Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )

Teema: kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Postitas:
Kägu

50 -ks eluaastaks kipuvad paljud naised kurjaks ja õelaks minema, ometi mees, lapsed, koer ja kodu jms olemas. Mida sa pingutad, kui naisel kogu aeg on nina vingus ja võimalusel püüab sõnadega haiget teha.

Asi ei ole vanuses, ka 50+ naistele jätkub tähelepanu, ainult mitte igale ühele.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole hullu, lootust on, tõestus on lingil ????????

https://www.google.com/search?client=ms-android-huawei-rev1&sxsrf=ALiCzsY720rBs78u7VLuzgMVjAQa5Wksyg:1666286539895&q=Cheryl+McCaini&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwijjreKqe_6AhVMs4sKHWfGCG0Q0pQJegQIBxAB&biw=360&bih=662&dpr=3#imgrc=IFiA8Aqy8_RY7M

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 55a naine. Sale, blond, hoolitsetud. Eakohase näoga (ma ei ole teinud mitte ühtegi näolõikust), kuid keha on hea, keskisest eakohasest palju parem. Käisin eelmisel nädalal oma loomaga loomakliinikus ja meesarst (vanuses 60+) konkreetselt flirtis minuga. Tööalaselt puutun kokku kõikides vanustes inimestega ja umbes kuu tagasi kutsus üks meeesklient mind restorani. Ka oli sel sügisel juhus, kus olin spaas ja üks mees lähenes üsna ühemõtteliselt.

Mina arvan, et selles vanuses on keha tähtsam kui nägu.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi 1 kooliõde, ausalt ütlen, ei olnud ilus, pigem seal skaalas allpool. Tugevalt ülekaaluline, ripakil juuste ja jänesehammastega. Lisaks armastas ta liibuvaid riideid ja isegi nabapluuse.  Ilmselt oli enda arust ka väga moekas jne. Ta ka pidevalt arvas, et teda vaadatakse nii palju, kuna ta on nii ilus. Paraku vaadati teistel põhjustel. Eks paneb ikka järgi vaatama küll suur tagumik, mis on pressitud liibuvatesse pükstesse ja nabapluusi vahelt kobrutab pekk. Kord sattusime ööklubi järjekorras koos, kus 1 kutt teisele tonksas külge, et vaata, mida mimmu! Ja siis irvitasid. “Mimm” pärast teistele rääkis, kuidas poisid teda vaatasid ja mimmumks nimetasid. Njah, kurb, aga tõsi.

Vaat mina ei saa aru, mis sind vaevab. Minu meelest on parem olla inetu välimuse, kuid kõrge enesehinnanguga kui kena, kuid madalast enesehinnangust depressiivne. Ma olin noorena see teine variant ja ma loen kadedusega sinu kirjeldust selle inimese enesehinnangust. Parem on ennast inetuna ilusaks pidada kui vastupidi, ausalt. Mingite osside irvitamine on enesetapumõtete kõrval suht köömes.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et selles vanuses on keha tähtsam kui nägu.

No sellel eelneval lingil oleval naisel on ka hea keha 62a. aga nägu on ikka superkortsus. Mees on tal 25 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimus ei ole nii oluline elus, suhtumine on ja ma ka olen seda meelt, et 50 aastane naine on kibestunud, eriti kui ta on üksik, mahajäetud. Miks uus mees peaks vaatama kibestunud naist, ega ta õnnelikuks enam ei saa.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Välimus ei ole nii oluline elus, suhtumine on ja ma ka olen seda meelt, et 50 aastane naine on kibestunud, eriti kui ta on üksik, mahajäetud. Miks uus mees peaks vaatama kibestunud naist, ega ta õnnelikuks enam ei saa.

Jälle sama vanamehenäss, kes on kibestunud, et ei saa ühtegi naist, ei noort ega vana.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sa nii veendunud oled, et hea kaaslane? Hea kaaslane on ikka selline, kes teist tahab ja vajab, mitte pole ükskõikne

Ma tahan ja ei ole ükskõikne-kuid ma ei vaja. Mul ei ole elus auku, et seda mehega täita. Mees peab mu elu rikastama, mitte mingit tühimikku täitma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Muidugi jätkub tähelepanu – sisuliste erialaste saavutuste osas näieks. Ole sa hea aianduses, kokanduses, käsitöös, probleemilahenduses, logistikas, milles iganes. Märgatakse. Välimust märkavad selles eas peamiselt teised naised.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav lugu, et 50+ mehed on vanuses täielikud ätid, aga vaat naised on Perekooli põhjal üle ühe sellised, keda isegi koolipoisid nillivad. Mis riigis sellised elavad siis, siin pole küll ühtegi näinud?

