Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?

Postitas:
Naine45

Sealt lehelt tellimine on suht nagu bingo, et kas läheb täppi või mitte, saad kvaliteetse asja või mitte. Kas on keegi omale sealt kaitsekile mobiilile ostnud, kuidas tundub?

+2
-10
Please wait...

Postitas:
nimetamats

On küll.

+6
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Osta kaitseklaas, mitte kile. Kvaliteedi vahet eestis müüdavatega ei ole, lihtsalt eestlasest müüja võtab 400% hinna pealt endale siin.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Elbori

Ma olen varasemalt tellinud alist kaitseklaasi, mis oli natuke väiksem kui õige oleks. Loomulikult kukkus telefon nii, et klaas läks kaitseklaasi all katki ja kaitseklaas ise jäi terveks. Arvan, et kui mul oleks olnud õige kaitseklaas õiges suuruses, siis poleks seda juhtunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
kata85

Tellinud erinevatele telefonidele kaitseklaase ja -kilesid ning siiani kõik ok olnud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ainult sealt olengi tellinud. Täpselt samad nagu siin müüakse, hinnavahe vaid mitmekümne kordne. Ja soovitan ka pigem kaitseklaasi.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Tuleb vaadata reviewsid, kui on palju “ei tulnud kohale, ei sobinu, oli vale” jms, siis sealt loomulikult ei osta. Kaitseklaase ja -katteid jms on igal juhul mõtet sealt osta, saad sentide eest selle (täpselt sama asja, kust sinu meelest eesti edasimüüjad neid ostavad?), mis siin maksab kordi rohkem. Olen tellinud kõik telefonide ja tahvlite kaitseklaasid ja silikoonkatted jms sealt. Ja ostes pead täpselt jälgima, et mudel ja klaasi mõõdud klapiks, kui valesti valid ja tuli liiga väike, no siis pole see ju saatja süü (kui valesti saatis, siis küll, eks juhtub sedagi, aga siis saad alati raha tagasi küsida).

+8
0
Please wait...

Postitas:
Carrimarri

Telefoni mudeli järgi saab tellida. Mul on juhtunud, et tellin õige asja, aga saadetakse vale mudeli oma – siis ma olen raha tagasi küsinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Tuleb mudel õigesti ja täpselt valida, siis on ok.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Tuleb vaadata reviewsid, kui on palju “ei tulnud kohale, ei sobinu, oli vale” jms, siis sealt loomulikult ei osta. Kaitseklaase ja -katteid jms on igal juhul mõtet sealt osta, saad sentide eest selle (täpselt sama asja, kust sinu meelest eesti edasimüüjad neid ostavad?), mis siin maksab kordi rohkem. Olen tellinud kõik telefonide ja tahvlite kaitseklaasid ja silikoonkatted jms sealt. Ja ostes pead täpselt jälgima, et mudel ja klaasi mõõdud klapiks, kui valesti valid ja tuli liiga väike, no siis pole see ju saatja süü (kui valesti saatis, siis küll, eks juhtub sedagi).

Enda ajal on ju ka hind. Kas su töötunni tasu on tõesti tühine, et tuleb odavam tegeleda otsimise, tellimise, vajadusel tagasisaatmisega ja kehval juhul ei saagi seda, mida tellinud oled. Iga inimese ajal on mingi hind. Kui ma võtan su tööle, mitu eurot sa tunnist tahaks?  Kasvõi sedasama tööd tegema, et tellidu mulle soodsalt asju, mida ma siis kasuga edasi müün ? Ja see tunnitasu tuleb igale sinu otsitud asjale juurde. Jah sa ei arvelda rahas, aga aega ei saa sa enam kunagi tagasi, mis otsimise peale kulutad.  Isegi kui lähed poodi midagi endale ostma, siis on seal sinu aeg koguaeg juures.  Kammid päeva jooksul kõik poed läbi, et saada midagi odavamalt ja liidad sellele odavale siis oma töötundide hinna juurde.  Ja mis sa hinnaks saad ? Sinu aeg ei ole odav, see on väga kallis varandus, nii et kui kulutad aega, on tegemist väga hinnalise asjaga, kuigi rahaliselt tasusid vähe. Sinu aeg on kallis, mitte odav.

+2
-22
Please wait...

Postitas:
koolera

Sealt lehelt tellimine on suht nagu bingo, et kas läheb täppi või mitte, saad kvaliteetse asja või mitte. Kas on keegi omale sealt kaitsekile mobiilile ostnud, kuidas tundub?

Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile? See sõna on kilet. Nimetav kile, omastav kile, osastav (küsimus mida?) kilet.

Kui see on odav, võid ju osta, aga millal sa kätte saad, ei tea. Nagunii on seal pikad tarneajad ja just lugesin, et Hiinas on jälle koroona möllama hakanud ja on tohutud kaupa ootavate kaubalaevade ummikud.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
partisan

Enda ajal on ju ka hind. Kas su töötunni tasu on tõesti tühine, et tuleb odavam tegeleda otsimise, tellimise, vajadusel tagasisaatmisega ja kehval juhul ei saagi seda, mida tellinud oled.

ma selle teema peale tellisin ka omale uue klaasikomplekti moblale, kuna kohapealt ostetud 25e klaas mureneb ja praguneb igast otsast. minu töötunni tasu ei näe seekord enam ette, et lähen poodi, lasen klaasi paigaldada, ise jõlgun seniks ajaviiteks mööda poode, siis saan head raha maksta ja kokkuvõttes ikka mingi odava hiina essu sajakordse juurdehindlusega. tellisin seekord alist, kokku läks max 2min, kui kätte ei saa, esitan preti, kah 2min max. kui kätte saan, jääb pakiuatomaat nagunii toidupoe kõrvale.
targutaja koolerale ütlen kohe ära, et ei viitsinud suuri tähti kasutada, puhas laiskus ja minu viga, anna andeks!

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Enda ajal on ju ka hind. Kas su töötunni tasu on tõesti tühine, et tuleb odavam tegeleda otsimise, tellimise, vajadusel tagasisaatmisega ja kehval juhul ei saagi seda, mida tellinud oled. Iga inimese ajal on mingi hind. Kui ma võtan su tööle, mitu eurot sa tunnist tahaks?

Sul võtab selline asi tunde või? Nujaa, siis küll… Samamoodi pead sa ju telefonipoodi vahetama reaalselt kohale minema. Mingi imelik udu, kui ei saa oma asju aetud. Justnimelt netitellimine hoiab mu kallihinnalist ja mittekunagitagasisaadavat aega kokku. Tuleb see klaas paari nädalaga kohale(viimase nädala kogemused), niikaua vast saab ilma telefoni pilbastamata hakkama. Kui ei, eks siis maksa 8.- (pluss paigaldamine) ja süda rahul. Ma olen vist tellinud ca 5 telefonile ja ipadile katteid ja klaase, 1 kord oli suurus vale ja 1mm liiga suur, aga ma ise olin märkinud vale ipadi mudeli (tont neid kõiki teab).

Selle jura trükkimisel austet tsiteeritaval kulus ka kindlalt paar minutit surma poole 🙂

+12
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Alfa

Enda ajal on ju ka hind. Kas su töötunni tasu on tõesti tühine, et tuleb odavam tegeleda otsimise, tellimise, vajadusel tagasisaatmisega ja kehval juhul ei saagi seda, mida tellinud oled. Iga inimese ajal on mingi hind. Kui ma võtan su tööle, mitu eurot sa tunnist tahaks?  Kasvõi sedasama tööd tegema, et tellidu mulle soodsalt asju, mida ma siis kasuga edasi müün ? Ja see tunnitasu tuleb igale sinu otsitud asjale juurde. Jah sa ei arvelda rahas, aga aega ei saa sa enam kunagi tagasi, mis otsimise peale kulutad.  Isegi kui lähed poodi midagi endale ostma, siis on seal sinu aeg koguaeg juures.  Kammid päeva jooksul kõik poed läbi, et saada midagi odavamalt ja liidad sellele odavale siis oma töötundide hinna juurde.  Ja mis sa hinnaks saad ? Sinu aeg ei ole odav, see on väga kallis varandus, nii et kui kulutad aega, on tegemist väga hinnalise asjaga, kuigi rahaliselt tasusid vähe. Sinu aeg on kallis, mitte odav.

Milline pikk jutt väärtuslikust ajast. Ma võin need kaitseklaasid tellida Alist mingi  1 minuti jooksul ja siis need kunagi hiljem pakiautomaadist kätte saada – mis tunnitasust, poodide kammimisest, töötundidest jne sa siin nii pikalt räägid? Otse loomulikult tasub kaitsekaase (mitte kilesid) Alist tellida. Olen tellinud 3 kaupa, kõik sobivad, töötavad, kestavad. Mingeid probleeme ei ole.

