Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 157 )

Teema: Kas annaksite järele?

Postitas:
Kägu

Lahutasin täpselt viis aastat tagasi. Ja tänaseni ei ole endale meest leidnud. Ja tegelikult ei ole ka eriti otsinud. Aga südamesopis siiski tahaksin endale leida meest, kellega on nii vaimne kui ka füüsiline klapp. Tahaksin väga seksida, aga ei  taha seda teha suvaliste meestega, vaid nendega, kellega on kas või mingigi side. Tüüpiline naine, eksju?

Pärast lahutust tegin omale kuhugile ka tutvumiskonto. Huvilisi oli palju, kuid sobivat meest ei ole leidnud. Üks, väga järjekindel mees aga pommitab mind siiani.

Ma ei küsi nõu, vaid küsin teoreetiliselt. Kas oleksite valmis sellise mehega seksima (lihtsalt seksima), kellega puudub x-faktor ja seda ainult sellepärast, et te ei ole tõesti ammu saanud tunda mehe lähedust ja ei ole saanud seksida?

Minu intensiivne meestuttav on valmis end pooleks pingutama, et mind voodisse saada. Ma ei ole naiivne ja ei looda sealt midagi peale seksi ja ainult seksi. Aga ma ei suuda iseendas otsusele jõuda, kas selline seks (mille puudumine mind tõsiselt rusub) annaks kas või mingisuguse heaolutunde. Äkki on pärast vastik tunne?

Mehega on lugu selline, et kõik on just kui paigas. Tark, rikas, lahtiste kätega, intelligentne, igas mõttes hea taustaga, hea töökoht. Aga… ta on minust 12 aastat noorem. Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.

Kas annaksite järele mehe soovile?

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega on lugu selline, et kõik on just kui paigas. Tark, rikas, lahtiste kätega, intelligentne, igas mõttes hea taustaga, hea töökoht. Aga… ta on minust 12 aastat noorem. Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.
Võtaksin sõbraks, vastupidine oleks kuidagi narr.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et olukorrakirjeldust arvestades annaksin järele küll, kui ta mulle sümpaatne on. Mida ebameeldivat seal hiljem ikka niiväga olla saab. Üheöösuhteid võib ju mõnikord ikka ette tulla ja ilmselt paljudel juhtunud see hoopiski ebameeldivama tüübiga, kui siin kirjeldatud. Ainult ehk see, et teise inimeste tunnetega tuleb ka arvestada. Kui mina tahksin vaid seksisuhet ja veel ühekordset või lühiajalist ning mees eriti ei meeldigi, kuid tema oleks tõsiselt armunud, siis oleks täitsa alatu teist ära kasutada mu meelest. Sel juhul tuleks otsida keegi, kes tahab sama mis sina ja keegi ei saa haiget.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte? Saad igal hetkel pooleli jätta, kui ei meeldi. Olen sama teinud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen andnud järgi ja ei kahetse. Oli aeg kui ka tahtsin lähedust, seksi jne. Sain kohtinguportaalis tuttavaks ühe mehega, kellega esmapilgul polnud mingit tõmmet. Tagant järgi võin tunnistada, et nii pikka eelmängu ja head seksi polnud ma eelnevalt kogenudki.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtaksin täiesti vabalt sellest “suhtest” ainult selle, mis sealt võtta on. Hea seks ei ole väga kergesti leitav ja kui see mees juhtub selles hea olema, saaksingi temaga aeg-ajalt ainult sel eesmärgil kokku. Miks mitte? Minul on selline kogemus, et kohtasin meest, armusime täiesti kõrvuni, aga seks oli temaga täielik pettumus. Tal polnud õrna aimugi, kuidas naist rahuldada ja tõesti polnud ükski osa seksist nauditav. Tunded olid siiski suured ja nii me kolisime lõpuks kokku ja aja jooksul õpetasin teda natuke paremaks, aga seks jäi vaatamata pingutustele siiski selliseks keskmiseks. Samas on mul kogemus mehega, kellega suhet ei tekkinudki, aga seks oli alates esimesest korrast täiesti fantastiline.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles vanuses peaksid ise teadma, kas seks atraktiivse, aga tõmbe puudumisega mehega on hea. Mis sind erutab? Suudad erutuda kirjeldatud mehest? Kui vastus on jah, miks ka mitte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otseloomulikult annaksin järele. Suhtle, naudi koos temaga, võta vabalt, vaata mis saab.

Muidugi ainult juhul, kui ta on vaba, hullunud pereinimesele ma kunagi järele ei anna.

