Esileht Koolilaps kas 50 euri koolikoti eest on normaalne hind?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kas 50 euri koolikoti eest on normaalne hind?

Postitas:

Minu jaoks kergelt üle mõistuse – aga kas odavamalt tõepoolest ei saa normaalset kotti?

Prismas vaatasin, ilusad kotid, aga alla selle summa ei olnud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 11:22; 17.05 11:41; 18.05 22:59; 19.05 02:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sa mõtled, et laps käib sellega 5 päeva nädalas! Korralik kott peab ka mitu aastat vastu. Seega mitme aasta peale ei tulegi ju nii hull summa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 11:34; 17.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm. Ma käin ise üle 3 a 5 päeva nädalas sama kotiga, mis maksis umbes 20 krooni omal ajal. Töölt tulles lähen toidupoest ka läbi ja laadin koti täis.
Tõepoolest ei ole hull summa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 11:22; 17.05 11:41; 18.05 22:59; 19.05 02:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma otsisin lapsele kotti, kes suuremat kasvu ja need algklasside laste kotid selga ei mahu enam, siis jah, arvestades et 2 lapse elatisraha laste isalt on 130 euri, siis 54 eurine kott on ikka meeletu hind. aga mida teha, tuli osta, sest muud lihtsalt polnudki. On vaid pehmed seljad ja pisikesed meie poodides. Tallinnas ilmselt nii lahja valik ei ole.
Ma tõesti ei hakka ostma lapsele pehme sejatagusega kotti, milles õpikud selga sisse soonivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassilapsele leiab ka korraliku koti kasutatult. Muidugi. Suve poole kindlasti tuleb müüki neid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 11:34; 17.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kasutatud kottide kohta mainiks niipalju, et kui lapsed kannavad niigi tihti venna/öe kasutatud riideid/jalanöusid, siis nii tätis nagu kooli minek, olgu vast ikka uue kotiga- mida laps koos lapsevanemaga ISE valib, kas pole?[/tsitaat]

Igal perel omad võimalused ja arusaamad. Minu lapsel oli suhteliselt ükskõik, kas kott on kasutatud või mitte. Poes talle ei meeldinud välimuselt ja leidsime netist täpselt sellise, et kui laps nägi, siis kohe tahtis. Oli kasutatud ja oli üliodav korralik Jeva kott. Poodides sellist ei olnud.
Et siis sinu arusaamade järgi polnud meile meie lapse kooliminek tähtis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poisil on JEVa juba 4. aastat. peaks vist vastu ka järgmise kooliaasta, aga vbl osutub sügisel titekaks.
mul 2 koolilast ja kogemus, et pigem veidi kallim kott kui odav, ühekordne.
samas minu teismeline käib vist juba 5. aastat Kroonu Aida nimelisest sõjaväe teemalisi tooteid müüvast poest ostetud 600 kroonise kotiga ja see on täiesti kõlblik veel.
ka spordipoest ostetud tuntud kaubamäkide kotid on vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50 eurot on üks madalamaid hindu hea koolikoti eest. Muidugi kui kott ikka hea on. Ma olin hüper-super õnnelik, kui eelmisel sügisel oma esimesse klassi minevale lapsele Stockmannist juhuslikult 55-eurose korraliku koolikoti leidsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu odavad seljakotid lähevad suht kiirelt ikka käest ära. lapsed hoiavad oma asju veel hullemini.
Ikka pigem kallim ja korralikum kui iga veerand uus.
Ja kindlasti ergonoomilisus- sinu enda lapse selga ju mida hoida tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime just eile tüdrukule ecco koolikoti. Hind oli 69.- aga arvan samuti, et koolikott on asi mis tuleks osta väga kvaliteetne. Tüdruk on väiksemat kasvu ka ja eccol on just üks selline natuke vähem massiivne mudel mille taha väiksem koolilaps ära ei kao:)Kott tundub igati ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolipoiss sai eelmisel aastal tutika Ecco koti 39.- eest. Kauplusest suve algul, allahinnatud eelmise aasta mudeli. Nii et ei pea tõepoolest 50 eur maksma, kui on aega ja kannatust otsida soodukaid. Netist võib samuti häid pakkumisi leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälgi ka neid ühepäeva pakkumisi netis, võid sattuda hea asja otsa 🙂
Mina ostsin 90.- koolikoti 34.- eest. Pakkumine kehtis pea nädal aega, niiet oli ka aega mõelda ja uurida. Vautcheriga käisin kotil järgi ning olen ülirahul 🙂 Kott ületas minu ootused 🙂

Hiljuti oli seal veel pakkumised koolikottidele (nats teistsugused kui meil), usun et tuleb veel 🙂

Niihea.ee – sealt ostsin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:23; 17.05 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://niihea.ee/pakkumised/826-Koolikotikomplekt_Fairy_tuedrukutele_67

Hetkel selline pakkumine 🙂

oota ja vaata ja uuri 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 20:23; 17.05 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on üle üks kasutatud helesinine Jeva kott, sobilik algklassilapsele, tüdrukute mudel. kasutatud u aasta jagu. paar pisiviga, aga kott üldiselt heas seisukorras. kui kellelgi soovi, siis andke märku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu arvates on liiga kallis, ehkki maksan seda hinda. Ja tegelikult ka pettumus suur, sest Jeva kott, mis me soetasime, on ikkagi liiga raske, 2 a käinud ja tahan midagi muud, kergemat. Maksan jälle need 60-70 eur, annan oma parima, et odavamat leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps valis endale Prismast 20 eurose koolikoti, aasta käidud (kott tühjana on minu meelest väga kerge) ja siiani kenasti vastu pidanud. Usun, et ehk peab paar aastakest veel vastu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma 6.kl poisile eelmise aasta kevadel 60 eur-i maksva koti sünnipäevaks . Talveks oli kott juba õmblustest lahti kärisenud ( o’neill-i kott ) Laps võttis siis uuesti oma 3 a kantud vana koti kasutusele ( maksis mingi 350 krooni kui ostetud sai ) ja pole siiani kusagilt katki veel. Niiet mina enam ei usu ammu seda , et kallis = kvaliteetne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://niihea.ee/pakkumised/826-Koolikotikomplekt_Fairy_tuedrukutele_67

Hetkel selline pakkumine 🙂

oota ja vaata ja uuri :)[/tsitaat]

jah – tüdrukute kott. Jälle.
Kohati jääb mulje, nagu Eestis poisse ei olekski või noh, vähemalt, nagu neile polekski vaja riideid, jalatseid ja koolikotte. Kõik reklaamid ja soodustused on tüdrukutele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 11:22; 17.05 11:41; 18.05 22:59; 19.05 02:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.05 11:22; 17.05 11:41; 18.05 22:59; 19.05 02:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kott peab olema lapse suurusele vastav ja arvestades, et asjad käivad sisse-välja, ka vastupidav ning kuna kott võib olla raske, siis kindlasti ka ortopeediliselt mugav kanda. Kui selle 50 eest saab, siis on kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps kas 50 euri koolikoti eest on normaalne hind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.