Esileht Pereelu ja suhted Kas allaanda või võidelda edasi

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas allaanda või võidelda edasi

Postitas:

Tere!
Ma olen olnud suhtes aasta ja pool ja siiani ei mõista kuidas olen veel temaga koos. Kas armastus on tõesti tema vastu nii suur või see on kinnisidee tema suhtes. Mu poisi vanematel on talu ja ta käib neil suht tihti abis. Mu kutil on ka sõber, kes k2ib neil siin abis. Algul leppisin sellega ja ei julgenud koheselt viriseda ka. Edasi minnes sain aru, et see on v2ga tyytu ja imelik. Mina ootan teda terve p2ev ja kui ta l9puks j9uab l2heb ta selle s9braga 9lut jooma ja pean nuttes magama uinuma. Nyyd ma enam selle s9braga l2bi ei saa ja mu mees teab seda aga siiski kutsub enda juurde, et midagi teha aga minuga ta midagi ei tee. Ma ei tea mida teha, maha j2tta ma ei suuda teda aga v2sinud olen sitaks…..

+1
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui midagi partnerilt soovid, tuleb ka omalt poolt midagi vastu pakkuda. Millisest oma sõbrannast sa oleksid valmis loobuma selleks, et mees oma sõbraga suhtluse lõpetaks? Koidab nüüd ehk kui absurdseid nõudmisi sa esitad?

Suureks võiks kasvada ja mõttetute asjade pärast tönnimine lõpetada. Mis sul takistab mehega sinna õlle kaasa minna ja seltskondlik olla ning elust rõõmu tunda?

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võibolla peaksin suu kinni hoidma, sest mul pole ühtegi tõsist suhet veel elus olnudki, aga mõtlen nii, et:

1) Esiteks, sa peaksid ikkagi oma mehega sellel teemal maha istuma ja rääkima. Mitte nii, et korraldad stseeni ja esitad ultimaatumi stiilis, et kas sina või vanemate talu ja sõbrad, vaid lihtsalt selgitama, et arvad, et mõne reede õhtu võiks kas lihtsalt kahekesi olla võis siis koos välja minna. Ja rõhutadki, et mõne õhtu. Muidu hakkab mees arvama, et sa taha talle üldse enam mingit vabadust anda.

2) Teiseks, ma arvan, et mees sul vanemate pool niisama lebotamas ei käi, vaid ikka reaalselt abis. Samamoodi kirjutasid, et sõber käib abis. Ilmselt remont teil pooleli? Sa peaksid oma mehe üle uhke olema, et ta oma tööde ja tegemiste kõrvalt ka vanemaid aitab ja sõbraga koos ka teie pool tahab kõik korda teha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest tean, et kui mees juba suhte algusfaasis vanematel pidevalt abiks käib ja sõbraga hängib ja sina alles peale neid tähelepanu saad, siis aja jooksul see ainult võimendub. Kui sulle maaelu ei meeldi ja mehe vanemate pool kaasas käima ei hakka, siis arvesta edaspidi pikkade üksinda veedetud nädalalõppudega ja sellega, et puhkuse veedab mees maal vanemate juures.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee, palun anna alla, sest naine (või ka mees), kes ei luba endale oluliste inimestega suhelda (sõber) ega neid abistada (ema-isa) ei ole kopikatki väärt.

Kui võidelda tahad, siis löö vöhemalt oma mehe tegevustesse kampa. Mine aita ka tema vanemaid ja jõmise ka tema sõbraga. Ehk saad ka lõpuks aru, kes sul meheks tegelikult on.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 00:56; 07.09 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui alla annad, siis proovi ikkagi võidelda. Esmalt mõtle, mida sina suhtest ootad. Ja siis räägi mehega, mida tema suhtest ootab. Kas mees peaks iga hetke sinuga koos olema või võiksite omaette ka tegevust leida? Samas peaks suhtes ikkagi koosoldud aega ka olema ilma, et keegi viriseks, tüdinult ootaks või tülitseks.

