Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kas abielu peab Eestis jääma mehe ja naise vaheliseks liiduks?”

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 276 )

Teema: “Kas abielu peab Eestis jääma mehe ja naise vaheliseks liiduks?”

Postitas:
Kägu

Kuidas sa koolis hakkama said? Kas said esitatud küsimustest aru? Suutsid vastata teemas? Kuidas saaks “ei” sellele küsimusele, et lähisugulaste abielu keeld kaob ära? Äkki “ei” tähendab hoopis, et kõik peavad kassi võtma? Või et lennukilt külvatakse rahvale miljon eurot? Või ükskõik mida muud, täiesti suvalist?

Aga kuidas sina koolis hakkama said?

Ei-vastus tähendab ju, et abielu ei pea olema mehe ja naise vaheline asi. Järelikult võib see olla ükskõik kelle vaheline asi. Näiteks venna ja õe või venna ja venna. Ehk astutakse abieluraamest välja täielikku vabadusse.

Millest sa, tühisüda ja -pea, aru ei saa?

hõhõh, mõni kooliskäinu või mittekäinu võib arvata, et kui vastata EI küsimusele “Kas abielu peaks jääma Eestis mehe ja naise vaheliseks liiduks?», siis see tähendab semantiliselt, et mees ja naine ei tohigi enam abielluda, vaid ainult kõik muud kombinatsioonid on lubatud.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

3. HIV võimaliku ohu pisendamine

Ma pole küll gei, aga fakt on see, et tänapäeval pole arenenud riikides esiteks HIV enam surmatõbi ja teiseks on olemas niivõrd head ravimid, mis nakatumisohu miinimumini viivad, nii et ei olegi mingit põhjust enam selle pärast sama moodi muretseda nagu üheksakümnendatel. Tollal oli 20aastaselt HIV-diagnoosi saanud patsiendi eeldatav eluiga alla 40, täna on see 70. Nii et faktid räägivad enda eest.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Abielu peab jääma AINULT mehe ja naise liiduks.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd aga tuleb kindel EI!

Iga rahvas on surnute ja lastega seksimise seadustamist väärt, kui enamus seda tõesti ise soovib.

Muud ei olegi sellistele “ähvardajatele” öelda.

Kui et kapipedofiilid olete.

Nii on.
Tühjast peast annab märku miinuste hulk siin välja toodud FAKTIDELE. Just faktipimedus ongi neile äärmiselt iseloomulik. Loogikast ärme üldse räägi, see on neil mingi “keskaegne sõna”, aga meie oleme ju 21. sajandis.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 55 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma kadestan inimesi, kellel on seeˇabsoluutselt selge, kas vastata EI või JAH. ise ilmselt kasutan õigust mitte osaleda sellel rahvahääletusel.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma kadestan inimesi, kellel on seeˇabsoluutselt selge, kas vastata EI või JAH. ise ilmselt kasutan õigust mitte osaleda sellel rahvahääletusel.

Minu arust on see küsimus lihtne. Homoseksuaalid on inimesed, eksole. Inimesed, kellel on võime armastada oma partnerit täpselt nii nagu heterotel. Ometi pole neil õigust abielluda oma kaaslasega nagu meil. Kaks teovõimelist inimest, kes oma armastuse märgiks soovivad abielluda, ei saa seda teha, sest seadus ei luba. Ja mis on argumendiks? Et abielus peab bioloogilisi järglasi olema? Ometi isegi paljudel heterotel pole ega tule.

+16
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks nn abieluvõrdsuse eest võitleja siin võitleb: https://www.facebook.com/100010999876213/videos/1279329395777044/

Vaadake, kui süda pahaks ei lähe, ja mõelge, ega siin äkki kapipedofiiliga tegu pole?

Tühisüdametele ekstra märkus: et allikas on Breitbart, ei tähenda, nagu poleks seal videos Biden isiklikult. On küll tema ise.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa koolis hakkama said? Kas said esitatud küsimustest aru? Suutsid vastata teemas? Kuidas saaks “ei” sellele küsimusele, et lähisugulaste abielu keeld kaob ära? Äkki “ei” tähendab hoopis, et kõik peavad kassi võtma? Või et lennukilt külvatakse rahvale miljon eurot? Või ükskõik mida muud, täiesti suvalist?

