Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )

Teema: Kas annaksite järele?

Postitas:
Kägu

Mis sa nendega voodis tegid, et nad peast lolliks läksid? Saan aru, et oled seksis vabameelne, aga tõesti huvitab, mida konkreetselt neile pakkusid?

Ei ole väga vabameelne… Ärme hakkame detailidesse minema. Ilmselt vähemalt keskmiselt head seksi, tundlikkust, piisavalt ent mitte pealetükkivalt aktiivsust pakkusin ka. Aga peamine – head vestlust, mõnusat meeleolu ja ei varjanud, et olen armunud ning voodisse rebimine oli teadlik akt, mis oli ka tõsi – olin enne armunud. Samas pikkisin sisse viiteid iseseisvusele, mitte näitemänguna, aga kuna minu esimesed ööd sisaldavad vestlusi ja hellusi, siis ikka rääkisime hommikuni, mis eluplaanid on ja kasvõi, mis järgmisel nädalal teen. Oleks liiga pikk kirjeldada.
Kui muidu püüab mees ilusat naist enne voodit, siis minu puhul hakkas ta püüdma voodis olles. Et ma hommikuks ei haihtuks. Nad pole ju näinud just palju naisi, kes ei kekutaks ja eputaks ega mängiks kättesaamatut. Ega naisi, kellega oleks kohe esimese seksi vahele ka äge rääkida ja hellusi vahetada, pole lihtne leida, ütlevad nad. Nii lihtne koos olla, seksuaalselt üllatavalt hea – inetutest ei oodata ju seda. Ka huvitav. Armunud, iseseisev naine, kes erinevalt tavalisest naaiste “püüa mind” näitemängust julgeb välja näidata ja öeldagi, et on mehesse armunud – ja samas teeb väga selgeks, et ei oota mehelt midagi. Mitte midagi. Just see, et “mees, ma olen sinust sisse võetud, aitäh kauni öö eest, aga sul pole minu suhtes vähimaidki kohustusi”, tekitab neis soovi ise need kohustused võtta 🙂 Kes meestest ei tahaks proovida, kuidas see armunud iseseisev naine pärast sellist ööd end armastama panna 🙂 ja enda omaks teha. See rääkimise ja vastastikkku sõnadega helitamise aspekt olevat meeste sõnul enamasti puudu.
Suure osa naiste jaoks on ju mees, kellega on magatud ja kes meeldib, automaatselt tema oma. Näeb meest kaks päeva hiljem teise naisega käest kinni käimas, nutab silmad peast. See ahistab meest. Näitasin igati, et minu poolest on ta vaba, kohustusteta, kuigi olen armunud. Kes siis ei tahaks sinilindu püüda.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ei ihalda, siis on sama, nagu ostad teenust.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutasin täpselt viis aastat tagasi. Ja tänaseni ei ole endale meest leidnud. Ja tegelikult ei ole ka eriti otsinud. Aga südamesopis siiski tahaksin endale leida meest, kellega on nii vaimne kui ka füüsiline klapp. Tahaksin väga seksida, aga ei taha seda teha suvaliste meestega, vaid nendega, kellega on kas või mingigi side. Tüüpiline naine, eksju?

Pärast lahutust tegin omale kuhugile ka tutvumiskonto. Huvilisi oli palju, kuid sobivat meest ei ole leidnud. Üks, väga järjekindel mees aga pommitab mind siiani.

Ma ei küsi nõu, vaid küsin teoreetiliselt. Kas oleksite valmis sellise mehega seksima (lihtsalt seksima), kellega puudub x-faktor ja seda ainult sellepärast, et te ei ole tõesti ammu saanud tunda mehe lähedust ja ei ole saanud seksida?

Minu intensiivne meestuttav on valmis end pooleks pingutama, et mind voodisse saada. Ma ei ole naiivne ja ei looda sealt midagi peale seksi ja ainult seksi. Aga ma ei suuda iseendas otsusele jõuda, kas selline seks (mille puudumine mind tõsiselt rusub) annaks kas või mingisuguse heaolutunde. Äkki on pärast vastik tunne?

Mehega on lugu selline, et kõik on just kui paigas. Tark, rikas, lahtiste kätega, intelligentne, igas mõttes hea taustaga, hea töökoht. Aga… ta on minust 12 aastat noorem. Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.

Kas annaksite järele mehe soovile?

