Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Anveltitel on lapsi?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kas Anveltitel on lapsi?

Postitas:
Kägu

Kas Kärt ja Andres Anveltil on lapsi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis siis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis siis?

Ühiseid minu teada ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kärdil lapsi pole ja pole ka teinud huvitav miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sattusin ühele vanemale artiklile, kus nad olid just abiellunud ja seal oli juttu, et Kärt tahaks peagi lapsi saada. Siis jäingi mõtlema, et pole nagu ajakirjanduses hiljem silma jäänud, et nad lapse oleks saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun ärme hakka heietama ja spekuleerima, et miks. See on nii isiklik ja võimalik, et ka valus teema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kärdil lapsi pole ja pole ka teinud huvitav miks?

Issand jumal, nagu külamuttide kamp :0 Et kuna siis seda pisiperet tuleb jne
Mis see teie asi on? Ei ole nii, et iga naine või abielupaar PEAB tahtma lapsi.
Ausalt, nõmedad olete.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meheleminekuga seoses on tal ka uus siht — laps. “Ma tahaks, et ta kohe tuleks. Tahan ühel hetkel avastada, et kõik karjäär ja töö on täiesti ükskõik,” naerab Kärt.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/kart-karpa-sai-taas-tanu-alla?id=9648493 2005 peale abiellumist nii öeldud. Huvitav, et 12 aastat pole saadud lapsi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meheleminekuga seoses on tal ka uus siht — laps. “Ma tahaks, et ta kohe tuleks. Tahan ühel hetkel avastada, et kõik karjäär ja töö on täiesti ükskõik,” naerab Kärt.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/kart-karpa-sai-taas-tanu-alla?id=9648493 2005 peale abiellumist nii öeldud. Huvitav, et 12 aastat pole saadud lapsi

Kui loll sa õieti oled?? Ju siis nad ei saa lapsi! See on väga valus teema inimestele ja sina tuled avalikku foorumisse süüdimatult imestama, et äää huvitav, miks nad lapsi pole saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et 12 aastat pole saadud lapsi

Tõesti, mis selles siis nii huvitavat on? Arvad päriselt, et inimene, kes avalikult räägib, kuidas ta kohe tahaks lapsi saada äkki lihtsalt niisama ümber mõtleb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru neist, kes teiste käest uurivad, millal nemad siis lapsed saavad või hakkavad vanusele vihjama. Enamus 30-ndates inimesi mõtleb pereplaneerimise peale, eriti naised. Kui paaril lapsi pole, siis järelikult on selleks põhjus ja rääkimiseks võib see olla liiga isiklik teema. Kas tervisemuredest antakse kohe kõigile detailselt teada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, mis te riidlete teemaalgatajaga. Tilkus nüüd minulegi infokild juurde, no et neil mõlemal teine abielu on ja et ühiseid lapsi pole. Varem pole huvigi tundnud. Samas mis siis sellest, meil kõigil omad valikud. Minu valik ei pruugi teistele meeldida, aga sellest polegi midagi, igaüks elab enda elu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

see on nüüd see koht, kus tunnen puudust kaotatud miinustest.

kontrollimode auuu!
miks teema kustutatud ei ole?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kuulnud, et oleks. Ju nad siis ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, mis te riidlete teemaalgatajaga. Tilkus nüüd minulegi infokild juurde, no et neil mõlemal teine abielu on ja et ühiseid lapsi pole. Varem pole huvigi tundnud. Samas mis siis sellest, meil kõigil omad valikud. Minu valik ei pruugi teistele meeldida, aga sellest polegi midagi, igaüks elab enda elu.

Noh, ja on sellest informatsioonist sulle mingit kasu? Kuidas see sind puudutab või sinu elu muudab? Mitte kõige vähematki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kontrollimode auuu!
miks teema kustutatud ei ole?

Mis seal ikka kustutada. Anveltid on siiski suhteliselt tuntud inimesed ja see, et neil lapsi ei ole, on samuti paljudele teada. Põhjuste “Ei taha” või “Ei saa” ümber arutlemine pole keelatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, ja on sellest informatsioonist sulle mingit kasu? Kuidas see sind puudutab või sinu elu muudab? Mitte kõige vähematki.

Mis sellest informatsioonist sinule kasu on? Kuidas see info sind puudutab või sinu elu muudab, et selle teema lahti klikkisid? Kui sind kohe üleüldse ei huvitaks, siis sa ei oleks seda teemat ka avanud.

