Esileht Pereelu ja suhted kas abort on häbiasi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: kas abort on häbiasi?

Postitas:

Kindlasti mitte asi, mille üle uhkust tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kindlasti,ei ole! igal inimesel on oma valik, mida ta ette võtab! kas Te siis arvate,et parem oleks teha 10 last ja istuda vaesus???nagu siin Kodutunnes näitab…[/tsitaat]

Muidugi poleks parem. Aga kümmet last ei sünnita ju keegi kogemata. Tavaliselt kahtegi mitte. Ikka on vahendeid valesti kasutatud või polegi kasutatud.

Ise aborti ei ole teinud ja kergekäeliselt ei teeks. Ei oska öelda, kas abort on häbiasi. Auasi ta kindlasti pole. Kahetsusväärne asi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees selle naisega lapsi ei tahtnud, siis loomulikult on see mehe esimene mõte.
Ja naine vähemalt teab ette, et see mees teda oma lapse emaks ei taha ja laseb varem või hiljem nagunii jalga. Nii et naise otsus, kas hakkab üksikemaks või mis ta teeb siis.[/tsitaat]

Mees ei taha naisega lapsi, aga teeb ikka? See on ju täiesti mehe otsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 14:10; 18.04 14:11; 18.04 16:33; 18.04 19:09; 19.04 20:11; 20.04 09:53; 20.04 09:56; 20.04 16:34; 20.04 18:51; 20.04 20:28; 21.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abort ja häbiasi- kust planeedilt te tulete? Teatavasti nii mõnelgi korral on abort suisa hädavajalik.
Et kui mul kasvab vaid tühi lootemuna, siis peaksin seda häbenema ja mitte aborti tegema? Tulge mõistusele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 20:02; 18.04 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abort ja häbiasi- kust planeedilt te tulete? Teatavasti nii mõnelgi korral on abort suisa hädavajalik.
Et kui mul kasvab vaid tühi lootemuna, siis peaksin seda häbenema ja mitte aborti tegema? Tulge mõistusele!
[/tsitaat]
Ilmselgelt ei ole teema meditsiiniliselt näidustatud või iseeneslikest abortidest. Tule ise mõistusele. Kui naisel on peetunud loode, siis ta ei kirjelda seda ka sõnadega \”tegin aborti\”, vaid \”mind saadeti puhastusele\” vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski on tegemist abordiga!
Asi vast ei olegi selles, kuidas mina seda kirjeldan- kõiksugu paberid, mis tuleb täita, kõigis neis on protseduuri nimetus siiski abort!
Ja muide- teemaalgatusest ei loe kuidagimoodi välja, et silmas ei peeta meditsiinilisi või iseeneslikke aborte- imelik teema püstitus igatahes!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 20:02; 18.04 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi on abort lolluse ja rumaluse tunnus. kui mitte 100% juhtudest, siis 95% juhtudest kindlasti. ja selle 5% sees ongi need meditsiinilised näidustused ja erandite erandid ja rasestusmisvastastest vahenditest rasedaksjääjad.

mina pean küll tunnistama, et mõtlen suht tihti, kui sellistest aborditajatest kuulen, et järelikult on neil puudus millestki, kas julgusest paluda mehel kasutada kondoomi (ehk siis eneseväärikus ja -hinnang on kuskil miinuspoolel), funktsionaalsest lugemisoskusest (et aru saada, mida erinevad vahendid endast kujutavad) või on asi lihtsalt lausrumaluses (loe: harimatuses). ja ma ei räägi siin neist, kes kuuluvad nende erandite hulka, kes vaatamata kõigele ikka rasestuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 21:53; 18.04 22:53; 18.04 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen teinud elus 1 abordi, nutsin ja põdesin pikka aega, aga nüüd olen juba unustanud. Ei plaani sellest teistele rääkida, sest see on isiklik asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 21:37; 18.04 22:45; 18.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

huvitav, kust ta küll sellist asja teada saab, kui sa ise ei ütle.
Abort ei ole häbiasi. [/tsitaat]