Aga kuidas sina koolis hakkama said?

Ei-vastus tähendab ju, et abielu ei pea olema mehe ja naise vaheline asi. Järelikult võib see olla ükskõik kelle vaheline asi. Näiteks venna ja õe või venna ja venna. Ehk astutakse abieluraamest välja täielikku vabadusse.

Millest sa, tühisüda ja -pea, aru ei saa?

hõhõh, mõni kooliskäinu või mittekäinu võib arvata, et kui vastata EI küsimusele “Kas abielu peaks jääma Eestis mehe ja naise vaheliseks liiduks?», siis see tähendab semantiliselt, et mees ja naine ei tohigi enam abielluda, vaid ainult kõik muud kombinatsioonid on lubatud.

Kui olla nende moodi, kes EI vastavad, siis võib nõnda arutleda küll. Ma ei imesta.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui olla nende moodi, kes EI vastavad, siis võib nõnda arutleda küll. Ma ei imesta.

Puhka jalga.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks nn abieluvõrdsuse eest võitleja siin võitleb: https://www.facebook.com/100010999876213/videos/1279329395777044/

Vaadake, kui süda pahaks ei lähe, ja mõelge, ega siin äkki kapipedofiiliga tegu pole?

Tühisüdametele ekstra märkus: et allikas on Breitbart, ei tähenda, nagu poleks seal videos Biden isiklikult. On küll tema ise.

Aga kuidas see sinu video teemaga seotud on? Kas seal videos on midagi seotud Eestiga, abieluga? Ei ole ju. Kuidas ma selle video põhjal saan teha järelduse, et abielu peab jääma mehe ja naise vaheliseks?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

3. HIV võimaliku ohu pisendamine

Ma pole küll gei, aga fakt on see, et tänapäeval pole arenenud riikides esiteks HIV enam surmatõbi ja teiseks on olemas niivõrd head ravimid, mis nakatumisohu miinimumini viivad, nii et ei olegi mingit põhjust enam selle pärast sama moodi muretseda nagu üheksakümnendatel. Tollal oli 20aastaselt HIV-diagnoosi saanud patsiendi eeldatav eluiga alla 40, täna on see 70. Nii et faktid räägivad enda eest.

Just, see oligi veel puudu. Loomulikult, haigused pole probleem, sest nende vastu leidub ju rohtu. Me nõuame, et leiduks, ja las teevad rohu valmis!

No nagu soovimatu rasestumine pole probleem, sest alati võib aborti teha.
Vähk pole probleem, sest selle saab ju ära lõigata.
Ega pedofiilia pole ka probleem, sest käperdatud laps võib ju pärast psühholoogile minna, küll see ta ära parandab.
Ma ei saa sel juhul aru, miks naistevastane vägivald on probleem, sest arst annab ju rohtu ja lapib luud kokku, elu läheb edasi?

Nii et tühisüdametel on tühiasi järjekordne hoiatus järjekordselt väga tühisüdamelikult pareerida väitega, et “arst annab ju rohtu”.

+7
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

nii et ei olegi mingit põhjust enam selle pärast sama moodi muretseda nagu üheksakümnendatel.

Kas mina muretsesin? Kas keegi üldse muretses?
Kas ma jätsin mainimata, et see brošüür oli koostatud 17a tagasi?
Või mida sa üldse selle oma repliigiga öelda nüüd tahtsid?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kavatsen osaleda ja ei öelda. Kaja Kallase rõõmuks.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tuli sellega seoses meelde, et ma ei olegi täna veel kirjutanud, et Kaja Kallas on NII ilus, tark ja hea. Kindlasti ilusam, targem ja parem kui Helmed! Ma isegi magan nii, et süda tühi, aga padjaalune täis, sest seal on Kaja pilt.