 

 

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viis aastat ei ole üldse seksinud?
muidugi karga sadulasse, mis küsimus see üldse on!

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iu, ma küll ei suudaks seksida mehega, kelle suhtes null tõmmet on. Sama nagu sugulasega seksida siis ju.

Mul selliseid ainult seksil põhinevad suhteid olnud mitmeid aga eranditult kõik on olnud füüsilise tõmbe pinnalt. Ei kujutaks teisiti ettegi.

Arvad, et suudad erutuda selle mehe füüsilisest lähedusest üldse?

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

muidugi karga sadulasse, mis küsimus see üldse on!

Karga sadulasse- ma sain hea lõuatäie naerda. Aga jah karga tõesti sadulasse, kui oled pikalt kuival olnud.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas on mul kogemus mehega, kellega suhet ei tekkinudki, aga seks oli alates esimesest korrast täiesti fantastiline.

Mul ka sarnane kogemus. Kohtinguportaalis tutvusime, esimene kohtumine oli lihtsalt väike suvine jalutuskäik pargis. Aga teiseks kohtumiseks kutsusin naise mullivanniga sauna. Ja seal läks alles tulevärk käima. Ma üksikasju ei kirjelda, aga sain kiita vastupidavuse eest. Ja pärast õhtul hiljem veel suhtlusportaalis virtuaalseid musisid ja naerunägusi. Tõtt öelda polnudki ammu slaavi verd naisega kokku saanud.

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tõmmet pole, ei annaks järgi. Leiaksin kellegi, kellega on tõmme.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne. Kas annaksite järele mehe soovile?

 

Sellise kirjelduse peale? Ei, loomulikult mitte. Kui sa just selle eest raha ei kavatse võtta.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paberkott pähe oleks soovitanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.

Ehk siis on füüsiline tõmme ja muus osas null tunnet või ei ole ka seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annaks järele. Sest võib-olla on seks väga hea! Ja pealegi, kus on, sinna tuleb juurde 😉

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast lahutust tegin omale kuhugile ka tutvumiskonto. Huvilisi oli palju, kuid sobivat meest ei ole leidnud. Üks, väga järjekindel mees aga pommitab mind siiani.

Kui olete 5 aastat kohtingutel käinud ja seksini mitte jõudnud, siis on sellel oma põhjus. Seks võib olemasoleva sõprussideme katkestada. Kas mees on siiani samuti üksik?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annaksin kui pole 5 aasta jooksul mitte ühtki korda armuda suutnud.
Ei annaks, kui suudan armuda ja tean, et kohtan ükshetk õigemat.
Kumbki eeldab, et oled sotsiaalselt aktiivne naine ja kohtud uute inimestega, kelle seast valida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti seks algab suudlemisega. Ikka hullu suudlemisega. Kui nägu on ebameeldiv, ma ei suudaks suudelda. Ok, paned silmad kinni, aga ühel hetkel ikka ju vaatad näkku, ja kui see nägu on kole, siis ma ei suudaks. Äkki siis täitsa pimedas toas ainult. See on muidugi pluss, et sulle keha meeldib. Sel juhul tulekski seks arvesse täitsa pimedas toas.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu jaoks on täiesti välistatud igasugune intiimsus mehega, kes mulle füüsiliselt atraktiivne ei ole. Ma ei saa üldse aru, kuidas saab seksida kellegagi, kelle vastu iha ei tunne. Mis naudingut sellest saaks?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot, aga kui sa ikka mingi rõveda haiguse endale kaela saad peale seda, siis süüdista pärast ennast. Mingi suvaline kepp ei ole seda väärt.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vot, aga kui sa ikka mingi rõveda haiguse endale kaela saad peale seda, siis süüdista pärast ennast. Mingi suvaline kepp ei ole seda väärt.

Kondoomist oled kuulnud?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, tihtipeale pole “lihtsalt seksi” olemas, sellest võivad tulla tunded ja tõmme, sellest võib katkeda igasugune suhtlus. Oleneb, kas äraproovitud seks oli hea või halb. Kui oli hea, võib sellest ka sinupoolne tõmme areneda ja mitte vähe. Kui oli halb, siis on endal nõme olla ja äkki mees armub nii ära ja arvab, et oledki nüüd tema oma, pärast ei saa teisest enam kuidagi lahti. Mõlematpidi võib asi areneda. Suudelnud olete korralikult, ikka ei tulnud, mingitki ihapoega “ah, olgu peale, seksime!” tunnetki, ikka null?

