Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?

Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Teema: Kas annaksite järele?

Postitas:
Kägu

Valikud ei ole rahalises mõttes üldse halvad. Naistemees on Eestis rahalises mõttes esi 10 t op seas. Aga raha mind ei huvita. Teine, kellest teema tehtud, on ka rahaliselt ja materiaalselt igati järje peal. Mind aga, huvitab miski muu.

Eestis on palju kenasid mehi, et kui päris väikses linnas ei ela, kus on valdavalt vanainimesi, poleks mingisugust probleemi leida endale meeldiva välimusega meesterahvaid. Suurenda trajektoori siis ja kindlasti väga paljud mehed on sinust huvitatud, kui juba Äripäeva topp sinuga miilustab.

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eestis on palju kenasid mehi, et kui päris väikses linnas ei ela, kus on valdavalt vanainimesi, poleks mingisugust probleemi leida endale meeldiva välimusega meesterahvaid. Suurenda trajektoori siis ja kindlasti väga paljud mehed on sinust huvitatud, kui juba Äripäeva topp sinuga miilustab.

Ma ei tea, kas ta on Äripäeva topis. Ta on küll eestlane, kuid elab alaliselt välismaal ja toimetab oma äridega seal. Välismaa on minu jaoks  omakorda miinus. Sinna ei läheks ma iial elama.

Mulle tundub, et Eestis on kenasid mehi väga vähe. Ja vabade meeste hulgas pole neid üldse.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ta on Äripäeva topis. Ta on küll eestlane, kuid elab alaliselt välismaal ja toimetab oma äridega seal. Välismaa on minu jaoks  omakorda miinus. Sinna ei läheks ma iial elama.

Mulle tundub, et Eestis on kenasid mehi väga vähe. Ja vabade meeste hulgas pole neid üldse.

Ma olen hämmelduses tegelikult, kuidas sul puudub oma elu. Räägid pikalt neist teistest, kellel on identiteet. Kes abielus, kes rikas jne. Aga kes oled sina ja mida võib sinu suhte kohta öelda? kirjeldad teiste elusid ja see on üks diip mõttekoht.

Vabu mehi on kindlasti ja kenasid ka. Sa lihtsalt ei otsi, sest need neli mugavust on sul ajus. Kirjeldad pikalt ühte! portaalist leitud meest, sest teised on välja praagitud. Neile võimalust ei anna. Nad pole vabad, kenasid pole ja blabla. Sinu mugavus. Kui ise ei taha, siis muidugi ei leia.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tõmmet ei ole, siis ma mõtleksin selle peale, et kui annan järele, siis nähtavasti ei suudaks ma pärast “seda” selle inimesega suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ta on Äripäeva topis. Ta on küll eestlane, kuid elab alaliselt välismaal ja toimetab oma äridega seal. Välismaa on minu jaoks omakorda miinus. Sinna ei läheks ma iial elama.

Mulle tundub, et Eestis on kenasid mehi väga vähe. Ja vabade meeste hulgas pole neid üldse.

Ma olen hämmelduses tegelikult, kuidas sul puudub oma elu. Räägid pikalt neist teistest, kellel on identiteet. Kes abielus, kes rikas jne. Aga kes oled sina ja mida võib sinu suhte kohta öelda? kirjeldad teiste elusid ja see on üks diip mõttekoht.

Vabu mehi on kindlasti ja kenasid ka. Sa lihtsalt ei otsi, sest need neli mugavust on sul ajus. Kirjeldad pikalt ühte! portaalist leitud meest, sest teised on välja praagitud. Neile võimalust ei anna. Nad pole vabad, kenasid pole ja blabla. Sinu mugavus. Kui ise ei taha, siis muidugi ei leia.

Ise saad aru, mida öelfa tahad? Nii segast juttu ikka annab ajafa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise saad aru, mida öelfa tahad? Nii segast juttu ikka annab ajafa.

Öelfa öelfa. Patrulli ootan.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ise saad aru, mida öelfa tahad? Nii segast juttu ikka annab ajafa.

Öelfa öelfa. Patrulli ootan.

no tôesti, milleks sellist putru suust välja ajada? Sinu jutul pole ei saba ega sarvi.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite järele?