Esileht Pereelu ja suhted Kas jätkata suhtlemist?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kas jätkata suhtlemist?

Postitas:
Kägu

Tundub rohkem nagu seksisuhe, mis on hakanud kuskile edasi arenema. Napi jutu põhjal loob igaüks oma kuvandi, mulle jätab mees külma mulje. Eks sa ise tead paremini, kui lähedased te tegelikult olete. 8 kuud on nii lühike aeg küll, et tunded peaks pulbitsema.

Kui asi on tõsine, siis on ta tõenäoliselt jah seda tüüpi, et talle tuleb öelda, et verbaalne tunnustus on sinu jaoks oluline. See on täiesti normaalne osa suhtest. Teate küll neid viit armastusekeelt. Osa neist on olulisemad kui teised, aga keskmine inimene tahab ikkagi neid kõiki mingil määral tunda, mitte nii, et üks aspekt on täiesti puudu. Igaüks määrab oma hinna sellega, millist kohtlemist ta tolereerib. Kui teine pool ei suuda või ei taha pingutada, et sulle vastu tulla, siis tuleb mõelda, kas lepid niisugusega või leiad sobivama.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA küsimus on õige, aga adressaat on vale. Selle küsimuse peaks küsima selle mehe käest kui järgmine kord kokku saate.

Ja kui ta küsib, et millest selline küsimus, siis selgitama, et sa ei saa tema tunnetest sinu suhtes aru. Ja ütlema välja, et tunned puudust komplimentidest ja meelitustest. Mehe reaktsiooni ja vastuse järgi saab ilmselt aru, kas jätkata või mitte.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mind selline küsimus ärritaks, sest see kõlab lamedalt :D. mis mõttes, et miks ei tee komplimente. kas kuskil juhendis on kirjas, mis on komplimendikvoot. ära pigem teda küsitlema hakka.

aga tõsiselt nüüd:

kahju on, et seda inimest ennast ei rõõmusta oma sõbrannale hästi ütlemine. tähelepanelikkus peaks tulema kuidagi loomulikult, kui inimesest hoolid ja teda hindad. inimeste sotsiaalsed antennid on samas erinevad: mõni ei saa arugi, et ta kuidagi tundetult ennast üleval peab. kui tegudes seda hoolimist näha on, nt aitab kui vaja, kuulab, arutleb, on voodis hea, siis ma küll väga õnnetu poleks.
sellele sa samas ei vastanud, kas tema olekust või tegudest näha on, et hoolib.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksis olen alati oodanud, et kunas läheb paremaks. Olen talle ka öelnud, et mul on misjonäripoosist kõrini, aga ikka on see jätkunud. Kordagi pole ta küsinud, kas oli hea või kas ma üldse jõudsin lõppu.

Muidu on küll abivalmis, kui midagi autoga juhtub või vaja midagi tuua- viia jne.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksis olen alati oodanud, et kunas läheb paremaks. Olen talle ka öelnud, et mul on misjonäripoosist kõrini, aga ikka on see jätkunud. Kordagi pole ta küsinud, kas oli hea või kas ma üldse jõudsin lõppu.

Muidu on küll abivalmis, kui midagi autoga juhtub või vaja midagi tuua- viia jne.

Selleks pole küll kaheksat kuud vaja, et aru saada, kas ta oskab voodis midagi teha või mitte. Kui ta seal ka veel saamatu, igav on või rahuldab lihtsalt iseennast, siis mina liiguks edasi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidagi tundub, et mehele on sul hästi kõrged nõudmised ja ootad pidevalt imesid, selmet ise mõni muu poos sisse võtta ja ise endale nauding garanteerida. Näita ette, seleta, mida sa tahad talt. Tõesti, ära ole nii passiivne. Mees ei saa sind õnnelikuks teha, sa ise saad ja pead end õnnelikuks tegema.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klassikaline kinnine Eesti mees ongi üsna vaimuvaene. Kui sa ütled talle, et sul on misjonäripoosist kõrini, siis ta võib lihtsalt solvuda ja endasse tõmbuda, aga ega ta muuta midagi ise ei oskagi. Mina oma kinnisele kallimale ütlesin üsna kohe, mida ma voodis tahan. Ja mitte ainult voodis, vaid autos ja looduses ja mujal. Ta tuli meelsasti kõigega kaasa, mis ma välja pakkusin. Ta ise ütles ka, et tema eelmises naised olid olnud sellised “ainult pimedas ja teki all”. Kui keegi pole meest siiamaani välja õpetanud, tuleb seda ise hakata tegema. Kui ta kaasa ei tule, no siis pole tõesti midagi teha.
Kui eesti naine on ise tuim ja passiivne, no ei saa see eesti mees ka teistsugune olla. Keegi peab olema see esimene aktiivne, kes härjal sarvist haarab.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa kaalud jätkata suhtlemist, kui kõik nii vilets on? Jälle see “et mehe lõhn majas oleks” kannatamine? Kas tõesti nii vähe väärt oled? Mees ei hooli, ei imetle, ei seksi hästi, wtf sul seda siis vaja on?