Mina olen ka pea kolm aastat ilma , et suudaksin kedagi endale lähedale lasta. Aga ei suuda ka seksida kellegiga kellega tõmmet ei ole.

Kui ikka sellised kahtlused siis  ei ole asi ikka õige ja ei ole veel see õige tulnud!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ei ihalda, siis on sama, nagu ostad teenust.

Miks. Mõtle lastele ja ka iseendale täiskasvanuna.

Kas kunagi pole olnud juhust, et vastik ei ole, aga tõsist huvi midagi proovida ei ole, aga kui proovid, hakkab ropult meeldima?

Minu arvates on lastel juurviljadega sageli nii ja täiskasvanute näiteks trennidega. Mitte üheski riigis ei ärka naised hommikul üles tundes ootamatult vastupandamatut kirge esimest korda elus üldse näiteks zumba trenni minna, mida varem proovinud ega lähedalt näinud pole. Kõik trennifanaatikud alustavad esimesest proovimisest.

Kõik klassikalise muusika fännid alustavad esimesest kuulamisest. Sa ei tea ette, kas sulle Vermeer meeldib, kui sa teda pole vaadanud = tunnetanud. Tšehhovi novellide austajat ei sünni, kui ei ava tema raamatut. Lihtsalt kasvõi seetõttu, et see on ainus raamat majas, huvi Tšehhovi vastu null, aga vastik pole ja midagi lugeda tahaks.

Seega mina soovitan proovida, kui just tülgastust pole, inimene inimesena meeldiv ja TA sõnul ta tülgastust ei tunne.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe soovid? Tundub, et sul endal on seda tahtmist ka ikka kõvasti.

Mul on tahtmist kõvasti, aga millegipärast mitte temaga. Lisaks tõmbe puudumisele on minu jaoks väga suur miinus see, et ta on minust noorem. Mulle ei meeldi endast nooremad mehed. Kõrvaltvaatajana ka jälestan suurte vanusevahedega suhteid (ei ole vahet, kas meeste või naiste puhul).

No kui ikka nii põlgad ja jälestad, siis jätta sinnapaika. Ei saa küll öelda, et see teie sõbrasuhet rikuks, mu arust ei saa sõbrasuhtest enam nagunii rääkida, kui mees hakkab seksiga peale käima. Kuigi ilmselt on küll sõbrasuhteid, kus emb-kumb on mingil hetkel ka seksi või armastuseteemat õritanud käima tõmmata, teine pool on pidurit tõmmanud ja on suudetud sõpradeks jääda, aga rohkem on neid, kus selline asi sõpruse lõpetab või kus üks pool ikka midagi enamat loodab ja tegelikult see sõprus ei ole päris siiras siis. See, kuidas sa end püärast tunned, oleneb ikka mitmest asjast: kui vastumeelne ta sulle tegelikult on, võib-olla on hoopis mingi magus keelatud vili ja seepärast sa kinnistud sellesse vanusesse, veel oleneb sellest, milline seks teil on (kes seda ette teab, ma ei tea, mille põhjal siin mõnele tundub, et ta võiks voodis hea olla) ja mis tunded sul pärast seda pinnale ujuvad või kuidas tema sind pärast seda kohtleb. Võib minna nii, võib minna naa, nagu ikka elus. Ise lähtuksingi enda tunnetest. Kui halb mu ilma seksita on ja mida ma täpselt selle inimese suhtes tunnen. Võiksin teha nii või naa, päevad ega ööd pole vennad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kirg ehk iha, ja mälu harjutamine uue olukorraga ei ole just võrdsed mõistelised tegevused.

proovida võib ka tohlakat ja lohitada ennast, et polegi nii räme seks. kunagi tulevikus hakkab isegi meeldima.

