Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 157 )

Teema: Kas annaksite järele?

Postitas:
Kägu

Ja mis siis remondil kohtingutega pistmist on?

Ma ei usu naiste ja meeste vahelisse sõprusesse. Siingi on olnud korduvalt lugusid, kuidas alguses ollakse pikalt sõbrad ja pärast selgub, et üks mõtles hoopis kosimist. Suhtled mehega sõbralikult ja tegelt sa ei tea, mis rõvedusi või mitterõvedusi ta sinust mõtleb. Et ei tule orgaaniliselt.
Mis puutub sellesse, et seks tagab tervise, seda ütles mulle täna üks pensioniealine naisterahvas, et alakõhuvalud ja tervisehädad saavad alguse alumise korruse massaaži puudumisest ja et mees tuleb leida tingimata.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks selline sarnane naistuttav… noh tegelikult võiks ehk isegi öelda, et on olnud…  , siis oli paljas mõte sellest minu jaoks tülgastav.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks selline sarnane naistuttav… noh tegelikult võiks ehk isegi öelda, et on olnud… , siis oli paljas mõte sellest minu jaoks tülgastav.

Missugune selline?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahepeal katkestasime suhtluse. Nüüd otsib ta aga jälle väga intensiivselt kontakti. Terve eilse päeva mangus kokkusaamist. Oleks võinud ju ometi olukorda ära kasutada, aga no …mitte ei suutnud. Püüan vältiad olukorda, kus tema saab halastuskeppi ja mina saan enesehaletsuskeppi.

Deiditakse aastaid, käiakse väljas söömas jne. Mehele antakse lootust.  Naine aga ise tegelikkuses ei austa seda meest karvavõrdki. Jälestab ning klatšib tagaselja.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deiditakse aastaid, käiakse väljas söömas jne. Mehele antakse lootust.  Naine aga ise tegelikkuses ei austa seda meest karvavõrdki. Jälestab ning klatšib tagaselja.

Ehk siis mees peab igal juhul keppi saama? Niisama suhtlemine on välistatud? Et, kui mees on naisele restorani lõuna välja teinud, siis on tal õigus ka keppi saada?

Kust sa TA jutust seda välja loed, et ta on mehele lootust andnud? Ja jälestamise kohta pole ta ka midagi kirjutanud. Ütles ju vaid, et tõmme puudub. See ei ole ju ometi jälestamine.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deiditakse aastaid, käiakse väljas söömas jne. Mehele antakse lootust. Naine aga ise tegelikkuses ei austa seda meest karvavõrdki. Jälestab ning klatšib tagaselja.

Ehk siis mees peab igal juhul keppi saama? Niisama suhtlemine on välistatud? Et, kui mees on naisele restorani lõuna välja teinud, siis on tal õigus ka keppi saada?

Kust sa TA jutust seda välja loed, et ta on mehele lootust andnud? Ja jälestamise kohta pole ta ka midagi kirjutanud. Ütles ju vaid, et tõmme puudub. See ei ole ju ometi jälestamine.

Mina olen teine vastaja, aga kui keegi kasutab sõna MANGUB, millel on halb maik juures, siis milleks on vaja üldse mehega suhelda? Eriti mehega, kes tahab seksida ja pole niisama suhtlemisest huvitatud, vot siin on mõttekoht. Milleks on vaja suhelda nendega, kelle soovid ei kattu aru ma ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult ei lähe eluski mehega deidile, kellega tõmme puudub ja kes aina peale käib, olgu või multimiljonär. Naised ikka võiksid enda peaga ka mõelda, et kui on ebameeldiv see mangumine, siis pole vaja suhelda isikliku ego paitamise eesmärgil.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Deiditakse aastaid, käiakse väljas söömas jne. Mehele antakse lootust.  Naine aga ise tegelikkuses ei austa seda meest karvavõrdki. Jälestab ning klatšib tagaselja.

Kus ma seda kirjutasin, et me oleme aastaid deitinud? Me oleme aastate jooksul jalutamas käinud kokku ehk viis-kuus korda. Jalutamas!

Kus ma seda kirjutasin, et me käime väljas söömas? Ei ole meil mingeid kalleid restoraniõhtuid. Vaid üks kord haarasime tollasest Statoilist ca 4-eurose hamburgeri, mille eest maksis tõesti tema. Rohkem ei ole ta minu peale ühtegi kulutust teinud. Aga sina tahad mulle nüüd selgeks teha, et ma kasutan meest ära, lasen tema rahakotil liugu – ja näed nüüd – keppi ei annagi? Alatu moor?!