Ega sa ei näegi, kui just mingi silmapaistva autoga mu ette ei satu, et ma sulle tähelepanu peaksin pöörama. Ma ei töllerda siin tänavatel, liigun vaid autoga. Reisime oma boyfriendiga palju-mujal riigis kõnnimegi enamasti jalgsi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 55a naine. Sale, blond, hoolitsetud. Eakohase näoga (ma ei ole teinud mitte ühtegi näolõikust), kuid keha on hea, keskisest eakohasest palju parem.  Ka oli sel sügisel juhus, kus olin spaas ja üks mees lähenes üsna ühemõtteliselt. Mina arvan, et selles vanuses on keha tähtsam kui nägu.

Mäletate Argo Aderit? Talle kuulub ütlus.

“Meritähed pole minu teema, mulle meeldib tagant ka juhtida nagu kapten rooli taga,”

Ja kui tagant juhtida, siis on olulisem naise sale keha kui tema nägu,sest tema nägu sa tagant juhtides ei näe:)

 

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole elus auku, et seda mehega täita. Mees peab mu elu rikastama, mitte mingit tühimikku täitma.

No ma ei tea. Mehed tahavad ikka vahetevahel “auku täita”, teadagi millega:)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Muidugi jätkub tähelepanu – sisuliste erialaste saavutuste osas näieks. Ole sa hea aianduses, kokanduses, käsitöös, probleemilahenduses, logistikas, milles iganes. Märgatakse. Välimust märkavad selles eas peamiselt teised naised.

Mehed märkavad naise erialaseid saavutusi? Mehed ei märkagi seda kas naine naisena neile midagi pakub eks? Kuidas sa neid mehi nii valesti loed? Mis on mehel peale hakata naise erialaste saavutustega?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus ei ole otsaette kirjutatud, mulle pakutakse 35-40 otsa vaadates.

Vist tahetakse lihtsalt komplimenti teha. Ma pole ühtki naist näinud, kes oma tegelikust vanusest 15 aastat noorem välja näeks. Isegi mitte Saagim.

Isegi kui tahetakse komplimenti teha, siis neid, kes komplimente teevad ei ole üks-kaks, vaid juhtub sageli…öeldakse näiteks, et mul on ilusa juuksed, ilus naeratus vms.

Perekoolis nagu ei tohiks seda mainidagi vist, saab kohe hulga miinuseid ja mõne õela kommentaari.

Aga mõelge naised, MIKS on vaja selliseid jutukesi ja artikleid, mis halvustavad mingist vanusest alates naisi? Miks on vaja uskuda, et elu on läbi ja keegi ei märka? Väga palju on ikkagi enda teha…Loomulikult, elu ja vanus teeb oma korrektuurid, aga õnnelik ja vormis naine, keda armastatakse on ikka ilus.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea. Mehed tahavad ikka vahetevahel “auku täita”, teadagi millega:)

Täitku sinusuguste labastega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mõelge naised, MIKS on vaja selliseid jutukesi ja artikleid, mis halvustavad mingist vanusest alates naisi? Miks on vaja uskuda, et elu on läbi ja keegi ei märka? Väga palju on ikkagi enda teha…Loomulikult, elu ja vanus teeb oma korrektuurid, aga õnnelik ja vormis naine, keda armastatakse on ikka ilus.

Neid jutukesi ning artikleid treivadki tapeedid. Pole nooruses tähelepanu saanud-ei saa ka vanemas eas. Kibestumine aga kasvab.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed märkavad naise erialaseid saavutusi? Mehed ei märkagi seda kas naine naisena neile midagi pakub eks? Kuidas sa neid mehi nii valesti loed? Mis on mehel peale hakata naise erialaste saavutustega?

Just jutustasin meestega ühel erialasel konverentsil, kus nad täie siirusega tunnustasid üht meie eriala tugevat naistegijat ( mitte mind). Kõik mehed maailmas ei ole ainult seksi ja söögi lainel. Too naistegija ei ole kuidagi erakordselt ilus.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal endal mingi frigiid vanamoor kodus, selleks ta kõiki siin kibestunult solvabki, vanus jääb talle ka Seetõttu pidevalt ette. Jube tegelane

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset  tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong?  Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja  võidunud patsiga.

