et oleks hea ja sõbralik, ma lihtsalt ei usu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 15:03; 02.01 15:20; 09.01 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.