Mina seksiks küll sellise mehega, kellesse hullupööra armunud ei ole, kes on sümpaatne max, aga ma ise pikalt kuival olnud ja keha nõuab oma, lähedusvajadusest. Minu meelest kõige suurem jama, mis sellest tulla saab, on siis, kui mees armub kõrvuni ja arvab, et nüüd oledki käes, aga sina tahtsid lihtsalt seksi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe soovid? Tundub, et sul endal on seda tahtmist ka ikka kõvasti.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu jaoks on täiesti välistatud igasugune intiimsus mehega, kes mulle füüsiliselt atraktiivne ei ole. Ma ei saa üldse aru, kuidas saab seksida kellegagi, kelle vastu iha ei tunne. Mis naudingut sellest saaks?

Olen inetu naine. Lihtsalt inetu, mitte mingi füüsilise defektiga näos. Kunagi pole ükski mees mind vaadates või suheldes minusse armunud. Mul on neli pikemat suhet olnud elus – 2,5 aastat, 5 aastat, 8 aastat ja 18 aastat. Kõik need mehed armastasid mind väga ja hilisem lahkuminek esimesest kolmest oli minu algatus ning haavas neid väga. Mõned südamed sai murtud.
Armusid nad minusse hommikuks. Hommikuks pärast esimest ööd. Pärast seda ööd, mil nende voodisse saamiseks pidin nendest kolm suhteliselt purju jootma ja ühe lihtsalt väga läbimõeldud võrgutamise, litsaka käitumise ja “lahke anniga” ühel õhtupoolikul kuumaks kütma, kuna ega ma poleks olnud nende kellegi jaoks ei teine, kolmas ega isegi neljas valik oma pruudiks. Ammugi siis mitte esimene.
Üks tegi abieluettepaneku kohe kaks päeva pärast esimest ööd, ülejäänud kolm umbes kuu jooksul. Enne nad ei vaadanud mind ka, põhjusega. Inetu. Tore ja tark tüdruk, aga noh, inetu, seksuaalselt ei tõmba.
Saaga mina ütlen, et kui see mees füüsiliselt vastik ei ole ja inimesena iseloomuomadustelt sümpaatne on, siis muidugi voodisse. Võid üllatuda ja hommikul ärgates mõelda – kuidas ma teda küll varem ei ihaldanud, kuidas see võimalik oli, et ma teda eile õhtul veel ei armastanud?

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu jaoks on täiesti välistatud igasugune intiimsus mehega, kes mulle füüsiliselt atraktiivne ei ole. Ma ei saa üldse aru, kuidas saab seksida kellegagi, kelle vastu iha ei tunne. Mis naudingut sellest saaks?

Olen inetu naine. Lihtsalt inetu, mitte mingi füüsilise defektiga näos. Kunagi pole ükski mees mind vaadates või suheldes minusse armunud. Mul on neli pikemat suhet olnud elus – 2,5 aastat, 5 aastat, 8 aastat ja 18 aastat. Kõik need mehed armastasid mind väga ja hilisem lahkuminek esimesest kolmest oli minu algatus ning haavas neid väga. Mõned südamed sai murtud.

Armusid nad minusse hommikuks. Hommikuks pärast esimest ööd. Pärast seda ööd, mil nende voodisse saamiseks pidin nendest kolm suhteliselt purju jootma ja ühe lihtsalt väga läbimõeldud võrgutamise, litsaka käitumise ja “lahke anniga” ühel õhtupoolikul kuumaks kütma, kuna ega ma poleks olnud nende kellegi jaoks ei teine, kolmas ega isegi neljas valik oma pruudiks. Ammugi siis mitte esimene.

Üks tegi abieluettepaneku kohe kaks päeva pärast esimest ööd, ülejäänud kolm umbes kuu jooksul. Enne nad ei vaadanud mind ka, põhjusega. Inetu. Tore ja tark tüdruk, aga noh, inetu, seksuaalselt ei tõmba.

Saaga mina ütlen, et kui see mees füüsiliselt vastik ei ole ja inimesena iseloomuomadustelt sümpaatne on, siis muidugi voodisse. Võid üllatuda ja hommikul ärgates mõelda – kuidas ma teda küll varem ei ihaldanud, kuidas see võimalik oli, et ma teda eile õhtul veel ei armastanud?

 

Hale proua oled ja  mitte eriti tark ja sellist litzlangi veel teistele ka soovitama. Elu ei keerle ainult kepi ja meeste ümber.