seksides ilma kireta, märgivad enamus, et aegu hiljem ujub näru tunne pinnale ja häirib järgmisi suhteloomiskavasid.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole väga vabameelne… Ärme hakkame detailidesse minema. Ilmselt vähemalt keskmiselt head seksi, tundlikkust, piisavalt ent mitte pealetükkivalt aktiivsust pakkusin ka. Aga peamine – head vestlust, mõnusat meeleolu ja ei varjanud, et olen armunud ning voodisse rebimine oli teadlik akt, mis oli ka tõsi – olin enne armunud. Samas pikkisin sisse viiteid iseseisvusele, mitte näitemänguna, aga kuna minu esimesed ööd sisaldavad vestlusi ja hellusi, siis ikka rääkisime hommikuni, mis eluplaanid on ja kasvõi, mis järgmisel nädalal teen. Oleks liiga pikk kirjeldada. Kui muidu püüab mees ilusat naist enne voodit, siis minu puhul hakkas ta püüdma voodis olles. Et ma hommikuks ei haihtuks. Nad pole ju näinud just palju naisi, kes ei kekutaks ja eputaks ega mängiks kättesaamatut. Ega naisi, kellega oleks kohe esimese seksi vahele ka äge rääkida ja hellusi vahetada, pole lihtne leida, ütlevad nad. Nii lihtne koos olla, seksuaalselt üllatavalt hea – inetutest ei oodata ju seda. Ka huvitav. Armunud, iseseisev naine, kes erinevalt tavalisest naaiste “püüa mind” näitemängust julgeb välja näidata ja öeldagi, et on mehesse armunud – ja samas teeb väga selgeks, et ei oota mehelt midagi. Mitte midagi. Just see, et “mees, ma olen sinust sisse võetud, aitäh kauni öö eest, aga sul pole minu suhtes vähimaidki kohustusi”, tekitab neis soovi ise need kohustused võtta ???? Kes meestest ei tahaks proovida, kuidas see armunud iseseisev naine pärast sellist ööd end armastama panna ???? ja enda omaks teha. See rääkimise ja vastastikkku sõnadega helitamise aspekt olevat meeste sõnul enamasti puudu. Suure osa naiste jaoks on ju mees, kellega on magatud ja kes meeldib, automaatselt tema oma. Näeb meest kaks päeva hiljem teise naisega käest kinni käimas, nutab silmad peast. See ahistab meest. Näitasin igati, et minu poolest on ta vaba, kohustusteta, kuigi olen armunud. Kes siis ei tahaks sinilindu püüda.

Muidu arusaadav, aga miks see “püüa mind!” nii vale ja imelik su arvates on? Tegelikult siin kehtib ju täpselt seesama, et mees tahab just seda, mida ei saa või mida on väga raske kätte saada.

See, et tood suhtlemist, rääkimist välja erilise aspektina, tundub ka imelik. Ju kõik voodikaaslased vestlevad oma voodikaaslasega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu arusaadav, aga miks see “püüa mind!” nii vale ja imelik su arvates on? Tegelikult siin kehtib ju täpselt seesama, et mees tahab just seda, mida ei saa või mida on väga raske kätte saada.

Ei, ei üldse pole vale mu meelest. Lihtsalt kuna ma olen inetu, siis niisama mind püüdma keegi ei hakanud. Kõik soovisid sõbrustada 🙂 Ilusaid muidugi püütakse ja oleks ilus, ilmselt oleks ka seda püüa-mind-mängu mänginud. Koledaid ei püüta. Valikud on, kas jääda päris üksi, leppida mingi jobuga või leida vastastikkune (!) armastus.

See, et tood suhtlemist, rääkimist välja erilise aspektina, tundub ka imelik. Ju kõik voodikaaslased vestlevad oma voodikaaslasega.

Vat ei tea, ma pole mees olnud. Ma ei tea, mida teised naised esimesel ööl teevad. Kirjutasin, mida mehed ütlesid. Stiilis “sinuga oli see öö nii huvitav, igas mõttes, pole kunagi kellegagi hommikuni rääkinud ja ennast nii mugavalt end tundnud, et end nii avanud. Kahju, et juba koidab”. Praegu minu ümbersõnastus muidugi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tahtmist kõvasti, aga millegipärast mitte temaga. Lisaks tõmbe puudumisele on minu jaoks väga suur miinus see, et ta on minust noorem. Mulle ei meeldi endast nooremad mehed. Kõrvaltvaatajana ka jälestan suurte vanusevahedega suhteid (ei ole vahet, kas meeste või naiste puhul).

No otsi siis keegi muu, jeerum küll, millest siis teema on!? Ma arvasin, et sul ikka seksitahtmine võtab hinge seest, niiet võtaks igaühe, aga no milleks siis see teema üldse, kui sa tema kui enda jaoks noorema üleüldse välistad? Otsi siis edasi, pane vanusepiirangud rangemalt paika.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei üldse pole vale mu meelest. Lihtsalt kuna ma olen inetu, siis niisama mind püüdma keegi ei hakanud. Kõik soovisid sõbrustada ???? Ilusaid muidugi püütakse ja oleks ilus, ilmselt oleks ka seda püüa-mind-mängu mänginud. Koledaid ei püüta. Valikud on, kas jääda päris üksi, leppida mingi jobuga või leida vastastikkune (!) armastus.

