Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Anne Veski jätkab esinemisi?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kas Anne Veski jätkab esinemisi?

Postitas:
Hull-lehm

Viimane aeg pole tal just kerge olnud.. Kas tal jätkub endiselt jõudu ja tahet särada, kui lahkus inimene, kes ta elus oli esikohal 40 aastat? Ka tema ise ju pole enam plikake..

Kahju oleks, kui ta lõpetaks, kuigi oleks arusaadav.. Ma ei nimeta ennast just suurimaks fänniks, aga tema kontserditel käisin küll, kui vähegi võimalus oli.

+5
-42
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
piiariin

Ja perekool teab vastust?

+15
-2
Please wait...
Postitas:
Hull-lehm

No te olete siin ju muidu kõvad arutlejad ja “kõiketeadjad”..

+4
-33
Please wait...
Postitas:
Kati

Tema venemeelsuse tõttu ei soovikski enam näha/kuulda.

+31
-38
Please wait...
Postitas:
nelz

Ma arvan, et Anne edasi esinemiste puhul ei ole küsimus mulle kõrvalt lahkunud inimeses vaid pigem selles, et Benno oli tema manager. Benno korraldas kõik tegemiste ja esinemistega seonduva. Pigem on Annel ülikeeruline leida teine inimene, kes kõike samal tasemel hallata suudaks ja kellega sarnane klapp oleks.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
natakas

No tõesti, milleks see teema? On ju selge, et keegi ei tea vastust. Kas ei võiks inimest lihtsalt rahule jätta, olgu või tagaselja arutades?

+35
-4
Please wait...

Postitas:
amatoor

Õudne teada, ajal, mil ta kõige lähedasem inimene oli raskelt haige, pinnisid ajakirjanikud teda. Võiks olla taktitunnet ning tõmmata Anne Veski teemal tagasi, austada ta  leina.

+35
-6
Please wait...

Postitas:
brat wurst

Kas inimene arutleda ei vöi?

+5
-15
Please wait...
Postitas:
maarjaline

vot ei või kõike asju arutleda, eeldada ja arvata, ei ole just kõige sobivam teema arutlemiseks, võiks inimese mingikski hetkeks rahule jätta

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Kui osavõtmatuid inimesi ikka on siin ilmas 🙁

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Kas te oma pensionärist vanemate puhul ka nende tulevasest säravast karjäärist arutate? Vähesed selles vanuses naised töötavad. Imelik teemaalgatus, nagu räägiks 30-aastaselt lesestunud naisest.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kagu66

Väga rõve, kui nn “arutlejaks” on isik, kelle EQ ja IQ on oluliselt väiksem kinganumbrist.

Aga ega ta ju arutleda ei tahagi, vaid oma kibestumist, kadedust ja väiklust välja elada.

Edaspidi arutle ikka oma lameda maa ja vaktsiiniteemadel, on rohkem huvilisi.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
UunoR

Kas te oma pensionärist vanemate puhul ka nende tulevasest säravast karjäärist arutate? Vähesed selles vanuses naised töötavad. Imelik teemaalgatus, nagu räägiks 30-aastaselt lesestunud naisest.

Teemaalgataja ongi ju kibestunud inimene, kes ise pole elus millegagi hakkama saanud, töölegi ei ole soovinud minna, siis parastamisega räägibki nendest rikastest ja ilusatest, et näe, neil ka juhtub halbu asju.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Teemaalgataja ongi ju kibestunud inimene, kes ise pole elus millegagi hakkama saanud, töölegi ei ole soovinud minna, siis parastamisega räägibki nendest rikastest ja ilusatest, et näe, neil ka juhtub halbu asju.

Eksid, ma ei teinud seda teemat mitte sellepärast. Mul on tõesti siiras huvi, sest nagu ma ütlesin ,tema kontserditel ma käisin alati kui võimalus oli ja mul on tõesti kahju, kui ta peaks lõpetama oma esinemised. Kuigi ma mõistan teda..kui ta nii teeb.

+5
-5
Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Eksid, ma ei teinud seda teemat mitte sellepärast. Mul on tõesti siiras huvi, sest nagu ma ütlesin ,tema kontserditel ma käisin alati kui võimalus oli ja mul on tõesti kahju, kui ta peaks lõpetama oma esinemised. Kuigi ma mõistan teda..kui ta nii teeb.

Kontsertidel.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Mingi Tallinna Majanduskooli jms vilistlaste kokkutulekul pidi ta küll esinema. Vähemasti Elmari raadios on pidevalt sellekohae reklaam.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
maarjaline

see on ju selge eeldamine, võibolla ei arutleks ega eeldaks teemadel, millest sa midagi ise arvad, aga tegelikult ei tea mitte midagi, ootaks kuni aeg arutust annab

+2
-2
Please wait...

Postitas:
primaka

Tema venemeelsuse tõttu ei soovikski enam näha/kuulda.

Ekh mõtleks natuke enne sellise kraaksatuse kirjutamist.
Ma ei ole fänn ja pole kunagi isegi kontserdil käinud, aga…
Tal oli mees suremas, pole mingi ime, et ta ei soovinud ajakirjanikega suhelda. See ei näita veel venemeelsust ja eriti, kui nüüdseks on põhjus teada.
Ma usun, et sellises olukorras ei tahaks keegi ühtegi ajakirjanikku näha või mingeid seisukohtade avaldusi teha.
Üks temaealine lauljanna-saatejuht peaks praegu silmad peast häbenema, et sel teemal sõna võttis ja Anne venelastelt saadud ordenist rääkis. Enne ehk ei teadnud tõesti, aga nüüd võiks vähemalt vabandada.
Hea õppetund, kuidas oma suu tasuks koomal hoida teiste arvustamisel ja hinnangute andmisel.

Seda, kas ta edaspidi esineb või mitte võin ma varsti kohvipaksu pealt vaadata 😂

+12
-8
Please wait...

Postitas:
brat wurst

Vahel ma ikka imestan, et sellise mötteviisiga inimesi on olemas. Millest selline halvustamine ja öelus küll tuleb? Ja mulle on alati tundunud, et just see, kes ise on kade, süüdistab teisi kadestamises.

Teemalagataja postitusest ei selgunud ei parastamist ega ka seda, kui palju ta on elus saavutanud vöi kas on töötu vöi töötab. Täiesti absurd!

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Vahel ma ikka imestan, et sellise mötteviisiga inimesi on olemas. Millest selline halvustamine ja öelus küll tuleb? Ja mulle on alati tundunud, et just see, kes ise on kade, süüdistab teisi kadestamises.

Teemalagataja postitusest ei selgunud ei parastamist ega ka seda, kui palju ta on elus saavutanud vöi kas on töötu vöi töötab. Täiesti absurd!

Oled perekoolikas, aga ei tea kes Hull-lehm on? Täiesti absurd!

+4
-8
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Anne Veski jätkab esinemisi?