Jube dramaatiline jutt aja -varandusest, väga hinnalisest asjast jne, õudne hakkab lihtsalt seda lugedes. Selle asemel et lihtsalt need kaitseklaasid sealt Alist ära tellida.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
nelz

Kõik telefonide kaitseklaasid ja -kiled on sentide eest tellitud “hiinakad”. Telefoni mudeli järgi tellitud, kõik on sobinud ja oma funtsiooni hästi täitnud. Meie poodides müüdavad kiled/klaasid üldiselt sama päritolu, lihtsalt müüakse kordi kallimalt.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Enda ajal on ju ka hind. Kas su töötunni tasu on tõesti tühine, et tuleb odavam tegeleda otsimise, tellimise, vajadusel tagasisaatmisega ja kehval juhul ei saagi seda, mida tellinud oled. Iga inimese ajal on mingi hind. Kui ma võtan su tööle, mitu eurot sa tunnist tahaks?

Sul võtab selline asi tunde või? Nujaa, siis küll… Samamoodi pead sa ju telefonipoodi vahetama reaalselt kohale minema. Mingi imelik udu, kui ei saa oma asju aetud. Justnimelt netitellimine hoiab mu kallihinnalist ja mittekunagitagasisaadavat aega kokku. Tuleb see klaas paari nädalaga kohale(viimase nädala kogemused), niikaua vast saab ilma telefoni pilbastamata hakkama. Kui ei, eks siis maksa 8.- (pluss paigaldamine) ja süda rahul. Ma olen vist tellinud ca 5 telefonile ja ipadile katteid ja klaase, 1 kord oli suurus vale ja 1mm liiga suur, aga ma ise olin märkinud vale ipadi mudeli (tont neid kõiki teab).

Selle jura trükkimisel austet tsiteeritaval kulus ka kindlalt paar minutit surma poole 🙂

Kas sa teemaalgatust lugesid ? Mis arvad, miks ta 2 minutiga asja pole ärateinud? Kaalub, mõtleb ja kirjutab. Kõik ei käi ümber sinu naba ja ongi inimesi olemas, kellele selline tellimine võtab aega tunde. Sellist jura, et kõik teised on sinusugused taibud, ei ole mõtet siin ajada.   Sa tead ise väga hästi, et see ,milleks sina võimeline oled, selleni teised ei küüni. Nii et miks sa enda järgi otsustad?  Äkki see kommentaar oligi mõeldud neile, kelle jaoks asi võtab tunde aega? Egoist võib ju olla, aga teisi enda mõõduga mõõta pole mõtet.

0
-11
Please wait...

Postitas:
CatyD

Mina ka neid tellinud hiinast päris palju. Mina soovitaks otsida nii, et kust kõige enam tellitud ja keskmine hinne hea.

3 kaitseklaasi oli viimati ca 1 eur, vahetamine maksab Tartus 15 euri, st eestis oleks läinud 45 euri, kui hiinast tellisin 1 euriga.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Andy

Ma võin need kaitseklaasid tellida Alist mingi  1 minuti jooksul ja siis need kunagi hiljem pangaautomaadist kätte saada –

Kahtlen sügavalt, et pangaautomaat ekraanikaitseklaase väljastab.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Alfa

Ma võin need kaitseklaasid tellida Alist mingi 1 minuti jooksul ja siis need kunagi hiljem pangaautomaadist kätte saada –

Kahtlen sügavalt, et pangaautomaat ekraanikaitseklaase väljastab.

Jah kahtle sügavalt. Ma ka kahtlen selles sügavalt ja seega parandasin oma varasemas postituses pangaautomaadi pakiautomaadiks. Sina võid sama sügavalt edasi kahelda.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
ageta

Ma ainult Alist kaitseklaase tellingi. Eestis müüdavad on ju samamoodi Hiinas valmistatud, nii et mingit vahet pole. Kaitsekile on muidugi igatepidi mõttetu, osta pigem kaitseklaas.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Killy

Mina tellin eBayst kaitseklaase, valin alati kolmese paki.

Kaitseümbriseid (Covers) enam ei telli. Pildi peal on üks, aga kättesaades on tihti hoopis midagi muud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Viiviann

Muidugi on mõtet. Sain hiljuti uue telefoni ja on juba mitu korda maha kukkunud, korra asfaldile, nii et kaitseklaas oli täitsa katki, aga telefoni ekraan õnneks terve. Tõesti ainuke miinus on, kui kaitseklaasi mudel ei vasta täpselt telefoni ekraani suurusele, seda on mul juhtunud eelmise mobiiliga ja nurk mõranes.