Räägi mehega aga ära hakka temaga tänitama või teda süüdistama. Sõber jäta üldse mängust välja, inimestel võivad ikkagi sõbrad olla aga nad ei tohiks olla sellisel pjedestaalil, et teised enam üldse korda ei lähe. Vanemate aitamine on plusspunkt mehe heaks, kuid kas ta võib hoopis aitamist tuua ettekäändeks, et sinust eemale hoida?

Eee, palun anna alla, sest naine (või ka mees), kes ei luba endale oluliste inimestega suhelda (sõber) ega neid abistada (ema-isa) ei ole kopikatki väärt.

Kõik on suhteline. Kui esmalt tulevad vanemad, siis õlu ja sõber ning viimasena naine, kellega suhtes oldud alles poolteist aastat, siis kas selline mees on ise ka mingit kopikat väärt?

Kui kõik saaksid piisavalt tähelepanu ja keegi ei peaks nuttes magama minema, siis oleks kõik korras. Aga selles suhtes on ilmselgelt midagi mäda, sest mehele ei lähe naine korda ning naisele ei lähe korda midagi muud peale mehe. Mees leiab tegevust kõiges muus peale naisega koos olemise ning naine ei leia muud tegevust kui meest taga nutta.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 05:12; 07.09 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mehest te räägite? Teemaalgataja ju kirjutab oma kutist ja oma poisist. Järelikult on tegu alles lastega ja laste jaoks ongi ema-isa ja sõbrad olulisemad kui kodu mängimine. Tore oli, aga nüüd on esmane elevus möödunud ja on aeg ilmselt lahku minna. Tundub, et teemaalgatajal pole mitte väga suurt armastust, vaid suhtesõltuvus ja klammerdumine. Suhe ise on ju ka päris lühike olnud, aga laste jaoks tundub 1.5a metsikult pikk aeg.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see suhe teil ei toimi ja sind õnnetuks teeb, siis on targem lahku minna. Lapsi pole veel, vabad inimesed.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on suhteline. Kui esmalt tulevad vanemad, siis õlu ja sõber ning viimasena naine, kellega suhtes oldud alles poolteist aastat, siis kas selline mees on ise ka mingit kopikat väärt?

Miks sa nii ütled? Miks mees ei peaks kopikatki väärt olema? Mulle tundub, et lihtsalt see nende suhe ei ole midagi väärt, seda poissi see teemaalgataja nii väga ei köida, vbl ei ole tundeid. Siis tuleks muidugi lahku minna. Aga selle juures ei saa ju öelda, et see mehe väärtusetuks teeb?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee, palun anna alla, sest naine (või ka mees), kes ei luba endale oluliste inimestega suhelda (sõber) ega neid abistada (ema-isa) ei ole kopikatki väärt.

Kõik on suhteline. Kui esmalt tulevad vanemad, siis õlu ja sõber ning viimasena naine, kellega suhtes oldud alles poolteist aastat, siis kas selline mees on ise ka mingit kopikat väärt?

Kui kõik saaksid piisavalt tähelepanu ja keegi ei peaks nuttes magama minema, siis oleks kõik korras. Aga selles suhtes on ilmselgelt midagi mäda, sest mehele ei lähe naine korda ning naisele ei lähe korda midagi muud peale mehe. Mees leiab tegevust kõiges muus peale naisega koos olemise ning naine ei leia muud tegevust kui meest taga nutta.

