Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas arvele võtta saab ka ämmaemand

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kas arvele võtta saab ka ämmaemand

Postitas:

Tere,

Minu arsti ei tööta enam seal ja alles on ainult ämmaemand. kas saan kontrollis käia ka ainult ämmaka juures või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu ikka saadetakse naistearsti vastuvõtule, et kindlaks üldse teha, et sa oled rase ja tema määrabki sulle ämmaemanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 10:55; 14.01 12:34; 14.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll ämmaemand arvele võtta. Vajadusel saadab ise arsti juurde ultrahelisse või vereproovile. Kontrollis saad käia peaaegu ainult ämmaemanda juures, korra-paar saadetakse ka arstile.

Aga kas saad nö oma ämmaka juures ainult kontrollis käia või ei, sõltub konkreetse asutuse töökorraldusest. Mõni asutus pakub ainult ämmaka jälgimist mõni mitte. Aga võta oma ämmakaga kuidagi ühendust, kui vaja eks ta soovitab sulle uue arsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esialgu ikka saadetakse naistearsti vastuvõtule, et kindlaks üldse teha, et sa oled rase ja tema määrabki sulle ämmaemanda.[/tsitaat]
Võib täiesti vastupidi olla. Mina käisin ämmaemanda juures alguses, haiglasse helistades soovitati kohe ämmakale aeg panna, arstile jõudsin alles 4. kuul kusagil, ämmakas määras arsti ja saatis sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:O Selge… mul mõlemil juhul samamoodi käitutud:) aga samas…haigla ka sama:) Pelgus siis käin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 10:55; 14.01 12:34; 14.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

:O Selge… mul mõlemil juhul samamoodi käitutud:) aga samas…haigla ka sama:) Pelgus siis käin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 10:55; 14.01 12:34; 14.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm.mina mõlema rasedusega käisin ämmaemanda juures, 1 visiit oligi kohe sinna..Kohe võeti ka rasedusega arvele.1 rasedusega mingeid teste väga plnudki alguses vaja, olin just paar kuud ennem käinud naistearstil :D. Nüüd võttis ämmaemand ise proovid ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas arvele võtta saab ka ämmaemand

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.