0
0
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Valgustage mind. Mille eest neid telefone kaitstakse? Mul hakkab juba neljas (nuti) telefon vanaks saama, aga siiani pole mingit kaitset vajanud.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Wanda

Imelik, et inimene, kes istub perekoolis ja kirjutab kilomeetriseid kommentaare, räägib midagi oma kallist töötunni hinnast, ajast, mis on tohutu varandus, mida enam kunagi tagasi ei saa jne.

Kujutan ette, et netist asja tellimine võtab aega max 15 minutit. Eriti kohtlane oleks öelda, et oled oma aega ja raha tohutult kaotanud. Aga, kui lähed Eestis kuhugile koha peale ostma, siis see nagu ei kulutagi aega? Ehkki viimasel juhul maksad toote eest tõesti mitmesaja protsendilise juurdehindluse tõttu rohkem.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kas sa teemaalgatust lugesid ? Mis arvad, miks ta 2 minutiga asja pole ärateinud? Kaalub, mõtleb ja kirjutab. Kõik ei käi ümber sinu naba ja ongi inimesi olemas, kellele selline tellimine võtab aega tunde. Sellist jura, et kõik teised on sinusugused taibud, ei ole mõtet siin ajada.   Sa tead ise väga hästi, et see ,milleks sina võimeline oled, selleni teised ei küüni. Nii et miks sa enda järgi otsustad?  Äkki see kommentaar oligi mõeldud neile, kelle jaoks asi võtab tunde aega? Egoist võib ju olla, aga teisi enda mõõduga mõõta pole mõtet.

Mitte taibude töötund ei ole ka ilmselt hindamatu väärtusega, millele sina oma kommentaarides rõhud.

Üldiselt, kes meist ikka reede õhtul kell 21 tööd teeb? Selliste asjadega tasub tegeleda oma vabal ajal.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Soovitan paigaldada täpselt õige suurus. Minule keegi andis kaitseekraani (oli rohkem tellinud), aga see ei vastanud täpselt mõõtudele. Olin loll ja puhastasin ekraani mingi vale asjaga (vist arvutiekraani puhastamise vahend oli). Juhtus nii, et see vahend puges kaitseekraani vahelt päris ekraanile ja hakkas seal reageerima. Nüüd on nii, et telefoni värv on osaliselt maha koorunud ja mõranenud.

Nii kahju on. Telefon näeb väga kole välja, ehkki on muidu täiesti terve ja töökorras. Kallis telefon on ka.

Ega seda vist enam parandada ei saa?

0
-5
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ma tulin vaatama, kuidas on võimalik kaitseklaasi tellimisest nii pikk teema treida ja nüüd annan oma panuse ka –

– kui sa oma käpaosavust ei usalda, siis on muidugi lihtsam lasta profil paigaldada, aga harjutamine teeb meistriks ja kui ostad neid kaitseklaase mitu tükki, siis lõpuks mõne ikka ilusti peale saad.

-olen neid klaase elus palju paigaldanud ja meie peres panengi mina kõikidele telefonidele klaasid peale, sest… ma olen seda lihtsalt nii palju teinud.

– ise olen tellinud nii Hiinast, Photopointist kui ka lasknud letis paigaldada ja kvaliteedi osas tõesti vahet pole. Aga kui letis paigaldati, siis ma vahtisin pingsalt, kuidas neiu seda tegi ja hiljem kasutasin samu liigutusi juba ise ka.

– praegu tuleb Photopointi kaup ka mitu nädalat, nii et Hiina tundub juba täitsa mõistliku valikuna, samas on eestiski neid kaitsekestade ja klaaside firmasid mitmeid, tasub guugeldada. Ehk mõni saadab rutem kohale – kui see on oluline.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Olen tellinud nii kaitsekilesid kui -klaase ja kõik on sobinud.  Kui kiiret ei ole, siis on kindlasti mõttekam Alist tellida kui seesama hiinakas siit osta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Valgustage mind. Mille eest neid telefone kaitstakse? Mul hakkab juba neljas (nuti) telefon vanaks saama, aga siiani pole mingit kaitset vajanud.

Neid kaitstakse kobakäpluse eest.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Wanda

Sa ei ole oma elus mitte kunagi midagi maha pillanud? Kui paned telefoni käekotti, kas siis on välistatud, et ekraan puutub teiste esemetega kokku ja saab kriibitud?

Oled varemgi siin selle üle imestanud. Ja mina ei saa aru miks. Kaitseekraan ei paista ju kuidagi välja ega riku telefoni välimust. Miks siis mitte seda kasutada?

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?