Ja juba mõnda aega mõtlen, et ei tea, kas need padukonservatiivid siin saavad palka ka, nagu need tiblad, kes vahepeal igale poole tasulisi kommentaare jätsid, või tõesti lihtsalt on kellelgi Eestis elades miskipärast südameasi ja elumissioon tulla iga päev internetti, et kirjutada ühe teise riigi presidendivalimistest ja meie konservatiivsest agendast, samal ajal kõiki teisi sõimates ja mõnitades. Ma loodan, et saavad palka, siis on neil midagigi siin elus.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga kuidas see sinu video teemaga seotud on? Kas seal videos on midagi seotud Eestiga, abieluga? Ei ole ju. Kuidas ma selle video põhjal saan teha järelduse, et abielu peab jääma mehe ja naise vaheliseks?

Noh, võin ju selgitada küll.
Bideni võit tähendab, nagu lugupeetud ja armastatud Marina Kaljurand teatas, et Ekre suu lüüakse lõpuks ometi kinni. Biden on suur pedofii…, vabandust homoõiguste eest võitleja, seda ikka teate? Seega annab tema valimisvõit meie homoaktivistidele meeletult hoogu juurde. Ameerikas BLM juba nõuab dividende, aga see selleks.

Seega, et kuidas on video seotud küsitlusega? Aga nii, et ei-vastajad on Bideni sarnased. Või vähemalt tahavad olla.

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Noh, võin ju selgitada küll.

Bideni võit tähendab, nagu lugupeetud ja armastatud Marina Kaljurand teatas, et Ekre suu lüüakse lõpuks ometi kinni. Biden on suur pedofii…, vabandust homoõiguste eest võitleja, seda ikka teate? Seega annab tema valimisvõit meie homoaktivistidele meeletult hoogu juurde. Ameerikas BLM juba nõuab dividende, aga see selleks.

Seega, et kuidas on video seotud küsitlusega? Aga nii, et ei-vastajad on Bideni sarnased. Või vähemalt tahavad olla.

No aga sinu loogika põhjal on siis “JAA” vastajad nagu Hitler ju (ja temale sarnased, või vähemalt tahavad olla), sest natsid võitlesid ka homode vastu. Või vastupidise loogika põhjal see sinu väide ei tööta või?

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja juba mõnda aega mõtlen, et ei tea, kas need padukonservatiivid siin saavad palka ka, nagu need tiblad, kes vahepeal igale poole tasulisi kommentaare jätsid, või tõesti lihtsalt on kellelgi Eestis elades miskipärast südameasi ja elumissioon tulla iga päev internetti, et kirjutada ühe teise riigi presidendivalimistest ja meie konservatiivsest agendast, samal ajal kõiki teisi sõimates ja mõnitades. Ma loodan, et saavad palka, siis on neil midagigi siin elus.

Aga kui palju liberaalid nende teemade treimise eest palka saavad? Kas Jüristo fond juba teeb eraldisi?
Sa nagu ei näe, kumb pool neid teemasid teeb? Võib-olla ei näe ka, see silmanägemine on teil üleüldse kehva. Võiksite lasta kae ära opereerida.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga sinu loogika põhjal on siis “JAA” vastajad nagu Hitler ju, sest natsid võitlesid ka homode vastu. Või vastupidise loogika põhjal see sinu väide ei tööta või?

Ei tööta jah, sest konservatiivid ei hääleta kellegi vastu, vaid millegi poolt.
Kui nüüd liiga keeruline ei saanud?

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga sinu loogika põhjal on siis “JAA” vastajad nagu Hitler ju, sest natsid võitlesid ka homode vastu. Või vastupidise loogika põhjal see sinu väide ei tööta või?

Nt abielu lubamise poolt sõltuvalt inimeste seksuaalsättumusest?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usun, et neile lubatakse ekre sees libedat karjääri, sest päris tasuta sellist iba mitme konto alt kirjutada tundub võimatu olevat.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tuli sellega seoses meelde, et ma ei olegi täna veel kirjutanud, et Kaja Kallas on NII ilus, tark ja hea. Kindlasti ilusam, targem ja parem kui Helmed! Ma isegi magan nii, et süda tühi, aga padjaalune täis, sest seal on Kaja pilt.

