Esileht Pereelu ja suhted Kas abielluda või mitte?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas abielluda või mitte?

Postitas:
Kägu

Minu elukaaslane tegi sel laupäeval mulle abieluettepaneku,kuigi ma kahtlesin,võtsin selle vastu.Nüüd kodus üksi olles,olen hakanud mõtlema,kas ma üldse tahan temaga abielluda.Viimase aastaga on kogu armastus peaaegu tema vastu kustunud,tema enda käitumise tõttu.Kui varem veel suutsin talle kõik andeks anda,sest armastasin teda,siis nüüd taban ennast üha enam mõttelt,et ma ei armasta teda enam nii palju,samuti ei igatse teda,vastupidi mul on hea meel kui ta kaua kodust ära on,või nv oma asjadega tegeleb.Varem see mulle üldse ei meeldinud,tahtsin et ta oleks minuga koguaeg koos,kuid nüüd ei häiri see mind üldse enam.Milles siis probleem?
Nimelt on meil ühine laps,vb kardan et keegi ei tahagi mind lapsega?Muidugi ei ole mul plaanis hakata kohe uut meest otsima,kuid üksikuks ei taha ma ka ju jääda.Nüüd ei oskagi midagi teha,tema räägib juba kus pulmi pidada ja keda kutsuda.Ma ei saa aru miks ta nii käitub,ma saan ju aru,et ta ei armasta mind ka enam nii nagu ennem.Milleks siis üldse see abieluettepanek?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas abielluda või mitte?

Vaba inimene vabal maal võib teha igasuguseid ettepanekuid kui need on seadusega kooskõlas. Ja teine vaba inimene vabal maal ei pea mitte kõigega nõustuma, mida pakutakse. Küsimus ei ole ju selles, et miks ta teeb abieluettepanku, vaid selles, miks sina sellega nõustud või siis ei nõustu.
Ja seda, miks ta abielluda tahab tuleks temalt küsida, mitte siit foorumist. (võimalik muidugi, et su mees käib ka siin ja siis saab ta sulle ka siin vastata )

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu elukaaslane tegi sel laupäeval mulle abieluettepaneku,kuigi ma kahtlesin,võtsin selle vastu.Nüüd kodus üksi olles,olen hakanud mõtlema,kas ma üldse tahan temaga abielluda.Viimase aastaga on kogu armastus peaaegu tema vastu kustunud,tema enda käitumise tõttu.Kui varem veel suutsin talle kõik andeks anda,sest armastasin teda,siis nüüd taban ennast üha enam mõttelt,et ma ei armasta teda enam nii palju,samuti ei igatse teda,vastupidi mul on hea meel kui ta kaua kodust ära on,või nv oma asjadega tegeleb.Varem see mulle üldse ei meeldinud,tahtsin et ta oleks minuga koguaeg koos,kuid nüüd ei häiri see mind üldse enam.Milles siis probleem?
Nimelt on meil ühine laps,vb kardan et keegi ei tahagi mind lapsega?Muidugi ei ole mul plaanis hakata kohe uut meest otsima,kuid üksikuks ei taha ma ka ju jääda.Nüüd ei oskagi midagi teha,tema räägib juba kus pulmi pidada ja keda kutsuda.Ma ei saa aru miks ta nii käitub,ma saan ju aru,et ta ei armasta mind ka enam nii nagu ennem.Milleks siis üldse see abieluettepanek?[/tsitaat]Tüüpiline naine. Enne võtad ettepaneku vastu ja siis hakkad mõtlema.
Kui palju su sõna siis maksab, kui sa seda nii kergekäeliselt annad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vale järjekord – kui ei sobi abielluda, ei peaks ka ühiseid lapsi saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära abiellu.
Mina abiellusin muudel eesmärkidel kui armastus ja üle kivide ning kändude oleme abielus olnud 10,5 aastat ja nüüd hakkame lahutama, sest mul on kõrini. Tahan olla kas omaette (st koos lastega) või olla avatud tõelisele armastusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