Ei ole vaja siin silmakirjalikult teisi manitseda, kui ise oled tegelikult samasugune klatšihuviline.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks ei või küsida. Tegu ju avalike inimestega, kes meedias poseerivad.
Võib-olla Kärt mõtles üldse ümber et keskendub karjäärile
Kärt teeb karjääri siis meedias ja Anvelt riigikogus

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks laste mitte tahtmine või mitte saamaine tohutu häbi ja saladus peaks olema??

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui loll sa õieti oled?? Ju siis nad ei saa lapsi! See on väga valus teema inimestele ja sina tuled avalikku foorumisse süüdimatult imestama, et äää huvitav, miks nad lapsi pole saanud.

Kuidas segab Kärt Anvelti see, kui siin suvalised inimesed omavahel räägivad, on tal lapsi või ei? Olgu nii valus teena kui tahes. KUIDAS see Kärdi elu mõjutaks? Istub ta Su meelest siin ja loeb seda foorumit? Saadab su meelest mingi SÕBER talle selle lingi? ISEGI kui saadab, kuidas saab kottida inimest mingite võõraste inimeste suvaline uudishimu?!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me saime oma ainukese lapse alles 4 kunstviljastamisel. Ja see on ka üsna ime. Sellele eelnev aeg st aastad olid väga valus ja lõputu piin, see pidev mitterasestumine ja hunnikute viisi negatiivse vastustega rasedusteste prügikastis. Vaimselt väga kurnav ja depressiivne. Ärge uurige Kärdi kohta, see võib talle olla äärmiselt valus. Iga inimese tervis on nende isiklik asi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellest informatsioonist sinule kasu on? Kuidas see info sind puudutab või sinu elu muudab, et selle teema lahti klikkisid? Kui sind kohe üleüldse ei huvitaks, siis sa ei oleks seda teemat ka avanud.

Ei ole vaja siin silmakirjalikult teisi manitseda, kui ise oled tegelikult samasugune klatšihuviline.

Mind ei huvitanud asja sisu. Ma tahtsin näha, et kas keegi suvatseb sisuliselt vastata sellisele lollakale küsimusele nagu pealkirjas.

Ootasin, et kõik vastused oleksid sellises stiilis, nagu kõige esimene vastus või siis näiteks 02.01.2018 23:54 või 02.01.2018 23:56, aga paraku võib perekooli tasemele alati kindel olla. Oksele ajab see jutt, et “avaliku elu tegelane”. Minu jaoks pole olemas “avaliku elu tegelasi” koos kohustusega oma elu laiali laotada ja taluda oma näopilte Kroonikas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

äkki peaks ka terviseinfo konfidentsiaalsuse “avaliku elu tegelaste” puhul tühistama, sest meil on ju “õigus” teada?! Rumalad kanad ja sopanokkijad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas segab Kärt Anvelti see, kui siin suvalised inimesed omavahel räägivad, on tal lapsi või ei? Olgu nii valus teena kui tahes. KUIDAS see Kärdi elu mõjutaks? Istub ta Su meelest siin ja loeb seda foorumit? Saadab su meelest mingi SÕBER talle selle lingi? ISEGI kui saadab, kuidas saab kottida inimest mingite võõraste inimeste suvaline uudishimu?!

Sa vist ei tea inimpsüühikast küll midagi? Eriti just valusate teemade puhul kotib absoluutselt enamikku inimestest ka suvalise võõra arvamus. Naiivne on arvata et ei koti, kasvõi alateadlikult mõjutab see tervist, isegi kui endale rinnale taod, et sind suvalise inimese arvamus ei mõjuta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas on või mitte… ei ole ju terviseinfo. Ei küsitud ju miks on või ei ole.
Vastaja probleem, kui küsimusele “loo” juurde fantaseerib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks Inesel pole? Miks Hannahil pole? Miks… jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näe kui erinevad on inimesed. Kui mõnel inimesel pole lapsi, siis mina olen alati kindel, et see on 90% tema enda soov. Kuna ma ise olen naine, kes ei soovi lapsi, ilmselt seetõttu.
Mind üllatas hoopis see Delfi artikkel, et ta on hoopis last tahtnud. Mõtlesin, et selline särav karjäärinaine on oma eluga niigi rahul. No kõik inimesed ei taha ju lapsi, mis seal imelikku on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvamus? Kuidas saab olla kellelgi mingi arvamus Kärt Anvelti laste teema kohta, kui mitte keegi ei tea, miks tal lapsi ei ole?
Lihtsalt keegi küsis (see ju ei ole arvamus) ja siis inimesed vastavad, et ei tea jah (see ju pole ka mingi arvamus).
Ja jätkuvalt, te päriselt arvate, et Kärt Anvelt käib perekoolis neid teemasid lugemas? Kuidas see teema saab teda kottida?

0
-1
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Anveltitel on lapsi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.