Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

Postitas:

otse loomulikult oli armumise kõrval oluline ka mehe rahakott ehk ma oleksin suhte üsna kiiresti lõpetanud, kui oleks selgunud, et pean lisaks endale ka meest ülal pidama.

See, kas pead kedagi üleval pidama ei tähenda, et rahakott oleks oluline – need on kaks iseasja. Ülalpidamise puhul ei ole ju küsimus rahakotis, vaid suhtumises. Nt kui inimene on ajutiselt tööta ja seega ka õhema rahakotiga, siis on see üks olukord; see, kui inimesel pole raha ja ta ei tee midagi selleks, et seda teenida, on hoopis teine olukord.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olengi see abivalmis naiivne loll ja ei soovi enda kõrvale koonrit küüned enda poole ussi

Sellega on nii, sõbrake, et ma ilmselt selle kümpa sulle annaksin, kui sa oma hädavajadust veenvalt esitada oskaksid ja mõni sularahaautomaat lähedal oleks (ma ei kanna sularaha kaasas) aga minu lugupidamine sinu vastu oleks otsas, eriti kui sa tagasi ei maksa.

See üksikema, keda sa toetanud oled – tal võiski just siis olla see hetk, et tal oligi kogu raha otsas, isegi enda kinopileti jaoks ei jätkunud. Temast seetõttu halvasti arvata oleks nõme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vanem sa oled ja/või mida kauem oled üksi elanud, seda raskem on harjuda kellekagi koos asju tegema ja toimetama. Väljakujunenud isiksusena on sul iseenda jaoks selge sott kuidas asjad peavad käima, mida millises järjekorras ja mida, kus ja kuidas hoiad. Teine talitab samas omamoodi ja nii see tüli tühjast tõusebki. Sellised pisikesed asjad hakkavad ilgelt närvidele käima. Paar kuud on OK aga siis hakkad juba puhkust tahtma koos olemisest. Tahaks üksi ja omaette kodus olla nii et keegi ei sega. Koosolemine hakkab väsitama, hakkad tundma, et suhe ahistab, kuigi see tegelikult ju nii ei ole. Seega 40+ uus suhe inimeste vahel, kes on mitu aastat üksi elanud pigem ei harju teineteisega ja varem hiljem tekkivad arginaginad, mis tunduvad lapsikud aga ikka käib närvidele kui käterätik on teises kohas ja pinge kasvab ja ühel hetkel väsite mõlemad. See peab ikka väga “hingesugulane” (või siis ilma igasuguse oma arvamuseta tuhvlialune) olema, et kooselust asja saaks.
Me kõik oleme oma harjumuse orjad ja üksikud meist on võimelised end muutma, veel vähemad enese muutmisega ennast mitte ära kaotama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

otse loomulikult oli armumise kõrval oluline ka mehe rahakott ehk ma oleksin suhte üsna kiiresti lõpetanud, kui oleks selgunud, et pean lisaks endale ka meest ülal pidama.

See, kas pead kedagi üleval pidama ei tähenda, et rahakott oleks oluline – need on kaks iseasja. Ülalpidamise puhul ei ole ju küsimus rahakotis, vaid suhtumises. Nt kui inimene on ajutiselt tööta ja seega ka õhema rahakotiga, siis on see üks olukord; see, kui inimesel pole raha ja ta ei tee midagi selleks, et seda teenida, on hoopis teine olukord.

Need kaks asja on rohkem seotud, kui sa arvad. Vähemalt minu jaoks, kes ma olen suhteliselt kõrge enesehinnanguga naine. Sinu järgnev näide just seda näitabki, et need on otseselt seotud. Sa ju vaatad ikkagi rahakotti või kust sa muidu tead, kas raskustesse sattunud mehel on ka mingi isiklik tagavaraväljapääs või oled tema ainuke õlekõrs sina. Ma ei hakka tõsisemat suhet looma ajutiselt raskustesse sattunud mehega, kui on teada, et tal endal pole kunagi mingit tagavara olnudki. Need kaks asja nagu ajutistesse raskustesse sattunud mees ja endaga hakkama saav mees on vastandid. Vastutustundlikud mehed ei satu ka ajutistesse raskustesse, sest neil on alati väljapääs. Me ilmselt mõtleme erinevates kategooriates. Siin räägitakse 40-aastaselt partneri leidmisest, mitte sellest, et on pikalt koos elatud ja siis koos ka võetud riske, kus otse loomulikult üksteist ka halvas toetatakse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 15:03; 02.01 15:20; 09.01 17:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas 40+ loodud suhted jäävad püsima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.