Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )

Teema: kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?

Postitas:
Kägu

See on sellepärast nii, et need nooremad mehed on tasuta seksi peale väljas. Leidub igasuguseid, mõni 25 aastane ilmselt oleks vahekorras ka 70 aastasega, kui vaid tasuta “asja” saaks.

Huvitav on see, et enamus mehi, kes minuga seal konktakteeruvad pakuvad kohe raha. Ja paljud ka kingitusi.

Ka see noorem mees, kellega olen kohtunud, on teinud mulle kingitusi. Rääkimata sellest, et on kõik väljaskäimistega seotud kulud kinni maksnud. Ja me ei kohtu odavates aguli võõrastemajades ega käi macis burgerit söömas.

Sest iha.ee on seksi saamise koht. Osad naised jah käivad  seal mingit terade sõkaldest eraldamise mänge mängimas, aga enamuse meeste jaoks on see ikkagi koht, kust leiab kohustustevaba seksi ja kuna meestele on seks nii vajalik, siis mingite kingituste tegemine käib automaatselt asja juurde. Kui mõlemale poolele see sobib, siis on täiesti ok.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägun Imavere Meie poes sellist 60+ prouat, poole peeni kunstkiust lumiblondid afropatsid, “nahkpüksid” ja “nahkjakk”, igas sõrmes eri suuruse js kujuga sõrmus, meik nagu söekaevuril + kunstripsmed, parfüüm tahtis ära tappa. Meelest läks ära, mida ostma läksin…

Mina käisin just soojal maal reisil ja seal käisidki vanemad prouad lõbusalt riides. Miks siis mitte? Kas peab teatud vanuse kukkudes tõmbama selga mingid mustad hõlstid ja hakkama surma ootama. Aga siin on ikka see nõukaaja pärand, et ole vagusi, ära paista silma, istu kodus, siis oled väärikas vananeja.

Ma saan küll aru, mida selle postituse kirjutaja silmas pidas…Asi ei ole ju selles, et 50+ naised peaksid kuidagi hallides hõlstides ringi käima. Kena soeng ja erksad värvid on täiesti ok, aga on väga suur vahe, kas see on stiilne või maitsetu. Kui noor tüdruk maitsetult ja “odavalt” riides on, pikkade kunstküünte ja ülepakutud meigiga, siis ta oma noorusega kuidagi nagu vabandab selle välja…noh, et alles katsetab ja otsib oma stiili.  Muidugi võib ju olla, et too proua seal Imaveres oli teel mingile stiilipeole….

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kena soeng ja erksad värvid on täiesti ok, aga on väga suur vahe, kas see on stiilne või maitsetu.

Asi on ju selles, et nooruslikumaid riideid peetakse siin igal juhul vanema naise seljas maitsetuse tipuks, sest on harjutud mustades ja pruunides toonides muttidega.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajendatud ühe artikli pealkirjast tervisplussis, küsin et kas 50+ naised saavad endiselt mingitki positiivset tähelepanu meestelt või on see lõplikult läinud rong? Pean silmas siis ikkagi naisi kes enda eest veel hoolt kannavad ja pole üleliia rasvunud ning karvaste säärte ja võidunud patsiga.

Ma ise olen küll veel mõnevõrra noorem inimene ja harjunud meeste tähelepanuga, et isegi ei kujuta ette et pean ükskord püssi nurka viskama kuna mehed vahivad-jahivad vaid minust nooremaid, aga ilmselt olen ma juba praegu 30ndates olles liiga vana mõnede mehepoegade arust:)

50+ vanusest peale läks elu põnevaks, sest enam ei kõnetata seksuaalsel pinnal vaid otsitakse vaimset sidet. Suhelda ja sügavaid suhteid saab luua siis kui on hingelist ja vaimset sisemist elu ja kohtab teist, kes vajab ka partnerit hingeliseks ja vaimseks suhtlemiseks. . Ise olen õnnelik, et see seksuaalse pinnal suhtlemine on otsas ja see suur suhtlusringkond, mis koos püsib, ei ole tekkinud seksuaalsel pinnal. Nii et tähelepanu jagub, pikki telefoni kõnesid jagub ja veel ei ole enamus sõpru ka läinud manalateed. Nii et elu on ilus ja väga rikas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägun Imavere Meie poes sellist 60+ prouat, poole peeni kunstkiust lumiblondid afropatsid, “nahkpüksid” ja “nahkjakk”, igas sõrmes eri suuruse js kujuga sõrmus, meik nagu söekaevuril + kunstripsmed, parfüüm tahtis ära tappa. Meelest läks ära, mida ostma läksin…

Mina käisin just soojal maal reisil ja seal käisidki vanemad prouad lõbusalt riides. Miks siis mitte? Kas peab teatud vanuse kukkudes tõmbama selga mingid mustad hõlstid ja hakkama surma ootama. Aga siin on ikka see nõukaaja pärand, et ole vagusi, ära paista silma, istu kodus, siis oled väärikas vananeja.

