Esileht Pereelu ja suhted kas armastust on võimalik tagasi saada

Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Teema: kas armastust on võimalik tagasi saada

Postitas:
Teresa

RE: kas armastust on võimalik tagasi saada

Ja jälle lahendame olukorda, kus naine peab \”aega andma\” ja \”mõistlik olema\” ja mitte mehele pinda käima ja mitte selle teise naisega rääkima …. Ja ise muudkui vinduma ja kannatama ja selle kõige kõrvalt veel majapidamise ja lastega hakkama saama.
Tore elu küll.
Perekond tähendab eelkõige vastutust ja selle vastutuse võtavad nii mees kui naine. Oleks te kahekesi, siis tehku mis tahab, aga teil on lapsed. Nende pärast tuleb see olukord lahendada, on selleks lahenduseks siis lahkuminek või kooselu jätkamine. Naise ja pere ignoreerimine ja kodust põgenemine ei ole konstruktiivne lahendus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

inimesed on ikka nii enda mõttekäikudes kinni. kõik peavad peapõhjuseks armumist. minu meelest on su mehel hoopis depressioon. kõik see sisemine tühjus ja tema süütunne viitab hoopis sellele. ja see, et ta ei suuda tundeid tunda. tänu sellele tühjusele ehk püüab põgeneda mingi teise naisega suhtlemisse, aga ka see teda täiesti käima ei tõmba.

come on – armunud inimene on reipam, tal silmad säravad ja ta on ilmselgelt millestki huvitatud, aktiivne ja tegutseb aga tegutseb mitte kodus. see mees tundub olevat tunnetekoorma all, tühi ja väsinud.

tegelege tema depressiooniga. saab muu ka korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]inimesed on ikka nii enda mõttekäikudes kinni. kõik peavad peapõhjuseks armumist. minu meelest on su mehel hoopis depressioon. kõik see sisemine tühjus ja tema süütunne viitab hoopis sellele. ja see, et ta ei suuda tundeid tunda. tänu sellele tühjusele ehk püüab põgeneda mingi teise naisega suhtlemisse, aga ka see teda täiesti käima ei tõmba.

come on – armunud inimene on reipam, tal silmad säravad ja ta on ilmselgelt millestki huvitatud, aktiivne ja tegutseb aga tegutseb mitte kodus. see mees tundub olevat tunnetekoorma all, tühi ja väsinud.

tegelege tema depressiooniga. saab muu ka korda. [/tsitaat]

Mina arvan ka ja olen seda ka öelnud talle, et tal on võimalik depressioon ja sellest tulenev tühjus, mille tõttu ta arvab, et armastust pole enam. Ei saa öelda, et ta väga särab, on väsinud ja kurdab suure töökoormuse üle, trennis küll käib ja väljas tihedamalt, aga ka alkoholitarbimine on sagenenud nagu üritaks põgeneda millegi eest. Samuti nagu ma öelnud ka olen, näeb ta kõiki asju mustades toonides, et mitte midagi ei ole võimalik parandada ja mitte midagi ei ole võimalik korda saada ja mitte midagi ei saa enam tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleksin ka tänulik selle info eest kuidas meest depressioonis aidata. Olen selle mõtte talle otse välja öelnud ja soovinud igatpidi aidata, toeks olla. Aga jah, ta eitab depressiooni ja jätkab seda kõike – on tühi, pahur, eemal, lukus, omaette, jandib armukesega, tunnustab ennast asjadega, perest eemal. Kannatame nii ta ise, kui me kõik :S

