Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )

Teema: kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Postitas:
Kägu

Issake, sa ise tarvitad hullemat vanglažargooni ju ???? Miks inimeste kohta “jõle kaader” tundub sulle kuidagi peenem öelda, kui jõhkardi kohta “jobu”. Ah, ära vasta ???? Sa ju, õnnetu, ei saa sellestki aru, et teadmaks sõnu nagu tolgus, koolikud ja antiloop, ei pea ise ühtki neist ise tundma.

Kogu inimese jutt oli jälk, mida siin ikka üksikuid sõnu välja tuua. PS: Ma pole üldse õnnetu, õnnelik ikka. Kas keegi viitsib õnnetu olla?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, ikka see iganenud suhtumine, et naine peab istuma nagu lilleke väljal ja ootama siis mesilasi, et valida see kellele jah öelda, või siis külm ämber pähe valada, või kellega dünamot mängida?

Ole ise aktiivne…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägun Imavere Meie poes sellist 60+ prouat, poole peeni kunstkiust lumiblondid afropatsid, “nahkpüksid” ja “nahkjakk”, igas sõrmes eri suuruse js kujuga sõrmus, meik nagu söekaevuril + kunstripsmed, parfüüm tahtis ära tappa. Meelest läks ära, mida ostma läksin…

Arvad, et teisi naisi püüdis võluda? Või mis tähtsust on naise arvamusel tema välimuse kohta?

Ma pole ju öelnud oma sugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägun Imavere Meie poes sellist 60+ prouat, poole peeni kunstkiust lumiblondid afropatsid, “nahkpüksid” ja “nahkjakk”, igas sõrmes eri suuruse js kujuga sõrmus, meik nagu söekaevuril + kunstripsmed, parfüüm tahtis ära tappa. Meelest läks ära, mida ostma läksin…

Mina käisin just soojal maal reisil ja seal käisidki vanemad prouad lõbusalt riides. Miks siis mitte? Kas peab teatud vanuse kukkudes tõmbama selga mingid mustad hõlstid ja hakkama surma ootama. Aga siin on ikka see nõukaaja pärand, et ole vagusi, ära paista silma, istu kodus, siis oled väärikas vananeja.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin Egiptuses hotellis, kus oli palju itaallasi. Väga vinged memmed oli – roosad nahktagid, värvitud huuled, teksad. Meil tahetakse 60+ naistele toppida õlgadele haapsalu sall ja jalga mutikingad.  Olen ise 55 ja lasin teha soengu/profimeigi ning isegi oma isa ei tundnud mind ära, rääkimata teistest.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armsad naised!

Kui naine on jõudnud juba 50nda eluaastani, siis selge see, et tähelepanu ja komplimente ei jagu enam nii palju, kui 25selt. Mehed eeskätt vaatavad noori naisi – hinnatakse noorust ja fertiilsust ning see on meeste ajukeemiasse sisse kodeeritud. Sa võid 50selt näha hea välja, kuid sind ei saa “turul” võrrelda noorte naistega.  Isegi 35-aastaseid ei saa võrrelda 20-aastastega.

Te võite siin vastu öelda, et “olen 45 ja olen väga sportlik” ning mind sõimata, kuid mehe ajukeemia töötab endiselt samamoodi. Inimene, kes on 50 ning proovib endiselt meeleheitlikult tähelepanu saada ja mõelda, et on noortega samal pulgal, võiks maa peale tagasi tulla.

PS: ei räägi siin sellest, kui naine 50+, oma lapsed üles kasvatanud ning on üksik, leiab omale samas staatuses mehe, kellega aega veeta. Reeglina on nendel meestel ka see laste kasvatamise aeg elus möödas ning soovivad rahulikku kaaslast.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armsad naised!

Kui naine on jõudnud juba 50nda eluaastani, siis selge see, et tähelepanu ja komplimente ei jagu enam nii palju, kui 25selt. Mehed eeskätt vaatavad noori naisi – hinnatakse noorust ja fertiilsust ning see on meeste ajukeemiasse sisse kodeeritud. Sa võid 50selt näha hea välja, kuid sind ei saa “turul” võrrelda noorte naistega. Isegi 35-aastaseid ei saa võrrelda 20-aastastega.