Ma saan küll aru, mida selle postituse kirjutaja silmas pidas…Asi ei ole ju selles, et 50+ naised peaksid kuidagi hallides hõlstides ringi käima. Kena soeng ja erksad värvid on täiesti ok, aga on väga suur vahe, kas see on stiilne või maitsetu. Kui noor tüdruk maitsetult ja “odavalt” riides on, pikkade kunstküünte ja ülepakutud meigiga, siis ta oma noorusega kuidagi nagu vabandab selle välja…noh, et alles katsetab ja otsib oma stiili. Muidugi võib ju olla, et too proua seal Imaveres oli teel mingile stiilipeole….

Meenus juhus, unustasin ära, et pidime minema autot ostma, aeg oli kinni pandud. Oli salongiautode aeg, osteti nagu kurki. Rahvast liikus, autosid ka, seega sai pärast maksmist ja dokumente auto samal, pigem siiski teisel päeval kätte. Mees helistab, kus sa oled. Tema juba autosalongis, mind pole. Aga mina võtsin kodust eemal kartuleid. Kiiresti pesin tiigis käed ja näo ära, kihutasin oma poja igivana fiatiga kohale. Plaanis oli osta kallima otsa Volvo. Kui see veel rootslaste oma oli. Salongi tormasin sisse kummikutes ja süsimustade küünealustega, riided 25 aastat vanad, püksid mudased. Mees aga otse lennureisilt, silmad paistes, pea sassis, si,mad punased kuna unustas läätsed silma. Müüja ei teinud teist nägugi, näitas meile 40 minutit autosid ja tegime tehingu. Küsisin temalt, kas välimus ei ehmatanud, kui järgmine päev läksime auto järele. Ta vastas, et ei. Ta ütles juba siis: “Tänapäeval ei saa välimuse järgi inimese rahakotti ega võimeid ega isegi vanust hinnata”.
Sest ajast ostan ainult sama inimese käest, kuigi ta müüb juba teist marki.
Te ei saa riietuse järgi midagi otsustada, eriti mitte rahasuutlikkuse kohta.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenus juhus, unustasin ära, et pidime minema autot ostma, aeg oli kinni pandud. Oli salongiautode aeg, osteti nagu kurki. Rahvast liikus, autosid ka, seega sai pärast maksmist ja dokumente auto samal, pigem siiski teisel päeval kätte. Mees helistab, kus sa oled. Tema juba autosalongis, mind pole. Aga mina võtsin kodust eemal kartuleid. Kiiresti pesin tiigis käed ja näo ära, kihutasin oma poja igivana fiatiga kohale. Plaanis oli osta kallima otsa Volvo. Kui see veel rootslaste oma oli. Salongi tormasin sisse kummikutes ja süsimustade küünealustega, riided 25 aastat vanad, püksid mudased. Mees aga otse lennureisilt, silmad paistes, pea sassis, si,mad punased kuna unustas läätsed silma. Müüja ei teinud teist nägugi, näitas meile 40 minutit autosid ja tegime tehingu. Küsisin temalt, kas välimus ei ehmatanud, kui järgmine päev läksime auto järele. Ta vastas, et ei. Ta ütles juba siis: “Tänapäeval ei saa välimuse järgi inimese rahakotti ega võimeid ega isegi vanust hinnata”. Sest ajast ostan ainult sama inimese käest, kuigi ta müüb juba teist marki. Te ei saa riietuse järgi midagi otsustada, eriti mitte rahasuutlikkuse kohta.

Agathe, sina või? Või on siia tekkinud rohkem kasutajaid, kes postitavad pikka asjassepuutumatut mula?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest iha.ee on seksi saamise koht. Osad naised jah käivad seal mingit terade sõkaldest eraldamise mänge mängimas, aga enamuse meeste jaoks on see ikkagi koht, kust leiab kohustustevaba seksi ja kuna meestele on seks nii vajalik, siis mingite kingituste tegemine käib automaatselt asja juurde. Kui mõlemale poolele see sobib, siis on täiesti ok.