Saavad alguses ministri nõunikuteks,siis ministriteks jne ju

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nt abielu lubamise poolt sõltuvalt inimeste seksuaalsättumusest?

Ei. Abielu mehe ja naise vahel. Sõltumata nende seksuaalsättumusest. Uskuge, ilmas on olulisemaid asju kui kellegi Seksuaalsättumus.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa nagu ei näe, kumb pool neid teemasid teeb? Võib-olla ei näe ka, see silmanägemine on teil üleüldse kehva. Võiksite lasta kae ära opereerida.

Ole normaalne, mida need tühikad sul üldse kunagi näinud on.

Neil poogen, mida jumalad suust välja ajavad, olgu või ühel päeval üks jutt ja homme teine.
Väike näide, mida nad ise loomulikult EI NÄE:

19. oktoober: Reformierakonna riigikogu fraktsioon andis parlamendi menetlusse eelnõu, millega kriminaliseeritaks vaenukõne.
Ok.

Ja ei lähe kuu aegagi mööda, kui refid ja sotsid nimetasid referendumi ühiselt VIHAreferendumiks.
Kui see pole vaenukõne, siis mis see on, seltsimehed? Või lihtsalt kasutate ära fakti, et see oli ju alles eelnõu?

Täna hommikul Terevisioonis rääkis Paul Keres, et kuna tegemist on alusväärtusega, siis peaks seda saama selguse loomiseks rahva käest küsida.
Seda referendumit on vaja, kuna on tegemist on alusküsimusega ja on selge, et meil on eriarvamused selle osas. Referendum annaks selguse,” ütles Keres. “Küsitlust ei ole mõtet teha. Peaks tegema hääletuse vormis, mis tooks kaasa õigusliku siduvuse.”

Mis vihareferendum, seltsimehed?
Ja miks te pooldate vihakõne kriminaliseerimist, samal ajal ise muuga ei tegelegi, kui vihakõne.
Aina rohkem ja rohkem tundub, et tegu on totaalse lollikarjaga, kes üldse mitte midagi ei näe.

Kae on veel jube hellitlevalt öeldud, tegu on ju lauspimedatega.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust on see küsimus lihtne. Homoseksuaalid on inimesed, eksole. Inimesed, kellel on võime armastada oma partnerit täpselt nii nagu heterotel. Ometi pole neil õigust abielluda oma kaaslasega nagu meil. Kaks teovõimelist inimest, kes oma armastuse märgiks soovivad abielluda, ei saa seda teha, sest seadus ei luba.

Ei saa aru sellest armastusest jahumisest, et kui ikka armastavad, siis peaks justkui saama kohe ka abielluda. Et siis näiteks 60-aastane isa võib ka oma 30-aastase tütrega abielluda, sest armastavad üksteist?

Perekonnaseadus

§ 10. Abielu tühisus

Abielu on tühine, kui:

1) abielu on sõlminud samast soost isikud;

[RT I, 29.06.2014, 3 – jõust. 09.07.2014]

Vabandust, aga vanema-lapse poolne armastus on ikka tiba teine kui elukaaslaste vahel, nii et neid võrrelda on väga kohatu.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on see küsimus lihtne. Homoseksuaalid on inimesed, eksole. Inimesed, kellel on võime armastada oma partnerit täpselt nii nagu heterotel. Ometi pole neil õigust abielluda oma kaaslasega nagu meil. Kaks teovõimelist inimest, kes oma armastuse märgiks soovivad abielluda, ei saa seda teha, sest seadus ei luba. Ja mis on argumendiks? Et abielus peab bioloogilisi järglasi olema? Ometi isegi paljudel heterotel pole ega tule.