Ma imestan, et end nii inetuks pead, et seda kohe korduvalt ja rõhutatult esile tood. Miks sa ometi arvad, et oled kole? Kas sulle on seda öeldud?

Kui ütled, et sul ei ole mingeid defekte näos, mis võiks inimese inetuks muuta, siis on see koledus ju pigem subjektiivne. Ei ole kõikidel inimestel sarnane maitse. Mis ühe arust kole, see teise arust ilus. Ja vastupidi. Kindlasti on mehi, kelle arvates oled sa ilus.

Mul on kohe kahju, et endast nii mõtled ja räägid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14. Postituse sisuga rikutud teiste isikute õigusi, sh avaldada õiguseta teiste isikute isikuandmeid, laimatud, solvatud.

Perekooli moderaator.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, mida selline mees peaks minuga voodis tegema, et ma temasse armuks?

või sellisesse. See on isegi mingilmääral ok. Aga no võimatu sellisega voodisse minna ükskõik mida ta seal minuga ka ei teeks,

Viimasel pildil on Mason Reese, näitleja.

Masoni naine on selline https://youtu.be/msqMV8iRdEQ

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, mida selline mees peaks minuga voodis tegema, et ma temasse armuks?

või sellisesse. See on isegi mingilmääral ok. Aga no võimatu sellisega voodisse minna ükskõik mida ta seal minuga ka ei teeks,

Viimasel pildil on Mason Reese, näitleja.

Masoni naine on selline https://youtu.be/msqMV8iRdEQ

No ja siis?
Nad läksid peale seda intervjuud lahku. Suht õudne suhtumine sellel mehel oma naisesse ikka selle intervjuu põhjal. Samas jäi mulje, et naisele meeldis mehe välimus. Eks maitsed ole erinevad. Mehe iseloom oli küll kohutav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, mida selline mees peaks minuga voodis tegema, et ma temasse armuks?

või sellisesse. See on isegi mingilmääral ok. Aga no võimatu sellisega voodisse minna ükskõik mida ta seal minuga ka ei teeks,

Viimasel pildil on Mason Reese, näitleja.

Masoni naine on selline https://youtu.be/msqMV8iRdEQ

No ja siis?

Nad läksid peale seda intervjuud lahku. Suht õudne suhtumine sellel mehel oma naisesse ikka selle intervjuu põhjal. Samas jäi mulje, et naisele meeldis mehe välimus. Eks maitsed ole erinevad. Mehe iseloom oli küll kohutav.

Iseloom oli kohutav, sest mehel madal enesehinnang. Madala enesehinnanguga head suhet ei saa. Tavaliselt juhtub naistel, kui mees rikkam ja meestel kui naine ilusam.

Tõin lihtsalt välja, et leiab küll naise.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa nendega voodis tegid, et nad peast lolliks läksid? Saan aru, et oled seksis vabameelne, aga tõesti huvitab, mida konkreetselt neile pakkusid?

Ei ole väga vabameelne… Ärme hakkame detailidesse minema. Ilmselt vähemalt keskmiselt head seksi, tundlikkust, piisavalt ent mitte pealetükkivalt aktiivsust pakkusin ka. Aga peamine – head vestlust, mõnusat meeleolu ja ei varjanud, et olen armunud ning voodisse rebimine oli teadlik akt, mis oli ka tõsi – olin enne armunud. Samas pikkisin sisse viiteid iseseisvusele, mitte näitemänguna, aga kuna minu esimesed ööd sisaldavad vestlusi ja hellusi, siis ikka rääkisime hommikuni, mis eluplaanid on ja kasvõi, mis järgmisel nädalal teen. Oleks liiga pikk kirjeldada.