+4
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen inetu naine. Lihtsalt inetu, mitte mingi füüsilise defektiga näos. Kunagi pole ükski mees mind vaadates või suheldes minusse armunud. Mul on neli pikemat suhet olnud elus – 2,5 aastat, 5 aastat, 8 aastat ja 18 aastat. Kõik need mehed armastasid mind väga ja hilisem lahkuminek esimesest kolmest oli minu algatus ning haavas neid väga. Mõned südamed sai murtud. Armusid nad minusse hommikuks. Hommikuks pärast esimest ööd. Pärast seda ööd, mil nende voodisse saamiseks pidin nendest kolm suhteliselt purju jootma ja ühe lihtsalt väga läbimõeldud võrgutamise, litsaka käitumise ja “lahke anniga” ühel õhtupoolikul kuumaks kütma, kuna ega ma poleks olnud nende kellegi jaoks ei teine, kolmas ega isegi neljas valik oma pruudiks. Ammugi siis mitte esimene. Üks tegi abieluettepaneku kohe kaks päeva pärast esimest ööd, ülejäänud kolm umbes kuu jooksul. Enne nad ei vaadanud mind ka, põhjusega. Inetu. Tore ja tark tüdruk, aga noh, inetu, seksuaalselt ei tõmba. Saaga mina ütlen, et kui see mees füüsiliselt vastik ei ole ja inimesena iseloomuomadustelt sümpaatne on, siis muidugi voodisse. Võid üllatuda ja hommikul ärgates mõelda – kuidas ma teda küll varem ei ihaldanud, kuidas see võimalik oli, et ma teda eile õhtul veel ei armastanud?

Mis sa nendega voodis tegid, et nad peast lolliks läksid? Saan aru, et oled seksis vabameelne, aga tõesti huvitab, mida konkreetselt neile pakkusid?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe soovid? Tundub, et sul endal on seda tahtmist ka ikka kõvasti.

Mul on tahtmist kõvasti, aga millegipärast mitte temaga. Lisaks tõmbe puudumisele on minu jaoks väga suur miinus see, et ta on minust noorem. Mulle ei meeldi endast nooremad mehed. Kõrvaltvaatajana ka jälestan suurte vanusevahedega suhteid (ei ole vahet, kas meeste või naiste puhul).

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hale proua oled ja  mitte eriti tark ja sellist litzlangi veel teistele ka soovitama. Elu ei keerle ainult kepi ja meeste ümber.

Ei keerle muidugi. Mis litzlang siia puutub 🙂 – igal intiimsuhtel on kunagi esimene vahekord. . Absoluutselt igal. Lihtsalt mina olen praegu aus ja rääkisin, kuidas said alguse minu esimesed vahekorrad ja millega need lõppesid. Kui ma oleksin rääkinud, et tegin kaks aastat mehele tagasihoidlikult silma ja algatasin juttu ja panin parema kleidikese selga ja sättisin end temaga koos peole, naersin tema nalju ja kiitsin tema tarkust ja tugevust, siis sa arvaksid, et näe – tubli naine. Ma ei viitsi neid mänge mängida, eriti kui pärast esimest korda on selge, kuidas minu platoonilisest armumisest oskan suurepäraselt kahepoolse kauni armastusloo teha.

Naised võrgutavad teadlikult meest, kes talle meeldib, eks? Vat mina teisiti meest ei saanud, sest inetut ei ihaldata, aga sõbraks soovitakse vabalt. Mul pole keeruline endale oma inetust tunnistada. Sulle ausus vist ei meeldi?

Litsilöömise tavaline tunnus on sinu meelest siis see, et 100% meestest, kellega “LITS” on maganud, armub, hakkab armastama ja teeb abieluettepaneku. Kui see on definitsioon, siis ma olen lits. Kõik mehed on vajanud paraku minusugusel äralohistamist, vaimustavat ööd, mil hea seks vaheldub mõnusate jutuajamistega. Ja sealt see algab – armastus. Mehe armastus naise vastu, kes rabab ta jalust. “Miks ma varem ei teadnud, et sinuga on NII hea?”, “Kuidas ma ei näinud, et naine, keda armastan, on juba aastaid mu kõrval”.
Jap, jootsin suht napsuseks, aga mitte purju. Pakkusin unustamatut ööd, kus vaadati sügavalt silma ja pandi kell helisema paari tunnni pärast, sest “äkki jään magama, aga panen kella, et siis, kallis, räägiksime ja seksiksime veel”. Kui järgmises elus ise ka kole oled, proovi.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 157 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?