Ahsoo! Ja sina arvasid, et ma käin seal otsimas meest, kellega abielluda?

Miks sa arvad, et ma ei tea, mis iha.ee portaali suunitlus on? Ja miks sa arvad, et naised ei võiks otsida/soovida kohustustevabaseksi?

Üldiselt, jutt käib praegu sellest, et 50+ naisega ei pidavat tahtma keegi seksida. Ja mina vastasin, et tahetakse ikka küll. Ja mitte vähe! Postkast on mul kirjades umbes. Ainult vali!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka see noorem mees, kellega olen kohtunud, on teinud mulle kingitusi. Rääkimata sellest, et on kõik väljaskäimistega seotud kulud kinni maksnud. Ja me ei kohtu odavates aguli võõrastemajades ega käi macis burgerit söömas.

Sa leiad neid iha portaalist? Ma saan sinust tegelikult aru. Lased ennast raha eest “tonksutada” ja saad kaks asja korraga. Noorema mehe käest “tonksu” ja veel raha pealekauba. Teiste sõnadega pead sa vaikselt maailma vanimat ametit:)

Keda NEID ma sealt leian? Mu meelest kirjutasin ma väga selge sõnaga, et kohtun sealt ainult ühe mehega. Ja raha ei ole ma saanud ega soovinud mitte kunagi! Ma käin ise tööl ja teenin. Kusjuures, hästi! Ei teeks mind kellegi mehe antud mõnisada eurot kuidagi rikkamaks. Ja, jutt käis kingitustest, mitte rahast. Ja neid on see mees teinud enda initsiatiivil. Mina ei ole neid küsinud ega oodanud. Otseselt need mind pöördesse ei aja, pigem võtan vastu viisakusest. Lihtsalt väga hea on tunda hoolimist. Ja olen aru saanud, et meest aitab see mehisemana tunda, kui ta saab pakkuda sellist hoolimist.

Sinuga aga ei ole ükski naine tahtnud tegemist teha just sellepärast, et sa oled mats ja mühajas. Sa ei tea isegi sellist elementaarset reeglit, et naist tuleb hellitada ja hoida. Restoranis arve ka naise eest maksta jne…? Ükski naine ei taha sinusuguse mölakaga enam teist korda kohtuda. Kui seda esimest kordagi üldse tuleb…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest iha.ee on seksi saamise koht. Osad naised jah käivad seal mingit terade sõkaldest eraldamise mänge mängimas, aga enamuse meeste jaoks on see ikkagi koht, kust leiab kohustustevaba seksi ja kuna meestele on seks nii vajalik, siis mingite kingituste tegemine käib automaatselt asja juurde. Kui mõlemale poolele see sobib, siis on täiesti ok.

Ahsoo! Ja sina arvasid, et ma käin seal otsimas meest, kellega abielluda?

Miks sa arvad, et ma ei tea, mis iha.ee portaali suunitlus on? Ja miks sa arvad, et naised ei võiks otsida/soovida kohustustevabaseksi?

Üldiselt, jutt käib praegu sellest, et 50+ naisega ei pidavat tahtma keegi seksida. Ja mina vastasin, et tahetakse ikka küll. Ja mitte vähe! Postkast on mul kirjades umbes. Ainult vali!

Ära võta isiklikult, aga ma pakun, et seal kirju saatvad mehed ei vaatagi üldse, mis vanuses naisele nad kirjutavad. Kirjutavad kõigile lootuses, et äkki keegi vastab ka.

Ja ma pole arvanudki, et naised ei võiks tahta või otsida kohustustevaba seksi. Kirjutasin ju, et mõlemale poolele see sobib, siis on ok.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus ei ole otsaette kirjutatud, mulle pakutakse 35-40 otsa vaadates.

Vist tahetakse lihtsalt komplimenti teha. Ma pole ühtki naist näinud, kes oma tegelikust vanusest 15 aastat noorem välja näeks. Isegi mitte Saagim.

