Esileht Beebi ja mitmikud Kas 4,5k vakstsiinisüst peabki selline olema?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas 4,5k vakstsiinisüst peabki selline olema?

Postitas:

Süsti kohapealt on siis nagu kõva, naha all päris suures ulatuses, nagu oleks naha all mingi kõva tomp, naha pealt pole nagu midagi näha, ainult väike auk süstist. Kas see normaalne? Eelnevate süstide puhul pole sellist asja täheldanud. Süstist möödas 5 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne. Mu lapsel olnud ka ja kaob ise. Pole vaja sinna midagi panna ega näppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju see nüüd õige on aga meil massöör ütles, et süstlasse on jäänud õhku, selle kohta kui lapse jalalt kõva süstlakoha leidis. Masseeris seda mõned korrad ja kadus ära. Järgmise süstiga oli jälle väike kõva koht. Rohkem aga häiris, et iga süstiga kaasnes väike palavik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kirjutatakse kõrvalnähtude alla, kindlasti mitte ei pea sellist kõva kohta süstimisjärgselt tekkima. Soovitatakse jah masseerida. Meie 5a siiani see koht näha kuhu süst tehti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka kõva koht. Kuna õde tegi ettevalmistuse meie juures olekul siis nägin, et ta kontrollis, et õhku ei oleks süstlas. Peale rohu tõmbamist süstlasse lasi natuke hiljem rohtu välja ehk siis lasi õhu välja. Kuna rohi läheb lihasesse siis see pidigi selline reaktsioon olema. See läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimesel lapsel tuli iga süstiga selline kõva mummuke naha alla. Arst ütles, et mõnikord see tekib jah, enamasti aga mitte. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis ta ütles, et mingid soolad kogunevad sinna vms. Seda küll ei tahaks uskuda, et seal õhk all on või miskit???

Teisel lapsel ei tulnud kordagi sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõva tomp tähendab, et lapse naha alla on kogunenud alumiiniumisoolad vaktsiinist, ütles minu perearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka minu lastele see tulnud, alumiiniumsoolade kogunemist ei usu, pigem on tegemist torkamisest tingitud lokaalse turse või ärritusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas 4,5k vakstsiinisüst peabki selline olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.