Kõik inimesed, kellel on vastavas kliinikus tuttavaid, teavad näiteks, kellel kuulsamatest inimestest HIV on. Abordiga on raudselt sama moodi, kui töötaja ikka tuttavat nime näeb, küll ta siis ka sõbrannadele edasi pläkutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõik inimesed, kellel on vastavas kliinikus tuttavaid, teavad näiteks, kellel kuulsamatest inimestest HIV on. Abordiga on raudselt sama moodi, kui töötaja ikka tuttavat nime näeb, küll ta siis ka sõbrannadele edasi pläkutab.[/tsitaat]

oo jaa, on endalgi õnnestunud tahtmatult \”pealt kuulata\” teatud arstide vestlusi ja kui peaks ise abortitama minema, siis vist läheks küll teise riiki seda tegema. sõltub muidugi põhjusest, miks seda teha oleks vaja… pole senini vaja läinud. pole ka niisama juhtunud ega tulnud lapsi läbi kondoomide ja spiraalide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 21:53; 18.04 22:53; 18.04 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siiski on tegemist abordiga!
Asi vast ei olegi selles, kuidas mina seda kirjeldan- kõiksugu paberid, mis tuleb täita, kõigis neis on protseduuri nimetus siiski abort!
Ja muide- teemaalgatusest ei loe kuidagimoodi välja, et silmas ei peeta meditsiinilisi või iseeneslikke aborte- imelik teema püstitus igatahes![/tsitaat]
Esiteks kritiseerisid sa üldse vastajaid, kes ilmselgelt pidasid silmas just vabatahtlike aborte. Teiseks – kui teemaalgataja küsib, kas sa häbeneb abordi TEGEMIST, siis välistab see kohe kindlasti iseeneseliku abordi. Üks on rasedus, mis katkeb ehk aborteerub, teine on kunstlik, meditsiiniline abort (mida tõepoolest tehakse ka meditsiinilistel näidustustel). Aga kordan – rahvasuus ei nimeta viimast abordi tegemiseks. Vähemalt mitte perekoolis. Nii et lõpeta oma norimine juba, tõsta pilk oma täidetavatel paberitelt üles ja saa aru, et jutt ei ole abordist vaid abordi tegemisest. Teemaalgatus nagu iga teinegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abort ja häbiasi- kust planeedilt te tulete? Teatavasti nii mõnelgi korral on abort suisa hädavajalik.
Et kui mul kasvab vaid tühi lootemuna, siis peaksin seda häbenema ja mitte aborti tegema? Tulge mõistusele!
[/tsitaat]

Kui ei ole meditsiinilisi näidustusi, siis ei ole ikka asi küll, millega kekutada. Jutud selle kohta, et kaitsevahendite kasutamisest hoolimata jäädi rasedaks, on pehmelt öeldes luuletatud. Mitte, et seda ei juhtu. Need on erijuhud. Need on jutud samasugusest sarjast nagu seegi, et \”sain suguhaiguse saunalina küljest\”. Küsige naistearstidelt, mida kirjutavad peamise põhjusena aborditajad ankeeti, kui peavad selle enne operatsiooni täitma. Õige vastus – rasestuti kaitsevahendeid kasutades! Usute? No kuidas saab inimene olla nii rumal ja liialt nõrk selleks, et tunnistada oma viga ja rumalust? Just nagu sellest jääks elu seisma. Ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles ise olude sunnil haiglas viibinud ja näinud arstide ja õdede suhtumist inimestesse, kes läinud aborti tegema, siis tekkis küll õõvastav tunne. Neid naisi koheldi kui loomi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles ise olude sunnil haiglas viibinud ja näinud arstide ja õdede suhtumist inimestesse, kes läinud aborti tegema, siis tekkis küll õõvastav tunne. Neid naisi koheldi kui loomi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 21:37; 18.04 22:45; 18.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olles ise olude sunnil haiglas viibinud ja näinud arstide ja õdede suhtumist inimestesse, kes läinud aborti tegema, siis tekkis küll õõvastav tunne. Neid naisi koheldi kui loomi… [/tsitaat]