Te võite siin vastu öelda, et “olen 45 ja olen väga sportlik” ning mind sõimata, kuid mehe ajukeemia töötab endiselt samamoodi. Inimene, kes on 50 ning proovib endiselt meeleheitlikult tähelepanu saada ja mõelda, et on noortega samal pulgal, võiks maa peale tagasi tulla.

PS: ei räägi siin sellest, kui naine 50+, oma lapsed üles kasvatanud ning on üksik, leiab omale samas staatuses mehe, kellega aega veeta. Reeglina on nendel meestel ka see laste kasvatamise aeg elus möödas ning soovivad rahulikku kaaslast.

Sinu tekst on täiesti mõttetu. Normaalne 50+ naine ei kavatsegi 20-aastane välja näha, vaid naudib elu 50-aastasena sellisena, nagu ta on, riietub, nagu tahab, lõhnab, nagu tahab, on sellises suhtes, nagu tahab. Mina küll ei tea, mis kuri vaim sind vaevab, kui sellise 50-aastaseid naisi mõnitava postituse oled kirjutanud.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid 50selt näha hea välja, kuid sind ei saa “turul” võrrelda noorte naistega. Isegi 35-aastaseid ei saa võrrelda 20-aastastega.

Nii ta on. Võtame näiteks keeleka tegemise. 20 aastasele on seda lust teha, 35 aastasele no saame veel hakkama. Lakkuda aga 55 aastast naist “sealt”, selleks peab mehisust jätkuma.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armsad naised!

Kui naine on jõudnud juba 50nda eluaastani, siis selge see, et tähelepanu ja komplimente ei jagu enam nii palju, kui 25selt. Mehed eeskätt vaatavad noori naisi – hinnatakse noorust ja fertiilsust ning see on meeste ajukeemiasse sisse kodeeritud. Sa võid 50selt näha hea välja, kuid sind ei saa “turul” võrrelda noorte naistega. Isegi 35-aastaseid ei saa võrrelda 20-aastastega.

Te võite siin vastu öelda, et “olen 45 ja olen väga sportlik” ning mind sõimata, kuid mehe ajukeemia töötab endiselt samamoodi. Inimene, kes on 50 ning proovib endiselt meeleheitlikult tähelepanu saada ja mõelda, et on noortega samal pulgal, võiks maa peale tagasi tulla.

PS: ei räägi siin sellest, kui naine 50+, oma lapsed üles kasvatanud ning on üksik, leiab omale samas staatuses mehe, kellega aega veeta. Reeglina on nendel meestel ka see laste kasvatamise aeg elus möödas ning soovivad rahulikku kaaslast.

Sinu tekst on täiesti mõttetu. Normaalne 50+ naine ei kavatsegi 20-aastane välja näha, vaid naudib elu 50-aastasena sellisena, nagu ta on, riietub, nagu tahab, lõhnab, nagu tahab, on sellises suhtes, nagu tahab. Mina küll ei tea, mis kuri vaim sind vaevab, kui sellise 50-aastaseid naisi mõnitava postituse oled kirjutanud.

Kõik on nii äge, ometi oled ikka õnnetu, sina ju ei julge ühelegi mehele läheneda, seda kirjutavad ekspressis isegi välismaa mehed kui arg on eesti naine.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ta on. Võtame näiteks keeleka tegemise. 20 aastasele on seda lust teha, 35 aastasele no saame veel hakkama. Lakkuda aga 55 aastast naist “sealt”, selleks peab mehisust jätkuma.

OriginalTaste. Sina räägi ikka ainult iseenda eest. Naist ei olegi sa ju kunagi saanud ja siis vaid oletad ja unistad oma peas, mis kõik oleks või poleks.

Mina veel 55 ei ole, aasta-paar on puudu. Mul on Ihas oma õige vanusega, kuid ilma piltideta konto. Ja tead, mis on imelik? Minu vanustele jooksevad noored mehed tormi. Mina otsin ikka endavanuseid – no neid on siiski ka. Aga kõige suuremad huvilised on mehed vanuses 25-40. Ja on olnud tegelikult veel nooremaidki.