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kummaline juhtum tõesti… midagi head ei ütle… see kõlab nagu inimene ei oska elementaarselt viisakas olla. Viisakad inimesed ikka ütlevad teisele häid asju olgu siis suhtes või niisama tuttavad. No näiteks, et neile toit maitseb, tänavad koos oldud toreda aja eest jne. Ausalt öeldes ma ei suuda eriti ette kujutada, kuidas saab olla nii, et jutt teil klapib, aga midagi head sulle ei öelda?

Või on sinu ootused lihtsalt metsas. Tahad, et sinuga flirditaks, sind erakordselt kiidetaks. Siis ütleks ma, et suhtlus on ikka kahepoolne ja kuidas mees peaks teadma, et sulle head kiidusõnad nii olulised on, kui sa seda ei väljenda. Samuti tuli mul sellega seoses meelde minu isa väljend: “kes mind muu ikka kiidab, kui mitte mina ise.” Oled ebakindel inimene?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehe näide sellest,  et ei ole lihtne kaasat leida 40+ vanuses.

Mida vanemaks saadakse seda vähem üle voolatakse, armutakse kiindutakse, ülistatakse, ihaldatakse. Vaikne, turvaline tiksumine.

Kahju! Naine tahab end ikka eriliselt ja ihaldatult tunda. Kelle nimel tuuakse ohvreid ja tehakse tegusid.

Pea vastu! Kirjuta ikka, kui sellise mehe leiad.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA küsimus on õige, aga adressaat on vale. Selle küsimuse peaks küsima selle mehe käest kui järgmine kord kokku saate.

Ja kui ta küsib, et millest selline küsimus, siis selgitama, et sa ei saa tema tunnetest sinu suhtes aru. Ja ütlema välja, et tunned puudust komplimentidest ja meelitustest. Mehe reaktsiooni ja vastuse järgi saab ilmselt aru, kas jätkata või mitte.

aga kui naine lihtsalt ei saa mehe komplimentidest aru?

Mina näiteks ei saanud aru ühe mehe külge löömisest. Enda arvates me olime sõbrad. Aastaid hiljem rääkis sellest.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga kui naine lihtsalt ei saa mehe komplimentidest aru? Mina näiteks ei saanud aru ühe mehe külge löömisest. Enda arvates me olime sõbrad. Aastaid hiljem rääkis sellest.

Praegusel juhul ei ole asi külge löömises. Mees on juba voodisse lastud ilma ühtegi head sõna ütlemata. Ei mingeid, et sa meeldid mulle või oled kena, tore… Samas tundub kummaline, et kui naine nii mehele ütles, siis mis mees sellepeale vastu kostis. No meil ka mingeid armastuseavaldusi polnud, kuid hellitusnimed, omavahelised armasad kahemõttelised naljad, flirt olid ikka.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see minu eks on, kellega sa suhtled, siis ta on nartsissist.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan vastuse eest. 2 aastat tagasi lõppes pikaajaline suhe.

Kui kaks aastat tagasi lõppes, siis pole sa eelmisest suhtest ikka veel üle saanud ja võrdled praegust meest kogu aeg eelmisega. Ära tee seda.

Mehel lõppes suhe 2 aastat tagasi.

Siin mängib väga suurt rolli kaua mehel eelnev suhe kestis. Mis põhjusel lahku mindi ja kas on ka lapsi?