aga kuidas neid kohtlema peaks? õrnuse ja hellusega, et neid ikka rohkem tuleks aborti tegema? ootasid sa käesilitusi tubliduse eest? kui ei võta mõistus võtavad jalad – kui ei jõua iva kohale läbi haridustee ega teavituskampaaniate, siis tore, kui vähemalt arstide suhtumisest suudab inimene poindi välja lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 21:53; 18.04 22:53; 18.04 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka rasestumisvastased vahendid alt veavad ja inimene on sunnitud aborti tegema, siis ei tohi neid nagu loomi kohelda. See on iga inimese vaba valik ja arstidel ja meditsiiniõdedel ei ole õigust ka neid inimesi halvasti kohelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 21:37; 18.04 22:45; 18.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ikka rasestumisvastased vahendid alt veavad ja inimene on sunnitud aborti tegema, siis ei tohi neid nagu loomi kohelda. See on iga inimese vaba valik ja arstidel ja meditsiiniõdedel ei ole õigust ka neid inimesi halvasti kohelda.[/tsitaat]

kui armas. ja kõik alkohooliku-nägudega kerjajad lähevad ostma poest saadud raha eest just leiba ja vorsti… ära siis unusta järgmisele eurosid jagamast, sest kõiki tuleb ju hästi kohelda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 21:53; 18.04 22:53; 18.04 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole häbiasi. Kuid korduv abort vahendite mittekasutamise tõttu on rumaluse tunnus. Tavaliselt peaks piisama inimesele ühest eksimusest, et sellest õppida. Mina olen elukaaslasele ise öelnud. Halvasti end seepärast ei tunne. Tegin valearvestuse, võtsin vastutuse ja rohkem pole korranud. Kui rasestumisvastased vahendid alt veavad, siis on loomulik algsest plaanist kinni pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abort on häbiasi … ega siis muidu aborditajad nii tigedaks saa, kui aborditamise pahupoolest ja aborditamise tegelikust olemusest rääkima hakata.

Lihtne test:
http://www.hot.ee/xyzw//choice-blues-trailer.jpg

Kui pildil nähtu on \”täiesti normaalne\”, siis on tegu vaimselt ja füüsiliselt pimeda aborditajaga … kui aga ilmnesid mingid tunded, siis saad aru, et abordiga jääb laps oma elust ilma, ehk abort on häbiasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olles ise olude sunnil haiglas viibinud ja näinud arstide ja õdede suhtumist inimestesse, kes läinud aborti tegema, siis tekkis küll õõvastav tunne. Neid naisi koheldi kui loomi… [/tsitaat]

Huvitav küll millises haiglas nii käituti. Mina küll sellise suhtumisega pole kokku puutunud ja ei kujuta ette, et haiglas inimesesse nii suhtutakse. Meil küll koheldakse kõiki hästi ja toetavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 13:11; 19.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole häbiasi. Kuid korduv abort vahendite mittekasutamise tõttu on rumaluse tunnus. [/tsitaat]
Noh, ma arvan, et rumalust võib küll ikka häbiasjaks pidada. Mõned küll tõepoolest lausa ärplevad oma rumalusega ega pea rumalust häbiasjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abort ei ole häbiasi, samas see ei täheda automaatselt, et see oleks uhkustamiseks või et tahaks sellest rääkida. See on äärmiselt privaatne asi. Elukaaslasele ütleks ka muidugi.

Eestis on nii palju silmaklappidega ebaviisakaid inimesi, kes hakkakski kohe halvustama ja mõnitama, kui teada saaks \”sa oled mõrvar blabla\”. Aga ausalt, ei kotiks ja ütleks kaitserefleksist midagi vastu ka ilmselt. Gümnaasiumis pooleli ja lapse saamine ei oleks tulnud kõne alla.

Eesti riik ei suuda isegi 3a lapsele lasteaia kohta tagada, kuidas noor hariduseta inimene peaks oma lapsega siis hakkama saama ? Üks variant on jah oma vanematele kukile istuda, aga samas kui ei ole seda tugisüsteemi seljataga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 16:28; 19.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abort ei ole häbiasi, samas see ei täheda automaatselt, et see oleks uhkustamiseks või et tahaks sellest rääkida. See on äärmiselt privaatne asi. Elukaaslasele ütleks ka muidugi.

Eestis on nii palju silmaklappidega ebaviisakaid inimesi, kes hakkakski kohe halvustama ja mõnitama, kui teada saaks \”sa oled mõrvar blabla\”. Aga ausalt, ei kotiks ja ütleks kaitserefleksist midagi vastu ka ilmselt. Gümnaasiumis pooleli ja lapse saamine ei oleks tulnud kõne alla.

