Esileht Ilu ja tervis Kas arbuusist saab end paksuks süüa?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas arbuusist saab end paksuks süüa?

Kui inimene üritab kaalust alla võtta, kas siis arbuusi tohib ohjeldamatult süüa? Noh, et see on ju peamiselt vesi, samas tekitab täiskõhutunnet ja peletab söögiisu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see midagi niisama vesi. Arbuusis on umbes 30 kcal/100g kohta, mis ei tundu palju, aga kilo arbuusi pole ju probleem ära süüa – 300 kcal. Sööd 2 kilo – 600 kcal.
Seega arbuusi võib muidugi süüa, aga kogustele tuleks ikkagi tähelepanu pöörata, et päeva kalorinorm lõhki ei läheks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mitu kilo arbuusi olete teie võimeline päevas ära sööma?
Minul üle 1-1,5 kg küll ei õnnestu ja sedagi saan vaid siis teha, kui tualett lähedal…

Kui inimene sööb oma tavalisele päevanormile 2 kg arbuusi lisaks, siis muidugi saab ta lisaks 600 kcal, mis on sama kui umbes 120 g šokolaadi ja seda šokolaadi kogust kaalulangetaja ju ei sööks. Aga kui inimene sööb kogu tavapärase hommiku- või õhtusöögi asemel kilo arbuusi ja lõunasöök jääb ka normi piiresse (üks toekas lõuna peaks 1000 kcal piiridesse mahtuma), siis saab alla võtta küll, kui eeldada, et kaalu säilitamiseks tavaline kaloraaž on nii 2000 kcal (kes väga pisike või eriti aeglase ainevahetusega, sel vähem, kes väga suur ja/või kiire ainevahetusega, sel rohkem).

Kui kogu päevane kaloraaž arbuusist täis süüa, võib arbuusi süüa umbes 6,6-6,7 kg. Aga siis muud süüa ei tohiks ja minu meelest ka ei mahuks kuidagi (mulle ei mahuks seegi kogus).

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene üritab kaalust alla võtta, kas siis arbuusi tohib ohjeldamatult süüa? Noh, et see on ju peamiselt vesi, samas tekitab täiskõhutunnet ja peletab söögiisu.

Ohjeldamatult ei tohi ühtegi asja süüa. Ohjeldamatult ei tohi isegi vett juua.

Arbuus on isutekitaja, seega võib juhtuda, et sööb kg arbuusi ja pärast topeltportsu muud head-paremat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arbuus on nii karm söök. Selles mõttes, et ajab pissile. Nt hommikusöögiks ma ei saa seda süüa, kui kuhugi välja vaja minna. Kodus molutades võib seda süüa. Ja ma ei tea, kuidas neile arbuus mõjub, kel veepeetus on, kas ajab pissile, mis peaks olema neile hea, või just tekitab seda veepeetust juurde. Muidu on küps arbuus päris maitsev, aga vähemalt meie kliimas väga hooajaline kaup, nii et see dieet tuleks ilmselt üsna lühiajaline. Mina ei usu, et arbuusist end paksuks saab süüa, aga ma ei usu, et see eriti tervislik dieet oleks, arvata on, et mingeid aineid jääb puudu ja mulle tundub, et mõju ainevahetusele on ka kahtlane. Siin öeldakse, et sellist ainult arbuusidieeti võib pidada 3 päeva ja sellel ajal ei saa organism vajalikke valke ega rasvu, mis on kahjulik. Rasv ei ole ainult kahjulik ja kahjuks see argument, et mul pekki juba küll, ei aita ikkagi seedimist korras hoida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arbuusiga läheb ju süda vesiseks – sööd kõhu täis ja siis tahad hädasti midagi soolast ja tahedat. Teiseks ei püsi arbuus kõhus kuigi kaua, varsti on jälle kere hele ja tahaks midagi. Sama kaloraažiga kuumtöödeldud ja maitsestatud köögivili, natuke rasvainet ka sees, istub kõhus palju kauem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene üritab kaalust alla võtta, kas siis arbuusi tohib ohjeldamatult süüa? Noh, et see on ju peamiselt vesi, samas tekitab täiskõhutunnet ja peletab söögiisu.

Oleneb, mida ta veel sööb. Kui ta sööb päevajooksul ainult arbuusi, siis peavad väga head neerud olema. Silmade alustest on näha, kas lähevad tursesse või mitte. Silmaalused tursed näitavad, et neerudel on suur koormus ja kehal on raske.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paksuks, ma ei usu, et saab minna. Päevas on ju ka vaja teatud hulk kaloreid saada.
Ainult et soolast peab ka sööma. Muidu kaotab naatriumi selle pissimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, et see on ju peamiselt vesi,

Suhkruvesi, kui täpsemalt öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas arbuusist saab end paksuks süüa?