Ja ettepanekuid on olnud seinast seina, igasuguste soovidega. Keelekas on mõistagi väga teema.

Kohtunud ja seksinud olen sealt ühe mehega, kes on 35-aastane. Ja keelekat teeb ta mulle iga kord. Ja tema enda tungival soovil.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tead, mis on imelik? Minu vanustele jooksevad noored mehed tormi. Mina otsin ikka endavanuseid – no neid on siiski ka. Aga kõige suuremad huvilised on mehed vanuses 25-40. Ja on olnud tegelikult veel nooremaidki.

Tõesti imelik. Nagu veidi pervod. Tahavad kogemust proovida seksi vanema naisega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tead, mis on imelik? Minu vanustele jooksevad noored mehed tormi. Mina otsin ikka endavanuseid – no neid on siiski ka. Aga kõige suuremad huvilised on mehed vanuses 25-40. Ja on olnud tegelikult veel nooremaidki.

Tõesti imelik. Nagu veidi pervod. Tahavad kogemust proovida seksi vanema naisega.

Mis selles pervot on? Kui 55-aastane mees 35-aastase naisega kokku hakkab, siis ei vaata sa ju üldse imelikult? Pigem on erutav ja seksikas sinu arust. Aga, kui on vastupidi, siis on pervo?

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakkuda aga 55 aastast naist “sealt”, selleks peab mehisust jätkuma.

Mis sellel 55-aastasel teistmoodi seal all on kui 35-aastasel? Arvad, et 55-aastasel on see koht ära kärbunud ja mustaks tõmmanud?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik on seetõttu, et seal ihas pole tal isegi pilti. Mis tõmbab on vanus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellel 55-aastasel teistmoodi seal all on kui 35-aastasel? Arvad, et 55-aastasel on see koht ära kärbunud ja mustaks tõmmanud?

Ma ka 55. Mis põhjusel nooremad mehed minuga tutvuda tahaks? Oma poja vanused. Ma küll ei suuda välja mõelda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik on seetõttu, et seal ihas pole tal isegi pilti. Mis tõmbab on vanus.

Ju tõmbas profiili kirjeldus. Seal on lisaks eelistustele küsitud ka pikkust, kaalu. Veel, saad oma iseloomu ja üldist välimust kirjeldada. Enne seksi ju ikka suhtled kirja teel, kohtud ka mitmeid kordi inimesega, räägid juttu ja kompad sobivust. Ei oleks see noor mees mind voodisse meelitanud, kui ta tegelikult ei oleks seda tahtnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina veel 55 ei ole, aasta-paar on puudu. Mul on Ihas oma õige vanusega, kuid ilma piltideta konto. Ja tead, mis on imelik? Minu vanustele jooksevad noored mehed tormi. Mina otsin ikka endavanuseid – no neid on siiski ka. Aga kõige suuremad huvilised on mehed vanuses 25-40. Ja on olnud tegelikult veel nooremaidki.

See on sellepärast nii, et need nooremad mehed on tasuta seksi peale väljas. Leidub igasuguseid, mõni 25 aastane ilmselt oleks vahekorras ka 70 aastasega, kui vaid tasuta “asja” saaks.

Kohtunud ja seksinud olen sealt ühe mehega, kes on 35-aastane. Ja keelekat teeb ta mulle iga kord. Ja tema enda tungival soovil.

Ütlesin, et see on võimalik, aga nõuab mehisust. Järelikult oli mehine mees.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka 55. Mis põhjusel nooremad mehed minuga tutvuda tahaks?

Tasuta seks on lühike vastus. Nooremad soovivad kingitusi s.t raha.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et 55-aastasel on see koht ära kärbunud ja mustaks tõmmanud?