Ma ka alati imestan selle väite üle. Mul on selline töö,kus ma olen näinud inimesi ja nende isikukoode tuhandeid. On ainult üks selline juhus,mis  tuleb meelde, kus  hetkeks tekkis mõte,kumb ema ,kumb tütar on. Ema oli 42, tütar 16a. Tegemist oli väga kauni naisega ja ilmselt ka oskuslikult kohandatud juba. Samas on väga palju inimesi,kelle puhul nendin,et inimene on  harukordselt hästi säilinud omavanuse kohta. Osadel naistel on alati kaaslane ja mōni on pidevalt ilma ning mõnele meeldibki üksi olla. 50+ vanuses tänaval vist keegi järgi ei vilista vast,aga huvi korral kaaslase ikka leiab. Ma elan muidugi teises riigis.ja siin noored naised vanamehi ei taha,nii et turutingimused on võrdsed. Majanduslik heaolu naiste seas,teeb “vanameestel” turu hõredaks,kui just miljärdar ei ole. Aga noh,ausalt öeldes meeldib mulle selliseid 25+ treenituid kehadega kompusid ka rohkem vaadata ,kui enda vanuseid ,mis siis ,et mul 40 juba ammu ees.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas on väga palju inimesi,kelle puhul nendin,et inimene on harukordselt hästi säilinud omavanuse kohta.

Mina tean selliseid naisi samuti väga palju, kes näevad oma vanuse kohta ülihead välja. Ma lihtsalt ütlesin, et 15 aastat nooremad nad siiski ei paista. Ja selleks polegi vähimatki vajadust. Mina imetlen just rohkem neid kauneid naisi, kes on juba küpses eas, kui on palju raskem ilus olla kui noorena. Ka mina ei ela Eestis ja siin on palju seitsmekümneseid heas vormis naisi, kes on bikiinide väel rannas ja on väga kaunid vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära võta isiklikult, aga ma pakun, et seal kirju saatvad mehed ei vaatagi üldse, mis vanuses naisele nad kirjutavad. Kirjutavad kõigile lootuses, et äkki keegi vastab ka.

No vaatavad ikka! Ja mitte ainult vanust ei vaata, vaid tutvuvad enne ka profiiliga. Samuti on väga paljudel noortel meestel endal pandud ankeeti tutvumise vanusevahemik, kuhu ongi ilusti välja toodud, et sobivad endast vanemad naised. Huvitaval kombel  leidub ka neid, kellel on pandud vanusevahemik alates näiteks 40ndast eluaastast vmt. Ehk siis on ka neid, kes millegipärast pigem ei soovi 20-30-aastaseid naisi. Seda tõesti imestan. Ühe käest küsisin ka, ja sain vastuseks, et selles vanuses naised on väga naiivsed ja pealiskaudsed, ilma sisuta. Ja tõesti, küsivad raha ja ootavad väga kalleid kinke. Samas, endal ei ole peale noore välimuse mitte midagi põnevat vastu pakkuda ei vestlusteemades ega muus plaanis. Oma elu ja tegemistega on ka pigem pidutsejad ja niisama möllupanijad, kelle elus midagi tõsiseltvõetavat ja olulist ei toimu.

Ma seal üldselt ei vasta meeste kirjadele, kuid osadelt olen küsinud, et kas nad saavad aru, et nad kirjutavad oma ema vanusele. Ja saan vastuse, et see on igati ok. Seejärel olen öelnud, et minust neile seksiõpetajat ei saa, sest mind see teema ei huvita ega eruta. Aga nemad on ikka huvitatud.

See noorem mees, kellega praegu suhtlen, jäi sõelale tõesti vaid sellel põhjusel, et meil kõik muu peale vanusevahe klapib, peaaegu ideaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda NEID ma sealt leian? Mu meelest kirjutasin ma väga selge sõnaga, et kohtun sealt ainult ühe mehega. Ja raha ei ole ma saanud ega soovinud mitte kunagi! Ma käin ise tööl ja teenin. Kusjuures, hästi!

Ma kujutan ette kui võimukas sa oled (kirjapilt reetis). Tuleb see noor junkur sulle külla ja sa ootad teda lateksist saabastes piits peos. Anna kingitused siia! Plaks. Ja nüüd marss voodisse! Plaks. Ma rohkem ei hakka kirjeldama, moderaatorid saavad pahaseks:)

Sinuga aga ei ole ükski naine tahtnud tegemist teha just sellepärast, et sa oled mats ja mühajas

Eks ta peaaegu nii ole jah…kuigi kuigi…ükskord üks 65 aastane andis mulle halastusseksi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 121 kuni 133 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted kas 50+ naistele ka tähelepanu jätkub?