Kui muidu püüab mees ilusat naist enne voodit, siis minu puhul hakkas ta püüdma voodis olles. Et ma hommikuks ei haihtuks. Nad pole ju näinud just palju naisi, kes ei kekutaks ja eputaks ega mängiks kättesaamatut. Ega naisi, kellega oleks kohe esimese seksi vahele ka äge rääkida ja hellusi vahetada, pole lihtne leida, ütlevad nad. Nii lihtne koos olla, seksuaalselt üllatavalt hea – inetutest ei oodata ju seda. Ka huvitav. Armunud, iseseisev naine, kes erinevalt tavalisest naaiste “püüa mind” näitemängust julgeb välja näidata ja öeldagi, et on mehesse armunud – ja samas teeb väga selgeks, et ei oota mehelt midagi. Mitte midagi. Just see, et “mees, ma olen sinust sisse võetud, aitäh kauni öö eest, aga sul pole minu suhtes vähimaidki kohustusi”, tekitab neis soovi ise need kohustused võtta ???? Kes meestest ei tahaks proovida, kuidas see armunud iseseisev naine pärast sellist ööd end armastama panna ???? ja enda omaks teha. See rääkimise ja vastastikkku sõnadega helitamise aspekt olevat meeste sõnul enamasti puudu.

Suure osa naiste jaoks on ju mees, kellega on magatud ja kes meeldib, automaatselt tema oma. Näeb meest kaks päeva hiljem teise naisega käest kinni käimas, nutab silmad peast. See ahistab meest. Näitasin igati, et minu poolest on ta vaba, kohustusteta, kuigi olen armunud. Kes siis ei tahaks sinilindu püüda.

Tore muinasjutt

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutasin täpselt viis aastat tagasi. Ja tänaseni ei ole endale meest leidnud. Ja tegelikult ei ole ka eriti otsinud. Aga südamesopis siiski tahaksin endale leida meest, kellega on nii vaimne kui ka füüsiline klapp. Tahaksin väga seksida, aga ei taha seda teha suvaliste meestega, vaid nendega, kellega on kas või mingigi side. Tüüpiline naine, eksju?

Pärast lahutust tegin omale kuhugile ka tutvumiskonto. Huvilisi oli palju, kuid sobivat meest ei ole leidnud. Üks, väga järjekindel mees aga pommitab mind siiani.

Ma ei küsi nõu, vaid küsin teoreetiliselt. Kas oleksite valmis sellise mehega seksima (lihtsalt seksima), kellega puudub x-faktor ja seda ainult sellepärast, et te ei ole tõesti ammu saanud tunda mehe lähedust ja ei ole saanud seksida?

Minu intensiivne meestuttav on valmis end pooleks pingutama, et mind voodisse saada. Ma ei ole naiivne ja ei looda sealt midagi peale seksi ja ainult seksi. Aga ma ei suuda iseendas otsusele jõuda, kas selline seks (mille puudumine mind tõsiselt rusub) annaks kas või mingisuguse heaolutunde. Äkki on pärast vastik tunne?

Mehega on lugu selline, et kõik on just kui paigas. Tark, rikas, lahtiste kätega, intelligentne, igas mõttes hea taustaga, hea töökoht. Aga… ta on minust 12 aastat noorem. Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.

Kas annaksite järele mehe soovile?

See on mehe kirjutatud tekst. Mitte üks naine, kes igatseb seksi, ei tule foorumisse uurima, mida teised naised teeksid. Naine, kes otsib hingekaaslast ei mõtle seksist. Eriti kui pole valmis suvalise mehega seksima. Seksist mõtleb mees ja arvab, et seda teeb naine ka. Vat ei tee. Nii et istu – 2, kirjand ebaõnnestus.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need pildid ei ütle siin mitte midagi. Teemaalgataja ei maininud, et teda ihaldav mees oleks erakordselt kole, suures ülekaalus ja ussitanud hammastega. Ta ütles ainult seda, et ei tunne selle mehe suhtes seksuaalset tõmmet ja et mees on temast noorem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta isegi ütles, et mees on kena, nii näolt kui kehalt. Aga suht keskealine inimene peaks ikka teadma, mis teda õnnelikuks teeb, kas oma südame järel käimine või teiste tahtmisele järgiandmine. Kui tõepoolest on asi selles, et ainult mees seksi tahab ja sina mitte, milles üldse teema on. Otsi omale uus mees, kellega sa ka seksida tahaksid. Ei pea seda kellegi teise meeleheaks tegema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud mitte midagi hämmastavat, aga mitte halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta isegi ütles, et mees on kena, nii näolt kui kehalt.

