Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas annaksite 13-aastase poja vanemana süütusevõtjast naise kohtusse?

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Kas annaksite 13-aastase poja vanemana süütusevõtjast naise kohtusse?

Postitas:
mingi mees

Ma arvan, poiste ja tüdrukute huvi ja suhtumine seksi ja seksuaalsusesse on väga erinev. Ja samamoodi peaks olema erinev täiskasvanute suhtumine.

Ma võibolla eksin, aga minuarust pole tüdrukute seksuaalne vajadus kaugeltki nii suur kui puberteediealistel poistel ja tüdrukuid on võimalik rohkem ka “ära kasutada”. (Kellele ikka pinget pakub see noor poisike kellel pauk alasti naist puudutades peaaegu kohe lahti) See asi on ikka sugude vahel väga erinev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võibolla eksin, aga minuarust pole tüdrukute seksuaalne vajadus kaugeltki nii suur kui puberteediealistel poistel ja tüdrukuid on võimalik rohkem ka “ära kasutada”. (Kellele ikka pinget pakub see noor poisike kellel pauk alasti naist puudutades peaaegu kohe lahti) See asi on ikka sugude vahel väga erinev.

Aga seadus on üks. Tegelikult võib selline vanem naine seda pubeka seksivajadust ära kasutada ja lapsega manipuleerima hakata, sundida teda ka kuritegelikele tegudele või muud moodi nõmedasse seisu panna. Pealegi, täiskasvanud peaks lapsed rahule jätma, isegi masturbeerivad lapsed. Samas ma ei tea, kas annaksin kohtu alla, kui avastaksin, tuleb arvestada, mida on sellega võita ja mida kaotada, kohtuprotsess ise pole ka ju kerge ja kui laps üldse ei tahagi selle naise vastu tunnistada, siis on vaja mõtelda, kas sel on mõtet või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võibolla eksin, aga minuarust pole tüdrukute seksuaalne vajadus kaugeltki nii suur kui puberteediealistel poistel ja tüdrukuid on võimalik rohkem ka “ära kasutada”.

No kui tüdruk ikka 150km kauguselt korra või paar niku saamiseks kohale sõidab, siis on see see poiste teema küsitav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas mitte kuskil Aafrika suguharu juures polnud kombeks, et kõik noored poisid saadetakse ühe vanamuti juurde, kes siis kõik nipid ette näitab ja õpetab, kuidas poisid tulevikus oma naisi peavad rahuldama. Kui meil ka nii oleks, poleks nii palju õelaid ja rahuldamata naisi. Pole siis ime, et kõige õnnelikumad inimesed on Aafrikast pärit.

Aafrikas ei ole sellist kommet, et seks oleks naise rahuldamise nimel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mitte kuskil Aafrika suguharu juures polnud kombeks, et kõik noored poisid saadetakse ühe vanamuti juurde, kes siis kõik nipid ette näitab ja õpetab, kuidas poisid tulevikus oma naisi peavad rahuldama. Kui meil ka nii oleks, poleks nii palju õelaid ja rahuldamata naisi. Pole siis ime, et kõige õnnelikumad inimesed on Aafrikast pärit.

Aafrikas ei ole sellist kommet, et seks oleks naise rahuldamise nimel.

siis sul on küll kitsas silmaring. loe alustuseks näiteks seda raamatut

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga poiss 17 ja naine 28? Teadsin kunagi sellist paari, olid mõnda aega koos.

Hoopis teine asi ju. 17-aastane on füüsiliselt enam-vähem küps inimene ja vaimselt ka juba märksa täiskasvanum kui 13-aastane laps. Jätkusuutlikuks ma sellist suhet muidugi ei peaks, aga midagi kohtusse kaevata küll poleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võibolla eksin, aga minuarust pole tüdrukute seksuaalne vajadus kaugeltki nii suur kui puberteediealistel poistel ja tüdrukuid on võimalik rohkem ka “ära kasutada”.

No kui tüdruk ikka 150km kauguselt korra või paar niku saamiseks kohale sõidab, siis on see see poiste teema küsitav.

Ma arvan, et kui seks on sellega garanteeritud pooltel juhtudelgi siis üks teismeline poiss on valmis sõitma selleks 150km jalgrattaga 3x nädalas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui on suhe 14-aastasel poisil ja 18-aastasel tüdrukul, kas seda käsitletakse ka seadusesilmas kuriteona (täiskasvanu seksuaalvahekord alaealisega).

