Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas administratsioon võtaks lõpuks mingi seisukoha?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas administratsioon võtaks lõpuks mingi seisukoha?

Postitas:

Kuidas on pereeluga seotud järgmised teemaalgatused:
https://foorum.perekool.ee/teema/masturbeerimine-paevade-ajal/
https://foorum.perekool.ee/teema/gayde-regulaarne-suguelu/
https://foorum.perekool.ee/teema/kuidas-te-masturbeerite/
https://foorum.perekool.ee/teema/keelekas-suuseks/
https://foorum.perekool.ee/teema/seksiteema-lahen-marjaks-ejakuleerin-aga-orgasmi-ei-saa/
https://foorum.perekool.ee/teema/pepulaks/
https://foorum.perekool.ee/teema/numfomaania-ehk-huperseksuaalsus/
jne
Ma rohkem ei viitsinud otsida. Esimeses märgitud ehk siis viimases teemas rääkis tegelane, et ta käib lastefoorumites laste masturbeerimise alal ennast harimas. Nüüd tundub juba mullegi, et tal on mitu kontot, mille alt ta teemat vedamas käib. Olen seksuaalaktide kirjeldamise vastu võideldes palju ebapopulaarsust ja põlgust kogunud kägude seas, aga ma ei hooli sellest. See on vastik, ja ei peaks kuuluma pereteemadesse ega perefoorumisse, kus käivad ka noored ja lapsed.
Kas administratsiooni arvates on igati korras, kui siit käiakse virtuaalnaudinguid otsimas? Ja saamas?
Kui jah, siis öelge see täiesti selgelt välja.
Öelge selgesti: “Jah!”

Aga kui ei, siis reageerige ükskord juba ometi. Ärge kartke ja ärge arvake, et see on suur õnnetus, kui mõni kägu arvab, et teie ei seksigi. Las arvab. Hoidke foorum puhas, või siis öelge välja, et toimuv seksiorgia või selle üritamine on okei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 21:57; 05.04 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa kardad seksi? Või millest selline hüsteeria? Las kirjutavad. Sina ära ava.
Ja seks on pereeluga seotud ikka vägagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu teemad jäävad ka edaspidi Pereelu alla.

Kui te veel esitate kasutajate ja administratsiooni kohta oma ulmelisi nõudmisi jagada Teiega oma eraelulist infot, siis arvestage, et Teie nõudmised on ebareaalsed ja ei kuulu kunagi kuskil kellelegi avaldamisele.

Ühtlasi hoiduge kommenteerimast teemades, mis Teile nii ärritavalt mõjuvad, kuna Te peate perversseks tegevuseks seksuaalelu teemasid üldisemalt.

Omavoline modereerimine on foorumis keelatud – kui soovite anda teada ebasobivast postitusest, siis sellest saab teatada otse moderaatorile, mitte ei hakata neist ebasobivatest tegema uut ebasobivat teemat.

Kui Te ei lõpeta Kasutajatingimuste korduvat rikkumist ja mõnitavat suhtumist Perekooli haldajate ja kasutajaskonna suhtes, siis olen sunnitud Teid foorumist eemaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu teemad jäävad ka edaspidi Pereelu alla.

Kui te veel esitate kasutajate ja administratsiooni kohta oma ulmelisi nõudmisi jagada Teiega oma eraelulist infot, siis arvestage, et Teie nõudmised on ebareaalsed ja ei kuulu kunagi kuskil kellelegi avaldamisele.

Ühtlasi hoiduge kommenteerimast teemades, mis Teile nii ärritavalt mõjuvad, kuna Te peate perversseks tegevuseks seksuaalelu teemasid üldisemalt.

Omavoline modereerimine on foorumis keelatud – kui soovite anda teada ebasobivast postitusest, siis sellest saab teatada otse moderaatorile, mitte ei hakata neist ebasobivatest tegema uut ebasobivat teemat.

Kui Te ei lõpeta Kasutajatingimuste korduvat rikkumist ja mõnitavat suhtumist Perekooli haldajate ja kasutajaskonna suhtes, siis olen sunnitud Teid foorumist eemaldama.

No nüüd on mulle vähemalt nii palju selge, et müüt, nagu näeksid moded kõik läbi nagu röntgeniga, ei pea paika. Siin kindlasti ei räägita minust. 😀
Kui jätta kõrvale asjaolu, et moderaator ei nõustu minu vaadetega pereelule, mis on siinkohal iroonilisel kombel meie ainus kokkupuutepunkt, siis kõik ülejäänu käib selgelt ma ei tea, kelle kohta.

Ühegi mode eraelulisi andmeid pole ma iialgi nõudnud. Kuidas käib omavoliline modereerimine, sellest pole mul aimugi. Mind ärritavatest teemadest uusi teemasid teha – ka selline kiiks mul puudub. Seega läks see valang nüüd küll mööda. Pagan teab, mismoodi teile seal miski paistab, internetil kummalised teed. Aga sellest pole hullu, mõistan.