Loe uuesti. Näost ei ole atraktiivne, ainult keha on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ära anna mingil juhul järgi. Tüüp teab väga hästi, et oled kaua ilma olnud ja on seepärast nii intensiivne, et loodab ära kasutada. Kui annad järgi, on endal pärast palju nõmedam tunne, kui praegu ja siis nullid enda võimalused kedagi leida üldse ära.  Kui see tüüp pole isegi sinu maitse, milleks temaga üldse millestki sellisest vestelda? Veel enam, miks mainida mingile mehele, kui kaua üksik oled olnud ja asetada end sellega haavatavasse olukorda? Parem ära tee sellest nii suurt numbrit, sellest ei pea detailideni rääkima, sa ei pea olema avatud raamat. Mõtle parem, kuidas kellegi teisega tutvuda, kes ka huvitaks sind ja meeldiks sulle ja siis vaata edasi, mis saab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutasin täpselt viis aastat tagasi. Ja tänaseni ei ole endale meest leidnud. Ja tegelikult ei ole ka eriti otsinud. Aga südamesopis siiski tahaksin endale leida meest, kellega on nii vaimne kui ka füüsiline klapp. Tahaksin väga seksida, aga ei taha seda teha suvaliste meestega, vaid nendega, kellega on kas või mingigi side. Tüüpiline naine, eksju?

Pärast lahutust tegin omale kuhugile ka tutvumiskonto. Huvilisi oli palju, kuid sobivat meest ei ole leidnud. Üks, väga järjekindel mees aga pommitab mind siiani.

Ma ei küsi nõu, vaid küsin teoreetiliselt. Kas oleksite valmis sellise mehega seksima (lihtsalt seksima), kellega puudub x-faktor ja seda ainult sellepärast, et te ei ole tõesti ammu saanud tunda mehe lähedust ja ei ole saanud seksida?

Minu intensiivne meestuttav on valmis end pooleks pingutama, et mind voodisse saada. Ma ei ole naiivne ja ei looda sealt midagi peale seksi ja ainult seksi. Aga ma ei suuda iseendas otsusele jõuda, kas selline seks (mille puudumine mind tõsiselt rusub) annaks kas või mingisuguse heaolutunde. Äkki on pärast vastik tunne?

Mehega on lugu selline, et kõik on just kui paigas. Tark, rikas, lahtiste kätega, intelligentne, igas mõttes hea taustaga, hea töökoht. Aga… ta on minust 12 aastat noorem. Ja minul tema suhtes puudub absoluutselt igasugune tunne. Tõesti, täiesti nulltunnet, ehkki ka füüsiliselt (ainult keha, mitte näo) poolest on ta väga atraktiivne.

Kas annaksite järele mehe soovile?

See on mehe kirjutatud tekst. Mitte üks naine, kes igatseb seksi, ei tule foorumisse uurima, mida teised naised teeksid. Naine, kes otsib hingekaaslast ei mõtle seksist. Eriti kui pole valmis suvalise mehega seksima. Seksist mõtleb mees ja arvab, et seda teeb naine ka. Vat ei tee. Nii et istu – 2, kirjand ebaõnnestus.

Misasja? Naistel on ka vahel kiim, vähemalt mõndadel naistel. Ja võib olla nii, et tahad küll hingekaaslast, aga mingitel hetkedel oled ikka valmis ka ainult lihahimu rahuldama, kuigi vahel jääb see ainult mõtteks, mis teoks ei saa, sest eks naiste jaoks ole sel teol palju rohkem riske kui meestel, kes on kergemini mõeldud, tehtud positsioonil. Aga mõtteid, neid ikka tekib vahel, siis võib ju ka selline küsimus tekkida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta isegi ütles, et mees on kena, nii näolt kui kehalt.

Loe uuesti. Näost ei ole atraktiivne, ainult keha on.

Mina sellist meest ei vaataks. Keha on hea, aga näost kole kui öö? Milleks ometi peaksin tahtma sellist?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, mida selline mees peaks minuga voodis tegema, et ma temasse armuks?

või sellisesse. See on isegi mingilmääral ok. Aga no võimatu sellisega voodisse minna ükskõik mida ta seal minuga ka ei teeks,

Viimasel pildil on Mason Reese, näitleja.

Masoni naine on selline https://youtu.be/msqMV8iRdEQ

Püha issand. 😀 😀 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta isegi ütles, et mees on kena, nii näolt kui kehalt.

Loe uuesti. Näost ei ole atraktiivne, ainult keha on.

