Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 133 )

Teema: kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset  tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong?  Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja  võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

 

+4
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palju sa ise 50+ mehi vaatad? On seal midagi vaadata?

Kurb küll, aga teatud vanusest alates on küll palju üksikuid inimesi, aga nad pole ka üksteisele atraktiivsed lihtsalt.

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/120071384/kuidas-ma-nahtamatuks-muutusin

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palju sa ise 50+ mehi vaatad? On seal midagi vaadata?

Kurb küll, aga teatud vanusest alates on küll palju üksikuid inimesi, aga nad pole ka üksteisele atraktiivsed lihtsalt.

Tõsi, ma pole juba ammu ühtki kenat meest isegi alla 50 aastaste hulgas kohanud 😀

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi jätkub.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on see tähelepanu, millega sa harjunud oled? Meestel on ka nüüd raske, sest naised võivad tähelepanu ahistamiseks lugeda. Äärmisel juhul sobib öelda et kena kleit või ilus soeng. Selline sõbralik tähelepanu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noh, 100+ meeste seas ikka vist oled hinnatud eksemplar. samuti hooldekodus, nende väärikalt eakate meeste hulgas.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Arvan, et pigem väga palju tähelepanu ei saa, kui just see 50nene ei näe välja nagu 35, sest lapsi ju selle 50nesega ei saa ning välimuselt on tõesti nooremad atraktiivsemad, arvan, et see 50nene on elus nii palju meestega juba tegelenud, et võiks pigem lastelastega tegeleda ning aias nokitseda, selle asemel, et meeste komplimentidest unistada, küll aga tean isiklikult ühte ärimeest, kes veel 58aastasena teeb 40stele meestele silmad ette, teinekord teevad geenid ja elukombed imet, aga naistel pigem 40 parim enne.

+5
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset  tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong?

Küsisin sama asja hiljuti oma 54 aastaselt naiselt.

Vastus oli –  naer + jutt, et sõltub riietusest. Kui mantel seljas ja soeng peas, silmad ees, siis polevat mingit vahet; vahivad samamoodi.
Kui “põllult” tulla ja poest läbi minna, siis ei pane keegi tähele…

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saab täiesti piisavalt ja meeldivas vormis (ööklubides ei käi, aga muu elu taustal on ikka sellist sõbralikku tähelepanu, mil ilmselt oleks eeldusi ka kaugemale minna, kui huvi oleks. Ei ole, kuna abielus).

Sõbranna, kel vanust nö “alla 60”, on viimase 10 aasta jooksul olnud tõsisemas suhtes vähemalt kolme normaalse mehega.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõepoolest siiralt soovib sellist tähelepanu?

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõepoolest siiralt soovib sellist tähelepanu?

Jah, ma ka mõtlen nii. Nii mõnus on elada tähelepanuta. Noorena tehti seksislikke nalju, vilistati, lasti signaali. Nii ebameeldiv.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see 50+ on kuidagi otsaette tätoveeritud või vehitakse passiga igal pool?

Kas nimetatud kolumnist sai nooremana metsikut tähelepanu? Näeb ju üsna tavaline välja.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

50+ vanuses naine on – vähemalt võiks olla! – eas, kus mõtted ei keerle enam kellelegi meeldimise ümber. Selleks vanuseks on inimene üldjuhul omandanud hariduse, eriala(d), oma kodu, sõbrad, hobid. See tähendab, et inimene väärtustab ennast ega ela ega hinga ainsa mõttega – “kas ma ikka meeldin meestele?”.
Isegi 30+ naise suust on seda veider kuulata. Minu meelest paaniline meeldimisvajadus on 10nda-20nda eluaasta vahel aktsepteeritav.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõepoolest siiralt soovib sellist tähelepanu?

Nagu näha, siis jah. Ebakindlad naised järelikult soovivad.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Arvan, et pigem väga palju tähelepanu ei saa, kui just see 50nene ei näe välja nagu 35, sest lapsi ju selle 50nesega ei saa ning välimuselt on tõesti nooremad atraktiivsemad, arvan, et see 50nene on elus nii palju meestega juba tegelenud, et võiks pigem lastelastega tegeleda ning aias nokitseda, selle asemel, et meeste komplimentidest unistada, küll aga tean isiklikult ühte ärimeest, kes veel 58aastasena teeb 40stele meestele silmad ette, teinekord teevad geenid ja elukombed imet, aga naistel pigem 40 parim enne.