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina arvan ka ja olen seda ka öelnud talle, et tal on võimalik depressioon ja sellest tulenev tühjus, mille tõttu ta arvab, et armastust pole enam. Ei saa öelda, et ta väga särab, on väsinud ja kurdab suure töökoormuse üle, trennis küll käib ja väljas tihedamalt, aga ka alkoholitarbimine on sagenenud nagu üritaks põgeneda millegi eest. Samuti nagu ma öelnud ka olen, näeb ta kõiki asju mustades toonides, et mitte midagi ei ole võimalik parandada ja mitte midagi ei ole võimalik korda saada ja mitte midagi ei saa enam tagasi.[/tsitaat]käib trennis ja väljas tihedamalt…ei ole tal mingit depressiooni! huvitav, nende tegevust jaoks raha jagub, aga majalaenu maksmiseks mitte?
tegelikult on minu jaoks kummaline see, et sina asjast midagi ei teadnud enne, kui asi pangaga päris kurjaks läks. kirjutasid kusagil eespool, et teil on see maja ühisvaras, aga laenuvõtja on mees. meil on samamoodi, aga üks kord, kui mees oli valearvestuse teinud, jäi ta pangale 32 krooni võlgu ja kohe võeti minuga otse ühendust! kohe!

lugesin selle teema algusest peale läbi ja olen ikkagi veendunud, et ta on praegu tõesti segaduses ja tal on raske, sest…see teine naine mängib siin väga suurt rolli. väga suurt isegi. ta tahab seda teist, aga ei taha sulle haiget teha ja praegust elu muuta. kinnine inimene on kord selline, et tahab kõik asjad endas läbi seedida ja mingile otsusele jõuda.
see rahamure veel lisaks võimendab tema probleemi.

kui tihedalt nad tööalaselt suhtlevad? istuvad ühes ruumi ja vahivad päevad läbi üksteisele otsa? käivad koos lõunal? kurdab oma muresid sellele naisele? tead sa nende suhtlemisest midagi rohkemat?
mõtle ise, päev otsa vaatad otsa naisele, kelle vastu sul on mingid keelatud tunded, tal on tõesti ikka väga raske ja loomulikult sinul ka.
lahenduseks on ainult selle teise naise elimineerimine.

miks te koos väljas ei käi? miks ta sind kaasa ei võta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selle peale ütleks küll, et püha lihtsameelsus! Võid kindel olla, et su mehel on armuke, nad magavad ja depressioon on tal ainult sinuga koos olles. Seal \”trennis\” näeksid sa teise naise kõrval väga innukat ja rõõmsameelset meest. Tema tunded sinu vastu on muutunud, ta tunneb ennast süüdi ja pole kindel ka tuleviku suhtes, sest ta pole kindel selle teise naise tunnetes, ehk on ka tema veel abielus. Seega ta ei saa sinuga sildu põletada, aga tal on kahtlused, kas see majalaen on väärt rabelemist, kui ta enam oma tulevikku sinuga ei näe. Anna andeks aususe eest, aga olles kõik selle läbi teinud, on mul sulle soe soovitus tegeleda ise endaga ja mitte püüda meest tema \”depressioonist\” päästa, sest see teeb tema süümekad veel suuremaks ja seda kiiremini ta tahab sind endast eemale tõugata. Pluss pärast on sul hale oma naiivsuse ja raisatud aja pärast.
Ka mina püüdsin meest muudkui säästa, poputasin ja olin madalam kui muru, et ta vaeseke on stressis, muudkui rääkisin, et me saame sellest üle ja proovime ikka koos. Kuni ta teatas, et ta ei taha enam proovida. Kolis mind välja ja mõne aja veel etendas, et ta vaeseke peab nüüd võibolla terve elu üksi elama, aga seejärel selgus, et tal uus ammu välja vaadatud, kellega kohe tehti laps, abielluti ja saadi veel kaks last. No mis teha, kui elu armastus peale tuli, aga polnud julgust seda mulle tunnistada. Ja ei, ma pole kibestunud, mul on uus elu, olen tänu sellele kogemusele palju rikkam, õnnelikum ja targem naine, kes oskab elu võtta sellisena nagu see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