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Tüdruk” võib ka 58 olla sellisel juhul, sest Eestis loetakse seksuaalvahekord 14-aastase või vanema isikuga seaduslikuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis pagana “annaksite kohtusse”. Vaata vähem ameerika seriaale. Teadvalt alla 14aastasega seksuaalvahekorras olemine on kriminaalkuritegu, aga 14aastane võib seksida kasvõi 41aastasega. Mis selle tsiviilhagi sisu siis oleks, kohtussekaebajad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas oleneb 13 -aastase lapse suhtumisest? Kui näiteks 13-aastane tüdruk ütleb, et ise tahtis, kas siis täismees on õige mees või, kas sel juhul võib? Ei saa olla kahepalgeline .

Loomulikult oleneb ka tüdruku puhul lapse suhtumisest. Kui ta on juhtunuga rahul, siis mille pagana eest ma selle mehe küll peaks kohtusse andma? Lihtsalt seepärast, et saan?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et pigem on tegu noormehe elava fantaasiaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et pigem on tegu noormehe elava fantaasiaga.

Võibolla näitene toodud juhul küll, aga kui su oma poeg tuleks sulle midagi sellist rääkima, kas siis oleks ka fantaasia?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas oleneb 13 -aastase lapse suhtumisest? Kui näiteks 13-aastane tüdruk ütleb, et ise tahtis, kas siis täismees on õige mees või, kas sel juhul võib? Ei saa olla kahepalgeline .

Loomulikult oleneb ka tüdruku puhul lapse suhtumisest. Kui ta on juhtunuga rahul, siis mille pagana eest ma selle mehe küll peaks kohtusse andma? Lihtsalt seepärast, et saan?

Nii, 13-aastase puhul oleneks lapse arvamusest. Aga kui laps oleks 12? 11? 10? 7? 4? Millises vanuses siis VANEM oma alaealise lapse eest vastutab ega luba tal tegeleda ealiselt sobimatute ja kahjustavalt mõjuvate tegevustega ja nõuab karistust inimesele, kes last nendes tegevuses ära kasutab, isegi kui laps “tahab”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kaotasin süütuse 15 aastaselt 30-aastasele mehele. Ei ole selle üle uhke aga ega ma selles vanuses ka kõige targem olnud. Minu jaoks oli see mees tol ajal elu armastus ja otseloomulikult olin valmis temale süütuse kaotama. Kõik oli tore ja ilus kuni ta mu paar kuud hiljem uue noore tüdruku pärast maha jättis.

Siis sain alles aru, et ahhaa..see mees vist ei ole päris normaalne. Vanemad asjast ei teadnud, sõbrad küll. Ma tol aja ei arvanud, et teda peaks kuidagi karistama või temast kuskile teatama. Olin ju ise loll ja reaalset ta midagi halba ju mulle ei teinud. Kõik oli ju konsensuaalne.

Paar kuud hiljem kui nägin, et tal juba uus tüdruk silmapiiril, kirjutasin sellele tüdrukule anonüümse kirja, et ole ettevaatlik jne jne.

Praegu tagasi mõeldes oleks ehk teisiti käitunud. Nüüd oma tütardele, kes on teismelised, olen sellest rääkinud. Lubasid olla ettevaatlikud ja minust targemad 🙂

Aga nüüd lapsevanemana annaks sellised perverdid politseisse küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

14aastaselt seksida on küll legaalne, aga alla 18 aastast täisealise poolt seksile ahvatlemine siiski kriminaalne.

Mul on 13aastane poeg. No laps mis laps, mis siis, et pool pead minust pikem. Vahet pole, mis fantaasiates need hormoonide keerises olevad pubekad elavad, täiskasvanu ei või seda ära kasutada. Kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui on suhe 14-aastasel poisil ja 18-aastasel tüdrukul, kas seda käsitletakse ka seadusesilmas kuriteona (täiskasvanu seksuaalvahekord alaealisega).