See mõte on küll masendav, kui inimene on 50.a-lt üksi ja ei tohigi teist inimest kõrvale soovida, sest on liiga vana. Selles vanuses veel palju aastaid ees ja vaevalt aias nokitsemine teist inimest pikalt asendab.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Arvan, et pigem väga palju tähelepanu ei saa, kui just see 50nene ei näe välja nagu 35, sest lapsi ju selle 50nesega ei saa ning välimuselt on tõesti nooremad atraktiivsemad, arvan, et see 50nene on elus nii palju meestega juba tegelenud, et võiks pigem lastelastega tegeleda ning aias nokitseda, selle asemel, et meeste komplimentidest unistada, küll aga tean isiklikult ühte ärimeest, kes veel 58aastasena teeb 40stele meestele silmad ette, teinekord teevad geenid ja elukombed imet, aga naistel pigem 40 parim enne.

See mõte on küll masendav, kui inimene on 50.a-lt üksi ja ei tohigi teist inimest kõrvale soovida, sest on liiga vana. Selles vanuses veel palju aastaid ees ja vaevalt aias nokitsemine teist inimest pikalt asendab.

Ma olen 26 ja nokitsen hea meelega aias. Koon sokke ka, maalin, kasvatan kanu ja annan lisaks põhitööle füsioterapeudina ka trenne 4 x nädalas. Kui 50+ saan, kavatsen kõike jätkata. Pinsile minnes aga hästi palju reisida (praegu jõuab seda heal juhul 2 x aastas teha).
Tolle kommenteerija arvates on ilus aed isetekkeline ja vaevavaba. Mõttetu ka muidugi nagu kommentaarist näha. Samas lapsed/lapselapsed oleksid nagu kohustuslikud?

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean palju väga ilusaid 50+ naisi ja saavad ka meeste tähelepanu. Suurem osa nendest on küll ka veidi ilukirurgia võtteid kasutanud. Endal on mul itaallasest mees ja sellepärast käin palju Itaalias. Seal küll saan tähelepanu, ma päris 50 veel ei ole. Siin tõesti vahivad vanamehed pigem noori naisi, kuigi endal pole tegu ega nägu, kui päris aus olla.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olla ükski naine, kes pole mehel olnud, seega vaba naine või vanatüdruk 50+ vanuselt, siis ilmselt see ei häiri, kui pole enam nii palju tähelepanu. Kui olla naine, kellele olnud üks või mitu kooselu/abielu ja lapsed suured, ka siis ei ole enamusel enam vajadust sellise mehelemineku tähelepanu järgi. Lihtsalt inimesed suudavad vanust võtta normaalse elu osana.
Kui mõnel 50+ naisel sellest ei piisa ja ta ei suuda leppida oma vanuse numbriga ja ta soovib olla -ai ai ai ole noor – stiilis edasi, kuigi ei ole, siis jääb ilmselt tähelepanust ka puudus. Lihtsalt inimesed tegelevad selles vanuses ka paljude muude asjadega, mis uuesti või üldse esmakordselt meeldima on hakanud. Kes tähelepanu soovib, ju see inimene ka leiab seda, kodus istudes seda üksik inimene ei saa.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõepoolest siiralt soovib sellist tähelepanu?

Jah, ma ka mõtlen nii. Nii mõnus on elada tähelepanuta. Noorena tehti seksislikke nalju, vilistati, lasti signaali. Nii ebameeldiv.

No miks te siis kohe võrdsustate tähelepanu enda peas selle negatiivse tähelepanuga? Te pole siis kunagi tundnud meestepoolset meeldivat tähelepanu? Mulle küll meeldib, kui mulle meeldivad mehed ka mind märkavad, näiteks on huvitatud ühisest ajaveetmisest ja kutsuvad välja. Ja kui on mees olemas, siis on ka meeldiv ikka saada mehelt seda imetlevat pilku ja tähelepanu. Tundub, et hapud viinamarjad – kui meeldivat tähelepanu ei saa ja ükski mees enam välja ei kutsu või suhelda ei soovi, siis on parem rehmata, et ah, ei tahagi mingit seda osside järgivilistamist. Sellest polegi keegi rääkinud siin.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib, kui mulle meeldivad mehed ka mind märkavad, näiteks on huvitatud ühisest ajaveetmisest ja kutsuvad välja. Ja kui on mees olemas, siis on ka meeldiv ikka saada mehelt seda imetlevat pilku ja tähelepanu.

