Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 157 )

Teema: Kas annaksite järele?

Postitas:
Kägu

Ee… Sinu teema (pealkiri vähemalt) oli kohtingutest. Kuidas see remonttöödega seondub, kas sa kutsud mehe kohtamisele ja siis palud tal hoopis elektripirni vahetada?

Ei olnud mu teema, aga mõistan teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardangi, et kuidas sõeluda välja mees nii, et samal ajal ei pea sajaga flirtima või mõtlema, kas nad näevad mind kui rõvedat siga või pandavat keha.

Issand, roni sealt oma peast ükskord alla ja lõpeta mõtetu nämmutamine, mida mehed äkki mõtlevad. Kui tahad, seksi, kui ei taha, ära seksi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ee… Sinu teema (pealkiri vähemalt) oli kohtingutest. Kuidas see remonttöödega seondub, kas sa kutsud mehe kohtamisele ja siis palud tal hoopis elektripirni vahetada?

Ei olnud mu teema, aga mõistan teemat.

No milline see teema siis on, mida sa kirjeldasid nii:

Seetõttu tegingi teema, kuidas neutraalselt suhelda,

Sest kohtinguteema algab ju täpselt nende sõnadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas TA kargas siis sadulasse või lõi põnnama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas TA kargas siis sadulasse või lõi põnnama?

No kus ta siis kargas kui alles eile heietas siin sumedast suveööst, mida ei tihanud mehega veeta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kus ta siis kargas kui alles eile heietas siin sumedast suveööst, mida ei tihanud mehega veeta.

Ootame mõne päeva, äkki saame tagasisidet:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ee… Sinu teema (pealkiri vähemalt) oli kohtingutest. Kuidas see remonttöödega seondub, kas sa kutsud mehe kohtamisele ja siis palud tal hoopis elektripirni vahetada?

Ei olnud mu teema, aga mõistan teemat.

No milline see teema siis on, mida sa kirjeldasid nii:

Seetõttu tegingi teema, kuidas neutraalselt suhelda,

Sest kohtinguteema algab ju täpselt nende sõnadega.

Lugesin valesti, et see teema. Jah, minu teema oli.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin valesti, et see teema. Jah, minu teema oli.

Oehh…
Ja mis siis remondil kohtingutega pistmist on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi peaks võimalust kasutama ja järele andma. Hea seks kaalub igasuguse valehäbi üles. Sa ei pea oma eksile truu olema ja hakka elama. Niikaua kuni seda printsi pole su ellu jõudnud, hulla ringi täiega, katseta, proovi ja mõtle enda heaolulule. Kui voodikaaslane on kehv, siis rohkem ei pea kohtuma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi peaks võimalust kasutama ja järele andma. Hea seks kaalub igasuguse valehäbi üles. Sa ei pea oma eksile truu olema ja hakka elama. Niikaua kuni seda printsi pole su ellu jõudnud, hulla ringi täiega, katseta, proovi ja mõtle enda heaolulule. Kui voodikaaslane on kehv, siis rohkem ei pea kohtuma.

Miks peaks iseend kulutama suvalistele meestele sedasi? Hulla täiega ringi, keskealisena?? Milleks, kellele midagi tõestad sellega? Oma eksile, et oled veel tahetav kuidagi?

Neid naisi on, kes lähevad lahku ja ei leiagi enam uut meest, ja mis siis? Võib end ka muule pühendada, teha asju, mida suhte ajal polnud aega teha. Elu ei seisne ainult uue mehe leidmises. Võib kasutada seda vaba aega ka iseenda jaoks.

Prints pole ju see kirjeldatud mees ka kusagilt otsast, miks siis talle üldse anduda? Sest ei leidnud paremat? Aga niisuguse mõtlemisega ei leia seda paremat ka kunagi.

Tuleb tõsta latti ja anda aega iseendale.

 

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks iseend kulutama suvalistele meestele sedasi? Hulla täiega ringi, keskealisena?? Milleks, kellele midagi tõestad sellega? Oma eksile, et oled veel tahetav kuidagi?

Neid naisi on, kes lähevad lahku ja ei leiagi enam uut meest, ja mis siis? Võib end ka muule pühendada, teha asju, mida suhte ajal polnud aega teha. Elu ei seisne ainult uue mehe leidmises.

“Ennast kulutama”? “Uue mehe leidmine”?
Jutt käib lihtsalt seksist siin, millest sina räägid?
Seks on “enda kulutamine” su jaoks?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks iseend kulutama suvalistele meestele sedasi? Hulla täiega ringi, keskealisena?? Milleks, kellele midagi tõestad sellega? Oma eksile, et oled veel tahetav kuidagi?

Neid naisi on, kes lähevad lahku ja ei leiagi enam uut meest, ja mis siis? Võib end ka muule pühendada, teha asju, mida suhte ajal polnud aega teha. Elu ei seisne ainult uue mehe leidmises.

“Ennast kulutama”? “Uue mehe leidmine”?

Jutt käib lihtsalt seksist siin, millest sina räägid?

Seks on “enda kulutamine” su jaoks?