Kuriteona käsitletakse seda juhul, kui suudetakse tõestada, et see 18-aastane kuidagi sundis seda 14-aastast seksuaalsesse suhtesse. Kui 14-aastane väidab, et tegi seda ilma sunnita vabatahtlikult, siis see kuritegu ei ole. 13- aastase puhul on igal juhul tegemist kuriteoga, vaatamata sellele, mida 13-aastane ise väidab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, mitte seepärast, et sa saad, vaid seepärast, et igast kuriteost tuleb teatada. See on seaduse silmis igal juhul kuritegu. Kust sa tead, et selle täiskasvanu järgmine ohver ei ole oluliselt noorem kui 13-aastane? Siin on tegemist igal juhul pedofiilia kahtlusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läheks politseisse, eks nemad seal nõustavad, mis samme edasi tuleks teha. Teine variant oleks minna näitsikule külla ja ta põhjalikult läbi sõimata, sest 23-aastane, kes ronib voodisse 13-aastasega, ei saa olla normaalne inimene ja ta on absoluutselt iga solvangu ära teeninud. Paluks tal lapsele vabanduskirja kirjutada ja avalikustaks selle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis pagana “annaksite kohtusse”. Vaata vähem ameerika seriaale. Teadvalt alla 14aastasega seksuaalvahekorras olemine on kriminaalkuritegu, aga 14aastane võib seksida kasvõi 41aastasega. Mis selle tsiviilhagi sisu siis oleks, kohtussekaebajad?

Kuule, sa paistad ise jurist olevat, aga ei saa konteksti järgi aru, mida selle kohtusse andmise all mõeldi. Kõik kriminaaljuhtumid lõpevad kohtus või kuidas sinu arust need lõpevad? Sa paistad siiralt arvavat, et inimesed lähevad seksuaalsest kuritarvitamisest teavitama kõigepealt kohut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Öelge, miks peab selliseid asju ajakirjandusele rääkima?

ajakirjandus teenib selliste uudiste pealt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ajakirjanduse väitel on see noormees kriminaalse taustaga. Kas selle noormehe vanemaid üldse huvitas või huvitab praegu, millega noormees tegeles ja kus veetis oma aega 13-aastaselt? Enamasti juhtuvad sellised segased värgid ja liialt vara suurekssaamised just rasketest peredest pärit lastega. Mis vahet, kas tütarlaps või noormees. Ega me ei tea ka, mis inimene ja mis konditsioonis see 23-aastane akti ajal oli. Kus vanemad siis olid!? Nüüd on ehk hilja lapsevanemlikult käituma hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esmalt ma mõtleks sellele, mida selline kohtuasi minu lapsele tähendab. Kui ta oli kord vahekorras 23 aastasega, ei pruugi see olla tema jaoks ebameeldiv mälestus, võimalik, et vastupidi. Kui ma selle asja kohtuni veaksin, tähendaks see minu lapsele ülekuulamist, ebameeldivat täehlepanu. Samuti muuhulgas seda, et minu lapse nimi on igaveste aegadeni ühes toimikus kirjas koos täpse kirjeldusega, mida temaga tehti. Neid inimesi, kellel tulevikus selle toimikuga hakkab tegemist olema, ei ole sugugi vähe. Nii et minnu tegevus sõltuks ikkagi täpselt sellest, mis juhtus, kuidas juhtus ja mida see minu lapsele tähendaks. Mida ma selle manniga teeks, on juba hoopis eraldi teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsieluseriaali “Rannamaja” osaleja Hendrik Tiido rääkis ajakirjandusele, kuna ta kaotas süütuse.

“Minu esimene vahekord oli kümme aastat tagasi rohkem kui kümme aastat vanema naisega,” paljastas Hendrik, kes praegu on 23aastane. See tähendab, et süütuse kaotas mees üsna noorelt.

Absoluutselt kindlasti annaksin.

Selle järgi sai noormees olla maksimaalselt 13 aastane.

Kas annaksite 13-aastase poja vanemana samalaadses olukorras süütusevõtjast naise kohtusse?