asi nüüd siis sealmaal, et me mehega lahus. silmarõõm on selline tore kolleeg, kellega on mõned korrad väljas käidud, maganud ei ole. aga mees tunneb tühjust ja tema arust pole mõtet meie abielu päästa, sest iga üritus on nagu vastutahtmist tegutsemine. ütleb, et on küll üritanud oma tundeid tagasi saada, ma ei tea küll, milles see väljendunud on, sets ma ei ole ühtegi katset kohanud. ehk siis meie 13 aastane abielu on nüüd läbi. kurb, aga nii see on. nüüd tuleb oma elu riismed kokku kraapida ja edasi minna. mis ei tapa, teeb tugevamaks. ja mees oli nii otsustusvõimetu, et mina olin see, kes selle otsuse tegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]asi nüüd siis sealmaal, et me mehega lahus. silmarõõm on selline tore kolleeg, kellega on mõned korrad väljas käidud, maganud ei ole. aga mees tunneb tühjust ja tema arust pole mõtet meie abielu päästa, sest iga üritus on nagu vastutahtmist tegutsemine. ütleb, et on küll üritanud oma tundeid tagasi saada, ma ei tea küll, milles see väljendunud on, sets ma ei ole ühtegi katset kohanud. ehk siis meie 13 aastane abielu on nüüd läbi. kurb, aga nii see on. nüüd tuleb oma elu riismed kokku kraapida ja edasi minna. mis ei tapa, teeb tugevamaks. ja mees oli nii otsustusvõimetu, et mina olin see, kes selle otsuse tegi.[/tsitaat]

mis te majast saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja lugu on väga sarnane minu omale. 13. aasta samuti. Meie läksime lahku. Mina ei suutnud seda kummi enam venitada ega oodata, kuni mees otsustab või laseb ennast aidata. Enne pakkusin küll omalt poolt igasuguseid lahendusi, millistest ükski härrale ei sobinud.
Vahel olen muidugi mõelnud, et ehk oleks pidanud kannatlikum olema. Laste pärast. Nad kannatasid lahutuse tõttu ikka väga. Mehest mul tagantjärele kahju ei ole. Olen nüüd uuesti abielus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maja müüme maha. Mees tuli eile koju ja pani sama kiiresti nelja tuule poole ajama. Kuipalusin tal kojujääda ja rääkida ja arutada meie edasisest elukorraldusest, sest minu jaoks on võimatu elada ühe katuse all, samas kui ta magatab seda teist naist (veel ei ole magatanud). Ütlesin talle ka seda ja ega teda väga ei kõigutanud see. Ja raiub nagu rauda, et see teine naine ei ole süüdi selles, et tema ei tunne mitte midagi minu vastu. Järelikult nii ongi. Ma ei saa sundida inimest armastama ennast. Kui tundeid pole ja neid tagasi ka ei taheta püüda saada, siis ma ei taha ka see tola olla, kes püüab kõike. Ja igasugune üritamine pidavat tema jaoks vastumeelne olema. Seega pole siin pääsat enam midagi. Olemegi lahus ja eks kui ta kunagi koju laekub oma sõbranna juurest, siis tuleb arutlusele edasised elukorralduslikud teemad. Loodetavasti. tänud teile siin nõuga kaasa aitamast ja mõtlemast. Raiusin \”saba\” maha ja esialgu tundub võimatu sellest üle saada, aga pole ma esimene ega viimane,kellele niimoodi on tehtud ja küll ma hakkama saan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sinuga teemaalgataja on võimalik kirjutada ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kas sinuga teemaalgataja on võimalik kirjutada ?[/tsitaat]
on ikka,, kirjuta Yksinda16@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on suhe töökaaslasega. alguses lugesin teemaalgatust ja tekkis kohe paralleel. peaaegu sama kaua koos olnud paar. koduse elu kirjeldus klapib täiesti. naine teab, et olen olemas aga ta ei tea, millisel moel. lahku minna ei saa majandusliku olukorra tõttu ja seepärast mees ei tunnnistagi naisele täit tõtt, sest sellisel juhul oleks need viimased sunnitud kooselu kuud kodus ju täielik põrgu. mees on täiesti hull mu järgi. kui ma pole hommikul kl 10-ks talle sms-i või meili saatnud, hakkab muretsema. käime ja jalutame koos nagu pubekad iga võimaliku pool tundigi kasvõi. oleme tööaajast teinud endale \”töökäigud\”, mis oleme veetnud hotellitoas. mees suhtleb minuga internetis täiesti külma kõhuga ka naisega samas toas viibides, sest naine teab, et oleme sõbrad ja on avalik saladus, et naine kahtlustab enamat. tal lihtsalt pole tõendeid. ja see paneb teda püüdma vähekenegi inimlikumalt käituma, sest ta veel loodab mehe armastust tagasi võita.
kurb lugu jah. ka mul on aegaajalt süümekad selle naise ees, aga armastuses ja sõjas reegleid pole.

