Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas arvestasin valesti – soov rasestuda!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kas arvestasin valesti – soov rasestuda!

Postitas:

Tere,
jälgin ovulatsiooni/menstruatsiooni app-i FLO, aga ilmselt tegin valearvestuse ja “püüdsin” rasedust valedel päevadel?

mu tsükli pikkused on olnud viimase kuue kuu jooksul umbes järgmised:
31,35,35,34, 41, 36 jne.. seega keskmine umbes 35

29.august oli mu eelviimaste päevade esimene päev. (tavaline päevade kestvus mul umbes 4 päeva)

Proovisime rasestuda tsükli 8,9,22,23,24ndal päeval.
Uued päevad (need mis praegu pooleli on) hakkasid 29.septembril (Flo app näitas, et hakkavad 6.oktoobril ehk siis see app tegi millegi pärast valearvestuse ja pakkus mu kõige “viljakamateks” päevadeks need millal me ka proovisime)

Kas peaksin seekord proovima ovulatsiooni tesiga? 🙂

Tänud ette,
Laura

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 09:30; 02.10 09:46; 02.10 10:23; 03.10 18:14; 03.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna su tsükkel on ikka üsna ebaregulaarne, siis mina soovitaksin kindlasti ovulatsiooniteste kasutada.
Äppide ennustused töötavad arvutuste põhjal ja on täpsed ainult siis, kui tsükkel on enam-vähem regulaarne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu! Kas on enam vähem mõtteid, millal peaksin testi esimest korda kasutama? kas loen viimaste päevade esimesest päevast 14-päeva?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 09:30; 02.10 09:46; 02.10 10:23; 03.10 18:14; 03.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul võetakse aluseks 14 päeva, aga see on siis kui tsükkel on 28 päeva.
Võid alustada küll 14 päeval ja vaatad alustuseks iga päev, mis test näitab. Hea on, kui saad kuskilt odavad testid tellida (onestep) või ostad digitaalse testi (clear blue).
Kui mul tsükkel ebaregulaarne oli ja keskmiseks oli 35 päeva, siis positiivse OVtesti sain alles 20.päeval+.

Kas sul on OVle iseloomulikke sümptomeid ka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin just ära onestep ovu-testid ja clear blue digitaalse, hakkan katsetama 14.päevast 🙂

mul on voolus olnud iga kuu, kehatemperatuuri tõus ka (annab kohe tunda), teisi märke pole osanud otsida, sest usaldasin FLO app-i, millesse 2-aastat oma päevi kirja panin. 😀 väga sinisilmne minust!

suurenenud seksiisu on mul tavaliselt pärast päevi kohe ja mulle meenub, et mul oli ebatavaliselt suur puhitustunne see kuu, s.t et kui mul suure trenniinimesena tavaliselt kõht pole punnis niisama, siis see kuu oli kuni päevadeni välja…

Milliseid ovulatsiooni märke võiksin veel hakata otsima, siis kui see läheneb?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 09:30; 02.10 09:46; 02.10 10:23; 03.10 18:14; 03.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei testi? Minul FLO pani jumala metsa, testimine (Mayby Baby test) aitas saada raseduseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna su tsükkel oligi keskmisest 6p võrra lühem ja üle mitme kuu kõige lühem, siis äpp arvestas valesti ja ei saanudki õiget aega pakkuda. See on samuti nagu kalendri ja ohtlike-ohutute päevade arvestusega, et nii ebaregulaarse tsükliga kõiguvad need päevad päris palju. Pealegi tsükli üldpikkusest tähtsam on luteaalfaasi pikkus ehk palju päevi on ovulatsioonist päevade alguseni (tsüklit arvutatakse päevade esimesest päevast, järgmiste päevade hakkamise päev on juba järgmise tsükli 1. päev). See luteaalfaasi pikkus on tähtsam ja õpikunäite 28-päevase tsükliga on see siis 14 päeva. Naistel on see enam-vähem sama pikkusega, kas 12, 14 või ka 16 päeva näiteks. Kui tsükkel kõigub, siis enamasti tsükli I poole venimisega ehk ov toimub hiljem.
Seega oleks vaja sul äpi asemel esialgu vaadata, millal üldse ov toimub, soovitaks ka ov teste. Lisaks on ov testil see eelis, et see ennustab ov saabumist ehk millal on kõige parem aeg seksida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 17:04; 03.10 21:19; 03.10 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, viimastele kommenteerijatele!
olin sinisilme äpp-i uskuja ja ei süvenenud alguses fakti, et mul ebaregulaarne tsükkel ja kui äpp arvestades 28 päeva tsükli pikkuseks, siis arvestas mulle valed ajad. 🙂 Aga mida aeg edasi, seda rohkem ma hakkan kehasignaale jagama ja aru saama, mis ja millal.