Samuti ei ole ma andnud talle mitte ühtegi lootust. Täpselt vastupidi! Ma olen talle koguaeg soovitanud leida kohe omale õige naine, sest meist päris paari ei saa mitte kunagi. Just vanusevahe tõttu. Samuti olen ma talle korduvalt öelnud selgesõnaliselt ja otse, et ärgu absoluutselt lootkugi, et ma kuagi seksin temaga.

Ja ei! Ma ei jälesta teda. Kindlasti mitte! Mul lihtsalt puudub temaga tõmme.

Miks me siis üldse suhtleme? Ma ei tea! Ega minu poolt mingit intensiivset suhtlemist ei olegi. Meie suhtlemine toimub valdavalt messengeris. Ehkki elame üksteisele lähedal ja vahemaa ei ole kokkusaamiseks takistuseks.

Mul on fb sõpradest ligi pooled meesterahvad. Paljudega neist me aegajalt kontakteerume  ja vestleme. Ma ei arva, et mehed ja naised peaksid omavahel suhtlema ja läbi käima ainult ja ainult seksi tagamõttega. Mu meelest on täiesti normaalne suhelda ka lihtsalt niisama. Eks mõnikord on natukene flritivat aasimist ka. Aga see on ikka rohkem naljaga pooleks.

Selle mehega on aga asi läinud kuidagi nii… Oma peas olin öelnud talle kategoorilise EI, ma isegi tahtnud selle peale mõelda, et mis siis, kui… aga kuna ta on nii tohutult järjekindel, siis tegingi teema uurimaks, kuidas teised inimesed sellises olukorras käituksid.

Eks ma oma otsused teen ikka ise, mitte perekooli arvamuste järgi. Aga huvitav on näha ka teiste pilku asjale. Ja tõttöelda olen ma siit lugenud väga huvitavaid mõtteid.

Ainult sinu jutust ei saa aru, mis moodi ma olen meest ära kasutanud, talle lootust andnud. Ja sellest ei saa ka aru, miks ma tülgastav olen.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa kõikides asjades oled niisugune, khm, “kergesti ümberveendav”? Tee oma põhimõtete järgi, mitte teiste tahtmise järgi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen talle koguaeg soovitanud leida kohe omale õige naine, sest meist päris paari ei saa mitte kunagi

“Päris” paari? 🙂 See on klassikaline ümber palava pudru käimine ja vihjete andmine. Et teist ei saa *päris* paari, aga oled valmis jätkama *nagu* paar?
“Mine otsi naine”, “Ära looda, et me kunagi seksime” – kui muudkui kordad taolisi lauseid oma kirjeldatud flirtivas kõneviisis, siis ei ole need ilmselgelt tõsiseltvõetavad.
“Ei ole lootust andnud”? Miks sa peaksid suvalisele tuttavale andma nõu naisevõtu osas või temaga rääkima seksist?
Mulle tundub, et kogu lugu ja mehe suur sissevõetus on pigem sinu ettekujutus. Kardad nii väga külgelöömist, üldse taas mehega lähedasemaks saamist, et igaks juhuks kuulutad kohe alguses ära – me ei seksi kunagi!
Kas ta sulle punkti on juba saatnud?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult ei lähe eluski mehega deidile, kellega tõmme puudub ja kes aina peale käib, olgu või multimiljonär. Naised ikka võiksid enda peaga ka mõelda, et kui on ebameeldiv see mangumine, siis pole vaja suhelda isikliku ego paitamise eesmärgil.

Hakkasin praegu mõtlema, et ega me tegelikult ei olegi päriselt deitinud. Kui me tutvusime, siis leppisime kohe kokku, et suhtleme niisama. Ajaviiteks. Nii meie mõned jalutuskäigud on ka olnud. Ilma igasuguse muu eesmärgita. Meil on rääkida paljudest erinevatest asjadest.

Nüüd on aga asjad tema poolt muutunud. Ja mina pean endas selgusele jõudma, kas mulle sobib ilma tunneteta seks. Mul ei ole kunagi varem sellist olukorda olnud. Ma ei tea, mis tunne see on. Ja ilmselt see hirmutab. Ma ei tea isegi, kuidas seda füüsilist lähenemist algatada. Mina olen arg ja tema on ka häbelik.

Pärast pikka vaagimist otsustasin, et mis siis ikka – lähen temaga täna kohtama. Seekord siis nö ametlikult deitima. Mõtlesin, et mida mul siis ikka kaotada on.

