Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas annaksite teada lastekaitsele?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: kas annaksite teada lastekaitsele?

Postitas:

Need kes siin lastekaitset kiruvad – võite kindlad olla, et n-ö ohvrid, kellelt on lapsed ära võetud, jätavad alati midagi rääkimata. Näiteks see ema, kes Kuuuurijas ulus, kui hea ta on ja last ei lasta tema juurde- selgus et juba esimene laps võeti talt ära. Sellest lapsest ei taha midagi teada ega talle elatist maksta! Miks ta selle rääkimata jättis? Äkki sp, et kui välja tuleb, et inimeselt on juba 2 last ära võetud, ei saa mitte kuidagi tegu olla vaese ohvriga!

Teemasse ka, loomulikult tuleb teatada! Ja sinu nime ei öelda neile, sa ei peagi ütlema oma nime. Kirjeldad olukorda, ütled kohviku aadressi ja minnakse kontrollima.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti või, ei saagi sõna võtta, mina olen aru saanud, et hea ajakirjandustava järgi antakse kõigile osapooltele sõna ja eks on ju antud ka, aga seda ma eriti uskuda ei taha, et ametnikud ei saa sinna midagi parata, pigem olen kuulnud just seda, et nad ei kommenteeri ja kokkuvõttes mida ma usun siis, ega ma ise ei lähe ametkonda tuustima, ikka loen kuskilt

Kas sa oled naiivne või loll? Tõesti arvad, et ametnik saab minna ja hea ajakirjandustava alusel jagada teise inimese isikuandmeid, terviseandmeid, eraelu privaatseid detaile jne? Otseloomulikult ametnik ütleb ei kommenteeri, sest ta ei saagi kommmenteerida.

+9
0
Please wait...
Postitas:

eks ikka negatiivsetest artiklitest, mis meedias on olnud, ei tea ju, kuidas keegi kellegi perega toimetab

Kahju, et ei arvestata kunagi sellega, et ametnikud ei saa minna ajakirjandusse teist poolt rääkima ja valeargumente ümber lükkama. Loomulikult jäävad siis artiklid ühekülgsed ning lastekaitset halvustavad.

tõesti või, ei saagi sõna võtta, mina olen aru saanud, et hea ajakirjandustava järgi antakse kõigile osapooltele sõna ja eks on ju antud ka, aga seda ma eriti uskuda ei taha, et ametnikud ei saa sinna midagi parata, pigem olen kuulnud just seda, et nad ei kommenteeri ja kokkuvõttes mida ma usun siis, ega ma ise ei lähe ametkonda tuustima, ikka loen kuskilt

Ajakirjandus sõna annab, aga ametnik ei saa detaile ikka jagada, sest talle kehtivad sellekohased seadused. Nad ütlevad, et ei kommenteeri, sest nad ei tohigi kommenteerida, kui ka küsitakse.

tuleb osata kommenteerida, et maine ei kahjustuks

0
-5
Please wait...
Postitas:

Ma töötan ametikohal, mis on tihedalt ka lastekaitsjate tööga seotud ja võin öelda, et lapsi eemaldatakse perest ainult ekstreemsetel juhtudel ja ka siis venitatakse sellega viimase hetkeni. Miks? Sest neid lapsi ei ole lihtsalt kuskile panna! Perest eemaldatud lapse eest hoolitsemine on riigi jaoks väga kulukas.

Kuna olen paljude ajakirjandusse jõudnud juhtumitega läbi töö hästi kursis, võin kinnitada, et see, mida vanemad ajakirjanduses räägivad, on täielik muinasjutt, millel ei ole tegelikkusega peaaegu mitte midagi pistmist. Lastekaitse ega mitte ükski teine ametkond EI SAA anda ajakirjandusele kommentaare, neile kehtib konfidentsiaalsusnõue. Ametnik ei saa anda intervjuud ja öelda, et neid lapsi on näljutatud, piinatud, vägistatud ja mida kõike veel. Te ei kujuta ette, mida laste vanemad oma lastega on võimelised tegema! Ja kui ilusa pildi nad sellest vajadusel avalikkusele oskavad maalida. Ma olen nii mõnigi kord neid “ilusaid” lugusid telesaadetest näinud ja ajalehtedest lugenud oksemaitse suus, kuna tean tegelikku tausta. Õudne on lugeda inimeste kommentaare, kes “lihtsalt ei saa aru, miks lastekaitse nii nõme on” või “kuidas küll meie riigis nii armastavalt emalt lapsed ära võetakse”.

+10
0
Please wait...
Postitas:

Kasvatajad ei tea ju kes kus elab. Ainult aeglasema arengu pärast või väikelapse suure söögiisu tõttu ei hakka kasvatajad lastekaitset teavitama ju.

Jätkuvalt on lasteaedades õpetajad, õppejuhid, õpetaja abid, assistendid jm tugipersonal. Lasteaia õpetaja EI KASVATA last, see on lapsevanema ülesanne. Lasteaed on KODU TOETAV institutsioon, mitte asutus, kes vanemate eest töö ära teeb. Õppekavad aga näevad ette teatud mahus materjali, mida tõesti ÕPETATAKSE, olenemata, kas kodus ka seda tehakse v mitte. Sellest ka õpetajad, mitte kasvatajad. Aeg oleks sellest (lapsevanemale) mugavast mõtteviisist ning väljendist üle saada ning ise lapsega tegelema ja vastutama hakata.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Kasvatajad ei tea ju kes kus elab.

Väikeses kogukonnas teatakse väga hästi. Iseasi, keda huvitab teiste pereellu sekkuda.

Kas mitte Yxikmees samamoodi oma poolemeelsete naiste ja titekarjaga ebanormaalsetes tingimustes ei ela? Lastekaitsega oli tal millegi muu pärast tegemist, mitte elutingimuste?

+1
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas annaksite teada lastekaitsele?