Esileht Beebi ja mitmikud Kas 7-kuune saab aru, millal kõht täis?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas 7-kuune saab aru, millal kõht täis?

Postitas:

Mis teie, kogenud emad arvate, kas 7-kuusele lapsele võib lisatoitu anda niipalju kui ta tahab? Või peab jälgima tabelit, et laps liiga palju ei sööks?
Minu beebi on piima väga halvasti söönud, aga puder ja püree lähevad nii suure isuga, et alati ta protesteerib, kui toitmise lõpetan.
Praegu annan nii, et nii putru kui püreed 100-150 g. Kokku saab siis lisatoitu kusagil 200-300 g päevas. Aga tundub, et beebi tahaks rohkem, sööks korraga isukamalt. Tabelid aga rohkem ei soovita.
Mida teie 7-kuuste isu kohta arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 7-kuune sööb maksimum 100 g lisatoitu päevas, seda ka suure pearaputamise ja kätega vehkimise saatel. Arvan, et ega laps üle ei söö ja annab märku kui kõht täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab poiss 8k kohe, samamoodi rp teda eriti ei huvita, anna ainult püreed. Mina olen lasknud lapsel ise koguse määrata, mõnikord sööb ühe toidukorraga ära 150g aga tavaliselt ikka 100-120 ja niimoodi 2 korda päevas. Nüüd vaatan, et peab vist kolmanda toidukorra veel juurde panema, sest laps on ikka väga rahutu, peale tissi on ta max tund aega rahulik ja siis hakkab jälle üks matsutamine ja mämm-mämm pihta.
Kui seedimine korras siis las sööb nii palju kui mahub,kui kõht täis, küll siis märku annab. Mul poiss hakkab sööma sellise hooga, et paneb kasvõi lusika ka nahka, kui ma keset söömist toidukausi korraks eemale panen, siis on kohe jube kisa lahti, ja kui kõht täis, siis enam suud lahti ei tee ja keerab pea ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas 7-kuune saab aru, millal kõht täis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.