Millegipärast pabistan, mis hirmus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise tervisele on regulaarne seks sama vajalik kui meestele.

Meditsiinilisest aspektist pole seks tervisele vajalik. Kasulik tervisele on orgasm. Selle saamiseks pole ju naisel tegelikult meest üldse vaja ega mehel naist. Penetratsioonil kui sellisel pole mingeid tervistavaid aspekte ei mehe ega naise jaoks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult kogemusteta naine, keda elu jooksul eriti tahetud ei ole, viitsib sellisest asjas nii suure teema teha.

Ilus ja enesekindel naine teeb alati nagu ise tahab, mitte ei keri  mingeid kilomeetripikkuseid heietusi oma peas.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult kogemusteta naine, keda elu jooksul eriti tahetud ei ole, viitsib sellisest asjas nii suure teema teha.

Ilus ja enesekindel naine teeb alati nagu ise tahab, mitte ei keri mingeid kilomeetripikkuseid heietusi oma peas.

See on ju selge, miks sa pead seda halvustavalt välja tooma?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast pikka vaagimist otsustasin, et mis siis ikka – lähen temaga täna kohtama. Seekord siis nö ametlikult deitima. Mõtlesin, et mida mul siis ikka kaotada on. Millegipärast pabistan, mis hirmus!

LIBA

Aga lase edasi 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahan olla tahetud inimese poole, keda ka mina tahan.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult ei lähe eluski mehega deidile, kellega tõmme puudub ja kes aina peale käib, olgu või multimiljonär. Naised ikka võiksid enda peaga ka mõelda, et kui on ebameeldiv see mangumine, siis pole vaja suhelda isikliku ego paitamise eesmärgil.

Hakkasin praegu mõtlema, et ega me tegelikult ei olegi päriselt deitinud. Kui me tutvusime, siis leppisime kohe kokku, et suhtleme niisama. Ajaviiteks. Nii meie mõned jalutuskäigud on ka olnud. Ilma igasuguse muu eesmärgita. Meil on rääkida paljudest erinevatest asjadest.

Nüüd on aga asjad tema poolt muutunud. Ja mina pean endas selgusele jõudma, kas mulle sobib ilma tunneteta seks. Mul ei ole kunagi varem sellist olukorda olnud. Ma ei tea, mis tunne see on. Ja ilmselt see hirmutab. Ma ei tea isegi, kuidas seda füüsilist lähenemist algatada. Mina olen arg ja tema on ka häbelik.

Pärast pikka vaagimist otsustasin, et mis siis ikka – lähen temaga täna kohtama. Seekord siis nö ametlikult deitima. Mõtlesin, et mida mul siis ikka kaotada on.

Millegipärast pabistan, mis hirmus!

Ise tead, kui läksid välja selle mehega. Mul on mehega suhtlemiseks vaja ikka seda, et mees mulle vähemalt välimuselt ja olemuselt meeldiks, et ma üldse viitsiks suhelda. Teiseks, mehega kohtama minekuks on mul vaja ikka väga suurt huvi ja tõmmet, niisama sellise mõttega, et mida mul ikka kaotada on, ma küll kellegagi ei suhtle ega kohtu. Pole tahtmist. Huvilisi on muidugi alati olnud, aga mulle meeldib ise meest valida ja mehele külje alla ujuda ja taga ajada ja võrgutada. Olen alati ise teadlikult endale suhteid valinud, külge löönud ise alati esimesena. Sellist asja, et keegi messengeris või kus iganes nüüd otsustaks minuga käima hakata ja pika moosimise peale ma ka nõustuksin, pole minuga kunagi juhtunud, selliste tüüpide eest hoidun hästi kaugele, kuid igaühele oma.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga paistab, et temal pole ei (muid) huvilisi ega ka oskust ise ligineda, veel vähem kedagi võrgutada. Eks siis tule võtta, mis pakutakse. Aga kui juba teemaalgatus on selline, et kas annaksite järele, siis vastus on minulgi EI. Ma ikka tahan meest, kes ka mulle endale meeldib, mitte ainult sellepärast ei anna ennast kätte, et mina talle kangesti meeldin!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise tead, kui läksid välja selle mehega. Mul on mehega suhtlemiseks vaja ikka seda, et mees mulle vähemalt välimuselt ja olemuselt meeldiks, et ma üldse viitsiks suhelda. Teiseks, mehega kohtama minekuks on mul vaja ikka väga suurt huvi ja tõmmet, niisama sellise mõttega, et mida mul ikka kaotada on, ma küll kellegagi ei suhtle ega kohtu. Pole tahtmist. Huvilisi on muidugi alati olnud, aga mulle meeldib ise meest valida ja mehele külje alla ujuda ja taga ajada ja võrgutada. Olen alati ise teadlikult endale suhteid valinud, külge löönud ise alati esimesena. Sellist asja, et keegi messengeris või kus iganes nüüd otsustaks minuga käima hakata ja pika moosimise peale ma ka nõustuksin, pole minuga kunagi juhtunud, selliste tüüpide eest hoidun hästi kaugele, kuid igaühele oma.

