Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?

Postitas:
Alfa

Valgustage mind. Mille eest neid telefone kaitstakse? Mul hakkab juba neljas (nuti) telefon vanaks saama, aga siiani pole mingit kaitset vajanud.

Sa ei ole oma elus mitte kunagi midagi maha pillanud? Kui paned telefoni käekotti, kas siis on välistatud, et ekraan puutub teiste esemetega kokku ja saab kriibitud?

Oled varemgi siin selle üle imestanud. Ja mina ei saa aru miks. Kaitseekraan ei paista ju kuidagi välja ega riku telefoni välimust. Miks siis mitte seda kasutada?

Äkki sellepärast, et inimesel pole seda vaja? Sa selle peale ei ole tulnud?

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ei ole selle peale tulnud. Ja sellepärast küsingi, et kuidas ei ole vaja? Kas tema telefon ei puutu kunagi ühegi eseme vastu? Kas pillamine on välistatud? Kuidas see võimalik on?

Teistpidi, ta ütleb seda nii kummaliselt. Just kui ta oleks teistest kuidagi tublim selle pärast, et seda ei kasuta. Või, ma ei saa aru, mis point on seda mitmes sarnases teemas uhkelt toonitada ja pisukese irooniaga paluda end valgustada?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

Ei ole selle peale tulnud. Ja sellepärast küsingi, et kuidas ei ole vaja? Kas tema telefon ei puutu kunagi ühegi eseme vastu? Kas pillamine on välistatud? Kuidas see võimalik on?

Teistpidi, ta ütleb seda nii kummaliselt. Just kui ta oleks teistest kuidagi tublim selle pärast, et seda ei kasuta. Või, ma ei saa aru, mis point on seda mitmes sarnases teemas uhkelt toonitada ja pisukese irooniaga paluda end valgustada?

Võib-olla ta tõesti ütles seda irooniliselt, ei vaidle vastu. Aga see on küll täiesti võimalik, et telefon ei kukugi mitte kunagi maha. Inimeste käeline ja ajutegevus on erinev ja kui sinule tundub see variant võimatu, siis kellegi teise jaoks on see võimalik.

Mina näiteks (püüan nüüd mitte irooniliselt kõlada, eks) ei ole kogu oma täiskasvanu eluaja jooksul mitte ühtegi asja (eset, raha jne) ära kaotanud. Terve elu jooksul mitte ühtegi. Ainsal korral, kui mingi sarnane sündmus peaaegu toimus, oli see, kui jätsin oma juuksekummi spaa riietusruumi. Märkasin seda fuajees olles, pöörasin ringi ja läksin tõin oma juuksekummi ära. Kõik. Ka ühegi oma lapse mitte ühtegi asja pole ma kaotanud, ei sokki ega kinnast, salli ega mänguasja, kustukummi ega pliiatsit jne. Sulle äkki tundub ka see võimatu?

Vabandust, teemast läks välja. Nüüd olen vait.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Wanda

Võib-olla ta tõesti ütles seda irooniliselt, ei vaidle vastu. Aga see on küll täiesti võimalik, et telefon ei kukugi mitte kunagi maha. Inimeste käeline ja ajutegevus on erinev ja kui sinule tundub see variant võimatu, siis kellegi teise jaoks on see võimalik. Mina näiteks (püüan nüüd mitte irooniliselt kõlada, eks) ei ole kogu oma täiskasvanu eluaja jooksul mitte ühtegi asja (eset, raha jne) ära kaotanud. Terve elu jooksul mitte ühtegi. Ainsal korral, kui mingi sarnane sündmus peaaegu toimus, oli see, kui jätsin oma juuksekummi spaa riietusruumi. Märkasin seda fuajees olles, pöörasin ringi ja läksin tõin oma juuksekummi ära. Kõik. Ka ühegi oma lapse mitte ühtegi asja pole ma kaotanud, ei sokki ega kinnast, salli ega mänguasja, kustukummi ega pliiatsit jne. Sulle äkki tundub ka see võimatu? Vabandust, teemast läks välja. Nüüd olen vait.

Teema ei ole sinu sokkide kaotamisest.

Ma ei usu, et on olemas inimest, kes pole iialgi midagi maha pillanud. Eks on muidugi hooletumaid inimesi ja neid, kel juhtub harva. Aga öelda, et minuga ei saa seda kunagi juhtuda…? Samuti, kuidas on võimalik kasutada telefoni nii, et selle ekraan ei puutu mitte iialgi mitte millegi vastu? Kui näpud ja kõrv välja arvata.

0
-3
Please wait...

Postitas:
partisan

lihtsalt raporteerimise mõttes, 21.03 tellitud kaitseklaasid jõudsid täna kohale. pakitud suurepäraselt penoplastist karpi, kaasas märg ja kuiv rätik. kui klaasi moblale asetasin, siis see kleepus ise külge, pidin ainult natukene äärtest siluma. no ei saa ühtegi halba sõna öelda, hetkel küll ülimalt rahul. eks seda ole edaspidi näha, kui kaua üks klaas vastu peab, komplektis neid kolm oli. tasus tellida!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

JAH, loomulikult, nii ongi. saad sentide eest sama asja, mille eest esinduses võetakse hingehinda + “paigaldus”, mis nagu sa nägid pole raskem kui taldriku pesemine, igaüks saab hakkama. Kui peaks klaas mõranema, võtad samamoodi lihtsalt selle ekraani küljest, puhastad ekraani ja kleebid uue. (ilgelt kaua tulid, aga vähemalt jõudsid kohale, mul pole ammu ühegi asjaga üle kuu aja läinud).

+5
0
Please wait...

Postitas:
kuldnoka

Kuna alis on need nii soodsad, siis olen vahest mõne rohkemgi ostnud ja facebooki müügigrupis  5 euriga maha müünud 🙂 sest siin Eestis tõesti ajuvaba hind neil, seal max 2 euri klaas.

Soovitan 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Jah, 2.- eest saab neid tavaliselt 3-4tk pakis. Samas järgmises teemas keegi kiidab mingit soodsat ja toredat telefoniparandust- klaasi pealepanemine läks “ainult” 15.-…

0
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

Kui keegi soovitusi vajab, siis minu lemmikud on kollase taustaga 9D klaasid. Näiteks iphone’ide jaoks need – https://www.aliexpress.com/item/1005001861185594.html

Hindu tõstetakse muidugi usinalt, aga mina sain viimati enda mudelile kuus tükki 10 euroga. Saabusid kolme nädalaga.

Mitut komplekti tellides tasub jälgida transpordikulu, tihti on odavam üks toode korraga tellida. Nt kaks komplekti eraldi tellides läheks 2(4,36+1,22)=11,16 eurot. Kui lisad aga korraga kaks komplekti ostukorvi, siis on hinnaks 14,72 eurot.

Mul endal kestavad klaasid tegelikult väga kaua, hetkel on sama klaas peal olnud vähemalt aasta ja pole vajadust vahetada. Aga teistel pereliimetel, kes telefoni tihti maha pillavad, neid ikka kulub, seega tellin alati tagavaruks. Telefonide ekraanid on igatahes terveks jäänud.

+3
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Aliexpressist on mõtet osta seda odavat ekraani kaitsekile mobiilile?