No vot, asi ongi selles, et kui oled noor ja ilus, siis ei märka sind ainult need, kes sulle meeldivad, vaid neid mehi on igasuguseid, kes märkavad ja ligi litsuvad. Mulle meeldivad väga vähesed mehed, ülejäänud kamba tähelepanus pole midagi meeldivat. Ilusat naist peavad kõik enda omaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saagim kindlasti saab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, jätkub. Vanus ei ole otsaette kirjutatud, mulle pakutakse 35-40 otsa vaadates.

Arvan, et on naisi, keda märgatakse veel 80seltki, lihtsalt vähem ja ka vanemate meeste poolt.

Samuti on naisi, keda märgatakse vähe noorena ja üldse mitte vanemana…

+9
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanus ei ole otsaette kirjutatud, mulle pakutakse 35-40 otsa vaadates.

Vist tahetakse lihtsalt komplimenti teha. Ma pole ühtki naist näinud, kes oma tegelikust vanusest 15 aastat noorem välja näeks. Isegi mitte Saagim.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi, olen 51. Saan tähelepanu absoluutselt igas vanuseklassis, noorim oli lausa 17, iuuu.

Endast vanemaid ei vaata ega näe, nende tähelepanu häiriks, sest hea välimusega 50+ mehi on vähe.

Näen kena välja, normaalkaalus, trenni teen, ilusad/moodsd/maitsekad riided, hea huumorimeel, hea haridus ning palju raha. Kõige olulisem on, et mul pole kedagi vaja, ma pole eales ühegi mehe pärast pisarat valanud, ei nääguta ega klammerdu. Hea kaaslane.

 

+7
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige olulisem on, et mul pole kedagi vaja, ma pole eales ühegi mehe pärast pisarat valanud, ei nääguta ega klammerdu. Hea kaaslane.

Miks sa nii veendunud oled, et hea kaaslane? Hea kaaslane on ikka selline, kes teist tahab ja vajab, mitte pole ükskõikne

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi, olen 51. Saan tähelepanu absoluutselt igas vanuseklassis, noorim oli lausa 17, iuuu. Endast vanemaid ei vaata ega näe, nende tähelepanu häiriks, sest hea välimusega 50+ mehi on vähe.

Huvitav lugu, et 50+ mehed on vanuses täielikud ätid, aga vaat naised on Perekooli põhjal üle ühe sellised, keda isegi koolipoisid nillivad. Mis riigis sellised elavad siis, siin pole küll ühtegi näinud?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tunne puudust mingite võõraste meeste tähelepanust. Piisab oma mehest. Ja seda tal jagub mulle.

Olen täiesti tavaline 52aastane, normkaalus ja sporti teen ka. Juuksuris käin ka regulaarselt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi, olen 51. Saan tähelepanu absoluutselt igas vanuseklassis, noorim oli lausa 17, iuuu. Endast vanemaid ei vaata ega näe, nende tähelepanu häiriks, sest hea välimusega 50+ mehi on vähe.

Huvitav lugu, et 50+ mehed on vanuses täielikud ätid, aga vaat naised on Perekooli põhjal üle ühe sellised, keda isegi koolipoisid nillivad. Mis riigis sellised elavad siis, siin pole küll ühtegi näinud?

Eks nad vaatasid, et õugaad, mida mammi.

Mul oli kunagi 1 kooliõde, ausalt ütlen, ei olnud ilus, pigem seal skaalas allpool. Tugevalt ülekaaluline, ripakil juuste ja jänesehammastega. Lisaks armastas ta liibuvaid riideid ja isegi nabapluuse.  Ilmselt oli enda arust ka väga moekas jne. Ta ka pidevalt arvas, et teda vaadatakse nii palju, kuna ta on nii ilus. Paraku vaadati teistel põhjustel. Eks paneb ikka järgi vaatama küll suur tagumik, mis on pressitud liibuvatesse pükstesse ja nabapluusi vahelt kobrutab pekk. Kord sattusime ööklubi järjekorras koos, kus 1 kutt teisele tonksas külge, et vaata, mida mimmu! Ja siis irvitasid. “Mimm” pärast teistele rääkis, kuidas poisid teda vaatasid ja mimmumks nimetasid. Njah, kurb, aga tõsi.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul juba 30-aastaselt on probleeme sellega, et keegi sind ei vaata, siis ei vaadata sind ka 50-aastasena.

Asi ei ole sel juhul vanuses.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?