Just, mõlemal on omad huvid ja kokku nad ei sobi. Milleks võidelda?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 00:56; 07.09 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ka kunagi suhtes, kus ma olin alati pmst viimane. Kõigepealtt sõbrad ja kõik muu, siis alles mina. Me kolisime kokku ka ja iga nv läks ta oma ema juurde(ta ema ei vajanud abi) ja oli sõpradega. Mind ta kunagi kaasa ei võtnud ja ma pidin koguaeg kodus olema, mina ei tohtinud välja minnna. Ma nutsin nii palju ja ma ei saanud aru, miks ta nii teeb. Nüüd ma saan aru, me olime pere mängimiseks liiga noored(ma olin 18 ja tema 22).
Kui vanad teie, teemaalgataja, olete?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii ütled? Miks mees ei peaks kopikatki väärt olema? Mulle tundub, et lihtsalt see nende suhe ei ole midagi väärt, seda poissi see teemaalgataja nii väga ei köida, vbl ei ole tundeid. Siis tuleks muidugi lahku minna. Aga selle juures ei saa ju öelda, et see mehe väärtusetuks teeb?

Miks poiss lahku minna ei julge? Vältida seda üht sammu ning selle asemel kõike muud teha teebki temast väärtusetu suhtematerjali. Sama võib ju öelda tüdruku kohta. Võib-olla õpivad, võib-olla mitte. Praegu oleks õppimiseks hea hetk isegi siis, kui see suhet ei päästa.

Just, mõlemal on omad huvid ja kokku nad ei sobi. Milleks võidelda?

Kogemuse pärast. Suhtes on oluline omavahel rääkimine, enda vajaduste teadvustamine ja sellest oma partnerile rääkimine, koos lahenduste otsimine. Ei saa tuua vabanduseks, et on noored ja kogenematud inimesed, pole mõtetki millegi eest võidelda. Väga lihtne on alla anda ja järgmisse suhtesse astuda. Võitlema peaks vähemalt endas selgusele jõudmise eest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 05:12; 07.09 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna alla, te ei sobi kokku.
Kui poiss on talust huvitatud, siis tema roll ja sealviibimise aeg ajapikku ainult kasvavad.
Kui sina ei ole huvitatud maaelust, siis paraku, teie pole teineteise jaoks loodud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutatakse “alla anda”. Mina ei saa aru, mis loogika järgi mõni kirjutab ülesvõtta, allaanda jne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poisi vanematel on talu ja ta käib neil suht tihti abis.

Kuule, mis iganes asjaga sa postitad – sul on ä-täht täitsa olemas ju. Mis sa seda 2-e sinna asemele topid?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Esiteks, sa peaksid ikkagi oma mehega sellel teemal maha istuma ja rääkima.

Kui perekoolikas suudaks “maha istuda ja rääkida”, siis poleks ka siin seda teemat.
Ehk siis sa oled pisut omadega nagu ulme valdkonnas. Mitte keegi mitte kunagi ei istu maha ja ei hakka kellegagi rääkima.
Proovi sellest aru saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta teeb seda vabadel päevadel siis? Tööpäeval oleks ta ju tööl. Ja sina samuti ju? Ja kui see toimib vabadel päevadel, siis miks sa ootad tühjalt, tee omi asju. Teinekord võid kaasas käia ka. Omi sugulasi külastada sel ajal, või teha asju, mida vabal päeval ikka teeksid. Sõbrad. Oleneb teie vanusest. Niikaua, kuni olete kahekesi, on sõbrad rohkem pildil. Peaasi, kui teil on ka oma aeg ja omad jutud.
Kui tunned, et muus ka ei klapi, siis pole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastad vürtsikat toitu ja sööd palju liha? Need mõjutavad higi lõhna tugevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poisi vanematel on talu ja ta käib neil suht tihti abis.

Kuule, mis iganes asjaga sa postitad – sul on ä-täht täitsa olemas ju. Mis sa seda 2-e sinna asemele topid?

Sest see on libateema. Ta libastus hetkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub liba jh. Miks teemaalgataja sõna sekka ei ütle?????????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kirjutatakse “alla anda”. Mina ei saa aru, mis loogika järgi mõni kirjutab ülesvõtta, allaanda jne.

Kusjuures naljakas on see, et “edasi võidelda” ta ei kirjutanud kokku, ehkki tegemist on sama tüüpi sõnaühendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas allaanda või võidelda edasi