Eesti riik ei suuda isegi 3a lapsele lasteaia kohta tagada, kuidas noor hariduseta inimene peaks oma lapsega siis hakkama saama ? Üks variant on jah oma vanematele kukile istuda, aga samas kui ei ole seda tugisüsteemi seljataga?[/tsitaat]

Aga lapsel on ju isa ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:50; 18.04 13:15; 19.04 17:49; 20.04 12:01; 21.04 18:51; 21.04 21:21; 22.04 10:40; 23.04 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

abort on ju mörv. mis vahet sel on millises arengufaasis loode siis on. olen teinud aborti. toona paraku ei vötnud seda otsust kuigi tösiselt. aga ajaga on tulnud möistus pähe ja syytunne läheb aina suuremaks mida selgemini sain aru millise jubedusega ma sain hakkama. soovitan köigile kes kaaluvad aborti ilma tösiselt kaaluka pöhjuseta (ainus pöhjendus teha aborti on oht raseda elule) – aga kui teie ema oleks otsustanud teid oodates abordi kasuks? loode on abitu ja ei saa enda elu eest vöidelda, rasedal lihtsalt ei ole öigus otsustada teise elu yle. köige jaburam on veel see pöhjus millega minagi enda abordi enda ees tol ajal välja vabandasin – lapse isa ei taha last. …. …. soovin, et teistel oleks rohkem kainet möistust ja empaatiavöimet enda lapse suhtes, et mitte surmaotsust teha

leian, et aborti suhtutakse seaduste tasandil ka vöga kergekäeliselt. abort ilma kliinilise pöhjuseta peaks olema keelatud. ka vägistamine ei ole vabandus. milles laps on syydi? kui naine synnitanuna ei saa vöi ei taha lapse eest hoolt kanda ja annab ära siis peaks järgneba sundsteriliseerimine. kui ei suuda v ei taha yht last kasvatada siis milleks on vaja järgmine kord rasedaks jääda. sama ka meeste puhul. kui isa ei ole nöus lapse kasvatamises osalema siis peaks a steriliseeritama. olin kunagi väga liberaalne abordi tegemise suhtes, nyyd väga radikaalne. et kas olen ka enda suhtes krtiiline? olen, mötlengi,et kas yldse mul on öigust kunagi veel last saada.

tunduvalt, tunduvalt rangemalt peaks suhtuma aborti. yle möistuse liberaalne hoiak

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abort ei ole häbiasi, samas see ei täheda automaatselt, et see oleks uhkustamiseks või et tahaks sellest rääkida. See on äärmiselt privaatne asi. Elukaaslasele ütleks ka muidugi.

Eestis on nii palju silmaklappidega ebaviisakaid inimesi, kes hakkakski kohe halvustama ja mõnitama, kui teada saaks \”sa oled mõrvar blabla\”. Aga ausalt, ei kotiks ja ütleks kaitserefleksist midagi vastu ka ilmselt. Gümnaasiumis pooleli ja lapse saamine ei oleks tulnud kõne alla.

Eesti riik ei suuda isegi 3a lapsele lasteaia kohta tagada, kuidas noor hariduseta inimene peaks oma lapsega siis hakkama saama ? Üks variant on jah oma vanematele kukile istuda, aga samas kui ei ole seda tugisüsteemi seljataga?[/tsitaat]

Miks peab lapsi tegema, kui neile midagi tagada ei saa? Kui lapse saamine kuidagi võimalik pole, siis lihtsalt ei seksi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 14:10; 18.04 14:11; 18.04 16:33; 18.04 19:09; 19.04 20:11; 20.04 09:53; 20.04 09:56; 20.04 16:34; 20.04 18:51; 20.04 20:28; 21.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks peab lapsi tegema, kui neile midagi tagada ei saa? Kui lapse saamine kuidagi võimalik pole, siis lihtsalt ei seksi![/tsitaat]

