Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite teada?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kas annaksite teada?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Andsin naisele teada, mille peale mõlemad mind näiteks. FB-s ära blokkisid ja mees katkestas igasugused suhted minuga :D:D
[/tsitaat]

Elu on veider – sinu eksmehe eksarmuke st praegune ametlik kaaslane on FB-s sinu sõber??? Ehk peaks paremini sõpru valima (kehtib ka teise naise kohta…).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 09:08; 08.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Elu on veider – sinu eksmehe eksarmuke st praegune ametlik kaaslane on FB-s sinu sõber??? Ehk peaks paremini sõpru valima (kehtib ka teise naise kohta…).

[/tsitaat]
Varsti tuleb veel välja, et need naised on omavahel \”parimad sõbrannad\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Meil ühine laps jah aga mu laps ei vaja sellist \”isa\”. Ta ei tunnegi teda.Kes ta selline on? Võõras mees. Ei ole vaja meile.

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Oh eiiiii, iialgi ei taha teda tagasi. Andsin teada, et see naisuke ikka teaks, millise mehega ta abielluks ja et ta ei arvaks, et abielusõrmus = truudus.
Aga seda meest ei saa ju usaldada. Ma tean ju, et kui me saaks uuesti kokku, petaks ta jälle. Lihtsalt siiamaani keemia alles olnud meie vahel. Ja kuna mina vaba naine siis ei ole näinud mõtet uusi partnereid otsida selle mõne seksikorra pärast. Vana ja tuntud ikka parem kui uus, kes minu kehast midagi ei tea. See oli põhjus, miks ikka temaga olin. Aga tagasi ei taha teda mitte iialgi.[/tsitaat]Ühesõnaga, Sina, kes sa nii enda arvates nii vastupandamatu oled (loe: ennast kaltsuna ja odavana lased kohelda), et mees sind igal juhul tahaks. Nüüd avastasid, et sind ikka väga kosida ei taheta (vaid toppimiseks kõlbad), tahtsid kõva kiilu uuesti nende suhtele vahele lüüa (esimesest korrast ei piisanud)?
Kui teil siiamaani keemia alles oleks ja sa nii vastupandamatu oled, poleks mees sind maha jätnud. Muidugi petaks see mees seda naist jälle, kui iga h**r jalad harki ajab. Seda, et sa vallaline ja laisk oled uut meest otsima, lisaks seda et mingi truudusetu hoorapurikaga kohe voodisse ronid, kuigi ise tead milline ta on, siis näitab see vaid seda kui ODAV sa ise oled. Ilma enesehinnanguta lehtsaba. Sõbrana oled vist veelgi hullem, aga ma ei hakka siinkohal enam pikemalt peatuma ja oma aega mingi kolkaküla h00rapurika peale raiskama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Elu on veider – sinu eksmehe eksarmuke st praegune ametlik kaaslane on FB-s sinu sõber??? Ehk peaks paremini sõpru valima (kehtib ka teise naise kohta…).

[/tsitaat]

Ei ole sõber. Lihtsalt blokkis mind ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 12:33; 06.10 17:31; 06.10 17:32; 06.10 19:31; 07.10 10:09; 07.10 22:37; 08.10 14:18; 09.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole sõber. Lihtsalt blokkis mind ära.[/tsitaat]

Liivakast – sina magad minu mehega, siis mina sinuga enam ei mängi…
Kas FB saadab sulle bloki kohta teate või käisid hoopis vahel uudistamas, et mida eks uus kaasa ka teeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 09:08; 08.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu…tõsiselt on nii lolle naisi olemas?
Oot…aga nüüd ma ei saanud aru, et kellele sa tagasi tahtsid teha, kas mehe endisele armukesele? Mehele? Endale?
Rohkem mehi maamunal enam pole olemas, kelle käest seksi saaks, et pidid ikka vana tagasi võtma, veel hullem – endise mehe, kelle naine on nüüd naine, kellega ta sind kunagi pettis?

Ma ikka räägiks sellele naisele ka, saad endale lõplikult margi täis teha!! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte öelda? Ta vbla ütleb jah, et ei usu sind, aga hinge jääb se igavesti närima. Ja kui ta juba on ühelt lapselt isa võtnud, siis paras talle, las närib. See on karma.
Meil oli nii, et mees pettis mind ühega, selle andestasin, aga siis tekkis uus kahtlane \”sõbranna\”, keda minu eest varjati. Siis ma tulin tulema. Siis mees oli mõnda aega selle uuega koos, siis mõne aja pärast arvas, et me ikkagi võiksime üritada, ütles, et oli selle ikkagi nö maha jätnud. No me siis üritasime. Üks hetk avastasin puhtjuhuslikult fb-st mingi tema tuttava konto pealt pildi, kus mees ja see nn mahajäetud pruut suudlesid. Siis saatsin mehe pikalt ja suurest vabaduseeufooriast teatasin ka preilile, et tema uus peika oma vana eite panemas käib 😀 Kõigepealt ta ütles, et ta ei usu mind, siis, et nad pole üldse paar, siis et tal on ükskõik. Aga tema hinge jääb närima see, et mees, kelletema sai pettuse teel, võib ka edaspidi teda petta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, ei uskunudki või siis rääkis mees musta valgeks.
On ikka suss naine, täielik sooda:D
Aga noh, las elavad siis, mina enam selle mehega tegemist ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.10 12:33; 06.10 17:31; 06.10 17:32; 06.10 19:31; 07.10 10:09; 07.10 22:37; 08.10 14:18; 09.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ühesõnaga, Sina, kes sa nii enda arvates nii vastupandamatu oled (loe: ennast kaltsuna ja odavana lased kohelda), et mees sind igal juhul tahaks. Nüüd avastasid, et sind ikka väga kosida ei taheta (vaid toppimiseks kõlbad), tahtsid kõva kiilu uuesti nende suhtele vahele lüüa (esimesest korrast ei piisanud)?
Kui teil siiamaani keemia alles oleks ja sa nii vastupandamatu oled, poleks mees sind maha jätnud. Muidugi petaks see mees seda naist jälle, kui iga h**r jalad harki ajab. Seda, et sa vallaline ja laisk oled uut meest otsima, lisaks seda et mingi truudusetu hoorapurikaga kohe voodisse ronid, kuigi ise tead milline ta on, siis näitab see vaid seda kui ODAV sa ise oled. Ilma enesehinnanguta lehtsaba. Sõbrana oled vist veelgi hullem, aga ma ei hakka siinkohal enam pikemalt peatuma ja oma aega mingi kolkaküla h00rapurika peale raiskama.[/tsitaat]

No see sõnavara võttis natukeseks tummaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas annaksite teada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.