Isiklikult minu jaoks täiesti ilge naisetüüp. 

Minu jaoks on mõistetamatu, miks naine tahab end ise kaela riputada. Peaaegu kõikidele meestele meeldib ise olla initsiaator. Ja see on ka loomulik. Naine siis ise valib, kellega initsiatiiviga ta kaasa läheb.
Tutvusringkonnas, seltskonnas on nähtud neid külgelööjaid. Seda on piinlik kõrvalt vaadata. Ja ei tasu arvata, et see ülejäänud seltskonnale märkamata jääb, kui üks naine hakkab meestega “tedremänge” mängima. Sellised naised kujutavad end miss maailmaks ja arvavad tõsiselt, et on femme fataled, kes saavad alati, mida tahavad. Eks pea kõik mehed ju alluvad ka ja tulevad mänguga kaasa – sest, kes siis ikka kepist ära ütleb, kui kandikul kätte tuuakse. Aga, mida neist naistest tegelikult mõeldakse? Ja on ka mehi, kes ära ütlevad.
Üldiselt ei löö sellised naised ka hõivatud mehe võrgutamisel risti ette. Ja see on veel eriti hale. Sest (jälgi oma suhtumist!) ainult see on oluline, mida mina tahan. See, mida teised tahavad või tunnevad, ei loe.
+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Isiklikult ei lähe eluski mehega deidile, kellega tõmme puudub ja kes aina peale käib, olgu või multimiljonär. Naised ikka võiksid enda peaga ka mõelda, et kui on ebameeldiv see mangumine, siis pole vaja suhelda isikliku ego paitamise eesmärgil.

Hakkasin praegu mõtlema, et ega me tegelikult ei olegi päriselt deitinud. Kui me tutvusime, siis leppisime kohe kokku, et suhtleme niisama. Ajaviiteks. Nii meie mõned jalutuskäigud on ka olnud. Ilma igasuguse muu eesmärgita. Meil on rääkida paljudest erinevatest asjadest.

Nüüd on aga asjad tema poolt muutunud. Ja mina pean endas selgusele jõudma, kas mulle sobib ilma tunneteta seks. Mul ei ole kunagi varem sellist olukorda olnud. Ma ei tea, mis tunne see on. Ja ilmselt see hirmutab. Ma ei tea isegi, kuidas seda füüsilist lähenemist algatada. Mina olen arg ja tema on ka häbelik.

Pärast pikka vaagimist otsustasin, et mis siis ikka – lähen temaga täna kohtama. Seekord siis nö ametlikult deitima. Mõtlesin, et mida mul siis ikka kaotada on.

Millegipärast pabistan, mis hirmus!

No kuidas läks siis deit?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuidas läks siis deit?

Kuna on vaikus, siis hakkas deitimine nii meeldima, et ei ole siiani sadulast maha saanud:))

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult kogemusteta naine, keda elu jooksul eriti tahetud ei ole, viitsib sellisest asjas nii suure teema teha.

Ilus ja enesekindel naine teeb alati nagu ise tahab, mitte ei keri mingeid kilomeetripikkuseid heietusi oma peas.

Kui nii väga vaja on, siis ma võin ka kole ja mittetahetud olla teie jaoks. Ma ise küll nii viletsal arvamusel iseendast ei ole, aga olgu pealegi!

Ma olen olnud pikas püsisuhtes ja mul on puudunud täielikult igasugune vajadus teiste meeste järele. Seks oli täiuslik ning mingit kõrvalist lisa pole olnud vaja otsida. Kas see teeb mind edaspidises elus kehvaks suhtematerjaliks või kehvaks võimalikuks sekspartneriks, et mul pole palju mehi olnud?