armumine kestabki vaid mõned aastad, sealt edasi on meeldiv rutiin, armastus, hoolimine, austus. kas need on teil suhtes olemas? üksinda soovivad paljud inimesed olla. mina näiteks naudin täiel rinnal üksinda olemist, kui näiteks laps on ära või mees on ära. ja samas ma ei leia, et minu armastus inimeste vastu minu peres kuidagi väiksem oleks seetõttu. meie abiellusime ka siis, kui esimene suur armumine ja seksiperiood oli möödas. ja võtsin täiesti teadlikult vastu selle otsuse, et mu mees on nii armas ja tore, et sellise kõrval on mul privileeg vananeda. siis muidugi on teine asi, kui mehe käitumisega käivad kaasas aegajalt solvamine, alandamine, sõna mitte pidamine, koonerdamine oma pere arvelt vms.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule jõudis kohale meie tegelik suhte olukord ja minu \”kas ma armastan teda\” siis, kui kodu juurdeehituseks, mis ei kuulunud mulle mitte krooni eestki, küsiti pangast minu käendust. Siis tundsin, et ma ei suuda seda teha, et see kodu ja elu pole mulle nii kindlad kohad, et ma ei näe tegelikult veel, et elan siin ja selle inimesega 50a. Ja veel mõni suurem ja pisem asi ja praeguseks lahus mitmeid aastatid juba. Väga õigesti tegin, et ära kolisin.
Et mõtle hoolega järgi, kas tahad selle inimesega elada veel 50-60 a ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla tegigi ettepaneku sellepärast, et ta tunneb, et sa hakkad tema käest libisema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

no teeme hääletuse:P
mina arvan, et ei peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]no teeme hääletuse:P
mina arvan, et ei peaks.
[/tsitaat]

oleneb ikka, mida on teemaalgataja mehele andeks andma pidanud. niisama seksisuhtest järgmise seksisuhteni pole ka mõtet joosta, et nii kui armumine otsas, siis kohe uuele ringile ja vahet pole, kuidas see lapsele mõjub, peaasi, et endal koguaeg liblikad kõhus ja rahuldus silme ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oleneb ikka, mida on teemaalgataja mehele andeks andma pidanud. niisama seksisuhtest järgmise seksisuhteni pole ka mõtet joosta, et nii kui armumine otsas, siis kohe uuele ringile ja vahet pole, kuidas see lapsele mõjub, peaasi, et endal koguaeg liblikad kõhus ja rahuldus silme ees.[/tsitaat]
oleneb sajamiljonist asjast. aga lähtugem siiski sellest infost, mis meil teemaalgatuses on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei peaks abielluma. Kui juba mingi mõte on kuklas, et äkki mitte siis kindlasti EI peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sisetunne ei valeta! Ära abiellu, teema-algataja! Mina olen mitmeid kordi suhete puhul oma sisetunnet eiranud ja selle eest kõvasti karistada saanud… ei soovita

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära abiellu sel suvel, oota järgmiseni. Vaata, mis su tunnetest on selleks ajaks saanud.

Ise olen elanud pikalt suhtes, kus õnnelik ei olnud, lahkuminekuotsus oli ikkagi raske ja kõik need hirmud, et äkki mind keegi ei taha jne on mulle tuttavad. Vähem kui aasta pärast lahkuminekut sain tuttavaks oma praeguse mehega ja võin julgelt öelda, et nii õnnelik pole ma oma elus veel kunagi vist olnudki. Praeguseks koos 3 aastat. Väga õnnelik, et eelmisest suhtest lahkuda otsustasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle talle, et soovid mõtlemisaega. Et teie suhted pole viimasel ajal olnud parimad ja sa soovid järelemõtlemisaega. Ütle talle mingi tähtaeg, näiteks aasta, et siis annad vastuse, kas abiellute.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ütle talle, et soovid mõtlemisaega. Et teie suhted pole viimasel ajal olnud parimad ja sa soovid järelemõtlemisaega. Ütle talle mingi tähtaeg, näiteks aasta, et siis annad vastuse, kas abiellute. [/tsitaat]Ta juba ütles et on nõus, mis siin enam mõelda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta juba ütles et on nõus, mis siin enam mõelda?[/tsitaat]
Kuni pole altari ees ‘jah’ öelnud pole ju hilja. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuni pole altari ees ‘jah’ öelnud pole ju hilja. :)[/tsitaat]Ega see altari ees ütlemine ka ju midagi ei tähenda. Ainult et milleks siis üldse kogu tsirkus?

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas abielluda või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.