Esileht Pereelu ja suhted Kas abielunaisel/pereemal sobib vaadata teisi mehi?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas abielunaisel/pereemal sobib vaadata teisi mehi?

Postitas:

kas abielunaise ja 2 lapse emana on väga kohatu, kui ma vahel armun teistesse meestesse, vaatan ja naudin tänaval teiste meeste vaatamist ning unistan endast tunduvalt noorematest meestest? Kas selline teguviis on sobimatu ja näitab, et minu praegune suhe ei ole kuigi terve?
Mida arvate teie?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole oma suhtega kõik korras, sa ei armasta oma meest, samas on sul südametunnistus (truudus, lojaalsus perele) olemas, et mitte tegudeni minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seal midagi kohatut, kuni asjad tegudeni ei lähe ning sa kõiki neid nähtud mehi enda tegelikust kaaslasest paremaks ei pea. Mul mees piilub ka ikka mõnikord autoaknast tänaval ringitippivaid tibisid, las piilub, ega vaatamine kuritegu pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan teisi mehi, mees vaatab teisi naisi, aga meie fantaasiates on siiski ruumi vaid üksteise jaoks. No..keegi kolmas võib ju kah olla aga no see on hoopis teine teema. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sobib küll. Täiesti normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seletage mulle ka, kuidas teil aega jääb tänaval kedagi suupärani peas jõllata ja koolata. Isikikult ei ole kunagi sellist tegevust terveks pidanud, liigitan tegevuse pigem kompleksiks ja halvaks enesetundeks.

Meestest saan veel aru, neile pidi fertiilne, lapsetu naine hästi peale minema, aga sinu unistused..,mhh?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida? Et kui oled abielus ja on lapsed, siis peab klapid peas käima? Olen ka abileus, kahe lapse ema.Vaatan küll mehi(küll ei unista neist aga kui mõni ikka väga seks, miks mite vaadata+ aru ma ei saa) ja näitan ennast ka! Jumal hoidku,mis põhimõtted ikka…ja täiesti ok kui minu mees vaatab mõnda naist.Vaadaku palju tahab!Aga vaatamiseks see jäägugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldivaid inimesi on ju meeldiv kohata. Aga kas neid omale soovida ? Soovidel on ju kalduvus hakkata oma elu elama. Kui sul on toimiv suhe, siis sa lihtsalt riskid oma toimiva suhte purunemisega ja ei räägi muust kui et oled üsnagi rumal :):) Kui sul ei ole toimivat suhet, siis otsid seda ja mingi tulemuseni see nagu nii viib. Nii et eks sa oma elu pealt ise vaatad, kas sobib või mitte. Oma elukogemus ütleb, et kui kui ikka oma mees südames ja väga lähedal, sinna ei mahu teisi. isegi soovide tasemel mitte. Aga see ei tähenda, et meeldivaid inimesi ei näeks ja neist rõõmu ei peaks tundma. Lihtsalt endale lähedale ei taha neid ja veelgi vähem omale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas abielunaisel/pereemal sobib vaadata teisi mehi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.