Postitage siia vahelduseks pilte koledast näost ilusa keha küljes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mehe kirjutatud tekst. Mitte üks naine, kes igatseb seksi, ei tule foorumisse uurima, mida teised naised teeksid. Naine, kes otsib hingekaaslast ei mõtle seksist. Eriti kui pole valmis suvalise mehega seksima. Seksist mõtleb mees ja arvab, et seda teeb naine ka. Vat ei tee. Nii et istu – 2, kirjand ebaõnnestus.

Eks see on ilmvõimatu küll, et ka naisterahvas võib seksi tahta. Sul ei tasu siiski kõike enda järgi võtta. See ei ole päris nii, et kuna sina oled frigiidne, siis on kindlasti kõik teised naised ka.

Ja, mis mõttes naine, kes otsib hingekaaslast ei mõtle seksis? Muidugi mõtleb! Või sinu arvates hea hingeline suhe välistab seksisoovi? Pigem ikka vastupidi! Hea hingeline suhe tugevdab normaalsel juhul naise seksisoovi.

Minu soov on leida mõlemat. Kehaline atraktiivsus on sel mehel minu jaoks olemas,  jutu poolest sobime ka, aga klikk täiesti puudub. Ja sellest üksi vist ikka on liiga vähe, et seksida temaga. Ja teemaalgatuses ma ju ütlesin ka, et ma ei küsi nõu, mida perekooli naised mulle soovitavad, vaid küsin, mida nemad sellises olukorras teeksid. Ehkki mõtlen sellele küll, et ehk on asi tõesti selles, et tuleb koerast üle saada. Ja siis laheneb kõik iseenesest?

Ahjaa, mind on ka varem perekoolis meheks peetud, millegipärast. Ilmselt see ongi üks inimene (sina?), kes käib teemast teemasse ja otsib kirjutatus mingeid müstilisi vastuolusid sooviga paljastada teemaalgataja, tabada ta valelt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles olnud mõlemas olukorras ja andnud järele, pigem ei soovitaks kohe voodisse minna. Soovitan lävida võimalikult paljude uute inimestega, et ei tekiks tunnet, nagu peaks võtma kohe selle, kes ühest portaalist sõelale jäi. Ning kui uute inimestega lävimisest mingisugune, ütleme, poole aasta-aasta jooksul ei leia kedagi, soovitan seksida. Tsölibaadis elamine tegelt halvab. Füüsilisel lähedusel on palju positiivset nii vaimsele kui füüsilisele tervisele. Mida kauem ilma olla, seda kummalisemaks muututakse. Näiteks mina ei soovinud, et mulle käsi õlale pannakse ja kallistus sünnipäeva puhul oli samuti korralikult õudusttekitav. Ära isoleeri ennast normaalsest vajadusest. Keegi sind ei kiida selle eest, ka sina muidugi mitte.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
#4041463:. See rääkimise ja vastastikkku sõnadega helitamise aspekt olevat meeste sõnul enamasti puudu

Totralt teoreetiline jutuke…

 

1. No kui mees ei oska rääkida väga, siis selle puudumises teisi süüdistada… Mõttetu. Kui ta ei proovi end avada, vaatab suu lukus ainult.

2. Oled armunud ja tore samas teisega käsikäes meest vaadata…

(okei, jah, mehel ei olegi kohustust sinuga käsikäes olla, selge see, olgu või abielus, ikka igaüks teeb midatema tahab, aga et see nüüd imetore vaadata on kuidas oled armunud ja võid vabalt vaadata kuidas too teisega ringi jalutab)

Mingi mehikese soovunelm siin kirjas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljud liigid on looduses  monogaamsed, sh ka inimesed.

Sellele viitab ka asjaolu, et kui sinu päriselt eluks valitud kaaslane läheb teisega, murdub kusagil sinu sees midagi päriseks katki… Nii on!

Keegi levitab kusagil migeid “tarkusi” , kuidas inimene tahab kõiki vastassoost isikuid tarvitada, ja osad madalama laubaga isendid arvavad, et nii tulebki teha, siis olen tõeline mees.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitage siia vahelduseks pilte koledast näost ilusa keha küljes.

Ei tohi postitada. Ma sain riielda nende piltide eest ja eemaldati. Otsisin need välismaistelt lehtedelt (panin googlisse ugly man), et ei oleks eestlased, aga nii ka ei tohi. Selline kiri tuli: Postituse sisuga rikutud teiste isikute õigusi, sh avaldada õiguseta teiste isikute isikuandmeid, laimatud, solvatud. Novot, nüüd tean!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?