Ei ole mustaks tõmbunud, aga 20 aastase “selle kohaga” ei anna kahjuks võrrelda:)

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mustaks tõmbunud, aga 20 aastase “selle kohaga” ei anna kahjuks võrrelda:)

No mis sina kahekümnestest mäletad, sinu jaoks on 55 ka veel noor. Vanameestega voodisse minek on väga suur risk, pooltel ju ei tõuse. Jutu järgi on suured täkud, aga tegelikult ei anna ikka noore mehega seda võhma võrrelda. Kellad ka ripuvad, tagumik lössis, ei ole just eriti erutav vaatepilt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutu järgi on suured täkud, aga tegelikult ei anna ikka noore mehega seda võhma võrrelda

Nii kipub tihti olema, aga on ka erandeid. Mõnel 55 aastasel mehel seisab nagu muiste.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just oli Pealtnägijas 74.a kepigängster. Mõllas niiet vähe polnud, lausa mitu korda päevas. 50.a ei tohiks küll veel probleeme olla ei tõusmisega ega seismisega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just oli Pealtnägijas 74.a kepigängster. Mõllas niiet vähe polnud, lausa mitu korda päevas. 50.a ei tohiks küll veel probleeme olla ei tõusmisega ega seismisega.

Mõned erandid on, aga üldiselt on ikka probleeme nii tõusmise, seismise kui ka vastupidavusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just oli Pealtnägijas 74.a kepigängster. Mõllas niiet vähe polnud, lausa mitu korda päevas. 50.a ei tohiks küll veel probleeme olla ei tõusmisega ega seismisega.

Mõned erandid on, aga üldiselt on ikka probleeme nii tõusmise, seismise kui ka vastupidavusega.

Mine juba kloostrisse ära. Ei taha sind üksi mees ja hakka sellega ometi leppima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine juba kloostrisse ära. Ei taha sind üksi mees ja hakka sellega ometi leppima.

Mina ei ole 50 ja mind tahavad paljud mehed. Ütlesin lihtsalt, et nooremad naised ei taha vanamehi, seega kui vana mees tahab seksi, siis talle jäävadki ikka omavanused naised. Ei ole siin vaja hüpata, et küll on 50+ naine kole ja nõme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sellepärast nii, et need nooremad mehed on tasuta seksi peale väljas. Leidub igasuguseid, mõni 25 aastane ilmselt oleks vahekorras ka 70 aastasega, kui vaid tasuta “asja” saaks.

Huvitav on see, et enamus mehi, kes minuga seal konktakteeruvad pakuvad kohe raha. Ja paljud ka kingitusi.

Ka see noorem mees, kellega olen kohtunud, on teinud mulle kingitusi. Rääkimata sellest, et on kõik väljaskäimistega seotud kulud kinni maksnud. Ja me ei kohtu odavates aguli võõrastemajades ega käi macis burgerit söömas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et see on võimalik, aga nõuab mehisust. Järelikult oli mehine mees.

On mehine mees! Erinevalt sinust! Hädapärdik!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et 55-aastasel on see koht ära kärbunud ja mustaks tõmmanud?

Ei ole mustaks tõmbunud, aga 20 aastase “selle kohaga” ei anna kahjuks võrrelda:)

No, mis seal siis teistmoodi on? Sa ju ise juba mitmes kommentaar järjest väidad, et sina seda ei teeks. See tähendab, et sa ei ole ka 55-aastase naise “seda kohta” näinud. Kuidas sa oskad siis midagi arvata sellest, milline see välja näeb?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka see noorem mees, kellega olen kohtunud, on teinud mulle kingitusi. Rääkimata sellest, et on kõik väljaskäimistega seotud kulud kinni maksnud. Ja me ei kohtu odavates aguli võõrastemajades ega käi macis burgerit söömas.

Sa leiad neid iha portaalist? Ma saan sinust tegelikult aru. Lased ennast raha eest “tonksutada” ja saad kaks asja korraga. Noorema mehe käest “tonksu” ja veel raha pealekauba. Teiste sõnadega pead sa vaikselt maailma vanimat ametit:)

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab, et sa ei ole ka 55-aastase naise “seda kohta” näinud. Kuidas sa oskad siis midagi arvata sellest, milline see välja näeb?

Ega ole näinud jah. Aga sa saaksid mind aidata ning mulle ehk isegi pildi saata:)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?