Saavad ikka, 60+ või 70+ papidelt. Nemad nii kriitilised ülekilode suhtes pole, karvaseid sääri silmad enam ei seleta ja patsi 50+ naistel enamasti pole. Kobedamad 50+ saavad ka endavanustelt meestelt või isegi noorematelt tähelepanu, selles vanuses 5 või 10 aastat siia või sinna ei oma enam nii suurt tähtsust, välimus omab ka aina väiksemat tähtsust, iseloom ja sobivus muutub rohkem oluliseks.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

harjunud meeste tähelepanuga,

ööööö, mis haigus see on? Missugune see tähelepanu siis on? kuidas tähelepanu väljendub?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/120071384/kuidas-ma-nahtamatuks-muutusin

Hmm.. Huvitav. Olen 51 ja ma ei ole küll midagi sellist täheldanud. Suvalised mehed minuga flirtima ei tule ja ma ei tunne sellest ka puudust. Ma tõesti ei ootagi midagi sellist. Aga seda, et mult piletit ei küsitaks või menüüd ei toodaks, et ma sõna otseses mõttes nähtamatu oleks, ma küll täheldanud ei ole. Tööalaselt võetakse mind tõsiselt, sõbrad on olemas, oma eluga olen rahul. Suvalisest flirdist puudust ei tunne ja nähtamatuna ennast ka ei tunne.

Olen täiesti tuunimata, ülekaalus, meikimata, ainus asi on punased juuksed. Äkki see punane pea teeb mind erinevalt seal artiklis kirjeldatule ikka klienditeenindajatele veel nähtavaks? 🙂

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Särav ja elurõõmus naine saab tähelepanu igas vanuses.
Kibestunud ja negatiivne olek kajastuvad ka välimuses ja sel juhul ei saa ka 20+ mingit tähelepanu.
Küll jah olen nõus, et 50+ naise puhul loeb vägagi keha, sest selles vanuses saledaid või isegi keskmisi on ikka vähemuses, suurem osa on mutistunud mammid. Kõige hullemad on minu jaoks vananenud tibid, kes tahavad seda jätkuvalt olla.
Iseasi on muidugi kui paljud selles vanuses naisi üldse määratlevad ennast selle järgi, palju mehed neid vaatavad. Minul isiklikult on üsna ükskõik. Mulle on ammu muud väärtused ja saavutused palju olulisemad. Kui kuskil käin, siis tegelen oma asjadega ja ei vahi ringi, et kas mehed mind ikka märkavad. Seega isegi ei oska öelda, kas mind märgatakse või mitte. Lausa võõras mees juurde astunud pole, sots meedias kirjutatakse aga küll, et tutvuda. Kirjutajad on vanuses 31-70. Kuna ma neile enamasti ei vasta, siis ei tea, mis sorti tutvust nad tahavad.
Töötan nooremate meeste kollektiivis ja seni pole mind kõrvale lükatud ühistest tegemistest. Ju siis sobin nende seltskonda veel.
Olen 55+, keskmine, hoolitsetud ja mutistumata.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

Aga 20 kümpiste jaoks Sa ju oledki vana ja kindlasti ka osade vanemate.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, kus ma saaks 50 aastasena veel meeste tähelepanu. Mul on oma abikaasa küll ja ma ei otsigi tähelepanu. Aga kui otsiks, kui sooviks. Kollektiivis on küll mõned mehed, aga nad on abielus või suhtes. Mu arust ei osuta nad ka noorematele naiskolleegidele mingit isiklikku tähelepanu peale sõbralikkuse. Trennis käin. Seal mõned mehed teretavad mind. Aga see on loomulik. Ma ka teretan kõiki trennikaaslasi, kelle nägu juba meelde jäänud. Vahetame mõne sõna vahel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vanus pole inimestel selleks, et neid saaks maha teha selle tõttu. See on madal ja õel. Ilmselt need, kes seda teevad /aa, kas sind mehed veel vaatavad ila jooksmas, küsib kuldses eas naiselt tema laste ealine inimene/ – haige värk, ma ütlen. Ilmselgelt tehakse seda teistele ärapanemiseks ja enese upitamiseks. Inimesed võiksid parem keskenduda oma elule ja oma eas soositud tegevustele, leidke kaaslane, olge rõõmsad, ilusad on noored nagunii, saage lapsed, looge pered. Miks tampida neid, kellel on see elus ära tehtud. Kui seda teevad aga noored lastega naised, on asi veel arusaamatum. Enne laste saamist on inimene veel ehk noor ja rumal. Aga mis vabandaks juba 30+ naisi, kes ise emad. Mitte miski psaikod ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks nad vaatasid, et õugaad, mida mammi. Mul oli kunagi 1 kooliõde, ausalt ütlen, ei olnud ilus, pigem seal skaalas allpool. Tugevalt ülekaaluline, ripakil juuste ja jänesehammastega. Lisaks armastas ta liibuvaid riideid ja isegi nabapluuse.  Ilmselt oli enda arust ka väga moekas jne. Ta ka pidevalt arvas, et teda vaadatakse nii palju, kuna ta on nii ilus. Paraku vaadati teistel põhjustel. Eks paneb ikka järgi vaatama küll suur tagumik, mis on pressitud liibuvatesse pükstesse ja nabapluusi vahelt kobrutab pekk. Kord sattusime ööklubi järjekorras koos, kus 1 kutt teisele tonksas külge, et vaata, mida mimmu! Ja siis irvitasid. “Mimm” pärast teistele rääkis, kuidas poisid teda vaatasid ja mimmumks nimetasid. Njah, kurb, aga tõsi.