Et aga teie arvates on kõigiti normaalne pereelu foorumis naiste ejakulatsioone, kliitori näppimisi ja geide suguelu arutada (geiteema läks küll kinni, nojah…), samas pole probleemi, kui maniakk räägib, kuidas ta lastefoorumis masturbeerimisteemasid loeb, see on lausa äärmiselt veider, kui väga pehmelt öelda.

Mis seal siis ikka.

Ühe asja siiski õiendan: ma ei pea perversseks seksuaalelu teemasid üldisemalt, nagu te suvatsesite väljendada. Ma tõin teemas eraldi välja, mis on normaalne arutelu ja mis on perversne maniakaalne kirjeldamine ja teistelt selle kirjeldamise nõudmine. Millel pole mingi abielurahva omavaheliste suhetega vähimatki pistmist, vaid toidab ainult maniaki hälvet.
Ja te peate õigeks seda perekoolis kultiveerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 21:57; 05.04 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksiteemad on ju pereelu teemad vägagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen eelkõnelejaga. Seks on normaalne osa pereelust, seda kindlasti, aga… on seksiteemad ja on “seksiteemad”.
Nende “seksiteemade” jaoks on tegelikult olemas teised foorumid nagu iha.ee jms.
Ei pea pereelu teemades kõnelema pidevalt masturbeerimisest ja orgasmidest vms.
See pole kohane tegelikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui sa ise seksi vihkad, siis ära seda teistele ometigi pahaks pane. Miks sind need teemad häirivad? Ma ei tee kunagi lahti teemasid, mis minusse ei puutu või ei huvita.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalelu teemad jäävad ka edaspidi Pereelu alla.

Kui te veel esitate kasutajate ja administratsiooni kohta oma ulmelisi nõudmisi jagada Teiega oma eraelulist infot, siis arvestage, et Teie nõudmised on ebareaalsed ja ei kuulu kunagi kuskil kellelegi avaldamisele.

Ühtlasi hoiduge kommenteerimast teemades, mis Teile nii ärritavalt mõjuvad, kuna Te peate perversseks tegevuseks seksuaalelu teemasid üldisemalt.

Omavoline modereerimine on foorumis keelatud – kui soovite anda teada ebasobivast postitusest, siis sellest saab teatada otse moderaatorile, mitte ei hakata neist ebasobivatest tegema uut ebasobivat teemat.

Kui Te ei lõpeta Kasutajatingimuste korduvat rikkumist ja mõnitavat suhtumist Perekooli haldajate ja kasutajaskonna suhtes, siis olen sunnitud Teid foorumist eemaldama.

No nüüd on mulle vähemalt nii palju selge, et müüt, nagu näeksid moded kõik läbi nagu röntgeniga, ei pea paika. Siin kindlasti ei räägita minust. ????
Kui jätta kõrvale asjaolu, et moderaator ei nõustu minu vaadetega pereelule, mis on siinkohal iroonilisel kombel meie ainus kokkupuutepunkt, siis kõik ülejäänu käib selgelt ma ei tea, kelle kohta.

Ühegi mode eraelulisi andmeid pole ma iialgi nõudnud. Kuidas käib omavoliline modereerimine, sellest pole mul aimugi. Mind ärritavatest teemadest uusi teemasid teha – ka selline kiiks mul puudub. Seega läks see valang nüüd küll mööda. Pagan teab, mismoodi teile seal miski paistab, internetil kummalised teed. Aga sellest pole hullu, mõistan.

Et aga teie arvates on kõigiti normaalne pereelu foorumis naiste ejakulatsioone, kliitori näppimisi ja geide suguelu arutada (geiteema läks küll kinni, nojah…), samas pole probleemi, kui maniakk räägib, kuidas ta lastefoorumis masturbeerimisteemasid loeb, see on lausa äärmiselt veider, kui väga pehmelt öelda.

Mis seal siis ikka.

Ühe asja siiski õiendan: ma ei pea perversseks seksuaalelu teemasid üldisemalt, nagu te suvatsesite väljendada. Ma tõin teemas eraldi välja, mis on normaalne arutelu ja mis on perversne maniakaalne kirjeldamine ja teistelt selle kirjeldamise nõudmine. Millel pole mingi abielurahva omavaheliste suhetega vähimatki pistmist, vaid toidab ainult maniaki hälvet.
Ja te peate õigeks seda perekoolis kultiveerida?

🙂 🙂 sama mul, ilmselt paneb üks kontroller kogu aeg infot valesti ja siis peksabki tekstiga nii üle, et kama kaks, kes ette jääb. Mul oli sama teema sain peale mingit kriitilist teavitust bloki ja ma ei tea mille kõik veel oleks saanud aga kahjuks või minu õnneks juhtmed ei lase läbi ning pidin kangekaelne nagu ma olen uue konto tegema.
Maniakkidele tuleb nende enda relvaga vastu astuda ja tema perverssus uuele taseme lviia, et tal hirm tekiks. Seega alati võta seal all sõna ja kutus jumalakartlikusele. Pikas perspektiivis see viib nad nii endast välja, et loobuvad masspostitusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas administratsioon võtaks lõpuks mingi seisukoha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.