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Sina ka ära parasta.
Teemaalgataja soovib seksida ja kandidaadiks on olemas hea välimusega mees, keda ta tunneb juba pikalt.
Mis “valimatult suvaliste partneritega”?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta ei taha temaga seksida. Teda üritatakse veenda, et ta seda siiski teeks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta ei taha temaga seksida. Teda üritatakse veenda, et ta seda siiski teeks.

Täpselt. TA ei taha ja mees käib peale. Igasugune võib tulla ja peale käima hakata, kas kohe peab nõus olema? Muidu oled kohe imelik? Ringi hullamine ja selline seks ei anna mitte midagi, peale 5 minuti mõnu ehk korraks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Kuidas sa tead, et neil hakkaks olema regulaarne seks? Äkku on mehel plaanis hoopis üheöösuhe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Regulaarne seks, ei. Orgasmid ehk tõesti. Puudub ju igasugune teadmine, mida see mees oskab ja suudab teha.

Tänapäeval ei ole ükski naibe kuival, kui me räägime kliitorist või mänguasjadesr.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Kuidas sa tead, et neil hakkaks olema regulaarne seks? Äkku on mehel plaanis hoopis üheöösuhe?

Hea küsimus….. Kondoomiga võib neid üheöösuhteid olla vabalt igaks nädalaks üks. Kui inimese keha on loodud seksima, miks peaks loodusele vastu astuma. Vähk areneb nii seksijatel kui seksist loobujatel.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Regulaarne seks, ei. Orgasmid ehk tõesti. Puudub ju igasugune teadmine, mida see mees oskab ja suudab teha.

Tänapäeval ei ole ükski naibe kuival, kui me räägime kliitorist või mänguasjadesr.

https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/sex-and-health
Orgasm on üks osa seksist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Regulaarne seks, ei. Orgasmid ehk tõesti. Puudub ju igasugune teadmine, mida see mees oskab ja suudab teha.

Tänapäeval ei ole ükski naibe kuival, kui me räägime kliitorist või mänguasjadesr.

https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/sex-and-health

Orgasm on üks osa seksist.

Täiesti mitte garanteeritud osa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Valimatult suvaliste partneritega seksimine minu jaoks on. Ja ära parasta neid, kes on valivad partneri suhtes.

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Regulaarne seks, ei. Orgasmid ehk tõesti. Puudub ju igasugune teadmine, mida see mees oskab ja suudab teha.

Tänapäeval ei ole ükski naibe kuival, kui me räägime kliitorist või mänguasjadesr.

https://www.webmd.com/sex-relationships/guide/sex-and-health

Orgasm on üks osa seksist.

Täiesti mitte garanteeritud osa.

Siis pole vaja seksida, aga seksitakse ikka, sest seksil on muid tervisele kasulikke omadusi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab juba nagu vägistaja kaitsekõne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta ei taha temaga seksida. Teda üritatakse veenda, et ta seda siiski teeks.

Mina ei ole näinud, et teemaalgataja on öelnud, et ta ei taha temaga seksida.
Vastupidi, ta tahab seksida ja mees on variandiks. Ta on küll öelnud, et ei taha temaga suhet, pole selles mõttes temast huvitatud. Aga sekspartneriga ta ju kaalub teda, milleks üldse muidu see teema?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta ei taha temaga seksida. Teda üritatakse veenda, et ta seda siiski teeks.

Mina ei ole näinud, et teemaalgataja on öelnud, et ta ei taha temaga seksida.

Vastupidi, ta tahab seksida ja mees on variandiks. Ta on küll öelnud, et ei taha temaga suhet, pole selles mõttes temast huvitatud. Aga sekspartneriga ta ju kaalub teda, milleks üldse muidu see teema?

Kui TA teda tõsiselt kaaluks, poleks seda teemat ju olemaski. Pigem on mõjunud siin mitu komponenti koos. See, et naine on lahku läinud, püüdnud meestega tutvuda, kuid pole eriti kedagi kohanud ja nüüd see üks mees näitab üles mingitki soojust ja aktiivsust TA suhtes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele. Oled valmis nohu kannatama 5 aastat? TA juba 5 aastat kuival.

Ei ole see kummalegi nii hirmus vajalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema pealkiri on intrigeeriv. Kui nii esitatakse küsimus, oleks reaktsioon, et mitte mingil juhul ei annaks järele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole näinud, et teemaalgataja on öelnud, et ta ei taha temaga seksida. Vastupidi, ta tahab seksida ja mees on variandiks.

Ma saan aru, et ta ei tea ise ka, kas ta  tahab selle mehega seksida või mitte. No egas meie seda talle äkki ette ütlema ei lähe, suur inimene, hambad suus, otsustagu ise 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et ta tahab, aga ei julge. Ilmselt pole 5a siiski piisavalt pikk aeg ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte seksides ei juhtu ühegi naisega, üheski vanuses mitte midagi erilist. Ei jää ehk rasedaks ainult, mis tegelikult  oleks looduse poolt normaalne seisund fertiilses eas naisel. Aga seksimine ilma regulaarse  rasestumiseta on samasugune anomaalia evolutsiooni seisukohalt kui mitte seksimine, nii et võib öelda, et erilist vahet tervisele neil kahel elustiilil pole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 157 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?