Võiksid tähelepanelikum olla. Üks osa ei soovi samasooliste puhul kasutada sõna “abielu”, küll aga ei ole neil midagi selle vastu, et nende kooselu nimetatakse seaduses mingi muu sõnaga a la partnerlus ja nad saavad sõlmida partnerluslepingu, mis on abieluga samaväärne. Sest ajalooliselt on sõna abielu tähistanud mehe ja naise suhet. Nii nagu sõnadel ema ja isa ei ole päris sama sisu – üks on meessoost ja teine naissoost. Küll aga on leiutatud veel üks sõna – “vanem”, mida saab mõlema puhul kasutada. Üldiselt pole kuulnud, et mehed lööks lamenti, miks neid ei võiks emaks nimetada või naised lööks lamenti, et nad tahaks isad olla. A kes teab, võibolla tuleb ka see aeg, kus mõni ema tunneb end isana ja soovib seadust muuta.

Teine osa on siis need, kes ei soovi üldse mitte midagi samasooliste kooselust kuulda ega näha.

Sa ise võiksid tähelepanelikum olla, sest siin teemas on läbi käinud ka link, mis hõlmab endast kooseluseadust. Asi ongi selles, et praegu ei ole kooseluleping võrdväärne abieluga. Abieluga kaasneb oluliselt rohkem õigusi.

Mulle tundub, et sinu jaoks on küsimus hoopis selles, et mida ajalooliselt tähendab abielu. Ometi oleme tulnud suure sammu sellest ajast, kus valimisõigused olid ainult varaomanikest meestel.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Abieluga kaasneb oluliselt rohkem õigusi.

Millised need oluliselt rohkemad õigused on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust on see küsimus lihtne. Homoseksuaalid on inimesed, eksole. Inimesed, kellel on võime armastada oma partnerit täpselt nii nagu heterotel. Ometi pole neil õigust abielluda oma kaaslasega nagu meil. Kaks teovõimelist inimest, kes oma armastuse märgiks soovivad abielluda, ei saa seda teha, sest seadus ei luba.

Ei saa aru sellest armastusest jahumisest, et kui ikka armastavad, siis peaks justkui saama kohe ka abielluda. Et siis näiteks 60-aastane isa võib ka oma 30-aastase tütrega abielluda, sest armastavad üksteist?

Perekonnaseadus

§ 10. Abielu tühisus

Abielu on tühine, kui:

1) abielu on sõlminud samast soost isikud;

[RT I, 29.06.2014, 3 – jõust. 09.07.2014]

Vabandust, aga vanema-lapse poolne armastus on ikka tiba teine kui elukaaslaste vahel, nii et neid võrrelda on väga kohatu.

Miks? Kui abieluvõrdsus, siis abieluvõrdsus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vastan kindlalt  “ei”.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll ei ütleks, et tiba teine. Näide:

Pärast 30 aasta pikkust lahusolekut

kohtusid isa ja tütar uuesti ning neil tekkis suhe. 61-aastasel isal on

nüüd oma 39-aastase tütrega üheksa kuu vanune tütar Celeste.

(https://buduaar.tv3.ee/valismaa-uudised/austraalias-sai-isa-oma-tutrega-lapse/)

Ja kes olen siis mina, et lähen seda kuidagi hukka mõistma, eks ole?

Seda on alati lust vaadata, kuidas sotsid selle koha peal kokutama hakkavad. Kogu avar ellusuhtumine tõmbub korraga kokku nagu kotisuu: ei mingit võrdsust kõigile armastajaile!

Ilmselt oleksid nad natuke sallivamad, kui abiellu heidaksid isa ja poeg. Samas ma ei saa aru, mis vahet seal on. Nii et nende sallivus on nagu hommikune kaste, mis päikese tõustes haihtub. Ainult kisa on kõva.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kes olen siis mina, et lähen seda kuidagi hukka mõistma, eks ole?

Seda on alati lust vaadata, kuidas sotsid selle koha peal kokutama hakkavad. Kogu avar ellusuhtumine tõmbub korraga kokku nagu kotisuu: ei mingit võrdsust kõigile armastajaile!

Ilmselt oleksid nad natuke sallivamad, kui abiellu heidaksid isa ja poeg. Samas ma ei saa aru, mis vahet seal on. Nii et nende sallivus on nagu hommikune kaste, mis päikese tõustes haihtub. Ainult kisa on kõva.

Demagoogia.

+6
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 276 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Kas abielu peab Eestis jääma mehe ja naise vaheliseks liiduks?”