Pärast suhte lõppemist ma mõtlesin, et jään ootele, et ehk tuleb mu ellu keegi sobiv. Aga ilmselt vastupidiselt teie arvamusele, et olen vähenõudlik ja inetu, tundub mulle, et olen hoopis liiga nõudlik ja valiv. Ma nimelt ei ole otsinud oma ellu ainult sekspartnerit, vaid sellist meest, kellega sobiksin püsivalt koos olema. Seda ei ole seni juhtunud. Jah, ei ole otseselt otsinud ka, sest lakkusin alles vana suhte lõppemise haavu. Praegu aga tunnen, et keha siiski nõuab oma ja ilmselt tuleb otsida kedagi, kes vähemalt selle ühe poole ära lahendab.

Praegu tiirleb mu ümber 4 meest, ja juba mitu aastat. Minu jaoks nad ei sobi erinevatel põhjustel. Üks neist on minust 10 aastat vanem ja varem paljude naistega koos elanud. Ma ei taha liiga palju nooremaid või liiga palju vanemaid mehi. Ja ei salli ka elumehi. Ka lihtsalt mitte niisama seksiks ei taha selliseid. Teine on kooselus. Ütleb, et on rahul oma kooseluga, aga on valmis armukest pidama. See mulle mõistagi ei sobi. Kolmas on abielus. Väga õnnetus abielus (ja tean, et on ka), aga kuniks ta ikka veel oma naisega ühe katuse all elab, meil omavahel midagi lähedasemat olla ei saa. Muidu, tema meeldib mulle kõikidest meestest enim ja me sobime vaimselt ideaalselt.

Neljas mees on siis see, kellest on ka teema tehtud. Kui vanus välja arvata, siis hetkel neljast mehest sobivaim variant.

Ma olen vanuses, kus enamus mehi on suhtes. Need, kes on vabad ei ole sobivad. Mul on küll suur tutvusringkond, kuid ma ei näe mitte kedagi nende hulgast, kes võiks olla mulle sobiv.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb otsida värske tutvus. Need neli pole mingid kandidaadid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan ka Tinderit. Kui praeguses tutvusringkonnas tegelikult kedagi sobivat pole, siis Tinder avab uksed tutvustele, mida muidu kunagi ei saavutaks. Lihtsalt ei puutu kokku nende inimestega, aga võid leida väga võluvaid tutvusi. Soovitan soojalt. Midagi kaotada ju pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemale vastuseks ka. Ei annaks järele, sest tegelikult see mees sind ju ei tõmba ega meeldi. Päriselt ka, avasta Tinderit, seal kõige suurem valik. Võib võtta päris tükk aega, aga olles ise aktiivne, on suurem variant, et leiad kedagi, kes päriselt tõmbab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuidas läks siis deit?

Tol päeval deitima ei jõudnudki. Alles täna saime kokku. Väga tore oli. Käisime jalutamas. Ja südamesse jäi hea tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu tiirleb mu ümber 4 meest, ja juba mitu aastat. Minu jaoks nad ei sobi erinevatel põhjustel. Üks neist on minust 10 aastat vanem ja varem paljude naistega koos elanud. Ma ei taha liiga palju nooremaid või liiga palju vanemaid mehi. Ja ei salli ka elumehi. Ka lihtsalt mitte niisama seksiks ei taha selliseid. Teine on kooselus. Ütleb, et on rahul oma kooseluga, aga on valmis armukest pidama. See mulle mõistagi ei sobi. Kolmas on abielus. Väga õnnetus abielus (ja tean, et on ka), aga kuniks ta ikka veel oma naisega ühe katuse all elab, meil omavahel midagi lähedasemat olla ei saa. Muidu, tema meeldib mulle kõikidest meestest enim ja me sobime vaimselt ideaalselt. Neljas mees on siis see, kellest on ka teema tehtud. Kui vanus välja arvata, siis hetkel neljast mehest sobivaim variant.

Juudas, mis valikud. Äkki ootaks veidi, küllap tuleb ka see õige.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudas, mis valikud. Äkki ootaks veidi, küllap tuleb ka see õige.

Valikud ei ole rahalises mõttes üldse halvad. Naistemees on Eestis rahalises mõttes esi 10 t op seas. Aga raha mind ei huvita. Teine, kellest teema tehtud, on ka rahaliselt ja materiaalselt igati järje peal. Mind aga, huvitab miski muu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juudas, mis valikud. Äkki ootaks veidi, küllap tuleb ka see õige.

Valikud ei ole rahalises mõttes üldse halvad. Naistemees on Eestis rahalises mõttes esi 10 t op seas. Aga raha mind ei huvita. Teine, kellest teema tehtud, on ka rahaliselt ja materiaalselt igati järje peal. Mind aga, huvitab miski muu.

Sa oled üldse TA või? Kust see rahateema nüüd äkki tuli?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 157 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?