Just nimelt ja seetõttu ei saanud ma ka seda last. Olin 17 ja lapse isa 21 elas/elab siiani oma vanematega. Kumm läks katki ja SOS ei aidanud. Kaugsuhtes olnud 4 kuud tollel hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 16:28; 19.04 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse jäin ootama kui kasutasin pille!Laps on nüüd 2 aastane.Kuna mulle pillid ei sobinud siis panin omale spiraali.kui esimene laps oli 5 kuune läks natukene aega mööda ja jäin rasedaks vaskspiraaliga ja nüüd on oodata augustis lisa!
Mina ausalt ei poolda aborti!
Kui täesti on suur häda käest ei ole raha osta rasestumisvastaseid vahendeid siis ainukene asi,mis aitab mitte rasestuda on mitte seksimine!
Kui sa täesti ei usalda need spiraale ja pille siis saab ku alati kasutada ka 2 rasestumisvahendit.Nt on spiraal siis saad kasutada ka kondoomi!
Kui on pillid samamoodi saad kasutada kondoomi siis on veel väiksem võimalus rasedaks jääda!Peaaegu olematta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese lapse jäin ootama kui kasutasin pille!Laps on nüüd 2 aastane.Kuna mulle pillid ei sobinud siis panin omale spiraali.kui esimene laps oli 5 kuune läks natukene aega mööda ja jäin rasedaks vaskspiraaliga ja nüüd on oodata augustis lisa!
Mina ausalt ei poolda aborti!
Kui täesti on suur häda käest ei ole raha osta rasestumisvastaseid vahendeid siis ainukene asi,mis aitab mitte rasestuda on mitte seksimine!
Kui sa täesti ei usalda need spiraale ja pille siis saab ku alati kasutada ka 2 rasestumisvahendit.Nt on spiraal siis saad kasutada ka kondoomi!
Kui on pillid samamoodi saad kasutada kondoomi siis on veel väiksem võimalus rasedaks jääda!Peaaegu olematta![/tsitaat]

Peale mitteseksimise on veel võimalusi. Näiteks topeltvahendid ja vaginaalselt vahekorrast hoidumine. Seksimiseks on ka palju muid, ohutuid ja vägagi rahulduspakkuvaid viise!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 14:10; 18.04 14:11; 18.04 16:33; 18.04 19:09; 19.04 20:11; 20.04 09:53; 20.04 09:56; 20.04 16:34; 20.04 18:51; 20.04 20:28; 21.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just nimelt ja seetõttu ei saanud ma ka seda last. Olin 17 ja lapse isa 21 elas/elab siiani oma vanematega. Kumm läks katki ja SOS ei aidanud. Kaugsuhtes olnud 4 kuud tollel hetkel. [/tsitaat]

See on muinasjuttu ei usu keegi! Kui kondoomi ja SOS-pille õigesti kasutada, ei vea neist kumbki alt, ammugi siis mõlemad korraga. Mis mõte on anonüümselt valetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.04 14:10; 18.04 14:11; 18.04 16:33; 18.04 19:09; 19.04 20:11; 20.04 09:53; 20.04 09:56; 20.04 16:34; 20.04 18:51; 20.04 20:28; 21.04 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just nimelt ja seetõttu ei saanud ma ka seda last. Olin 17 ja lapse isa 21 elas/elab siiani oma vanematega. Kumm läks katki ja SOS ei aidanud. Kaugsuhtes olnud 4 kuud tollel hetkel. [/tsitaat]

Noh, mina olin ka 17, lapse isa 25, elas tol hetkel vanematega. Ega midagi, kolisin ka sisse. Muidugi oli raske 1,5a ämmaga kodu jagada, aga mees oli asjalik, pani aastaga meile maja püsti. Tänaseks oleme lahus, aga isa maksab ja kohtub, mind ja last peavad ülikooliõpingute lõpuni üleval vanemad, aga ma ei ela nendega koos, meil lapsega omaette korter.

Minu jutu moraal: kui oleksid lapse alles jätnud, ehk oleks siiski mees tööle läinud, teile kodu rajanud, vb vanemadki toetanud. Minu vanemad ütlesid samamoodi, et ei toeta(kui rasedaks jäin) ja lapse isa oleks rahumeeles vanematega edasi elanud, kui last poleks olnud tulemas. Olime rasestumise ajaks tuttavad 1 kuu, küll samas linnas, aga mitte kooselu.
Sinu abort tundus lihtsalt kergema vastupanu teed minek ja julgus mitte riski võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.04 10:50; 18.04 13:15; 19.04 17:49; 20.04 12:01; 21.04 18:51; 21.04 21:21; 22.04 10:40; 23.04 14:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )


Esileht Pereelu ja suhted kas abort on häbiasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.