Hendrik Tiido näeb välja selline:

Tiido

Artikkel süütuse kaotamisest asub siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esmalt ma mõtleks sellele, mida selline kohtuasi minu lapsele tähendab. Kui ta oli kord vahekorras 23 aastasega, ei pruugi see olla tema jaoks ebameeldiv mälestus, võimalik, et vastupidi. Kui ma selle asja kohtuni veaksin, tähendaks see minu lapsele ülekuulamist, ebameeldivat täehlepanu. Samuti muuhulgas seda, et minu lapse nimi on igaveste aegadeni ühes toimikus kirjas koos täpse kirjeldusega, mida temaga tehti. Neid inimesi, kellel tulevikus selle toimikuga hakkab tegemist olema, ei ole sugugi vähe. Nii et minnu tegevus sõltuks ikkagi täpselt sellest, mis juhtus, kuidas juhtus ja mida see minu lapsele tähendaks. Mida ma selle manniga teeks, on juba hoopis eraldi teema.

See on suhtumine, et pole minu asi, mis teiste lastega juhtuda võib, peaasi et minu lapsel ebamugav poleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõltub olukorrast. Kohtusse andmist kaaluks siis, kui näeksin pahatahtlikku ärakasutamist. Kui poiss näeks tunduvalt vanem välja ja olukord paistaks mõlemapoolse soovina, kus lihtsalt vanust pole küsitud, siis mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt, et 13-aastane poiss omal ajal esimest seksi ise vanematele kuulutama läks. Nüüd, kui ta 23-aastaselt selle toimumise vanuse avalikult välja ütles, on vanemal vist natuke hilja ja imelik hakata seda naist kohtusse kaebama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsieluseriaali “Rannamaja” osaleja Hendrik Tiido rääkis ajakirjandusele, kuna ta kaotas süütuse.

“Minu esimene vahekord oli kümme aastat tagasi rohkem kui kümme aastat vanema naisega,” paljastas Hendrik, kes praegu on 23aastane. See tähendab, et süütuse kaotas mees üsna noorelt.

Selle järgi sai noormees olla maksimaalselt 13 aastane.

Kas annaksite 13-aastase poja vanemana samalaadses olukorras süütusevõtjast naise kohtusse?

Hendrik Tiido näeb välja selline:

Tiido

Artikkel süütuse kaotamisest asub siin.

Originaalartiklis on selline tekst: “Minu esimene vahekord oli umbes kümme aastat tagasi umbes kümme aastat vanema naisega,” kirjeldas Tiido

“Umbes kümme” võis tähendada ka seda, et ta oli 16 ja naine 23. Täpseid vanuseid pole öeldud.

Üldiselt on see lugu pedofiilne. Kahju, et inimesed üritavad sellest teha mehed vs naised teemat, kuigi probleem on Eesti seaduses, mis lubavad pedofiiliat. 14aastasega seksiv 24aastane on pedofiil, isegi kui 14 on legaalne vanus. Isegi 15 ja 20 on üsna pedofiiliahõnguline. Alla 16aastasega ei tohikski täiskasvanu seksida, 16-17 võiks olla lubatud teatud vanusevahe. Isegi, kui pubekas kujutab ette, et on meeletult armunud, siis tavaliselt räägivad hormoonid ja pole vaja, et pedofiilid lapsi ära kasutavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõltub olukorrast. Kohtusse andmist kaaluks siis, kui näeksin pahatahtlikku ärakasutamist. Kui poiss näeks tunduvalt vanem välja ja olukord paistaks mõlemapoolse soovina, kus lihtsalt vanust pole küsitud, siis mitte.

Minu meelest näeb ta tunduvalt noorem välja, olin imestunud, et on keskkooli lõpetanud. Eks see pedofiil oli. Teisalt, sel poisil on haige tähelepanuvajadus. Rannamaja osalised on sellest rääkinud, et ta proovis igasse saatesse saada. Ta peitis end ka Solarise keskusesse pärast kinnipanekut ära ja hakkas seal sööma ja jooma ning muid lollusi tegema ning filmis seda kogu aeg, pani need pildid ja videod sotsiaalmeediasse üles. Nii et tema faktid võivad olla ülepingutatud, näiteks oli see naine temast 6 aastat vanem ja ta ise 16-17. Erinevates kümnendites vanused lihtsalt. Tähelepanuvajadust näitab ka see, et sellest üldse rääkis ja mitte toonil, et süüdistab naist, vaid eputamiseks. Et umbes, et mina olin juba põhikoolis selline tegija.

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas annaksite 13-aastase poja vanemana süütusevõtjast naise kohtusse?