Esileht Beebi ja mitmikud Kas atoopilise dermatiidiga/toiduallergiaga lapsed ei tohigi kunagi norm süüa?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas atoopilise dermatiidiga/toiduallergiaga lapsed ei tohigi kunagi norm süüa?

Postitas:

Kuidas teie lastega lood on? kas üksi allergik siis ei tohi shokolaadi, mandariini ja e-ainetega asju süüa kunagi või?:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 23:27; 02.02 00:09; 02.02 13:45; 02.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb vanusest aga lapsed kasvavad välja sellest allergiast ka.

Meil ol isee piimavalgu allergia, pidasime paar kuud ilma vastu ja enam ei tekkinud ja loomulikult vähendasime siis kogust. lasteaeda minnes ei olnud enam midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks paljud kasvavad välja. Minu lapsel oli alates 4 kuu vanusest AD. Arsti poolt paika pandud dieet oli vägagi niru. Selle dieedi peal oli laps 5 kuud, siis hakkasin tasapisi normaalset toitu ka andma. Hästi ettevaatlikult. Rohkem midagi välja ei löönud, ehk siis minu laps kasvas välja 1,5-aastaselt. Sööb absoluutselt kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah et shokolaad, mandariinid ja e-ained on normaalne toit siis või ..?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 00:02; 02.02 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ah et shokolaad, mandariinid ja e-ained on normaalne toit siis või ..? [/tsitaat]

Mina pole neid asju normaalseks toiduks nimetanud. Kuna mu laps elas põhimõtteliselt 5 kuud ainult kapsa, kurgi ja tatra peal, siis kõik ülejäänu on minu jaoks normaalne toit jah. Piimatooted, liha, juurviljad, puuviljad, leib, sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ah et shokolaad, mandariinid ja e-ained on normaalne toit siis või ..? [/tsitaat]

ma teadsin, et keegi hakkab paukuma selle norm sõna peale.
Aga shokolaad kuulub iga inimese toidu sedelisse tahame me seda või mitte. Ja tahaks, et ka minu laps saaks maiustada. selles pole midagi halba.
Mandariinid ja apelsinid ja sidrun ja tsitrusviljad, milles on väga palju C-vitamiini ja mis ona kasulik inimese organismile.
E-ained ei ole normaalne, aga need kuuluvad väga paljudesse normaalsetesse toitudesse. näiteks: kohuke, leib, sai, sink jpm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 23:27; 02.02 00:09; 02.02 13:45; 02.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasva täis

allergikute ema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 00:02; 02.02 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 1-2 aasta vahel sai juba peaaegu kõike süüa; shokolaadi, mandariine jms hakkas taluma kusagil 3-4 aasta vahel umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kasva täis

allergikute ema[/tsitaat]

tahaks teada kui vana sa ise oled, et siin teisi kasvama ajad. ja loodan, et ka sinu laps on allergik ning ei saa kunagi \”ebanormaalset\” toitu süüa, sest tema täis kasvanud ema on väga tark.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 23:27; 02.02 00:09; 02.02 13:45; 02.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ad diagnoosiga laps kakao ja piima vastu allergiline pole, nii et ilma teatud e-aineteta ja nisuta shokolaadi v6ib süüa. Ja mandariiniga pole ka probleeme olnud, samas 6una esimesed 2 aastat ei saanud süüa. Meil tekitavad p6hiliselt probleeme mitmevilja tooted ehk on ristallergia. E-ainetega on nii, et tuleb selgeks teha, mis on mis. Nt E300 meil probleeme ei tekita. Aga 621 on kurjajuur. 6nneks tuleb järjest rohkem müügile tooteid ilma nende e-aineteta, mis paljudel probleeme tekitavad. Hoopis hullemini, kui toit, m6jub see praegune külm. Kui temperetuur langeb alla -10, siis me enam 6ues olla ei saa. Kaitsekreemidest pole ka kasu. Nägu on hoolimata kreemitamisest kohutavalt kuiv ja punetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps kasvas kuskil 2a6kuuselt oma piimatoodete allergiast välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kasvavad ka välja. Vanem on kolmene ja saab kõike süüa va teatud sünteetiliste toiduvärvidega tooted, aga neid me ei söö nagunii. Noorem on natuke üle aastane ja saab ka juba väga paljut süüa. Vahepeal lööb AD välja, aga see ei ole ainult toiduga seoses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Gabriela kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lapsed kasvavad ka välja. Vanem on kolmene ja saab kõike süüa va teatud sünteetiliste toiduvärvidega tooted, aga neid me ei söö nagunii. Noorem on natuke üle aastane ja saab ka juba väga paljut süüa. Vahepeal lööb AD välja, aga see ei ole ainult toiduga seoses.[/tsitaat]

issand kui hgeameel on kuulda, et kasvatakse välja:))!! aga saan aru,et sul mõlemad lapsed AD-ga. Kas teil peres kellegil ad peale laste? mul on mehel ad. mõtlenhi, et kas teistel tulevastel lastel on ka kindlasti:S või äkki pääseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.02 23:27; 02.02 00:09; 02.02 13:45; 02.02 23:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas atoopilise dermatiidiga/toiduallergiaga lapsed ei tohigi kunagi norm süüa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.