Uskumatu, kui kade naine sa oled. Miks oma koledat ning räpakat klassiõde võrdlusesse tood? Uskumatu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks tahtma, et mehed vahivad? Mingid võõrad jorsid?

1. Kui olla noor või vana ja vallaline, siis need kes vahivad ja ei julge teretamagi tulla, pole ju mingid väärt mehed üldse. Mis sa pagan vahid? Kui on midagi öelda või tahad tutvuda, tule. Tutvusta ennast ja tereta. Ei julge, aga vahtida julged? Lihtsalt tohman, keda ju ei tahaks ka kui relvaga ähvardataks.

2. Kui naine on õnnelikus abielus, siis viimane asi on soovida, et keegi veel ilase pilguga vahiks.

3. Kui naine on õnnetus abielus, siis lahutus ja vt punkt 1.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et seal pole vanusega mingit pistmist, oleneb ikka naisest – mõne ümber on mehed nagu meepoti ümber kärbsed palaval suvepäeval, teine võib ennast ükskõik kuidas eksponeerida ja mitte kunagi ei vaadta ta poole.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks tahtma, et mehed vahivad? Mingid võõrad jorsid?

Ma ei nimetaks võõraste jorsside vahtimist isegi mingiks tähelepanuks. Meeste tähelepanu on minu arusaama järgi ikka see, kui mees soovib naist välja kutsuda, näiteks teeb ettepanekuid minna restorani jne, saadab sünnipäevaks lilli, on huvitatud suhtlemisest ja väljendab enda sümpaatiat naise vastu. Mõni naine siin pole vist selliseid asju kunagi kogenud ja oma mehe otsa komistas ka otse voodisse kukkudes, seega ei teagi, mis peaks eelnema suhtesse minekule. Mul õnneks ikka oli 20ndates vallalisena neid kosilasi mitu, kes nn taga ajasid ja kellega paar deiti tehtud sai, et sobivust hinnata. Mehed püüdsid minu (noore ja ilusa) tähelepanu püüda kingitustega ja huvitavate ajaveetmistega. Ilmselge, et 50 aastaselt see päris samas vormis enam ei kordu. Huvilisi jääb vähemaks ja need mehed, kes on huvitatud, on ise ka vanemad ja kibestunumad ning ei oma enam seda noore mehe agarust.

Nii et igal mündil kaks külge: võib lahmida, et vanad naised lihtsalt ei eruta enam mehi ja sellepärast on mehed nendega suhtluses laisemad, aga tegelikult need mehed ise on ka vanemad ja jaksavad vähem kurameerimisega tegeleda, isegi kui nende ette panna imeilus noor pruut.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks tahtma, et mehed vahivad? Mingid võõrad jorsid?

Ma ei nimetaks võõraste jorsside vahtimist isegi mingiks tähelepanuks. Meeste tähelepanu on minu arusaama järgi ikka see, kui mees soovib naist välja kutsuda, näiteks teeb ettepanekuid minna restorani jne, saadab sünnipäevaks lilli, on huvitatud suhtlemisest ja väljendab enda sümpaatiat naise vastu. Mõni naine siin pole vist selliseid asju kunagi kogenud ja oma mehe otsa komistas ka otse voodisse kukkudes, seega ei teagi, mis peaks eelnema suhtesse minekule. Mul õnneks ikka oli 20ndates vallalisena neid kosilasi mitu, kes nn taga ajasid ja kellega paar deiti tehtud sai, et sobivust hinnata. Mehed püüdsid minu (noore ja ilusa) tähelepanu püüda kingitustega ja huvitavate ajaveetmistega. Ilmselge, et 50 aastaselt see päris samas vormis enam ei kordu. Huvilisi jääb vähemaks ja need mehed, kes on huvitatud, on ise ka vanemad ja kibestunumad ning ei oma enam seda noore mehe agarust.

Nii et igal mündil kaks külge: võib lahmida, et vanad naised lihtsalt ei eruta enam mehi ja sellepärast on mehed nendega suhtluses laisemad, aga tegelikult need mehed ise on ka vanemad ja jaksavad vähem kurameerimisega tegeleda, isegi kui nende ette panna imeilus noor pruut.

Oled siis 50 aastane, saad koguaeg lilli ja sind kutsutakse restorani? Kas oled tutvumislehel või oledki kergemeelne….

Kogu seda teie jagelemist lugedes ei suuda mõista mida mehed teis nägema peaks, lihtsalt mingeid alaväärsuskompleksi põdevaid naisi? Peale omavahelise halvustamise ei ole nagu midagi lugeda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?