tellisin testid ja saan ovulatsiooni testima hakata u. 10 päeva pärast. Hoian kursis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 09:30; 02.10 09:46; 02.10 10:23; 03.10 18:14; 03.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ta ei arvestanud sulle 28-päevase tsükli järgi, ta arvestas sulle kõigi viimati sisestatud tsüklite pikkuse keskmise järgi ja ennustas tsükli PIKEMAKS kui see tegelikult oli, järelikult ka ov, kui see ilusti toimus, oli ca 5-6 päeva ENNE kui äpp seda märkis.
Äpp kasutab ainult neid andmeid, mida sina oled sisestanud ja üritab ennustada mineviku tsüklite järgi tulevikku. Muud ta ei teegi. Nii ebaregulaarse tsükliga on suur võimalus puusse panna.
Kui võimalik, siis seksige lihtsalt ülepäeva või üle 2 päeva, siis on kõik ajad “kaetud” ja õnnestumise võimalus suurem. Ja ov test annaks sulle palju infot selle kohta, kuna see ov siis tegelikult sul tuleb (ja basaal annab infot, kui see on toimunud, sa oled seda vist mõõtnud siis).

Ja kui sul oleks sama pikk tsükkel kui praegune, siis jah võiks hakata testima ca 12.-13. päeval. Ov testi tehakse MITTE hommikusest uriinist nagu rasedustesti, aga u ühel ja samal ajal päevas. Loodame, et nad annavad sulle selge ilusa tulemuse ja tumeda triibu!
Kui oled kaua triipe püüdnud, siis võiks konsulteerida arstiga ja ka mehe kontrolli saata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 17:04; 03.10 21:19; 03.10 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt jaa, alguses vaadates settinguid tundus nagu seal oleks see automaatne 28 päeva, aga nüüd mõistan jah, et panin ajastusega puusse, aga olin NII kinni selles äp-is ja ilmselt ei märganud kehasignaale, kui ovulatsioon tegelikult toimus, see kuu üritan eriti jälgida. Jaa, katsetame vahekordi tihedamini ja regulaarsemalt.

Alustasingi triipude püüdmist alles eelmise tsükliga(septembris) seega oli minust ääretult naiivne miskit kohe oodata. (Teadmata minu ja mu elukaaslase “viljakuse” seisu ja muid tervisega seotud küsimusi)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.10 09:30; 02.10 09:46; 02.10 10:23; 03.10 18:14; 03.10 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, no siis andke aga minna! 😀 ma mõtlesin, et äkki oled väga teenekas triibupüüdja, kui 2a äppi kasutanud (aga siis arusaadavalt kasutad seda lihtsalt mens.kalendrina! Pole mõtet nüüd äppimise ja testimisega ka üleliia hoogu minna esialgu ja ennast pingesse ajada, seksige lihtsalt regulaarselt ja loodame kiireid triipe!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 17:04; 03.10 21:19; 03.10 21:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kas arvestasin valesti – soov rasestuda!