Üldiselt 8 kuud on piisav aeg, et leivad ühte kappi panna, kui mehel ikka huvi on siis selline samm oleks kindlasti tema poolt juba tulnud.

Veel enam kui elate ühes linnas . Hetkel oled sa keegi kes täidab tühimikku ja tundub mees ei ole veel otsustanud kas soovib sinuga ülejäänud elu koos olla!

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel oled sa keegi kes täidab tühimikku ja tundub mees ei ole veel otsustanud kas soovib sinuga ülejäänud elu koos olla!

Ma arvan, et mees teab vägagi hästi, et ta seda EI soovi, aga no on olemas keegi, kes keppi annab ja isegi ilusasti rääkima ei pe, egas sellist ei viska kõrvale ka niisama, mugav ju. Naine noh, oled sa paremat väärt või mitte? Kui arvad, et mitte või et sinu jaoks paremat ei saagi, siis lase aga edasi.

Miks peaksid keskealised inimesed tingimata “leibasid ühte kappi” toppima, kui mõlemal on elamispind jne. Pole ju nagu vist selliste kavatsustega see suhe loodudki. Võib-olla pole emmal-kummal üldse kooselusoovi, ongi visiitsuhe.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan vastuse eest. 2 aastat tagasi lõppes pikaajaline suhe.

Kui kaks aastat tagasi lõppes, siis pole sa eelmisest suhtest ikka veel üle saanud ja võrdled praegust meest kogu aeg eelmisega. Ära tee seda.

Mehel lõppes suhe 2 aastat tagasi.

Siin mängib väga suurt rolli kaua mehel eelnev suhe kestis. Mis põhjusel lahku mindi ja kas on ka lapsi?

Üldiselt 8 kuud on piisav aeg, et leivad ühte kappi panna, kui mehel ikka huvi on siis selline samm oleks kindlasti tema poolt juba tulnud.

Veel enam kui elate ühes linnas . Hetkel oled sa keegi kes täidab tühimikku ja tundub mees ei ole veel otsustanud kas soovib sinuga ülejäänud elu koos olla!

peab ikka loll olema, et sellises vanuses kellegagi kokku  kolida.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelnev suhe kestis tal 15 aastat ja 1 laps on.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelnev suhe kestis tal 15 aastat ja 1 laps on.

Tegelikult see pole oluline. Ei tea, miks keegi seda siin lahata tahtis.

Mina arvasin, et juu siis mingil põhjusel mees üksi on. Naisel sai kopp ette, et teda ei kiidetud  ihaldatud, hinnatud. Tüüpiline värk

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehe näide sellest, et ei ole lihtne kaasat leida 40+ vanuses.

Mida vanemaks saadakse seda vähem üle voolatakse, armutakse kiindutakse, ülistatakse, ihaldatakse. Vaikne, turvaline tiksumine.

Kahju! Naine tahab end ikka eriliselt ja ihaldatult tunda. Kelle nimel tuuakse ohvreid ja tehakse tegusid.

Pea vastu! Kirjuta ikka, kui sellise mehe leiad.

Sellepärast naised nooremaid mehi vaatama hakkavadki, nende ealised mehed on kuivad ja elust väsinud. Endal hetkel sama küsimus, kohtunud mehega 3 kuud, esialgu oli kõik armas, mida aeg edasi seda väsinum ja kinnisem mees on. Helistame korra päevas, kui sedagi, ettepanekuid kohtuda teeb vähe, pigem ootab tähelepanu minult. Õhtud veedab lugedes ja jalutades, nagu ütlesin siis kinnine inimene. Tundub, et pikka pidu temaga ei tule, milleks ennast piinata.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA, küsisin ta käest ja sain vastuseks, et peab mõtlema, mis me üldse oleme ja peaks ikka rohkem koos vaaritama. Ükskõik tal minust ei ole. Mulle sellest vastusest piisas.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sellest vastusest piisas.

No hea küll siis, teema sellega ammendatud. Iga inimene saab nii vähe, kui ta enda arvates väärt on. Sul on juba 8 kuuga selline suhe nagu mõni vilets 20a vindunud abielu, aga peaasi, et sa ise rahul oled… oota, millest teema oligi?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastusest piisas, et asi ära lõpetada.

+2
-1
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas jätkata suhtlemist?