lapsi neil pole ja seksides kasutame alati kondoomi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mul on suhe töökaaslasega. alguses lugesin teemaalgatust ja tekkis kohe paralleel. peaaegu sama kaua koos olnud paar. koduse elu kirjeldus klapib täiesti. naine teab, et olen olemas aga ta ei tea, millisel moel. lahku minna ei saa majandusliku olukorra tõttu ja seepärast mees ei tunnnistagi naisele täit tõtt, sest sellisel juhul oleks need viimased sunnitud kooselu kuud kodus ju täielik põrgu. mees on täiesti hull mu järgi. kui ma pole hommikul kl 10-ks talle sms-i või meili saatnud, hakkab muretsema. käime ja jalutame koos nagu pubekad iga võimaliku pool tundigi kasvõi. oleme tööaajast teinud endale \”töökäigud\”, mis oleme veetnud hotellitoas. mees suhtleb minuga internetis täiesti külma kõhuga ka naisega samas toas viibides, sest naine teab, et oleme sõbrad ja on avalik saladus, et naine kahtlustab enamat. tal lihtsalt pole tõendeid. ja see paneb teda püüdma vähekenegi inimlikumalt käituma, sest ta veel loodab mehe armastust tagasi võita.
kurb lugu jah. ka mul on aegaajalt süümekad selle naise ees, aga armastuses ja sõjas reegleid pole.

lapsi neil pole ja seksides kasutame alati kondoomi. [/tsitaat]

Ja oled enda üle uhke????Kui ka saad selle mehe endale tekib teilgi mingi aja pärast rutiin ja siis saame sinu nutulaulu siin lugeda.Mees kes petab ükskord teeb seda ka edaspidi paraku…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja oled enda üle uhke????Kui ka saad selle mehe endale tekib teilgi mingi aja pärast rutiin ja siis saame sinu nutulaulu siin lugeda.Mees kes petab ükskord teeb seda ka edaspidi paraku…[/tsitaat]

kehitan õlgu.

see on minu lugu. võtke teadmiseks ja materdage palju jaksate.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina esialgu viskasin ära kõik oma vanad riided ja pesu, ostsin uued asemele…hakkasin kodus dresside asemel käima minides ja ilusas uues pesus…juukseid enam krunni ei pannud vaid need olid ilusti korda sätitud ja lahti, kaotasin kaalu, hakkasin trenni tegema, lasin sõbrannadel õhtuti helistada või sõnumeid saata ja siis jooksin teise tuppa rääkima telefoniga ning lõin toa ukse ka kinni, et, mees ei kuuleks…siis hakkasin muudkui ringi kondama igal pool(sõbrannadel külas) ja lõin end alati enne minekut ülesse, kontsad, meik jne…siis hakkasin tööle end alati ülesse lööma, kontsad, minid, meik jne…lõpetasin vingumise, andsin mehele iga õhtu musi enne magamaminekut, olin suht vaikne ja vagur(ei lobisenud mehega enam nii nagu varem maast ja ilmast), tööprobleemidest ja üldse probleemidest enam ei rääkinud, läksin Pärnusse puhkama, siis Saaremaale puhkama jne…

