Esileht Ilu ja tervis Kas AD aitab?

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Kas AD aitab?

Postitas:
Kägu

Sa saad ju aru, et iga selline tegevus on mõttetus? Miks seda teha?

No kui mitte midagi ei ole mõtet teha, siis pane valge lina ümber ja kõnni surnuaia poole. Ega vägisi elama sundida ei saa.

Sellest ongi ju teema. Aga müni tuleb ikka rääkima jalutamisest ja lauamängudest. Jeebus, ma tahaks ka, et mu teeks rõõmsaks lauamängu mängimine. Nii lihtne asi lihtsale inimesele.

Ma ka olen tuim, aga depressiooni pole. Lihtsalt ei märka seda ilu ja põnevust nagu teised. Ammu leppinud selle joonega, äkki sul ka nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa saad ju aru, et iga selline tegevus on mõttetus? Miks seda teha?

No kui mitte midagi ei ole mõtet teha, siis pane valge lina ümber ja kõnni surnuaia poole. Ega vägisi elama sundida ei saa.

Sellest ongi ju teema. Aga müni tuleb ikka rääkima jalutamisest ja lauamängudest. Jeebus, ma tahaks ka, et mu teeks rõõmsaks lauamängu mängimine. Nii lihtne asi lihtsale inimesele.

Ma ka olen tuim, aga depressiooni pole. Lihtsalt ei märka seda ilu ja põnevust nagu teised. Ammu leppinud selle joonega, äkki sul ka nii?

See pole isegi joon, see lihtsalt on nii. Kõik otsivad endale meeleheilikult hobi, et natukenegi aega tappa. Aga see on tegelt üsna igav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole isegi joon, see lihtsalt on nii. Kõik otsivad endale meeleheilikult hobi, et natukenegi aega tappa. Aga see on tegelt üsna igav.

Tõesti? Arvasin, et osad kogevad maailma nagu oikuiäge/ilus/tore stiilis ja tahavad maailma avastada, sest näiteks nii tahaks reisida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole isegi joon, see lihtsalt on nii. Kõik otsivad endale meeleheilikult hobi, et natukenegi aega tappa. Aga see on tegelt üsna igav.

Tõesti? Arvasin, et osad kogevad maailma nagu oikuiäge/ilus/tore stiilis ja tahavad maailma avastada, sest näiteks nii tahaks reisida.

Jah? Stromka, Narvs-Jõesuu või pärnu rand näevad üsna ühesugused välja. Lihtsalt “tore” on jutu sees öelda, et ah, me käisimr Pärnus (mis on pommiauk).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas AD annab tagasi tegutsemistahte ja võtab ära rõhuva/sünge tunde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas AD annab tagasi tegutsemistahte ja võtab ära rõhuva/sünge tunde?

Selleks minnakse arstile, et need aitaksid endist olekut tagasi saada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas AD annab tagasi tegutsemistahte ja võtab ära rõhuva/sünge tunde?

Lootust on, et annab. Koos muu teraapiaga on tulemus parem. Aga selleks, et üldse olla valmis mingit abi vastu võtma, selleks on vaja, et enesetunne veidigi paraneks ja AD tavaliselt selle enesetunde paranemiseni viib. Aga esimene AD ei pruugi konkreetselt sinule sobida või võib põhjustada kõrvalmõjusid. Seega peab AD valimine ja sobitamine alati käima koostöös arstiga.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas AD annab tagasi tegutsemistahte ja võtab ära rõhuva/sünge tunde?

Olen võtnud AD täpselt kolm päeva ja, usu või mitte, esimesest päevast peale tunnen end jälle inimesena. Esimesel päeval lihtsalt nautisin seda, et kõik ei olegi nii must, et märkan, et ilm on ilus. Teisel päeval oli päev samas meeleolus kui esimesel, väike tagasilöök õhtul, aga läksin magama. Kolmandal päeval ehk täna tegutsesin kodus täiega, õhtul käisin mehega kontserdil ja nautisin seda täielikult. Võrdlusena – detsembri alguses jäid meil kontserdipiletid kasutamata, sest ma ei suutnud end kodust välja vedada. Ja kuigi arst hoiatas, et AD võib une halvaks muuta, on mul vastupidi – pole pool aastat nii hästi maganud kui viimased kaks ööd.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas AD annab tagasi tegutsemistahte ja võtab ära rõhuva/sünge tunde?

Olen võtnud AD täpselt kolm päeva ja, usu või mitte, esimesest päevast peale tunnen end jälle inimesena. Esimesel päeval lihtsalt nautisin seda, et kõik ei olegi nii must, et märkan, et ilm on ilus. Teisel päeval oli päev samas meeleolus kui esimesel, väike tagasilöök õhtul, aga läksin magama. Kolmandal päeval ehk täna tegutsesin kodus täiega, õhtul käisin mehega kontserdil ja nautisin seda täielikult. Võrdlusena – detsembri alguses jäid meil kontserdipiletid kasutamata, sest ma ei suutnud end kodust välja vedada. Ja kuigi arst hoiatas, et AD võib une halvaks muuta, on mul vastupidi – pole pool aastat nii hästi maganud kui viimased kaks ööd.

Sinul on vist platseeboefekt – tead, et võtad ravimit, mis peaks aitama ja kohe ongi hea olla. Ehk mõtte jõud on suur ja oleksid oma letargiast ka iseseisvalt välja tulnud, kui väga oleks tahtnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Platseeboefekti ei maksa alahinnata, sageli see tõepoolest aitab ja siis on ju eesmärk, et enesetunne paremaks muutub, ka saavutatud. Ei ole nõus sellega, et oleks ka ilma tabletita letargiast välja tulnud – ei tulnud ju. On ka inimesi, kellele tõepoolest esimene AD sobibki. Püsiva tulemuse saamiseks tuleb võtmist ikkagi jätkata ja enesetunnet jälgida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Platseeboefekti ei maksa alahinnata, sageli see tõepoolest aitab ja siis on ju eesmärk, et enesetunne paremaks muutub, ka saavutatud. Ei ole nõus sellega, et oleks ka ilma tabletita letargiast välja tulnud – ei tulnud ju. On ka inimesi, kellele tõepoolest esimene AD sobibki. Püsiva tulemuse saamiseks tuleb võtmist ikkagi jätkata ja enesetunnet jälgida.

Täpselt. Aga tegelikult ma ei usu, et tegu on ainult platseeboga. Siin on mitmeid põhjusi selleks, muutus on liiga suur ja minu eelhäälestus ei olnud üldse nii positiivne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Ilu ja tervis Kas AD aitab?