Minu mehele igatahes selline minu imelik käitumine üldse ei meeldinud(enne ma meikisin end ülivähe, kontsasid ei kandnud ja istusin pigem kodus, kui kuskil külas)…mees jättis enda armukese selle peale sinna paika ja hakkas hoopis mind jälgima, ta arvas, et mul on armuke:D…ja see mõte talle vist üldse ei meeldinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmise postituse jätkuks.
Mu mehel oli 6 kuud armuke ja ta ainult noris mu kallal, õhtuti pani jooksu ilma sõnagi lausumata, ütles mulle, et võiksin endale mehe leida ja et me elame koos ju nagu lihtsalt sõbrad…siis oli mu mehel tohutu tööstress enda jutu järgi ja ta ei olnud üldse reibas ja rõõmus…pärast tulgi välja, et selle stressi taga oli teine naine…aga kui ise ennast muutsin, siis mehel tuli mõistus koju tagasi ja ta lõpetas suhted armukesega:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasele käole, mitte peha pärast, lihtsalt uudishimust, kaua sa niimoodi jõuad? Mehel lähebesimene elevus üle ja jahiinstinkt taandub, mis saab edasi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen viimasega nõus:)…see armastuse tagasi saamine on hetkeline…nüüd ma juba vaatan endale korterit ja kavatsen ära kolida…mees, kes suudab valetada kuid ja sinuga halvasti käitub, kahjuks ei muutu…ta muutub vaid kavalamaks…juba ootangi, et saan rahus jalad seinale visata, teha mida tahan ja las selle mehe pärast muretseb keegi teine:)

Nii väga lihtsalt uskusin, et meil on ikka suur armastus jne…arvasin, et mees saab aru ja see oli ühekordne eksimine…kahjuks tuli hiljem ka teisi tüdrukuid lagedale ja armukesega vestlemine tõi mind ka mu roosast mullist välja reaalsusesse:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]asi nüüd siis sealmaal, et me mehega lahus. silmarõõm on selline tore kolleeg, kellega on mõned korrad väljas käidud, maganud ei ole. aga mees tunneb tühjust ja tema arust pole mõtet meie abielu päästa, sest iga üritus on nagu vastutahtmist tegutsemine. ütleb, et on küll üritanud oma tundeid tagasi saada, ma ei tea küll, milles see väljendunud on, sets ma ei ole ühtegi katset kohanud. ehk siis meie 13 aastane abielu on nüüd läbi. kurb, aga nii see on. nüüd tuleb oma elu riismed kokku kraapida ja edasi minna. mis ei tapa, teeb tugevamaks. ja mees oli nii otsustusvõimetu, et mina olin see, kes selle otsuse tegi.[/tsitaat]

Soovin sulle südamest jôudu ja ära jäta oma optimistliku meelt. Sul ei ole mingeid riismeid vaja kokku kraapida, sest lôppude lôpuks need 13 aastat vôi vähemalt mingi osa sellest ajast oli ilus. Teil on ühised toredad lapsed. See on osake sinu elust ja saadud kogemustest. Kurb vôib sul olla, aga kahetseda pole midagi.

Lepi mehega konkreetselt kokku mingi aeg, millal te edasised plaanid paika panete. Sa ei suuda ilmselt juhuslikul läbi astumisel tema tähelepanu püüda ja nii jääb sinul kogu aeg tunne, et vaja see olukord lahendada. Ära kasutada üleliia oma energiat ja oma resursse. See ei ole vaid sinu probleem, vaid kindlasti ka mehe. Kokkulepped tuleb teha kindlalt, kainelt, konkreetselt ja emotsioonidesse laskumata.

Kindlasti ootab sind ees raske periood, see on iga lahkuminekuga. Kôigepealt asjade jagamine, kohustuste paika panemine, uus elukorraldus, emotsionaalne pool ja siis kuskil 6-8-12 kuu möödudes saabub rahu. Nii on paljud kirjeldanud lahkuminekut. Pea vastu ja usun, et sul läheb hästi, optimistlik meel aitab. Môtle ka läbi, mis sa siis teed kui 2 kuu pärast mees tagasi tahab. See on alati hetk, kus mehed tulevad tagasi ja siis uuesti lähevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Esileht Pereelu ja suhted kas armastust on võimalik tagasi saada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.